Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
26. apr 2011

my mame lakadlo kocik v predsieni, chvilu nepozeram a on uz pri kolesach a uz ich ochutnava 😲

tinaki1275
26. apr 2011

@bambola no ako odtial vyliezla? zacuvala dozadu?netresla si hlavu? 😕 ja praveze nenechavam Leiu kdekolvek liezt ..bohuzila sa u nas neda 😒..akurat ked som pri nej a davam pozor moze ist kdekolvek a u nas vyhrava splhanie sa na cokolvek vysoke..zohynat sa nema zaujem 🙂
@maxara ja este aj teraz mam malu skoro vzdy nakliknutu s maxicosi neuveritelne prakticke to pre mna bolo .....kazdemu ale vyhovuje nieco ine..ja som vanicku vobec netahala zo sebou ,len prvych 6-7 tyzdnov sme v nej malu mali von casto potom ked uz dobre "sedela" v maxicosi sme vanicku mali len doma na spanie 🙂 ...

bambola
26. apr 2011

@tinaki1275 mati musela som ju vytiahnut, zasekla sa tam 😀

merikac
26. apr 2011

cawte baby,,no tak coo- vyoblievane??????????? ja som schytala len dva stamperliky vody od mm a syna- inac pohoda,,,nechapem vyznam polievania zien vodou a vonavkou na to,,,,,,,,, 😠 ....Na chate bolo uuzasne, mala si to uzivala ,, a skoro mi padla sanka, ked som videla
@tinaki1275 malu ako krasne beha,,,,,,,,,,,uuuzasna,,,,,,,,- ako nabita baterkami,,proste neunavne vstavala a zase podho,,,,,,,,,,, 😀 A co tu nove??

jane14300
26. apr 2011

@bambola
🙂 🙂
Je to veľmi krásne

maxara
26. apr 2011

@tinaki1275 no ved to, ze kazdemu nieco ine.. ja som ti len chcela pomoct v rozhodovani, ze ked mas velky pohodlny sportiak, tak naco vymyslas na golfac kadejake naroky .. lebo teda Nine staci len to, ze sa da dat do lahu a ma madielko. A to je skoro kazdy 🙂 ostatne je uz pre moj komfort..

gabika41
26. apr 2011

@tinaki1275....mala je velka sikula..... 🙂

maxara
26. apr 2011

baby vyberam si sijaci stroj.. mate nejaky tip? 😒 neviem si rady.. nechcem ziaden shit a nechcem ani nic megaprofi

bellablonde
26. apr 2011

@tinaki1275 odpadavam, leia je hotova duracelka 😀
@gabika41 vidim, ze ste skusali nosic a zrejme mal uspech, podla toho ako luci buva 😉
@maxara ja ti veru neporadim, ss je uplne mimo moj obzor 😀
@merikac ty si aspon symbolicky, moji muzi ma uplne odignorovali 😝 😲 mm dlho spal a maly peto akoze trosku sibal s ostatnymi clenmi rodiny ... teda nie ze by mi bolo luto byt oliata kyblom vody 😀 😀 ale stamperlicek by som zniesla

bellablonde
26. apr 2011

@zrzulka imazol by mal pomoct
neviem, ci teraz netresnem hovadinu ( @adelaine pomoz) dakedy sa moze prejavit naznak alergie na zadocku 😅 (?)

gabika41
26. apr 2011

@maxara ..neviem,ci ich este vyrabaju,ale myslim ten kufrikovy by Ti mal stacit....neviem,ci sa teraz nepredavaju uz iba tie overlocky a to su take poloprofi....

monline
26. apr 2011

@maxara chceš niečo ušiť? večer to preberieme na Fb či gmaily, oki?

mirka285
26. apr 2011

caute babule...tak dnesna topankova akcia bola akoze dost narocna...isli sme do Eurovei,tak u Batu mali od Raka akurat tak papucky,tak som Linde kupila kozene kotnikove papuce na doma a zohnat topanky bol teda problem 😠 pobehali sme vsetky obuvi a ked aj nieco mali,vobec to nesplnalo moje predstavy...nakoniec mi padli do oka jedny v ECCU splnali vsetky moje predstavy ale boli aj pekne drahe...kedze to uz bola stvrta obuv,tak sme ich kupili....
@merikac ty aj zijes?co mate nove? inac mycka na riad a kolesa od kocika su momentalne najzaujimavejsie aj u nas 🙂

denisse
26. apr 2011

ahojte ...
my uz pomaly balime, vo stvrtok smer blava ...

@maxara
ja mam singer a som spokofon 😀 neviem sice, ktory presne typ mam, ale z tejto znacky bude hocktory dobry ... a maju tri kategorie, zakladnu, strednu a najvyssiu ... tak podla funkcii ake pozadujes a podla ceny si vyber a urcite budes spokojna ...

kafoditka
26. apr 2011

Caute... tak dnesny den bol teda narocny. maly uplakany, nechcel vobec spat aj ked bol velmi unaveny, nakoniec mi zaspal na rukach po viburcole.. som slusne vypluta, idem hodit sprchu a pozriem z archivu nejaky serial...
@mirka285 na aky sposob si kupila malej topanky? Ja rozmyslam, ci mam kupit uz take polosandalky alebo normalne cele zatvorene, kotnikove. Ale zas sa bojim, ze sa mu bude brutal potit noha v takych topankach, hlavne ked bude teplo..
Pozerala som teraz detske boty na stranke ecco a nadherne kusky maju, fakt super 😉 len predpokladam, ze z ceny by ma vystrelo

kafoditka
26. apr 2011

@maxara Peti, Ninke je uz lepsie???
@merikac Meri, ako sa mate?

mirka285
26. apr 2011

@kafoditka na suchy zips,take polosandalky,kuknem stranku ci tam su,pockaj

mirka285
26. apr 2011

@kafoditka Domi tieto som kupila...hodia sa aj k teplacikom ale aj k satam,nie su uplne uzatvorene a splnaju vsetko coby mala splnat detska topanka... http://www.ecco.com/sk/sk/kolekcia/deti/infants...

katka55
26. apr 2011

@maxara peti, ja mam Singer Mercury 1, model 1120. kupovali sme ho asi pred 3 rokmi v Nay svokre a medzicasom som ho uz stihla aj zdedit ☹ ale je super. skusala som usit podlozku do kocika a krasne to obsilo otvory na pasy. som to robila prvykrat 😉

kafoditka
26. apr 2011

@mirka285 😅 neuveris, ale ja som ich pozerala v modrom 😀 paraaadne su, take neutralne, hlavne nozka sa v nich potit nebude... no my budeme mat s kupou topanok patalie, takze to vidim na nejaku Protetiku, alebo som si vyhliadla jedny u toho Katkinho kamarata co je v Karlovke aj Ruzinove, len neviem, ci su to topanky aj na siroky a vysoky nart..

mirka285
26. apr 2011

@kafoditka ja som fakt necakala,ze kupit nejake detske boty bude taky problem 😕 Gabo uz bol v stadiu,ze uz sa nejde trepat do ziadnej Karlovky,ze kupime tieto ked su dobre,tak som neprotestovala...a poviem ti,ze my zase mame problem,ze Linda ma uzku nohu,jej je vsetko strasne siroke zase...

kafoditka
26. apr 2011

@mirka285 no u nas bol problem aj s obycajnymi papuckami, ale nakoniec tie kozene od Raka sadli tak som rada.. a vsimla som si, ze maly ked je bosy, tak ma taky neisty pomaly krok a ked mu obujem papucky tak lieta jedna radost za ruku..

mirka285
26. apr 2011

@kafoditka a ktore mate?tiez tie biele kozene s takou modrou husenicou naboku?

katarina7777
26. apr 2011

@mirka285 pekne su tie topanky co si kupila Linduske, kolko stoja, su makke vo vnutri ? lebo tu zacinaju kvalitna detska obuv od 50 eur vyssie, tak by som povedala nasim... ozaj ake cislo si kupila? 19 tku?

mirka285
26. apr 2011

@katarina7777 Kati stali 59 eur 😝 ale fakt nic ine sa mi nepacilo bud boli moc uzatvorene,co mi prislo ako zbytocne ved o tyzden hlasia stale teploty nad 20 stupnov alebo nemali cislo ake potrebujeme...su to 19 tky...velky vyber mali uz len z tej znacky Bublle neviemco a neviem ci je to kvalitna znacka a topanky tam stali 35 eur...

katarina7777
26. apr 2011

@mirka285 ty si jej ich kupila take akurat alebo ma vo velkosti aj trosku rezervu? kolko jej podla teba vydrzia? no cena je "pekna" 😕 , ja som prave pozerala chicco katalog a par sa mi tam celkom pacilo tak pojdem pozriet, ozaj v blave nepredavaju chicco topanky?

kafoditka
26. apr 2011

@mirka285 Miri nie, sandalkove mu boli uzke, tak som vzala jedine, co mu sadli, tieto http://www.rak-obuv.sk/ tie modre v druhom rade

mirka285
26. apr 2011

@katarina7777 vies co,skusala jej to predavacka,inak velmi profesionalna,vedela o detskej obuvi snad vsetko a ona povedala ze tie mame zobrat,ale ako dlho ich ponosi veru netusim...ti poviem pravdu,ze Gabo ma zdrbal,ze ja veceriam sushi a chcem setrit na topankach 😔
@kafoditka Domi take som aj ja kupila len biele,a ine kozene ani nemali,uz mali len tie menzestrove...nechapem ci bolo vsetko vykupene alebo co...

kafoditka
26. apr 2011

baby dobru noc, idem si lahnut, panelak z archivu mi stale seka na notebooku, tak ma to nebavi... caute

katarina7777
26. apr 2011

@kafoditka dobru noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre