Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
2. máj 2011

dobry vecer 🙂 aha, uz viem, preco tu nikto nie je, kedze blbol kon 😒 my sme dnes mali vegetny den, ale neviem, ci sa moje dieta rozhodlo same odstavovat, alebo co, ale doobeda aj poobede odmietlo MM... az mi luto prislo 😢 fakt, lebo som mala pocit, ze ma uz nepotrebuje... ale ja viem, ze hej 🙂 hlavne aspon 2x v noci 😀 😀
@zrzulka to fakt vam ukradli auto? 😕 nemyslis vazne ☹ nejako som to tu nepostrehla...
@tinaki 1275 super ste to dnes vsetci zvladli 😉 pockaj, za pol roka si zvyknes na tento system, a potom ti bude cudne, ze si s malou cely den 😀

gabika41
3. máj 2011

dobre ranko sa praje..... 🙂 vyzera to tak,ze s prichodom zubkov si Lucka predlzuje spaci interval,lebo normalne vstavame az o 6:30.... 🙂

maxara
3. máj 2011

Ranko damy

noemarta
3. máj 2011

dobre ranko,
som zvedava co bude z dnesneho pocasia, zatial u nas svieti slnko, aleee neviem neviem do kedy to vydrzi. 😒

kafoditka
3. máj 2011

Dobre ranko babule 🙂 aj v BA je take strasne pocasie ako tu na severe?? my sme uz po ranajkach, pijem fajnovy cajik z materinej dusky, mamina sa hra s malym, mam veget 🙂 co mate dnes na plane? ja budem asi doma, ved kam by som sla ked vonku prsi, aspon, ze vcera sme boli cely den vonku...
@adelaine dobra volba 😉
@noemarta to som prekvapena, ze vsamo kociky nemali inu znacku okrem chipolina 😕 v starych priestoroch pri Slimaku v BA mali toho na vyber viac... v babymarkete si podla mna vyberies, co som tam bola naposledy kupit sedacku, tak mali dobry vyber golfacov..

noemarta
3. máj 2011

@kafoditka tak tu zatial vobec neprsi, svieti slnko...
akoo mali tam aj nieco ine, ale take co ma vobec neoslovilo..... a to som nevedela, ze oni su vyhradny dovozca chipolina....

kafoditka
3. máj 2011

@noemarta pocuj Maci a kde do petrzalky sa prestahovalo kocikovo, nevies?? lebo ja som ho videla v ruzinove v eden parku...

maxara
3. máj 2011

@noemarta tu u nas tiez svietilo, ale uz dosvietilo ☹

Baby, Ninku vcera napadlo sa postavit v postielke, takze uz aj tam jej to ide. Sa na tom smeje a dnes hned ako sa zobudila, tak sa postavila 😵

zuzik1983
3. máj 2011

dobre ranko,tak u nas leje,to zas bude den...
@maxara sikulka je ninka 🙂

noemarta
3. máj 2011

@kafoditka niekde za billu, mam taky pocit, ze do enikybeniky.... 😕
@maxara sikulka je ninkaaa, dobreeee.... to nasa, sa este nevie postavit a vsade sa len odsucha na zadku.... 🙂

kafoditka
3. máj 2011

@maxara Nina je sikulka, uvidis, o par dni uz bude v postielke aj skakat 🙂

tatianka.g
3. máj 2011

Aj my prajeme krasny den
@maxara nam sa to tiez uz konecne podarilo, Tominko sa postavil v postielke dnes rano a najviac sa z toho vytesujem prave ja 🙂
ale je pravda, ze ja Tomina vobec v postielke nemavam, len na nocny spanok. Ale dnes som ho tam nachvilocku supla, kym som telefonovala a bolo 🙂 🙂

kafoditka
3. máj 2011

@noemarta Maci a nepomylila si sa? Lebo ono kocikovo je prestahovane za Billu - ale v Ruzinove na Bajkalskej 😉
Baby mne Filip teraz najnovsie kope do lopty ked ho drzim za ruku a strasne sa na tom zabava 🙂 dnes rano ho to bavilo skoro hodinu 😕

maxara
3. máj 2011

@zuzik1983 @noemarta @kafoditka @tatianka.g ona pri nabytku stoji uz asi tri tyzdne, stavia sa na nozky vsade, ale v postielke ju to este nenapadlo, lebo cely den sme dole alebo vonku a v postielke je iba vecer a rano. Vecer ju tam vkladam v hladine alfa a rano sa zobudi, lezi a hra sa s dudlom a potom ju vyberam. Ale vcera vecer ju to nejako napadlo..

maxara
3. máj 2011

@noemarta Maci, aj mne sa zda, ze kocikovo je tam kde kafko hovori.. ale som si myslela, ze len pobocku tam maju, ze v Ivane ostalo.

@kafoditka ja mam tu fitloptu v obyvke a Nina sa s nou strasne rada hra 🙂 robi na nu bum bum a guli guli

maxara
3. máj 2011

toto bolo 17.4. a 18.4.

noemarta
3. máj 2011

@maxara
@kafoditka jeej ano som sa pomylila.... hi hi

mirka285
3. máj 2011

zdravim fesandy...noo tu tiez svieti slniecko,ale sm zvedava do kedy 😒 baby viete co robi najnovsie Linda?uz dve noci po seba sa zobudila vecer po hodinovom spanku a bola hore do jedenastej 😕 a vkuse isla,jak na baterky keby bola,ja nechapem kde to dievca berie energiu...a inak ona vykrikuje mama,tata a mne sa zda,ze tomu rozumie..ako nekrici z postielky,ze mama pod sem,ale ked k nej pridem,pozrie na mna a povie mama,tak to uz plati????dnes ideme na celodenny vylet do Rakuska,tak sa tesim,dufam,ze nebude mrchava 😖

katty17
3. máj 2011

@noemarta - maci a nebola si kuknut v babylande na jane golface? my sme boli a maju dostat velmi krasne farebne prevedenia... takze my sa rozhodujeme s risim medzi dvoma golfacmi... 🙂 tento tyzden idem omrknut ku kamoske cybex, posadim tam malu a uvidime. 🙂

katty17
3. máj 2011

@mirka285 - mirus, co idete do rakuska? na nejake atrakcie alebo skor shoping?

mirka285
3. máj 2011

@katty17 idem si pozriet saty na svadbu,tak drzte palce nech nieco kupim 🙂

vierkaha
3. máj 2011

Dobré ráno,
my sme dnes mali strašne naprd noc, Maťka v noci bantovali zúbky tak pri mne spal už od 2:30 😒 a ja som sa zobudila s brutálnou bolesťou hlavy a ešte k tomu aj s nádchou 😠
Zato malý má super náladu pred chvíľou spravil štvornožky prvé dva kroky a náramne sa na tom bavil - šikovník môj 😵 a v posteľke sa mi vytiahne na kolienka a skúša sa stavať a toto robí aj pri nábytku
@maxara Ninka je veľká šikovnica, že by po mame ? 😉

maxara
3. máj 2011

@mirka285 Miri, podla mna to plati 🙂 takze kedy? vcera? Som zvedava, ake saticky najdes 😵

maxara
3. máj 2011

@vierkaha 🙂 no jedine po mame, lebo ockovi to trvalo dlhsie 😀 ale po ockovi je zase potvorka 😒

tutifruti
3. máj 2011

Čauko žienky.... Náš Šimon dnes prespal celú noc.... 😕 Kojila som až ráno... klasika o 5:30 hore... som nechápala....

@maxara šikovníčka riadna.... Šimona ani nehne, aby sa na kolená daval, alebo nebodaj sadol sám.... Jeduje sa kričí dovtedy, kým sa nad ním niekto nezľutuje a nepotiahne ho za ruky dopredu.... 😅
Ale šikulko môj už krásne dáva pá-pá /prvý krát dal mojej mame, ked od nás odchádzala....sa skoro rozplakala 🙂 / a tiež krásne ťapušká..... a tak sa teší z toho, že sa ja teším až mi je to smiešne.... akoby to robil preto, aby mne urobil radost, že aspon niečo vie.... 😀

mirka285
3. máj 2011

@maxara tak daj ze vcera,ok?nebudem ti uz posielat do IP ked si tu...

maxara
3. máj 2011

@tutifruti 😵 zlatyyy.. nasa Ninka nedava papa.. vedela to, aj to robila asi tyzden a potom ju to zrejme omrzelo alebo co, alebo mozno je to tym, ze kazdy jej dava papa inak a ona chuda nevie potom, co ma robit 😒

@mirka285 oki, davam vcera a jasne ze ked som tu tak netreba IP 😉

bambola
3. máj 2011

Dobre ranko z Dubravky 🙂

slniecko zatial svieti a podla oblakovej mapy by sa to zatial zmenit nemalo 😉 idem s malou asi von na hodinku aby potom pekne zabuvkala 🙂

nasa mala uz stoji v postielke aj pri gauci, najradsej cez nas lozi a tak sa vlastne aj naucila stat 🙂 ale je taka zlata lebo ma v tvari taky nadseno-objavitelsky vyraz 😀 😵

bambola
3. máj 2011

@maxara peti inac nasa mata dava papa vacsinou poo funuse 😀 ked sme sa minule s tebou lucili a nedala ti papa tak ako nahle som sa otocila s kocikom k vam chrbtom tak dala papa a vcera to iste spravila mojej mame 😀 😀 ale vie dat aj pekne papa 😉 a niekedy sa predvadza s tapuskami namiesto papa 🙂 😀

adelaine
3. máj 2011

ahojte krasky, tu svieti slnko cez sedive mraky, nedavam tomu vela sanci, ze bude dnes pekne..

@tutifruti, mne risko zo zasady nedava papa, ostatnym ano, ked ide toto do prace, vidi deti a pod.,
mne ani napad 😕
a mne da risi jeduje zase na to, ze on klaci pri nabytku, taha sa rukami, ale nevie sa este vytiahnut, tak sa srdi 😀
ked ho postavim a zoberie si zo stola npr. ovladac, chyti ho dvoma rukami, okamzite sa pusta....ja ho samozrejme drzim pri stati, lebo ma pevne nohy, ale tym, ze viem, ze sa nedrzi, nechcem aby sa obil, po vcerajsku je aj tak dost modry.

@maxara pocitaju sa za prvy krok aj take ukroky pri nabytku, alebo az prve samostatne krociky?

inak, neviem ako budeme chodit s riskom "za rucicky" ked on vyslovene neznasa, ked mu niekto drzi ruky, cudne nie? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre