Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
2. máj 2011

@maxara
samozrejme barunkine ... nelu uz nastastie nekojim 😀

zrzulka
2. máj 2011

@adelaine boze chudatenko male...odkedy mala nasa mišel otras mozgu po pade na dlazbu tak pred padmi mam r.e.s.p.e.c.t... ona hrozne casto pada, prasti,lebo sa nepozera....a pato to iste... 😒 tomu sa zabranit neda...musia sa to nejako naucit....na vlastnych omyloch...zial.

@luminkasp lumi nas pato uz bol vo vacsej sedacke (miskinej) ale kedze miskinu novu nam ukradli 😠 😠 😠 tak skoncil vo vajci opat.taaaaaaaaaaaaaak sa jeduje. neznasa sa ho. aj mi je ho luto ze tam musi byt ale furt verime ze auto najdu...snad tam bude aj sedana. ked do konca mesiaca nic tak kupime novu....co uz??? ludia su svine.... fungl novu sedanu nam ukradnut...i ked jasne ze stavaju sa aj horsie veci ale stve ma to..... 😠

noemarta
2. máj 2011

@maxara aleeee, dizajn maju faakt ze peknyyy!!! 🙂
Idem to dnes okukat do bernolakova, je tam obchod sami kociky, kocikovo v ivanke presunuli do petrzky 😒

noemarta
2. máj 2011

@adelaine mati, mne sa paci ta zelena pasikava, co hodila link bambola!

maxara
2. máj 2011

@noemarta pockaj, oni kocikovo uplne presunuli? ja som myslela, ze otvorili pobocku 😒
Ja som sa preto na ne pytala, ze sa mi pacili.. 🙂 ze sa to chce akoze rovnat chiccu, ale ani len chiccu nesiaha ani po clenku. A to chicco nema podla mna nejako extremne kvalitne kociky. To skor ine veci. Aj ta baba mi povedala, ze golface chicco sa este daju, ale nikdy by si nekupila napr kombinovany.. no a chipolino uz tym duplom, lebo to by si nekupila ani golfac.

maxara
2. máj 2011

@adelaine a mne sa pacia tie vcieky co dala bambi 😀 😵

maxara
2. máj 2011

@denisse 😀 no este to tak, aby si ju teraz kojila.. akoze ja viem, je to moderne.. proti gustu ziaden disputat 😀

denisse
2. máj 2011

@maxara
ja som takmer vo vsetkom dost nemoderna, takze s kojenim "odtal potal" 😀

kafoditka
2. máj 2011

Caute, my mame doobednajsiu prechadzku za sebou, radsej som sla, lebo zasa sa tu zmraka a nechcem sediet cely den doma s malym, keby sa rozprsalo... vcera infarktove stavy pri hokeji 😒 idem dat malemu obed a keby pocasie vydrzalo, chcela by som este vybehnut do mesta kupit plienky..
@noemarta Maci pozerala si tuto znacku golfacov? nie su drahe a celkom pekny design maju.. 😉
http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-baby-design-...

kafoditka
2. máj 2011

@adelaine Mati, mne sa tiez paci velmi vcelickova 🙂

aalexis007
2. máj 2011

Moja výroba 🙂 z mojej vystuženej zavinovačky 😉

A na to moje oko som si bola v lekárni kúpiť Opthalmo-septonex kvapky aj masť. Lekárnička mi poradila - vraj to jačmeň asi nieje, že to je asi nejaký zápal a mám si kvapky dávať cez deň a na noc masť. Tak dúfam, že mi to rýchlo prejde. Ale poviem vám, že je to taká blbá bolesť 😒 😠

noemarta
2. máj 2011

@maxara veru zrusili to tu uplne 😠
Idem akurat kuknut do toho bernolakova, dam vam vediet, dik @kafoditka za typ, aj na tie som kukala,... no ved uvidim, aj tak sa mi naj paci cybex.... 😉

noemarta
2. máj 2011

@aalexis007 dobre si si to vymyslela, a ty co mas za kociiik???

maxara
2. máj 2011

@aalexis007 sikulka 😉

@noemarta cybexy su moja srdcovka 😵 ale su z tych drahsich. Tie lacnejsie maju male kolieska. Inak nechcem byt vlezla, ale ak by sa ti nahodou pacil ten moj, tak na maderne ho maju za 110,- 😀 orazovy, zeleny a cierny a ten zeleny je krasny
http://www.maderna.sk/katalog/product/9119/

@denisse tak sme dve 😀

adelaine
2. máj 2011

@zrzulka fuuha, ukradli vam auto? ludia sa nezastavia pred nicim, ani ked tam vidi detsku autosedacku prip.
dve, nenapadne ho, ze tej rodine moze sposobit likvidacnu skodu 😠 hajzlik jeden!

adelaine
2. máj 2011

@aalexis007 fakt pekne, si sikula 😉 nechces mi ty usit ten potah do kocika, zavinovacku poslem 😀 😀
inak klobuk dole pre babami, co vedia sit, alebo nieco taketo utvorit, ja som v tomto take poleno 😠
jedine co viem a co ma bavi ( a davno som to neskusala) je malovat ....

adelaine
2. máj 2011

kocky, aha, aky system, sklada sa ako kufrik
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11020031

tinaki1275
2. máj 2011

ahojte damy.tak sa hlasim po prvom pracovnom dni .. 🙂 celkom sa dalo ,az na to ze som unavena z auta,tych 180 km nazad mi dalo zabrat ..som si odykla..v kancli celkom ok .som bola prekvapena..som sa dozvedela ze budem mat strasne malo ludi,co ma tesi ,nie som hodnotena podla poctu ..akurat mam debilne letisko v stredu a v sobotu takze tam prakticky zabijem cely den s jednou 3hodinovou prestavkou na obed.. 😒ale to bude zle az od juna..zatila mam malo priletov..terazna zaciatku mam strasne vela paierovaciek,a bezpecnostne kontroly vsetkych mojich hotelov to je na nervy ale tam aspon budemmoct zobrat aj malu zo sebou ked tak....neuveritelne mi chybala 😢som bola ako na ihlach ..uz sa tesim ked sa zobudi ..celko to zxvladla aj baby sitterka a potom dosiel mm o po tretej a nakrmil ju a aj ulozil ..vraj plakala ked dosiel velmi..ale predtym bola ok ..som volala kazdu hodinu a nepocula som ju plakat ..noidem rychlo trochu popratat kym sa nezobudi ..

kafoditka
2. máj 2011

@tinaki1275 Mati, tak super si to zvladla ty aj Leia 😉 drzim palce, viem, ze to musi byt tazke, ja si neviem predstavit, ze by som isla teraz do prace od maleho 😔
Ja som bola v meste po tie plienky na otocku, kokos normalne ani cvicit po veceroch nemusim, staci ist kazdy den do mesta a potom tlacit kocik 20min. do kopca 😀
@adelaine tak aky potah si si vybrala?? 😉

maxara
2. máj 2011

@tinaki1275 🙂 Tinka super, tesim sa s tebou, zvladli ste to obe bravurne, aj tm a operka.

maxara
2. máj 2011

ja som sa prave zlikvidovala na zahrade.. posadila som si to oregano, matu, medovku.. samozrejme, moja mama nevie vykopat z kazdeho jeden koren, resp jeden kusok. Takze mam teraz zahradu plnu debilin. Ale nevadi. Zasadila som aj nejake daslie kry, iba par kuskov.. no a samozrejme, to uz by som nebola ja, keby som pred sadenim nemusela mat vsetko v okoli bez buriny, cize vsade kam som isla nieco zasadit som si odburinila okolie 😝 dovidenia. Medzitym som varila paprikas, halusky, nine obed.. normalne mi aj opalilo trochu krk a kusok chrbta.. akozeeeeeeeee

mirka285
2. máj 2011

zdravim koceny 😉 no dnes sme tusim vsetky pilne,ja som vyupratovala cely byt,prezliekla postele,bola s malou tri hodky vonku 🙂 a inak mam aj ja uz na dnes dost,a to chcem este vecer cvicit...Linda sa tak posrala,ze uz je aj okupana v pyzame...
@tinaki1275 no vidis,ako super ste to vsetci zvladli...
@adelaine Mati ten kocik nema chybu,superny je 🙂

gabika41
2. máj 2011

@tinaki1275 gratukujem.drz sa 🙂

zuzik1983
2. máj 2011

ahojte, tak ja som dnes mala taky lenivy den,som, poprala a nic viac 😉 dnes nikolka na obed spala 2h20minut namiesto svojich 40minut som az nechapala.taky pekny den a ona ho doma predrichme 🙂
@tinaki1275 tak ste to nejako zvladli,ja by som tiez asi nedokazala od malej odist

luminkasp
2. máj 2011

@maxara ved som ju tusim poslala viackrat, lebo mi nejako blbol kon, tak som si to chcela overit 😎

adelaine
2. máj 2011

@kafoditka Domi, vybrala som si z jednej strany oranzovy so zltymi pasikmi, taky vesely, na druhu stranu
s oveckami kuk http://www.sashe.sk/konvalinka/detail/medvedici...

noemarta
2. máj 2011

akoooo, to ako dnes blbne kooon 😠 😠 😠
no baby, bola som kuknut tu chipolinu a a a nehrozi...... 😒 a nic ine tam nemali, takze pojdem kuknut do brendonu a do babymarketu.
JA som napodobne robila v zahrade ako maxara. Ja som sadila moju bio zeleninu, rajciny, salatove uhorky a papriku a skoncila soom....

noemarta
2. máj 2011

@adelaine dobre si vybrala. 😉

adelaine
2. máj 2011

@noemarta dakujem 😉
a inak strasne sa dnes pise na kona, pol minuty cakam na otvorenie prispevkov, nebaviiiii ma to 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre