Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
27. apr 2011

@mirka285 😀

mirka285
27. apr 2011

@adelaine Mati no mame obcas svoje dni,ale sme znesiltelne 😀

noemarta
27. apr 2011

@merikac meri, my sme na tom napodobne, myslim s tou postielkou, my ju mame ako perinak, hi hi cez den aj v noci spi vo velkej 😉 co uz, myslim ze to mame vsetky co kojime.
Ja si tiez myslim, ze nase male este nerozumeju tym vodnym atrakciam, ved aj zoo este vobec nechapu, vlastna skusenost, kukala po vsetkych detoch naobkolo, ale po zvieratach mooozno hodila jednym ockom. 😉

noemarta
27. apr 2011

akoooo .... ale nemenovana ex julovka, to je des..... 😠 hadam ziadnej z nas neprepne hen tak....

mirka285
27. apr 2011

@noemarta caves herecka...citam ze si dnes bola na nakupoch...ked bude teraz najblizsie nejaky uprsany den,mohli by sme dat stretko v Avione?

mirka285
27. apr 2011

@noemarta myslis najmudrejsiu Ninu 😀

noemarta
27. apr 2011

@mirka285 jo jo, nakupila som dala som zarobit rakusakom 😉
jasneee, ´mozme dat stretko 🙂

noemarta
27. apr 2011

@mirka285 😉 😉

kafoditka
27. apr 2011

@mirka285 ja som sa uz dlho chcela pozriet do Pesti a v ramci dvojdnoveho vyletu by to bolo fajn, ale znacny problem vidim v jazyku, kedze ja ani mm nevieme po madarsky

adelaine
27. apr 2011

@mirka285 no ved, samozrejme ze kazda z nas ma niekedy dobry den, niekedy zly,
ale ona ma zivotny problem zo vsetkeho, pise take utocne prispevky ze dovi 😠 a pritom
sa jej mamicky snazili poradit, je to sila....ved si pamatam, ze aj tu v julovkach sa par krat takto
pochytila, a vobec mi tu nechyba taky clovek, ktory siri zlu energiu...tot vsio

mirka285
27. apr 2011

@noemarta ok to som chcela pocut...no a inac aj ja musim buduci tyzden asi vybehnut,dochadzaju mi prasky na pranie...
@kafoditka Domi Budapest je krasna,my s Gabom zboznujeme Budapest,je tam co pozerat,ale nie je to na jednej kope,takze ak si chcete pozriet mesto a atrakcie,trva to urcite den,dva,takze neviem ako to chces sklbit s tym aqaparkom?jedine ze jeden den mesto,jeden den aquapark....

macik27
27. apr 2011

čítam že riešite zaspávanie...trošku som do tej témy nakukla a neviem si predstaviť že by som malú nechala revať hodinu ☹ moja Kajka zaspáva v postielke sama aj cez deň a aj večer ...najprv zaspávala vždy pri kojení a asi pred mesiacom sa rozhodla že bude zaspávať takto trošku si ešte porozpráva a pokrúti sa po postielke a keď sa nejako uloží tak zaspí 😀 ja ju potom vždy preložím lebo ona si nájde takú krkolomnú polohu že až mňa z toho krk bolí

mirka285
27. apr 2011

@adelaine no ved ja som s nou mala vymenu nazorov,si to velmi dobre pamatam,tak ale ona je mlada a napriek tomu si mysli,ze vsetko vie najlepsie...takze tam je kazda rada zbytocna

adelaine
27. apr 2011

baby akurat pozeram nocne TV noviny na markize a je mi zle z tych majstrovstiev v hokeji,
bojim sa toho hurhaju a fanusikov 😠 😠 som zvedava, ako budem kocikovat vonku a ako budem uspavat riska 😖

noemarta
27. apr 2011

@mirka285 presne sme isli s mamou na prasky, avivaz, malej jest a veskeru inu drogeriu.... 😉
O.k. ved si volame joooo. idem si uz lahnut k mojim dvom ceckom, paaacko.
Nech vam dobre spia aj tie vase cecusky 😉

adelaine
27. apr 2011

@noemarta to je riadne dvojzmyselne 😀 "ze lahnut k mojim dvom ceckom"
dobru noc, idem aj ja 🙂

noemarta
27. apr 2011

@mirka linduske posielam cmuk jej 10tim mesiacikom, uz len dva mesiace a ma roooook 😉

noemarta
27. apr 2011

@adelaine hi hi, myslela som moju dceeerku a mm 😉 dobruuuuuuuuuuuuu.

mirka285
27. apr 2011

@noemarta ok 🙂 idem aj ja,vsak ten kon zas ide jak spomaleny film,dobru koceny

kafoditka
27. apr 2011

@merikac samostatne este nechodi, ale za jednu ruku si vykracuje jedna radost 🙂
@mirka285 ved to ze Gabko nema problem s madarcinou, tak je to ine...

katarina7777
28. apr 2011

Caute, takze dneska to tu otvaram ja 😉
Dneska sme mali konecne pokojnu noc bez kaslania, leo spal celu noc v postielke tak som aj ja konecne vyspata... dneska idem ku tej kadernicke lebo uz mam strasne korienky vyrastene 😒
prajeme vsetkym pekny den 🙂

gabika41
28. apr 2011

dobre ranko babule.... 🙂 zase som bola na pol oka od 1:30.....mala lucka nie je zla,len sa rozhodla,ze je asi uz vyspata....lenze ju musim zobrat do nasej postele a tym padom som ja rano k.o..... ☹

maxara
28. apr 2011

@noemarta Maci, mali ho tam.. podla mna prave im doniesli vtedy tovar, lebo mali tam mrte krabic.. ja som vtedy pisala aj, ze som super nakupila, ze som spokojna a tie saty ma vysli 6,40 🙂 aj s tym som bola spokojna. Len s tym som nebola spokojna, ze tam boli tie same krabice, ze sa nedalo ani s golfacom po tej stredovej ulicke prejst 😒 Takze som len tak narychlo preletela

@meruska neviem, necitala som, nemam cas ani na nas 😒

mirka285
28. apr 2011

dobre ranko...ja neviem co mi je,ja som celu noc nemohla spat len som sa prehadzovala zo strany na stranu ☹ som si uvarila kybel kavy,no a dufam,ze neleze na mna nejaka viroza...pekne ranko vsetkym,aspon ze slniecko svieti..
@kafoditka Domi najlepsie je kupit si okruznu jazdu tym turistickym autobusom,vies co si das sluchadka do usi a prejde po vsetkych zaujimavostiach,akurat,ze v slovencine to neni,takze ja som to pocuvala v nemcine a co som nerozumela prelozil Gabo...len si neviem predstavit ani toto,ze by ste absolvovali s Filipom...

bambola
28. apr 2011

dobre ranko,

tak som si vas precitala, vcera som nemala cas. mala je vecer celkom zlata lebo tu po nas lozi hore dole ale musime sa jej venovat lebo potom je mrzuta a ohryza nabytok 😀 uplne vidno, ze sa jej tlacia predne jednotky a teda asi najviac vecer.
Spavanie sa nam zhorsilo 😒 sice prespi celu noc ale na ukor mojho chrbta... musim chodit spavat s nou a celu noc je na ciciku a neni mozne sa odpojit. uvidim kedy pridu tie zubiska ako bude ale uz zacinam mat z toho nervy a to nie je dobre takze to zacnem riesit 😔 ved uz bude mat rok o dva mesiace a to je moja kojaca meta 😀

@merikac sranda ta vasa doucovatelka, ja ked som sla na gympel tak mama ma dala na doucovanie prave k ucitelke z toho gympla aby som sa tam dostala. a nikto s tym problem nemal 😀
@kafoditka my tiez mame postel len na okrasu, popripade na chvilkove odlozenie 😀
@katty17 aquapark je super ale podla mna su nase detiska na to este male. a ja by som do kryteho sla asi skor v zime ako v lete 😅
ale budapest laka aj mne odkedy ma @mirka285 navnadila 😉
@maxara musim ist uz aj ja do wenice ked tak dobre tam nakupujete 🙂

maxara
28. apr 2011

@mirka285 Miruska asi je take pocko, lebo mna vcera taaak bolela hlava, ze dovi.. a to som bola aj vyspata, aj som vypila za den vyse troch litrov vody, cize nemala som dovod na bolest hlavy

@bambola ked Ninka vyzdravie, mozeme ist spolu kuknut 😉

bambola
28. apr 2011

@maxara oki 🙂 vsak si mi to vlastne slubila 😀

mirka285
28. apr 2011

@maxara Peti myslis?na mna normalne celu noc neprichadzal taky pravy spanok,len som sa vrtela hore dolu 😔

maxara
28. apr 2011

Ozaj som zabudla. Vcera som bola u lekarky s Ninkou a stretla som kamosku, nielenze je julovka, ale mala Leuska je narodena 48 minut pred Ninkou a lezali sme spolu v porodnici 🙂 a ona mala Loolu taku tmavu (nie ta, co je v linku)
http://www.amazon.com/Maxi-Cosi-Loola-Stroller-...
a musim povedat, ze tato sa mi veeelmi pacila, je krasna, dokonca sa jej da nacvaknut sedatko aj opacne a kedze sa mi zdala trochu mala ta loola, tak som sa jej pytala, dokedy v nej vozila starsiu dceru a ona povedala, ze do 1,5 roka, lebo potom sa mala uz nechcela kocikovat, ale ze v pohode sa tam zmesti aj teraz, lebo bezne tam akoze zo srandy "obsadi" mladsej.. no proste zmesti sa tam a ma vyse dvoch rokov, vlastne teraz bude mat tri.. alebo teraz mala tri? 😅 sakra.. ale proste je to vysoke dievcatko, ma aj rodicov vysokych a s loolou nema problem som tym chcela povedat. Takze toto bolo hlavne pre @tinaki1275 Tinku, co ma vzala za slovo a vyleziava tusim chorobu 😉

maxara
28. apr 2011

@bambola urcite som povedala, ze slubujem? 😕 zacinam sa nekontrolovatelne preriekavat tusim.. 😀

@mirka285 Miri asi ano, ak ti nepomoze na tento stav cerstvy vzduch, tak je nieco s tlakom, ja som si musela normalkne poobede lahnut, jak mi hlava trestala.. akykolvek zvuk mi isiel vytrhnut bubny z usi 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre