Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
15. apr 2011

@maxara peti tak to by si sa mala zahrat na detektiva 😉 idem chrapat lebo mi uz aj tak klipkaju oci.... bruuuuu

noemarta
15. apr 2011

@adelaine perfis fotky 🙂

maxara
15. apr 2011

@adelaine Mati, super fotecky, nejako mi nejde lajkovat tie fotky, tak.. 😒

adelaine
15. apr 2011

@noemarta odkazem mm, bude rad 😉

adelaine
15. apr 2011

@maxara 😉
zajtra ti poslem fotky s Ninkou na email, ktory mas na FB, chce este niekto?

robika
15. apr 2011

Ahojte, tak ste mali super stretko.... joooj ako vam zavidim 🙂 tesim sa na fotky, idem ich mrknut...
@tinaki1275 chudatko Leia, hadam dnesok ste uz mali dobry...
@maxara vzdy ked sa mi Filipko riadne pokaka, tak si hovorim, ze aspon ho nebude boliet brusko... 😀

maxara
15. apr 2011

@adelaine ano draha, ten plati 😉

@robika no ved to hej, ale toto?? a najlepsie je, ze to nebolo vsetko, dosli sme domov, asi pol hodinu na to a zas mala uplne plno, viac ako bezne, ale plienka udrzala 😲 ale nevadi, jasne, ja som rada

robika
15. apr 2011

@maxara tak asi ste mali na chalupe naozaj super vetrik, ked jej aj cez crievka preletel 🙂

monline
15. apr 2011

@adelaine naozaj úžasné fotky, tuším si zavolám tvojho mužíka k nám na nafotenie profi fotiek 🙂

adelaine
15. apr 2011

@maxara ja by som chcela, aby sa risi uz konecne poriadne vykadil, on kadi totiz teraz tak decentne,
malo papa, asi nie je z coho a este ho aj ta vecerna kasa zapeka 😠 😠 ale ako opisujes Ninkinu akciu,
tak take zase neeee 😝 to uz je vela 😀

baby idem aj ja buvat, dokukam nahraty panelak a idem travit 😀
dobruu

adelaine
15. apr 2011

@monline 😵 😵
on je v tomto len nadseny amater

robika
15. apr 2011

@adelaine tie fotky su uzasne, super fotene, normalne mam pocit ze oziju 🙂

monline
15. apr 2011

@adelaine mne úplne stačí nadšený amatér 🙂 ak takto fotí

tinaki1275
15. apr 2011

@robika cez den ako tak ,ockovali sme tak uvidime aka bude noc..ratam so vsetkym ..ale hadam to nebude take zle..
@adelaine tie fotky su neuveritelne..ked dojdem najblizsie na svk objednavam si tm na fotenie nasho certa..

katka55
15. apr 2011

@monline @adelaine super fotky. dakujeme za priblizenie atmosfery 😉 vsetky ste nadherne, deticky uzasne a chlapi sikovniaci 🙂
...a @bambola - ovci sa este neozvali 😕

robika
15. apr 2011

@tinaki1275 tak hadam nebude tazka noc a bez teplot

tinaki1275
15. apr 2011

babule prajem dobru noc..normalne ma chytila nostalgia ..ked vidim ako ste si krasne uzili den..tak mi nejako chyba domov a kamarati ....(uz zase 😒 ) idem to rychlo aspon trochu vyspat .. 😉

tinaki1275
15. apr 2011

@robika dufam ze ma necha vyspat aspon trochu ,vcera to bol horor dala som jej viburcol ale ten judrzi tak 4-5 hodin ..

tinaki1275
15. apr 2011

@monline ty nie si na ziadnej fotke ,,chcela som este povedat ..dufam ze na @maxara -inych budes.. 😉

monline
15. apr 2011

@tinaki1275 dobre sa vyspite
ty tuším normálne máš dokonale otestovaný viburcol, môžeš k nemu písať príbalové letáky 🙂

monline
15. apr 2011

@tinaki1275 na svojich nie som...maxi ma fotila, ale či to bol dobrý nápad, uvidíme až zajtra 🙂

robika
15. apr 2011

@tinaki1275 dobru noc

robika
15. apr 2011

@monline prave pozeram tie fotky deticiek, ako sa hrali na dekach, nebola vonku velka zima, lebo tu u nas bolo otrasne...

monline
15. apr 2011

@robika kým svietilo slniečko, bolo príjemne..keď zašlo, deti sa skryli do kočíkov či do domčeka..

robika
15. apr 2011

@monline a Ty sa uz citis lepsie?

maxara
15. apr 2011

baby dobruuu, fotak som nasla nahodne cestou do kuchyne sa napit, kukla som aj fotky, je tam aj @monline 😀 ale fakt az zajtra, lebo som KO, bruuu
@bambola dufam ze ste v poriadku, takze topru

robika
15. apr 2011

@maxara dobru nocku a zajtra sa tesime na dalsie fotecky 🙂

monline
15. apr 2011

@robika hej, je mi lepšie..včera mi bolo fakt zle, bola som celá ubolená a dolámaná, ako keď na teba lezie jarná únava, či chrípka..hlava ma bolela, kĺby, chrbát, mala som opuchnuté chodidlá ..ale prešlo to našťastie, Peťa mi nakázala zaľahnúť, dať si paralen a tvaroh, tak som viacmenej poslúchla ..a aj keď som stretko odriekla, bolo mi zrazu blbé neprísť, keď už som sa cítila dobre, mala som čas a Noe ma bola ochotná vziať 🙂

katka55
15. apr 2011

tak teda dobru noc 😉

monline
15. apr 2011

@maxara dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre