Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
28. apr 2011

@macik27 chudák baby, máte to ťažké, držte sa..nemá malá šiestu chorobu? my sme ju síce nemali, ale príznaky sú horúčky a potom výsyp...

robika
28. apr 2011

Ahojte, tak konecne som si nasla chvilocku, zase standardne nestiham, uz si pripadam ako debil, lebo stale niekomu hovorim, ze jednoducho som zase daco nestihla ☹
debatovali ste o spani v postielkach, tak Filipko tiez nevie ze v jeho postielke sa aj spinka 🙂, pouzivame ju cez den na hranie a ked musim odist z izby, tiez ho tam supnem, spinka v nasej posteli aj cez den, lebo to musim lezat vedla neho a v noci tiez, ale snazim sa ho ucit na jeho postielku, ale zatial az take vyrazne uspechy nie su... a kedze kojim, tak spat musi vedla mna, lebo inak by som sa vobec v noci nevyspala...

@macik27 a nemoze to mat 6 chorobu, Filipko ju mal pred nejakym casom, to je tak ze 3 dni vysoke teploty, potom sa dietatko vyhadze takymi malickymi cerveny vyrazkami, ktore ma tiez 3 dni, hned ked vybehnu vyrazky tak teploty ustupia, a po 3 dnoch vyrazok zmiznu aj tie, na tuto chorobu nie su ziadne lieky, a deticky byvaju dost mrzute a stale by iba vyseli na mamicke, pripadne cicikovali...

macik27
28. apr 2011

@maxara
@monline
@robika tak ja som si to práve vygóglila a všetko to sedí malej sa prerezávajú zúbky vtedy sú vraj deti náchylné aj tie horúčky a vyrážky a u dospelých sa prejavuje zápalom nosohltana...tak to by znemenalo že už nám to končí 🙂 dúfam že je to tak mňa to úplne vystrašilo

adelaine
28. apr 2011

@kafoditka, my budeme mat coskoro dve dolne dvojky, uz ich vidno,
takze budeme mat 4 zubky, tiez vie ukazat papa, vie ukazat kde ma havo (plysovy) ocko,
tap tapusky a ostatne hry ho neberu, ale ked sa opytam, kde je napr. lampa, tak sa na nu pozrie, a
je strasny figliar, vedome ma rozosmieva, ked sa ho snazim ulozit spat 😀 alebo ked ho krmim, potvorka moja
ale je to strasne zlate....a strasne ma tesi ze lozi, je z neho uplne ine dieta 😀 uplne ozil,
vsetko ho zaujima.

inak, ake hry sa hrate so svojimi deturencami?

katka55
28. apr 2011

@maxara krasna je, ale citam, ze narastie na 1,5m 😕 to fakt? sak pride k susedovi 😀

baby, ten moj maly zazrak ma presne symptomy 6. choroby, co pisete, ale nema teploty... tak to asi nebude ono 😒

tinaki1275
28. apr 2011

@macik27 no to si mala teda pernu noc.. 😒 dufam ze dnes budete uz lepsie..to bude hadam ta piata alebo siesta choroba nie?hadam ti s cipkami zaspi ..

monline
28. apr 2011

@katka55 my sme zas pred pár mesiacmi mali teploty, ale výsyp žiaden..ktovie ako to je 🙂

merikac
28. apr 2011

dobry vecer sovicky,,,,,tak som vas preluskala velmi rychlo,,nedali sa prehliadnut @bambola ine mnamky,,,,,,,,,,, -noo to doucko mi je divne,,ale co uz narobim,,nemozem ju nutit a ani prosit ju nebudem, aj ked to je suseda,, 😠 @kafoditka emma chodi tak isto,,,dokonca ked sa pozabudne, da kroky aj sama,,ale hned ako sa zbada, ide do podrepu a na 4- tak neviem ci je to samostany krok pre maxi do tabulky 😲 @jaruska8 sikovne golfky,,, 😉

macik27
28. apr 2011

@tinaki1275 no to teda bola noc 😒 dúfam že dnes pospinká trošičku aby si aj ona oddýchla a ja samozrejme tiež 😉 už sa teším na júl keď nám príde tatinko a ja si trošku odpočiniem...a malá už je zase hore ☹

adelaine
28. apr 2011

my sme mali 2x vysoke teploty bez inych prejavov, s rozdielom jedneho tyzdna, risi nemal ani
vyrazky, ani sopel...na treti krat sa teploty zopakovali aj s hnackami , trvalo to skoro 4 dni a potom
zrazu vykukol zub...je to velmi individualne, kazde dieta sa s prerezavanim zubkov vyrovnava inak

katka55
28. apr 2011

@monline ktovie 🙂 este ma napadlo, ze u nas to mozu byt zuby. ale ma uz 8... idem zistit, ktore maju ist dalsie, nech mu to tam okuknem 😉

monline
28. apr 2011

@adelaine môj malý sa hrá so mnou hru na tyrana 🙂 hrá sa to tak, že ja ho držím, hrám sa s ním, bozkám a pod. a on ma zrazu pri krku chytí za vlasy a ide ma kúsnuť do nosa alebo do brady..ibaže to robí fest silno a ja sa neviem brániť, lebo odťahovaním sa od jeho 8 zubov mi šklbe vlasy a keby som rukami chcela uvoľniť vlasy, tak ho nedržím pevne a padol by mi..a robí to nečakane, najskôr sa zalíška, dá pusu a potom chňap!! šelma malá zubatá 🙂)) a strašne sa rehoce, lebo vtedy skutočne jačím, mecem sa a kričím 😀
ale nie..hráme sa aj normálne hry, napr hop hop na koni, na zelenej lúke sedí zajac, ťapušky, varila myšička, ...

bambola
28. apr 2011

my sme mali tiez dvakrat teploty a ako prisli tak odisli s odstupom mesiaca 😕 neviem co to bolo ale teraz vidim, ze sa jej tlacia horne jednotky a znasa to celkom dobre ale vidno, ze ju to svrbi 😔

merikac
28. apr 2011

baby, davate deti uz na nocnik?? postrehla som @bambola, ze dava malu Matku,,,mne Emma sedavala na nocniku- ale nikdy sa jej nic nepodarilo, isty cas som to vzdala a teraz ked ju tam chcem posadit, tak spusti taky rev ako tur,,chyta sa ma, lapa ma a neda sa doslova odomna odtrhnut, tak sa lapi ako kliest,,,,,,,,,, nemate s tym niektora skusenost??mam ju stale davat sadat a prestane po 2-3 razoch takto vystrajat?? lebo ja ju nenutim, ked vidim, ze takto vystraja, alebo mam od toho na cas zas upustit?

monline
28. apr 2011

@katka55 susedka má o dva týždne viac ako môj a má deviaty zub, niekde vzadu, žeby štvorka? neviem, ani suseda nevedela, ale má medzeru medzi nimi

adelaine
28. apr 2011

@monline my nastastie hru na tyrana nehrame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 au auu

monline
28. apr 2011

@merikac meri aj môj robí to čo Emma a nedávam ho..skúšala som 3x, zakaždým takýto rev..nebudem ho trápiť, však má habadej času na to, aby sa to naučil

tinaki1275
28. apr 2011

@monline boze to co 😕 to je teda riadny cert... 😕
mne je az smiesno ,ze 8 zubov a ide deviaty .. 😀 my este ani tie dva prve nemame uplne von..

monline
28. apr 2011

@tinaki1275 tinka tebe sa ako darí? je ti lepšie? dúfam, že sa šetríš..nečítala som ešte čo ste písali, tak nie som v obraze..

monline
28. apr 2011

@tinaki1275 ale zas- ked zaspáva a šúchame si pri tom čelá a nosy o seba (to chce robiť)..a taký pritúlený potom spokojne odfukuje, tak si vravím- bože to je dobrééé..úžasný pocit

merikac
28. apr 2011

@monline cize sme obe makke na svoje ratolesti 😀 - a tak sa jej na nocniku pacilo, - vzdy sa vyskierala a co ju to chytilo netusim,,taky strachoprdko sa z nej stava,,aj ked ju kupam, tak uz zacinam mat problem jej namocit hlavu,,,chyti sa okrajov vanicky a ani za sevet ju nemozem dat do lahu,,,

katka55
28. apr 2011

@monline aj my sa hrame hru na tyrana 😀 au 😀
@merikac ja by som ju tiez nedavala na nocnik, ked sa jej to nepaci 😉 moj patrik bol na nocniku zatial 2x... este to neriesim 😉
@adelaine patrika strasne bavi, ked si gulame loptu. mame taku malu futbalovu. a este ho bavi stvornozkovat s autickom. takym malym plastovym do dlane. ani som ho to neucila, nejako na to prisiel sam. a este ho bavi pozerat knizky, kde su zvieratka. a dnes sme sa hodinu hojdali a hrali so strkom 😉

miki060707
28. apr 2011

ahojte, tak decká spia, chvalabohu, no poslednú dobu malý chce byť stále na rukách, tak si ho striedame,ale pokušam sa ho zabaviť aj v sedačke, či na zemi, nič moc nestíham, vonku v kočiku je najlepšie...

idem si vas prečítať..

bambola
28. apr 2011

@merikac meri moja toto nikdy nerobila, jej nevadi tam sediet 🙂 este aj @tinaki1275 a aj @katarina7777 🙂 davaju

merikac
28. apr 2011

@monline aj moja je taka zakeracka,,,ale ona namiesto zubov vyuziva taky cudny uchop rukou- v necakanej chvili mi tak smahne do tvare a podari sa jej medzi tie male prsty pristiknut vzdy moju kozu,,,,,a ked sa urobim ,ze placem,,tak sa tak divne pozera a potom sa liska a bozkava ma a ked vyzisti, ze uz nie som ostrazita,,tak zakerne sup -zas do tvare,,,,,,,,,,bosorka,,,,,,,,

miki060707
28. apr 2011

no a náš malý by len škrábal, ma ostrihané nechty, ale tak sa vie zaboriť prstami do tváre, a vlasy sa mu páčia, naušnice...
ja, ked ho prebalujem a vidim, že asi bude kakať, tak ho dám na šerbel, a tam sa vykaká, ale nesilim to, ma ešte dosť času...

merikac
28. apr 2011

@bambola no si pamatam, ze ani Denisovi nevadilo, preto som z toho paf, ze co to,,uz som upodozrievala maminu, ze jej padla z neho a boji sa,,,ale vraj nie

mirka285
28. apr 2011

caute koceny...ale vas tu je,co este nespite,ha?
@merikac ja by som ju na nocnik nenutila ked sa jej tam nepaci...vytvori si odpor k nemu,aj tak je to este skoro a nase deturence este nerobia potrebu do nocnika vedome...ja nepoznam nikoho komu by sa osvecilo skore davanie na nocnik,skor poznam mamicky co to robili pri prvom dietati a pri druhom uz nie,lebo to aj tak nemalo efekt...teda nemalo to vplyv na skorsie sa oducenie od plienok....

mirka285
28. apr 2011

nasa Linda ked sme vonku zase dava do ust travu a najnovsie aj kamene 😕

merikac
28. apr 2011

@mirka285
@katka55 tiez si to myslim,,, no len som vas necitala,,tak ci reku nie sme nejako pozadu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre