Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. apr 2011

@monline to vyspis do zajtraaaa 😉

@adelaine aj vo vani sa rada kupe 😉 neznasala hlavne sprchovanie,a le dnes, cize treti krat na kurze uz v pohode. 😵

noemarta
14. apr 2011

ahojte holky,
taaaaaaaaaaak, chvala bohu, som dnes odovzdala vyplaty, takze zajtra mam fajront 🙂 🙂
Aleee poviem vam, bolo to vypatie nenormalne, teraz mam taku naladicku, ako keby som si vypila, hi hi
@monline to faaakt, ved uvidis ako ti bude zajtra, si este zavolame, jooo

mirka285
14. apr 2011

hallo tak aj ja som sa uz dovalila domov,bugyssnuggle kupeny,nemali sice ten pasikay co som chcela,tak som si vzala ten biely s motylikmi ,je perfektny aj super sedi v Teutonke,tak sa vytesujem...no a dnes som mala mensiu vymenu nazorov v Babymarkete,ale to vam porozpravam az zajtra 😉
@noemarta no som rada,ze si to vsetko postihala,sikovnica....

izira
14. apr 2011

@tutifruti 🙂 som si myslela..ale neva..precitane...🙂 a zasmiala som sa, mi to pripomina toho mojho starsieho spunta

mirka285
14. apr 2011

jaaj a musim sa este pochvalit,dnes mi dorazili tie aladinske rifle a som z nich nadsena,su uplne ppc...Gabovi sa to nepaci,ale na tieto povedal,ze su pekne,ze nevyzeram uplne jak dosrata,ale iba tak mierne 😀

zrzulka
14. apr 2011

@maxara maxi aku napln mas na mysli???som nejako mimo pripomen mi....pekne foto z plavania 😉 no my sme taky speci pripad co sa tyka plavania v moku. tym ze sme druhy kurz chodili hocjak po nahradkach tak sme sa k potapaniu vobec nedostali 😖 😖 😖 kedze na kazdej hodine sme testovali kolko vody v pohariku zvladne....este mame jednu nahradku, ta tusim uz aj prepadla.musim tam zavolat ked patko vyzdravie ci nas este vezmu...inak planujeme chodit uz normalne na plavaren s detmi....tiez uz asi na kurz nepojdeme...uvidim este....

zrzulka
14. apr 2011

@mirka285 to su ake aladinske rifle????

mirka285
14. apr 2011

@zrzulka no to su take tie co ti visi medzi nohami to pudlo 😀

zrzulka
14. apr 2011

@mirka285 jaaaaaaaaaaaj...no fakt ze som dnes mimo...ako sa v nich citis ??? ja som zatial nenabrala odvahu nieco take na seba hodit....

katarina7777
14. apr 2011

@maxara peti o kolkej by som mala asi prist?

katarina7777
14. apr 2011

@mirka285 zajtra nam predvedes aladinky?

katarina7777
14. apr 2011

ozaj este ma napado ze co obleciete zajtra deturencom? @maxara Peti kolko stupnov bude asi vo vnutri? lebp ja tu nemam nejak extra teple veci tak by som ho potom obliekla jak cibulu.

gabika41
14. apr 2011

@maxara ...lenze "pomerkuje" v prevedeni mm znamena,ze on lezi a mala lozi kade tade a vytiahne sa na nabytku a dobre drbne na zem...to som dnes videla na vlastne oci....a potom to vysperkoval tym,ze si pritiahol periny do chodby,lebo mala sa rada natahuje na tej zabrane nad poschodim,takze normalne spal a mala sa tam natahovala.....ja uznavam,ze mu po vcerajsku nemuselo byt dobre,ale toto....a to chce ist na chalupu na Velku noc,takze som dnes pochopila,ze tam asi pojdem iba za pracovnu silu.... 😠

mirka285
14. apr 2011

@zrzulka su uplne perfektne,citim sa v nich pohodlne...
@katarina7777 nepredvediem,trosku drahy spas na chalupu 😀 inak ja na chalupu chodim zasadne v teplakoch,takze my prideme urcite s Lindusou v teplakoch zajtra 😉

katarina7777
14. apr 2011

@mirka285 tak dame aj my zajtra teplaky, len ma nedrbte ze budem zas v ciernom, lebo tu mam len ciernu teplakovu supravu 😝 Miri ty o kolkej prides k maxi?

mirka285
14. apr 2011

@katarina7777 Kati ratam,ze okolo jedenastej by som tam aj mohla byt 🙂 @maxara Peti uz tam budes dufam?

katarina7777
14. apr 2011

@mirka285 aj ja som myslela tak na 11, mozme tak peti @maxara ?

mirka285
14. apr 2011

@katarina7777 snad nebude prsat ☹ inak sa uz velmi tesim na vas vsetky

bellablonde
14. apr 2011

baby ja zajtra nepridem
nakopilo sa mi toho...mam odovzdavat velky preklad (uz si po to chodia tyzden a zrovna zajtra to chcu vyriesit), do toho ten zubar, maly peto bude o nicom, este ak nahodou budeme musiet byt dnu, tak to rovno zinfarktujem z neho

dnes mame za sebou otras den
akoze sral to pes aj s podrbanym pocasim, absolutne nic sa neda robit
zase sme boli v avione (aj s opatrovatelkou, cely cas sme nahanali maleho 🙄 🙄 kua
idem ho ulozit, lebo mi zozere posledne nervy, co mi zostali, boli ma hlava jak svina
a dam si vanu, aspon na hodinu
jezis aka som negativna
@katarina7777 zas sa my dve nestretneme ...fnuk

denisse
14. apr 2011

ahojte ... ja nejak nestiham net, resp,. sa striedam s otcom pri notebooku, tak som dnes ani nenakukla ... aj ked mame 9 mesiacov az zajtra, tak sme barunku zmerali uz dnes .. takze vysledok nasho amaterskeho 9 mesacneho merania do tabulky @maxara je: 10,9 kg ... 77cm 🙂
baby, su tu este nejake deti, ktore si same nesadli, alebo sme uz posledni? 😕

kafoditka
14. apr 2011

Baby caute, ja som cely den bez pc, prehrieva sa mi notebook, normalne cely cas huci a po troch minutach zakape 😖 teraz pisem len v rychlosti a cakam, kym ma vypne... takze my dojdeme zajtra okolo 12 , tesim sa na vas 😉 zatial pa

mirka285
14. apr 2011

je tu dnes nejako ticho,dufam,ze zajtra nakoniec nepride nikto ☹ hlavne ze som nalozila kopec masa,no zacinam byt znechutena aj ja 😠

mirka285
14. apr 2011

@kafoditka no aspon,ze ty dojdes 🙂

katarina7777
14. apr 2011

@mirka285 ja mam tolko masa na gulas ze pre 20 ludi 😒

mirka285
14. apr 2011

@katarina7777 ale vsak nechaj tak,uvidis,ze budu potom vsetky lutovat,ze neprisli a nevadi,gulas navarime a pripadne odlozime z neho do mrazaku a na dalsom stretku vytiahneme...a dalsia alternativa je,ze polku masa nechaj doma,nech si aj vasi spravia gulas 😉

katarina7777
14. apr 2011

@mirka285 urcite nenecham, co ostane si rozdelime a poberieme domov vsetky 😉 alebo nechame maxi nech nemusi par dni varit 😉

bambola
14. apr 2011

Dobry vecer,

tak ja mam dnes jednu smutnu udalost za sebou 😔 ale aj take patri k zivotu.

Tesim sa na zajtra dufam, ze nam to vyjde a neprideme uplne, ze neskoro ked uz budete vsetci v nalade a rozjazdeni 🙂
poprosim @mirka285 aby si story z babymarketu nechala na obdobie ked tam budeme aj my, zaujima ma to 🙂
este vam prajem pekny vecer a na vsetkych sa zajtra tesime 🙂

bambola
14. apr 2011

@katarina7777 @mirka285 tak co si mam doniest aj sedemdecak na zvysny gulas domov? 😀 😀
baby a mam teda kupovat este klobasky a slaninu? akoze jasne, ze kupim len aby som nie zbytocne chapete 😕

noemarta
14. apr 2011

@mirka285 ja pridem tesis sa, aj nelou 😀 😀 😀 😀
pokusim sa okolo obeda dojst. Cize to vyzera ze dojdem ja, mirka, domca, mata a katka????? eto vsjo?????
A zajtra ma byt 14 stupnov a neprsat, takze super...
tak zitra.

noemarta
14. apr 2011

jaaaj a samoska adelaine !!!
Ja napecem kolac, ale @bambola ja si myslim, ze klobasy a slaninu ani netreba, jedine chlebaaa!!!

bambola
14. apr 2011

@noemarta jejda tak ma instruujte 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre