Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
19. apr 2011

este hodim jednu fotku sasenky... nakupila som jej klobukov, vsak paradnicu z nej chcem mat
a ona si vsetku tu nadheru stale strhava z hlavicky... staci jeden smah rukou a klobuk je na chodniku 😀 😀 😀

pa ideme poobednajskovat, cas ist von 🙂

bellablonde
19. apr 2011

@tinaki1275 ☹ na mokry kasel sme mali mucosolvan junior a ventolin bol na lahsie dychanie na priedusky 😔

adelaine
19. apr 2011

ahojte, konecne som maleho ulozila,
teraz sedim s kavou a idem si vas precitat...

inak, davate uz detom na plet nejake kremy s UV faktorom?
dnes ma to napadlo na prechadzke, ked sme boli
2 hodinky vonku a slnko dost prazilo, ze by sa uz asi aj nieco hodilo 😕
takym drobcom asi aj 50 vsak?

tinaki1275
19. apr 2011

@bellablonde dik moja..

adelaine
19. apr 2011

@bambola jeej mati, az teraz som si vsimla ten potah 😀
som nejaky slepuch ci co 😝 aj ja si prosiiiiim do IP kontakt na tu sikovnu pani,
dakujem moc krat 😉

tinaki1275
19. apr 2011

@bellablonde Sasenka je uzasna..my mame ten isty problem..uz s ciapkami bol cirkus,kedze na nich nebola zvyknuta,tu som jej davala malokedy a na svk si ich stahovala este aj vo vyske 2000m ked bolo -10 ... 😒 u z sa tesim co bude robit v lete s klobukmi a tu ich fakt nosit musi ..
@adelaine my tu sice mame omnoho teplejsie ale ja som davala uz pred mesiacom ked tu bolo cez den tak 15 stupnov,co je asi teraz u vas..lebo som si vsimla ze malej cerveneli licka..a bola to 50 tka..

tatianka.g
19. apr 2011

baby aku aktiviu davate detom, obycajnu ci sladku?

karinnka
19. apr 2011

@tatianka.g ja davam merunkovo-broskynovu a sladku-bielu,skusala som aj ine,ale este okrem vanilkovej ine ovocne nechce 🙂
@bellablonde mala je krasna 😵
@adelaine Moja uz ma chytene licka od slnka tak tiez premyslam ze nejaky kupim,len neviem aku znacku 😒

maxara
19. apr 2011

@tatianka.g ja davam aktiviu bielu a obcas aj sladku bielu, malokedy ovocnu. Ale ovocny jogurt davam radsej holandiu, lebo ten neobsahuje modifikovany skrob

@adelaine myslis, ze by sme mali natierat?

@katarina7777 Katuska ako u fotografa? 😵

booklover
19. apr 2011

@maxara nezabudaj draha, ze treba mysliet na plodnost celeho paru. muzske spermie dokazu vydrzat vo vhodnom prostredi 3 aj 5 dni. tak ooopatrne 😀

maxara
19. apr 2011

@booklover ano book, jasne.. ale v podstate nam je to jedno, sexujeme ked mame chut a tym padom mozem prave tu metodu otestovat 😉 mne ide hlavne o ten cyklus, aby som sa chvilku odsledovala, lebo som nevedela, co a ako

booklover
19. apr 2011

@maxara jasne 🙂 nech vsetko klape 🙂

maxara
19. apr 2011

@booklover 😉
@noemarta Maci, budes zajtra doma? Mozno budem mat cestu okolo, tak by som zasla k vam do potravin kupit lipocukriky 😵 a doniesla by som ti tu misku s lyzickou.. teda ak sa nehnevas a nebudes na mna kricat

noemarta
19. apr 2011

@maxara zalezi ze kedy...akurat na zajtra som si so susedou naplanovala ist do wenice na hranicnu, pojdeme tak okolo jedenastej, takze okolo obeda sme doma, potom uz nikam nejdem, cize okolo druhej mozes kludne dojst... a hnevat sa nehnevam, nemam na co, vždit te znaaam 😉 , aleeeeeeeeeeee ci budem kricat, no neviem... 😉

noemarta
19. apr 2011

@adelaine ja davam mati, kupila som niveu pre deti, chcela som od garnieru, ale v tescu som to nenasla. Ale pedina povedala, ze tieto dve znacky su take naj, ze na ne este nepocula alergiu. 😉

gabika41
19. apr 2011

...inak kvoli tej FUKUSIME je dobre male deti po vonku spacirovat len s pokryvkou hlavy,ide o to,ze ten mrak je uz aj nad nami....ja sa bv tom nevyznam,ale moja kamoska ma to dosledne upozornovala... ☹

bambola
19. apr 2011

ahojte 🙂
@booklover vitaj 🙂 ako statnice? pripravena? uznali ti tu jednu? kedy mas? same otazky 😀

co sa kremov na opalovanie tyka pytala som sa kamosky - lekarnicky a napisala mi toto..........

Daylongy su velmi dobre. Daylong Kids je od 1 roka, ale Daylong Baby je pre dojcata. Ale je to SPF 30. Ked chces vyssi faktor, tak asi z dakej inej znacky. Tu som ti o nom aj vygoolila:
http://www.superlekaren.sk/index.cfm?module=Cat...
Potom je este celkom dobra Bioderma alebo Altermed, mozno aj Eucerin ma nieco pre babätka...
http://www.altermed.eu/sk/catalog/sun/altermed-...

Na mineralne filtre sa vykasli, to je asi zase daky reklamny tah... Ale aj pri tom Daylongu mas napisane, ze je bez chemickych filtrov a tiez treba znovu natierat po kupani alebo suchani uterakom a tak... To radsej pri kazdom kreme/mlieku, lebo ziadny krem nie je 100% vodeodolny. Radsej viackrat natriet, ako potom lutovat...
Ved ked prides do lekarne, tak ti urcite poradia. Zase my nemame az taky siroky sortiment, tak mozno su este aj od inych vyrobcov celkom dobre kremy...

a potom este toto...... 😉

ahoj Matik,
bola som teraz na skoleni Biodermy a tym tvojim poziadavkam vyhovuje z Biodermy Photoderm Mineral SPF 50+, lebo ten je s mineralnymi filtrami, bez chemickych filtrov a vhodny pre deti od narodenia. maju aj Photoderm Kid SPF 50+, ale ten je az od 1 roka. ale priprav sa, ze take 100ml mlieko stoji vyse 20,00€. lepsie najst lekaren, ktora je partnerska s Biodermou a maju lepsie ceny (taki, co maju cely sortiment)...

Snad to niekomu pomoze 🙂 ja isto taky drahy kupovat nebudem ale co som pocitala na nete aj tak , tak pisali, ze je fajn vybrat nieco v lekarni. Ale fakt neviem, ja asi skoncim pri tom daylongu tak ci tak lebo mne robi dobre 🙂

meruska
19. apr 2011

ahojte..uz ste dali niektora drobcovi kornutok zo zmrzliny?

strasska
19. apr 2011

@bambola my mame tu biodermu, chytili sme super akcosku, ale podla mna to kludne isti aj nieco ine 😉 ale urcite 50 faktor
@meruska v oplatke je asi vajecny bielok, takze ak nemate alergicky predpoklad, tak kludne skus 🙂

mirka285
19. apr 2011

@bambola Mati ten Daylong neni dobry,minuly rok neobstal v testoch dobre....Kazdy preferuje len Daylong a k tomu je na prd ☹ dobre vysiel Garnier,potom ten z DM ky,a tusim La Roches ci jak sa to pise...
@meruska ja som uz dala kornutok,a v pohode,zjedla ho...

meruska
19. apr 2011

@strasska alergia na bielok?

meruska
19. apr 2011

@mirka285 ja som dnes tiez dala a len sa po nom zaprasilo 😉

bambola
19. apr 2011

@mirka285 miri a len ten detsky je akoze zly alebo celkovo znacka?

mirka285
19. apr 2011

@meruska a hlavne bol chvilu klud 😀

strasska
19. apr 2011

@meruska a mal nejaku reakciu?

meruska
19. apr 2011

@mirka285 presne moje slova 😀

meruska
19. apr 2011

@strasska reakciu? aku by mal mat?

mirka285
19. apr 2011

@bambola to bol praveze test len tych detskych,ale smradi to nechceli zverejnit,takze velmi tazko sa da dostat k tym vysledkom,ja som to nakoniec vygooglila v nejakej debate na ceskej stranke,takze ten detsky...

strasska
19. apr 2011

@meruska vacsinou vyrazka, alebo zacervenanie na kozi, Julke sa to vacsinou ukaze okolo pusinky

meruska
19. apr 2011

@strasska a na co je alergicka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre