Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
19. apr 2011

@mirka285 mirka dakujem, zakladam si to hned medzi overene receptiky,
ja som uz skusala rozne recepty ale nie vzdy boli dobre a @maxara ta minule chvalila tak uz sa tesim
😝

katarina7777
19. apr 2011

baby moje dieta vie stvornoskovat aj dopreduuuuu (doteraz len dozadu), dokonca aj na dlazbe kde sa mu to smyka 🙂 ... prave si uz 2x dneska overuje ze pokakat sa da aj na styroch a museli sme sa skorej vratit z prechadzky lebo sa zlakol traktora co isiel okolo nas a zacal revat jak tur... no polnohospodar z neho asi nebude 🙂
a uz si nekazme den nicim , nech si kazdy robi co chce.. ja som si ista ze zabava na stretku bola a bude vzdy velka 😝

bambola
19. apr 2011

@oacka ludka na to aby si si dala pauzu nemusis hned palit vsetky mosty 😉 to je take riesenie za horuca, take trosku detinske, ja som taketo rozhodnutia tiez kedysi robila 😀 ale tak dufam, ze si to niekedy rozmyslis lebo som videla, ze ty si tu snad v tejto teme z nas najdlhsie resp. jedna z nich 🙂 a dufam, ze si nas nevyradis aj na fb 🙂

denisse
19. apr 2011

ahojte ...
ja som si to vcera tiez precitala a som trosku smutna, ze sa to takto vyhrotilo ... ☹

@mirka285
uz davno som ti chcela napisat, ze aj ked sa osobne nepozname a myslim, ze sme uuuuplne odlisne osoby s roznym zivotnym stylom, tak tvoje prispevky mam rada, lebo pre mna maju hlavu a patu, su vecne, jasne, rozumne a takmer vzdy s tebou suhlasim 🙂
aj teraz ... ja viem, ze to peta myslela dobre a tak som to aj napisala, ze je to super napad a jedina moznost ... chapem aj @oacka, ze je to daleko na par hodinovu gulas party ... ale presne tak som to myslela, ze kto chce, tak si to spoji s niecim inym, urobi si predlzeny vikend a pri tej prilezitosti sa zucastni ... ja tiez zatial neviem na storpro ci prideme, zalezi aj od mm, od jeho prace a tak ... ale viem si predstavit, ze si urobime pekny vylet a pri planovani akcii na jun budem s tym terminom pocitat ... a dufat, ze to vyjde ... 😀 a tak som myslela, ze by sa k tomu mohli postavit aj ostatni ... proste sa pokusit prist, ak maju chut 😀
inak 21.6 ma nela 4 roky 😀

adelaine
19. apr 2011

@katarina7777 😀
mne risi srandovne stvornozkuje, 3 kroky dozadu, dva dopredu, ide ako chameleon, takym pohupom,
potom si sadne a pokracuje...
a potvorka vzdy sa dostane tam, kam nema 😉

oacka
19. apr 2011

@bambola ja keby som tu ostala,zas by som niečo tresla,a by ma to štvalo,poznám sa... dlhšie som už nad tým uvažovala... tak hádam si ma nevyradíte ani vy na FB 😉 🙂

adelaine
19. apr 2011

@oacka ludka, tiez si nemyslim, ze je to uuplne spravne riesenie....
dat si pauzu ok, aj ja som tu dobry mesiac nebola, ale vymazat si ucet mi pride ako doslova utiect...
nerob to, budeme ti chybat, uvidis... 😉

bambola
19. apr 2011

@oacka aj tak nas budes citat 😉

katarina7777
19. apr 2011

akoze a prave sa mi aj sam postavil v postielke....este nech mi zacne hovorit dneska mama a vecer ani nezaspim 🙂

katarina7777
19. apr 2011

@adelaine aj moj tak doteraz stvornoskoval ale dneska dal asi 3 metre dopredu bez prestavky... teraz sa obtlka v postielke a smeje sa pritom jak blaznivy 😕

bambola
19. apr 2011

kukuc na matkine vynovene faro (nova metaliza 😀 )

bambola
19. apr 2011

prave pozeram co mam vo fotaku a takto vyzera mata ked tlaci 😀 (hlava jej zalieza medzi plecia a ma tento vyraz 😀 )

mirka285
19. apr 2011

no tak som navarila,Linda konecna zaspala,vobec mi nechce poslednu dobu spavat cez den,ale v noci spi,tak to neriesim hlavne ked viem,ze mnohe z vas maju ovela horsie starosti s detuchmi 😔
@denisse jeej Deni,tak som rada,ze ty chapes co chcem povedat aj takto cez net,lebo ja niektorym ludom pripadam arogantna a mozno tak moje prispevky niekedy vyzneju,ale baby co ma poznaju vedia,ze ako to ja myslim...
@oacka ja ked som bola v stave,ze mam kona plne zuby tak som sem chvilu nechodila alebo chodila menej casto a hotovo....tiez si nemyslim,zeby si sa mala hned zdekovat,ved napr. aspon teda ja,som sa naucila kopec novych veci a ked treba,mozu mi tu baby v hocicom poradit...

mirka285
19. apr 2011

@katarina7777 Kati tolko novych veci,Leo sa nezda,podla mna to vsetko odsledoval na stretku 😀
@bambola pekne faro 🙂

katarina7777
19. apr 2011

@bambola perfektna je ta podlozka, dobry vyber latok, prosim ta mohla by si mi poslat tie miery di IP, lebo ja mam len univerzalnu podlozku a ta veru tak pekne nesedi na kociku... thanx 🙂

bambola
19. apr 2011

@mirka285 miri teraz kukam pampersky co kupujeme a tam sa mi velkost 3 a 4 neprekryva, 4 maju az od 9kg 😕 ale viem, ze pri niektorych sa to prekryva. a dik 😉

bambola
19. apr 2011

@katarina7777 kati ja som ofotila kocik a do toho som zakreslila miery tak mi posli mail do ip , poslem ti tu foto co som posielala tej holke a podla toho mi to usila 🙂

bambola
19. apr 2011

a co sa tyka vyberu latok..... verejne sa chcem podakovat @maxara peti, ktora ma definitivne nakopla a utvrdila 🙂 lebo ja by som rozmyslala dodnes 😀

katarina7777
19. apr 2011

@mirka285 aj podla mna to okukal na stretku, konecne aj mne zaspal ale musela som ho prilahnut lebo sa metal jak plostica, v postielke zaspat nehrozilo.

ozaj o 2 sa ideme fotit fotografke, mate nejake tipy co zobrat so sebou?

mirka285
19. apr 2011

@bambola Mati ja nekupujem pampersky,ja mam tie Babylove a tie sa prekryvaju...inak vcera som bola v Dubravke v DM ke a akoze po tych schodoch nechapem ako maju mamicky vyjst hore s kocikom,este dobre,ze na nakupy mam golfac a vyniesla som si ho sama,lebo inak si to neviem predstavit...

bambola
19. apr 2011

@mirka285 miri akych schodoch? v DMke v saratove?

mirka285
19. apr 2011

@bambola ano tych,priamo pod DM nie su ziadne pasy pre kociky,a z tej strany od zastavky sice su,ale na moj kocik nepasuju a su strasne strme,zeby som sa aj bala tade teperit..

denisse
19. apr 2011

@bambola
mala je uzasna a aka je utlucka oproti mojej baculke 🙂

bambola
19. apr 2011

@mirka285 do hlavneho vchodu sa vchadza bez schodov 🙂 to si musela ist asi tym postrannym a v strede saratova (kde sa prechadza z jednej budovy do druhej) su smerom ku panelakom (a masiarstvu) take schodiky a fakt strasne strme pasy ale z druhej strany od cesty je tam normalne kopcek bez schodov 🙂 si asi sla najblizsim vchodom k autu a to ti zrovna vyslo na ten postranny vchod 🙂

bambola
19. apr 2011

@katarina7777 kati, leovi vezmi dobru naladu 😉 a poslala som ti 🙂

mirka285
19. apr 2011

@bambola Mati prd,ja som si pomylila Saratov so sklenikom...ja som bola v tej DM ke co je oproti skleniku,tak kde su dolu tie lahodky 😀

mirka285
19. apr 2011

@bambola a vidis aka som sprosta,som uplne zabudla,ze DM ka je aj v Saratove,som sa nemusela trepat az dole...

katarina7777
19. apr 2011

@bambola dikes 🙂

bambola
19. apr 2011

@katarina7777 jaj este ma napadlo, ze ak tam chces tie suche zipsy tak jej to napis lebo to normalne nedava 😉
@mirka285 no ja netusim kde je sklenik 😅 ale tak ste sa previezli 😉

bambola
19. apr 2011

ideme plavat, pekny den papa 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre