Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
15. apr 2011

@denisse vikend ma byt pekny 🙂 🙂

kafoditka
15. apr 2011

No tak moje dieta je asi vynimka, lebo dnes nekadil vobec 😕 ale tak zajtra rano ocakavam dvojnasobnu nadielku 😀
@maxara ako vzdy super opis, este raz vdaka, ze som sa mohla vtirknut 😉
@bellablonde vidim, ze aj ty si mala perny den, fuuuuj trhanie zubov, z toho mam ja stres, teda konkretne z tej bolesti ☹ zajtra uz bude lepsie, uvidis 😉

maxara
15. apr 2011

@bellablonde 😀 😀 trupka

kafoditka
15. apr 2011

Baby mne asi ofuklo krize, fest ma bolia 😖 uvidim, co to do rana urobi..

noemarta
15. apr 2011

@kafoditka neboj, zajtra nalozi, Nela toto nalozila po dvoch dnoch.
@bellablonde, ja mam zo zubara total strach, ja som bola po 7 rokoch ked som bola tehu, ze nech sa radsej kukne, a nastastie povedal, ze mam kraaasne zdrave zuby. A tak skoro ma tam neuvidi 😝

noemarta
15. apr 2011

@kafoditka fasaaaa....ty co mas 15???? nevies co trebaaaa??? 😉

katarina7777
15. apr 2011

samozrejme ze mi nedalo a este som nakukla 😀
baby moj leo sa posral ked sme isli domov uz vo Vinicnom, takze po Nitru bol riadny kandel v aute 😝 a to nalozil aj cestou na chalupu, cize ked sa nebude moct v buducnosti vykadit staci povozit v aute 🙂

bellablonde
15. apr 2011

@kafoditka pevne verim,
ja som totiz necakala, ze mi bude aj trhat 😒
povedal, ze mi spravi jeden kazik, domodeluje zub a odstrani koren dalsieho zuba ... no a mne nenapadlo v tej chvili v strese na kresle, ze tym myslel, ze mi ten koren jednoducho vytrhne

proste som bola nastavena tak, ze sa nejako otrasiem, vychystam deti a pojdeme na chalupovicu... a nejako uz bude, prinajhorsom by sme odisli skor... no ale tak skoda uz o tom teraz meditovat 😔

ako sa ti soferovalo?

maxara
15. apr 2011

@noemarta veru aj ja som unavenaaaa, ledva vidim. Podla mna tym deckam ten cerstvy vzduch tak prevetral crievka 😀 😀

@denisse a ty nemas pupak na jazyku? 😀 😀 hovorili sme o tebe, ale neboj, len v dobrom, baby ti potvrdia 😉

Vidite baby, ved my sme zase zabudli ohovarat, sakra.. nebolo casu 😒

kafoditka
15. apr 2011

@noemarta ale viem... 😔 sak si davam pozor, celu zimu nosim poctivo a dnes sa mi to asi vypomstilo..

katarina7777
15. apr 2011

@kafoditka ☹ , akoze nechcela som to nikomu hovorit na stretku aby som nepokazila naladu ale moj drahy bol cele poobedie v nemocke na infuzii co ho chytil ladvinovy zachvat... stopro zato ze prechladol 😠 😠 😠

bellablonde
15. apr 2011

@noemarta v dobrom ti tiez zdrave zubky zavidim 😉

ja uz koncim temu zuby, lebo to je ako nocna mora, stale ma prenasleduju 😠 😠 😠

a tym padom si idem radsej kuknut fotky ake ste boli nadherne krasavy s malymi krasniatkami 🙂

kafoditka
15. apr 2011

@bellablonde vies co, super 😉 tam som trafila bez problemov na prvy sup, dost mi pomohol Petin opis 😉 naspat tiez pohodka, len som musela zabavat maleho, aby sa nejedoval, tak som celu cestu napodobnovala zvieratka, spievala, akoze kaslala a na cervenu mu robila KUK 😀 😀

noemarta
15. apr 2011

@katarina7777 ty si exot, to preco si nepovedala, ty si v duchu trpela a tvarila si sa ze nic..... 😔 si to mala dostat von zo seba...
@kafoditka noooo daj si horucu sprchu, vanu a hajdeho do tepla a hadam to prejde, po pripade si daj este paralen na noc...

noemarta
15. apr 2011

@kafoditka to poznam, hi hi len ja mam to stastie ze Nela je este stale vo vajci a je vedla mna. 😉

kafoditka
15. apr 2011

@katarina7777 Kati vies co? ja som si aj myslela, ze asi cosi nieje v poriadku, ked si sa dala stranou a aj tvoja mamina ta stale pozerala, ale nechcela som byt doterna... jemine, ale uz je lepsie snad po tych infuzkach, nie?

katka55
15. apr 2011

no vidim, ze ste sa suprovo dochalupovali, dogulasovali, dogrilovali 😉 tesim sa na foto.

@zrzulka odpovedam neskoro 😅 ja som si chcela dat operovat oci uz pred 6 rokmi, ked to absolvovala kamoska a bola nadmieru spokojna, ale potom som sa zlakla, ze radsej čapaté oci, ako nebodaj poskodene, ak by to nevyslo, a este ze kopec ocnych lekarov ma okuliare. no ale teraz bola dalsia kamoska v excimeri v karlovke a je nadsena, ziadne bolesti, maju tam novy 6D laser a velmi dobre referencie. no a ja som strasne zatazena na oci a nemam rada, ked si ich mam schovavat pod okuliare. takze preto 😉

katarina7777
15. apr 2011

@noemarta
@kafoditka tak ja som sa to dozvedela asi o 3 ale bolo mi uz predtym cudne ze som ho nemohla nikde zastihnut...hej uz mu je lepsie, je doma a je s nim svokra ale dost som mala stresy pokial mu spravili rontgen a neboli tam kamene... ked som dosla domov som si hned slahla kus cokolady 😝

bellablonde
15. apr 2011

@katarina7777 drzim palce tm, aby bol coskoro fit 😲 😅

katarina7777
15. apr 2011

@maxara dik za skvele zhrnutie dna , mamina ma svalovicu na rukach z tolkeho pestovania julovciatok 🙂

kafoditka
15. apr 2011

@katarina777 to ti verim.. 😔 ale chvalabohu je uz lepsie..
Babulky idem si lahnut, bolia ma tie krize, dobru nocku

katarina7777
15. apr 2011

@bellablonde dik, bolo to velmi bolestive ale nastastie nic zavazne.

maxara
15. apr 2011

este vam musim nieco napisat. Misko vas vsetky pozdravuje, tesi sa, ze bolo super a dufa, ze ste boli spokofonky a vraj ja som najkrajsia 😀
a druha vec, co mi lezi na dusi, pozeram tie fotky a nadabila som na jednu, kde mam neprirodzene velke brucho. Teda nie ze by som normalne nemala velke brucho, ale dnes som mala na sebe tri vrstvy oblecenia, ktore mali kazda vpredu na bruchu vrecka, takze som si ich poctivo naplnila klucami od auta, mobil, fotak, vreckovky a podobne.. tak na to prihliadajte, dobre? 🙂

denisse
15. apr 2011

@maxara
pupak nemam, tak vam verim, ze ste mi "nenalozili" nic zleho ... 😀
ked sa teda pupak do rana neobjavi 😀

maxara
15. apr 2011

@katarina7777 ☹ tak este aj toto sa ti pridalo.. ☹ no ale uvidis, vsetko dobre dopadne 😉 my sme magicka skupinka s pozitivnou energiou 😉

maxara
15. apr 2011

@denisse 😀 😀 neboj, len boli baby zvedave na moj dojem z teba, ktory bol pozitivny, co som sem aj pisala, takze .. 😉

katarina7777
15. apr 2011

@maxara pri vas mi tie dlhe minuty cakania lepsie ubehli, takze mam cakat na fotoalbum alebo mam ist chrapat? 😀 a jasne ze si pre miska najkrasia, by si skusil mysliet nieco ine 🙂 ... mozes mu povedat ze ja som total spokofon 🙂

denisse
15. apr 2011

@maxara
ufffff 😀
tak dufam, ze niekedy si to budu moct osobne preverit, ci si ich neoklamala 😉

maxara
15. apr 2011

@katarina7777 🙂 oki, odkazem .. ja teraz este nemozem natiahnut fotky, zatial dala mon, ja najskor zajtra, lebo fotak nenachadzam a misko drichme, tipujem ze ho ma v gatiach 😉

@denisse neoklamala, ved ja mam predsa dobry usudok, povacsine. Tak ked pride na to, ze si to budu baby overovat, tak dufam, ze ma nesklames 😉 teda moj usudok

adelaine
15. apr 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre