Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
17. apr 2011

@maxara
tak som na to kukla, je to zo solosnice 42 km, cca 45 minut cesty, takze pohoda 😉

tinaki1275
17. apr 2011

Ahojte damy ..tak ja som mala trochu rozhadzany den..u svokry na obede sa Leia po prvykrat chovala dobre..teda vobec nenervacila kupodivu ..svokra bola nadsena,ale napriek tomu do mna podjebla aspon patkrat .. 😠 zbytocne riesit..vecer sme sa boli prejst v pristave lebo predstava ze mam bojovat s malou od siestej do deviatej doma ma nelakal,a ona ked je v kociari tak ani neviem ze ju mam..akurat ze mi zaca la pokasliavat a to bola dobre oblecena ,kedze dnes tu prsalo a je strasne vlhko..dufamze to ma suvis lens tymi zubami a piatkovym ockovanim ,rano este mala teplotu ..tak dufam ze to nic nie je..

bambola
17. apr 2011

@katka55 nemam co napisat ked nic nepisete 😀
@maxara komu fandis? najlepsie spieva guncikova a najfesak je kuruc 😀

robika
17. apr 2011

Ahojte,
@maxara Peti podla mna super napad s tym stretkom, sice pre Teba to musi byt velmi narocne, ale ak to niekto dokaze zorganizovat tak urcite Ty, ani nevies ako som sa potesila, urcite nejako spracujem mm a pokial sa nam bude dat prist, urcite by sme prisli...
dnes som mala taky depkovy den a tak velmi ma tato moznost stretka potesila, ze mi je hned lepsie 🙂

denisse
17. apr 2011

@bambola
mne sa paci koleckarova 😉
a pacila sa mi aj ta sara neviemaka, co uz vypadla ...

macik27
17. apr 2011

ahojte, tak to moje strašidielko konečne spinká 🙂 tlačí sa nám zúbok tak je s ňou kopec srandy (hlavne v noci) môj najdlhší spánok bol rano o ôsmej aj to len hodinu a pol 😒 nehovoriac o tom že sa cítim ako dojnica lebo ona nechce nič len cicík ...dnes som dala Viburcol nachystala Calgel tak dúfam že nezobudíme celý dom 😀
@maxara to aj my sme už východniari 😲 a ja stále pozerám predpoveď počasia pre západ a čudujem sa že prečo mi to nesedí 😀

maxara
17. apr 2011

@denisse 😉 hej, viem..

@bambola ano Guncikova, Koleckarova a Kurc je nechutny pre mna 😀 😝

katka55
17. apr 2011

no to si idem kuknut, ktory je to ten Kurc... 😉 ja superstar len pocuvam a popritom sa hram s fotkami, lebo vo fotolabe maju zase akciu na fotky 🙂

maxara
17. apr 2011

@robika 😉 tak to sa tesim.. takze zatial karinnka, ty a zopar blavacok by dovtiralo.. aj trnava sa ozvala, tak by sme to hadam mohli aj zoficialnit, nie?

@macik27 😀 vzniklo to u nas v robote, kedze som robila v BA a bola som jedina Bratislavcanka z 20tich ludi 😀 a jedna byvala v leopoldove. Takze preto od Trnavy dalej je vychod, lebo vsetci okrem nej boli ozajstni vychodniari

bambola
17. apr 2011

@maxara neniiiiiiiii 😀 vyzera ako Tom Cruise za mlada a za normalna (v Top Gun 😀 ) 😀
inac podla mna je nechutny a taka podsivka ten co ho habera tak strasne chvali, mal vlasy v cope ale teraz ho ostrihali, neviem mu dojst na meno 😕

katka55
17. apr 2011

@bambola toho byvaleho copateho ja volam kostolny spevak 😀 mi tak pripada ten jeho hlas 😕

maxara
17. apr 2011

@bambola sefcik 😉 ten mi je nesympaticky, ale mne sa paci mlady harich, alebo tento Lukas 😀 ale iba na prvy pohlad, lebo ked sa pozriem dlhsie, tak uz mi pride skaredy.. ale spieva celkom ze da sa

maxara
17. apr 2011

@bambola ale Kurc je uplny otras v mojich ociach.. chudak.. a Seps je podla mna nechutny vyhulenec, ved ked prehovori, to je des 😅

macik27
17. apr 2011

@maxara ja by som tiež rada vypadla z domu na poriadnu grilovačku 😉 a niekoho by som mohla zobrať zo sebou po ceste z východu 😀

bambola
17. apr 2011

@maxara jezismarja na haricha sa neda pozerat 😀 otrasny jeee 😀 este bol nechutny aj ten co vypadol, co sa na harry pottera podobal 😀 Seps bol dneska dobry ked mal rozhovor s Leošom, strasne je nahuleny az prehuleny podla mna.

katka55
17. apr 2011

@maxara @bambola dokelu, ktory je to ten Kurc? 😠 opiste ho volajako 😀 to je ten bryan adams?

maxara
17. apr 2011

@macik27 super 😉 s niekym sa spoj, napr carrie je z TN.. z blizkeho vychodu 😉

@bambola no Hery Poter, Jergus neviem aky, bol desny a navyse trapny.. vsade bol, vsetko videl, len z riti sa zabudol vratit.. no a Seps je nechutny, ved ma uplne zhulene oci.. myslis ze aj vystupuje zhuleny?

@katka55 Kurc je taky cukrik vylizany 😝 😀

bambola
17. apr 2011

@katka55 ano, bryan adams 😀

monline
17. apr 2011

@katka55
@bambola
@maxara čítam si vás, ale veru vôbec neviem spojiť meno s tvárou...zaujala ma Alžbeta a ten, čo je teraz akože jej frajer

bambola
17. apr 2011

@maxara tazko povedat, pretoze ak huli uz dlho a vela tak sa to uz tazko rozpoznava, moj spoluziak na gympli tak vyzeral, stale zhuleny a pritom stale nebol, ale dost casto 😀

mirka285
17. apr 2011

ejha,vidim,ze superstar sa pozera vo velkom...mne sa paci Pinak,z chlapov spieva pre mna naj a z bab Alzbeta 😉

katka55
17. apr 2011

@bambola @maxara dakujeeem, konecne som v obraze 😀 ja si tiez este neviem pospajat mena s tvarami ako monline 🤐

bambola
17. apr 2011

@monline moooooooon ten nahulenec? 😠

monline
17. apr 2011

@bambola mne je jedno či je nahulený...minule spieval super, resp. zabavil ma dosť...
tento kostolný akože najlepší spieva dosť falošne, nie?

maxara
17. apr 2011

@monline cize tebe sa paci ten vyhulenec 😉 Alzbeta je super

@bambola akoze on nespieva zle, ale mi uz lezie na nervy. ale teda by ma neprekvapilo ani keby vyhral (Sepsa myslim)

monline
17. apr 2011

@bambola dnes už bol? lebo videla som len teraz kúsok

monline
17. apr 2011

@maxara pridávajte aj ich fotky ak ich komentujete, nech som v obraze 😀 ,,,kto je šeps?

bambola
17. apr 2011

@katka55 ja este tiez poriadne neviem kto tam je lebo vacsinou ked to ide tak mala prostestuje a ja kojim 😀 este ma napadlo, ze mne sa pacila aj Aneta co vypadla este v semi, taka ciernovlasa pekna 🙂

maxara
17. apr 2011

@monline seps je ten tvoj vyhulenec 😉

bambola
17. apr 2011

@monline seps je ten nahuleny 😉 a uz spieval, ale ja som nevidela lebo som bola akurat pri malej akurat potom rozhovor s maresom som zachytila a teda....nic moc, ma dost problem s vyjadrovanim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre