Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
14. apr 2011

@izira
@oacka
@karinnka
@meruska
ja by som tak rada prisla, ale neviem zohnat autosedacky, zabudla som ich dat do auta, tak tronia v garazi ☹
@izira ty by si nam nevedela pozicat autosedacky do zajtra rana, MM by ich hned rano doniesol

izira
14. apr 2011

@miki060707 drzim prsty s tou kontrolou... a som rada, ze deti su v poriadku a su zdrave a "pocuvaju" 🙂
...Ved sama vies, s dvoma detmi ma clovek menej casu a ja ho radsej vyuzivam inak, nez tu na nete...potom by som nemala cas uz vazne na nic 🙂 dnes tu riesime stretko tak to preto 🙂
uz budem koncit, tak teda vam prajem skore uzdravenie 🙂 a pekny den

izira
14. apr 2011

@strasska 🙂 rada by som ich pozicala, ale potom neviem v com by som nosila malych ja...

strasska
14. apr 2011

@tutifruti
@luludi
Misko mi spadol, ked mal 7 mesiacov a potom sa v roku zgulal asi z 10 schodov, tak to bol pre mna najhorsi zazitok na celom svete.
Julka sa skotulala ako 6 tyzdnova a teraz opat. este sa psychicky pripravujem na tie schody ☹

strasska
14. apr 2011

@izira ale my by sme ich potrebovali az okolo 18. a rano by ti ch MM mohol doniest uz po 7.

izira
14. apr 2011

@strasska @oacka
@karinnka
@meruska uz idem off...ked tak sa mi ozvite, ci to stretko plati a kde...tiez preferujem radsej dnu, vonku je strasne pocasie.

katka55
14. apr 2011

ahojte. my sme po 3 tyzdnoch spali konecne doma v nasej posteli 😵 a ani by som si neuvedomila, ako sa nam tie deti rychlo menia, ale doobeda som mala rozcvicku po celom byte, co som musela poschovavat veci, kvety, dialkove ovladace a kopec dalsich blbosti, lebo mala chobotnica vsetko berie zo sebou 😀

@luludi super link si sem dala 😉

mirka285
14. apr 2011

@adelaine Mati vies ako dlho uz po nich poskulujem 😝 este aj Emitex ma take deky na zips do kociku,ale su jednofarebne,a ja chcem nieco ,co sa mi farebne hodi aj do Teutonky aj do golfacu,a ten Bugyssnuggle pasikavy by mi isiel do oboch,tak idem to dnes omrknut nazivo 😉

izira
14. apr 2011

@strasska @strasska velmi rada by som ti ich pozicala, ale poobede idem s malymi do obchodaku kupovat nejake veci (DM, topanky a tak) uz to odkladam niekolko dni, tak musim dnes...zajtra cestujeme totiz prec. prepac...

strasska
14. apr 2011

@izira jasne, ale dakujem za ochotu 🙂

strasska
14. apr 2011

@izira
@oacka
@karinnka
@meruska
baby tak mi vam asi davame kosom ☹ asi az nabuduce 🙂

oacka
14. apr 2011

@strasska jednu máš odo mňa, idem brnkúť bratovi, či nemá tú väčšiu v robote v aute.

adelaine
14. apr 2011

@mirka285 zajtra zreferujes ;)

karinnka
14. apr 2011

@strasska ja ti mozem nasu pozicat,ale mam len jednu ☹

meruska
14. apr 2011

@oacka teda po 13-tej u vas? oki? tesime sa 😵

oacka
14. apr 2011

@meruska o 13tej, kráska konečne zaspala,tak idem trošku upratať,ale nemám nič na jedlo.... ☹ ☹ ☹ vlasy mám od rána mokré... ropucha malá zlostná 😠

karinnka
14. apr 2011

@oacka vsak nieco donesieme,nerob si starosti 😉

tinaki1275
14. apr 2011

@maxara autom je to zlozite,da sa ale musis ist potom z aten lodou na kretu ..s malou by to bolo asi prilis narocne..autom chodia niektori na sever grecka ,to je celkom ok ,chalkidiki su uzasne(olympska riviera sa mi az tak neapci) ,nadherne plaze maju a aj cenovo ok ubytovanie sa da zohnat ..ja budem vediet po velkej noci co mame v ponuke presne ,mali sme minule roky celkom ok all inclusive v jeednom 4x hoteli tak pozriem ci to planuju dat ,dali nam na to dobru cenu lebo chcu ziskat nemecky hovoriacich klientov (mali tam predtym svedov)a vypredalo sa to za 3 dni ...kazdopadne ta budem informovat ... 😉

izira
14. apr 2011

@oacka som nazad..🙂 to stretko plati? ja len ci sa mozme pridat...?

tutifruti
14. apr 2011

@izira Zabijem si vlastné dieťa 😠 /Dorotu/.... Včera som prezliekla periny... a naša Dorotka sa v nich rozhodla "poskákať" po tom, ako dojedla bublaninu s čučoriedkami.... A ked som jej povedala, že som periny včera prezliekala, že sú čisté.... či vidí, ako ich ušpinila... tak mi s tvárou anjela oznámila: "Že periny nie sú čisté...., že som v nich už spala".... 😠

tutifruti
14. apr 2011

Kde ste všetci.... ? Šimon mi konečne zaspal.... Uvidím na koľko.... periny sú opraté....dala som si kávu.... a už ma aj "jed" prešiel.... 😅

@izira to nepatrilo tebe.,... ale pozerám, že v záchvate som ti "odpovedala" 😅

gabika41
14. apr 2011

Babenky zdravim,dnes tak neskoro,lebo mam za sebou velmi narocnu noc a aj cast dna.....takze v noci nieco chytilo mm a ako to uz u chlapov byva,vyzeralo to tak z jeho strany,ze rana nedozije....ale to by mi vobec nevadilo,ale aj svokra vracala celu noc a mala aj horucku,ale ja som mala na dnes kadernicku...takze rano som musela utekat do lekarne,lebo coldrex aj paralen sa v nocii minul a mm uz rano vyzeral vcelku dobre,ale svokra veru nie,tak som ho poprosila,aby dal pozor na malu,tak mi povedal,ze si ju mam zobrat v kociku zo sebou......tak do mna jed vosiel....no skrtaka a dobre,vsetko som si mnagovala tak,ze som odchadzala o 9:30 ku kadernicke a to bol uz aj obed na sporaku a aj mala bola uspata a prisla som presne 11:40 pred obedom,tak som sa seba hrda..... a este jeden poznatok,zistila som,ze mm toho z malou nevie vela,ona by pri nom umrela od hladu....lebo on si mysli,ze ked mu odmietne lyzicku,tak to je uz najedena........inak dala som si aj taky jemny melir ,ale len na vrch hlavy a prosim pekne za 13 euro farnbenie,strihanie,fukanie,zehlenie ferbu si nosim,lebo pouzivam Mango z Lorealu......
😉

tutifruti
14. apr 2011

@gabika41 No pekne... To u vas nejaká viróza útočí.... 😒 Tak preto asi malá vracala....
No ale šikovná si a navyše aj pekná 😉

tutifruti
14. apr 2011

Baby tak Šimon už je hore.... spal presne 20 min 😠 Takže "nočná mora" má denné pokračovanie....

maxara
14. apr 2011

@tinaki1275 😵 oki, informuj ma o niecom nejakom.. dobrom.. nam staci sa valat pri mori a nasi by sa radi aj stradovali niekde. Kazdopadne informuj.

@tutifruti 😀 zlataaaa, hadam by si ju neprizabila 😝 😀

@gabika41 pekne, mne nastastie mm Ninu "povaruje".. hlavne toto slovicko ma vytaca, ze on mi ju povaruje. To ako keby som ja jemu povedala rano, ked odchadza do roboty, ze ja mu zatial povarujem 😀

My sme boli na plavani, Ninka tam uz je ako doma, krasna. Zabka je to.
@zrzulka Leni, my chodime do toho moka a mne sa nezda, ze by to nejak moc natahovali. Vlastne v druhom kurze sa uz zacina zanarat a po tretom uz si uplne pripravena na plavanie sama. Sa mi to zdalo celkom fajn. My asi dame este jeden a potom uz nie. Neviem. Ozaj, a kde si kupila nahradnu napln do hraciek?

maxara
14. apr 2011

tu je nasa vytesena zabka 😵

tutifruti
14. apr 2011

@maxara riadna rybka 😀 😀 😀
a koľko má vlasov.... 😕 Naš Šimon je oproti Ninke "holátko" 😅

monline
14. apr 2011

@mirka285 @maxara @noemarta
ospravedlňujem sa, ale my zajtra neprídeme ☹
už pár dní sa cítim zle, myslela som, že sa mi polepší, ale práve naopak ☹

maxara
14. apr 2011

@tutifruti strasne sa tam vytesovala 😵 uplne kopkala nozkami, spliechala rukami, ju normalne nazvala PODVODNICKA 😀 velmi sa jej tam paci

adelaine
14. apr 2011

@maxara peknucke fotky, naozaj si to uziva 😉
ona sa rada kupe aj vo vani? alebo to sa neda podla toho posudit?

my sme mali zacat plavat zac. aprila, museli sme to odlozit, teraz mam prelozeny kurz na zac. maja,
som zvedava, ako sa bude drobcovi pacit....vo vani doma je uplny zivel 😀
ved mame rakov, to asi preto, nie? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre