Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
17. apr 2011

@maxara ...no poznam kocku,ktorej nechceli po operacii oci urobit CR aj ked mala papier od ocneho a tie dioptrie a jej vratili spat a islo o 5 .....

maxara
17. apr 2011

@gabika41 asi zalezi aj od dioptrii aj od konkretnej chyby ocnej a aj od konkretnej operacie a casu od nej. Ja som mala 2,5 a 3 , operovali mi laserom oci v 2005 a doteraz nemam najmensi problem a rodila som normalne a nikto nic neriesil. Ocny mi povedal, ze ked chcem ist silou mocou cisarskym a nebudu mi chciet vyhoviet, tak mi papier da, ale mozem rodit ako chcem

mirka285
17. apr 2011

o tak sa ospravedlnujem,ze som skepticka,ale vsetky vieme ako dopadlo megastretko... @maxara Peti ale tiez ta obdivujem,ze by si sa nato dala...
@katka55 @bambola no ale Peta napisala,ze snad ich niekto rad ubytuje vo svojej obyvacke,mala na mysli aj tie,co maju byt,takze mozte sa realizovat,ked s tym nemate problem 😉

maxara
17. apr 2011

@mirka285 🙂 no ved preto skusam lacnejsiu alternativu, kedze ta prva zlyhala a taktiez sa mne nemusi platit ziadna zaloha a ani objednavat.. takze.. a myslela som tak vseobecne, ze kto ma kam a nema problem s "cudzimi" v dome, tak moze prichylit a zbytok bohuzial na hotel.. ja mam tri izby a obyvacku a zahradu na stany 😀

adelaine
17. apr 2011

@gabika41 kontrandikacia na normalny porod je tusim u dioprii 8 a viac....

inak, ja by som tiez rada zbavila dioptrii, ale bojim sa bolesti po 😠 😠
neviem, ci sa niekedy odhodlam 😝

kafoditka
17. apr 2011

Caute, tak sme boli dve hodinky vonku sa vyvetrat, uplne super je tam 🙂 dnes ma maly 10mesiacov a nasla som mu treti zub 🙂
@adelaine podla mna dost zalezi aj na tom, ako kto znasa bolest..kamoska po tejto operacii na druhy den potajme hrala hry na telefone a na treti den bola uplne fit a moj byvaly zas uplne tragedia - bol skoro tyzden hotovy, pripustal si tu bolest strasne, dobre ze neumrel 😝 😝

denisse
17. apr 2011

ahojte ...
barunku mam dnes velmi mrzutu, asi jej naozaj idu zuby .. aj ked teda v noci spala krasne, az do 8.10 ... ale cez den je velmi zla ... aj vonku sme boli len porevat si na cerstvom vzduchu ... 🙂
a ked som ju uspavala teraz na cicke, tak ju nechcel pustit, asi az na siesty krat sa mi podarilo ju odpojit ... aj celkom zle papa prikrmy posledne dni ... no uvidime, ci z toho budu nejake zuby, ved posledne dva nam vysli pred troma mesiacmi 😕

aj ja by som sa chcela zbavit dioptrii a aj sa chystam na ocne a poradit sa s dr ... mam 3,75 a 4,5 ...

@maxara
podla mna je take stretko jedina moznost ako sa stretnut vo velkom ... a bud to vyjde, alebo nevyjde, ale ak nevyjde toto, tak sa podla mna nikdy mega nestretneme ... ked netreba nikde platit ziadne zalohy, ked si kazdy, kto bude chciet prist, zaisti ubytko na vlastnu past a podla svojich moznosti (ci uz v spolupraci s nejakou "zapadnou julovkou" alebo nejak inak), ked sa je moznost rozhodnut na poslednu chvilu podla okolnosti ... takze podla mna to je jedina moznost ... takze ja by som petin napad schvalovala a uvidime ako sa to podari ...
ja teda urobim vsetko preto, aby sme prisli ... neviem kde presne ta chalupa je, ale my mame taku minichatku v Solosnici pri Malackach, takze mozeme spat tam (segra v BA uz bude mat doma novorodeniatko, tak tam sa asi nepomestime 😉 , ale aspon sa nanho pojdeme pozriet) ... 😀

maxara
17. apr 2011

@denisse 🙂 no som rada, ze opat niekto dalsi so mnou zdiela tento napad. Malacky su od Pezinka kusok a chalupa je tiez kusok ale na opacnu stranu 😉 malo by to byt predbezne v strede juna

denisse
17. apr 2011

@maxara
ako sa to tam vola, kde je ta chalupa? nech urobim kuk na mapu ... my sa chystame na dovcu k nasim zaciatkom jula, takze koniec juna by sa nam hodil lepsie ... ale zase ak to bude v strede juna, tak si urobime este aj predlzeny vikend na zapadnom slovensku ... 😀

maxara
17. apr 2011

@denisse je v Modre Harmonii

karinnka
17. apr 2011

Prajem pekny podvecer🙂Stretko ste mali super,bolo vidno,ze ste sa mali fajn 🙂

maxara
17. apr 2011

@karinnka no prva vychodniarska lastovicka.. ty si co myslis o stretku na zapade?

monline
17. apr 2011

@maxara mne sa tiež páči myšlienka megastretka tam u vás, mne len akurát nezapasovali tie termíny..toho 11teho určite nie, ale o týždeň neskôr by som to dokázala uhrať, krštiny snáď spravia skôr (čaká sa na papier od biskupa pre krstnú mamu, lebo sa nesobášila v kostole) a Marekovi zagratulujeme o deň skôr či neskôr..v obývačke mám rozťahovací gauč a postieľku, ak by niekto chcel k nám..

monline
17. apr 2011

@katka55 termín krstu môjho synovca predsa nemôžem ovplyvniť...a taktiež oslava prvých Danielových narodenín musí byť presne vtedy, keď ten rôčik má, tak to u nás funguje už 17 rokov..aj keby toho 11teho vyšlo na stredu, tak v ten deň je oslava a celá rodina príde (sme blízko)

maxara
17. apr 2011

@monline Mon, akoze .. chcela som, ze keby Danko oslavoval narodky s julovciatkami a s rodinou az na druhy den? to by neslo? Lebo mne to je akoze jedno, dala som do placu dva terminy, ale jeden je Dankov a druhy je Filipkov.. tak akoze, neviem si vybrat ☹
Len sondujem, lebo to iste by som napisala Kafkovi v podstate.. kazdopadne, nic este nie je iste, vychod je ticho.. samozrejme vychod mam na mysli od Trnavy dalej 😉

maxara
17. apr 2011

@monline aha, tak niiiiiic, pisem neskoro

karinnka
17. apr 2011

@maxara Myslim,ze to nie je vobec zly napad 😉 Maxi v tomto si jednicka 😉 Mala by si si zalozit agenturu na organizovanie stretiek 😉

maxara
17. apr 2011

@karinnka no veru 😉 to asi hej.. takze ty by si prisla? a ktory z tych terminov ti vyhovuje?

kafoditka
17. apr 2011

babulky, tak maly mi uz spi a ja idem kukat superstar, nejak ma pobolieva hrdlo, idem si nejaky caj uvarit...
@maxara Peti Filip bude mat dve oslavy - jednu tu a druhu o par dni neskor v CA u nasich, ktoru spojime aj s Petovou 30tkou.. a u nas sa robia oslavy vzdy v nedelu, stretko by malo pripadat na sobotu, nie? takze pohodkaaaa 😉

maxara
17. apr 2011

@kafoditka oki, takze je vybraty datum, super..

18.6.2011 alebo potom az niekedy na jesen

monline
17. apr 2011

@maxara fajn, tak ja spravím všetko pre to, aby sme v tento deň mohli 🙂

vierkaha
17. apr 2011

Ahojte 🙂
@maxara Peti akože podľa tvojej teórie je už NR východ ? 😀 😉 Stretko je dobrý nápad ja by som v poho išla ( či aj mm neviem, lebo on takéto akcie nemusí 😝 ) a vtedy by som už snáď mohla aj ja izbu poskytnúť a ak nie tak gauč v obyvke a cestovnú postieľku určite 😉

bellablonde
17. apr 2011

ahojky, moc sa tu dnes nekeca ...
ja este neviem ako s tym terminom presne bude, mm stale nie je doma z roboty,
zato sme pred chvilou vyprevadili navstevu
maly peto si este vyziadal shreka, takze pozera na velkej telke
a mne zostal notebook 🙂)

@monline ja som vzdy ako dieta tuzila po tom, aby sme narodeniny, meniny oslavovali presne v ten den, na kedy vysli, ale moji rodicia boli ineho nazoru...vecne posuvali oslavy na vikendy, niekedy dokonca spajali 2-3 oslavencov naraz,
takze sa stalo, ze narodeniny som niekedy oslavila aj mesiac neskor 😖 pamatam si, ze ma to vzdy dost mrzelo, nemalo to pre mna punc vynimocnosti

mojim malickym budem robit oslavy vzdy na termin 😵

katka55
17. apr 2011

@bellablonde u nas bol zase taky zvyk, ze sa oslavovalo vzdy vecer pred velkym dnom. vobec neviem preco, lebo vsak vopred by sa nemalo 😕 ale bolo super, ze sa oslavovalo aj v strede tyzdna, proste vtedy, ked ten sviatok naozaj bol. tiez si myslim, ze pre deti je to dolezite 😉

monline
17. apr 2011

@bellablonde moja NIka má oslavu presne v deň narodenín a menín, aj my, pokiaľ nešlo o 30tku, sme oslavovali v ten deň, u nás v rodine je to tak roky..nespájame oslavy, napr. v auguste máme v rodine 5 osláv, každá je presne v ten deň...jedine k svokrovcom gratulovať chodíme cez víkend

karinnka
17. apr 2011

@maxara Mne je to jedno,mne by vyhovoval kazdy termin 😉 Aj na Jesen,keby to teraz nevyslo 😉 Samozrejme po rozhovore s polovickou 😉

maxara
17. apr 2011

@monline ok, tak to som predbezne rada

@vierkaha 😉 no Ruzindol je este zapad a potom TT je taka hranica.. napr aalexis v Zavare je uz vychodnarka 😀 😀
super ze by si dosla.. inak sa zajtra k tebe chystam, alebo v stredu, uvidim rano.. moze byt?

@bellablonde u nas ako kedy.. ale teda moje narodky sa vzdy riesili tak, ze mi dali nejaku cokoladu alebo nejaku blbostku na narodky priamo, pred odchodom do skoly alebo tak.. a potom povedali, ze oslavim s ocom (ja som 13, oco 25 a spolu meniny 29). No a potom sa zisli vsetci k nam, vsetci gratulovali ocovi k narodkam, meninam, mne obcas akoze ruku podali, ze ved aj ja mam meniny a bolo.. narodky si nikto nespomenul.. ani nehovorim, ze som nikdy nemala vlastnu tortu, okrem minuleho roka, co mi misko kupil krtkov dort. A teraz ma zas michal dva tyzdne predo mnou, takze zas sa oslavuje michal a ja tak btw.. 😒 ale uz som si na to tak zvykla, ze az ostanem prekvapena, ked nieco dostanem, alebo si spomenu... Akoze nasi si spomenu, jasne, ale napr ta moja najstarsia sestra absolutne si ma nevie zapamatat. Ale mojmu Miskovi vzdy zagratuluje 😖

@karinnka oki, tak sleduj hlavne a prehovor zbytok vychodu 😉

bambola
17. apr 2011

bry vecir,
dnes moc nepisete 🙂 my kukame superstar

katka55
17. apr 2011

@bambola a ty co len citas? uz nemas e-booky? 😀 😉

maxara
17. apr 2011

@bambola ja tiez pozeram..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre