Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
3. máj 2011

@mirka285 - teraz som si kukla vahy PP a takmer vsetky maju 8 kg. ja sice neviem aky typ PP mas ty. napr. pliko ma 8,5 kg. a SI ma 7,5 kg. maclaren sa mi vobec nepaci :(

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 nejake decentne male nausnice a obrucka uplne postacia 🙂

mirka285
3. máj 2011

@katty17 na kazdej stranke pisu inak,ja mam ten co si nasla 7,5 na niektorych strankach pisu menej,ale na ten co sa ti paci ked pisu 8,5 tak rataj,ze to bude v skutocnosti viac....aale to je len moj postreh,ty sa nim neriad...
@katarina7777 tiez si myslim,prevetram moje slavnostne sperky,tie nastastie kupovat nemusim,mam jedny krasne nausnice s perlami,tak sa budu hodit teraz...

kafoditka
3. máj 2011

@mirka285 Miri ja viem, ze povery su povery, ale hovori sa, ze ked si na svadbu das perly, tak ti prinesu plac... ja som mala v usiach perly a mozem to potvrdit.. 😔

mirka285
3. máj 2011

@kafoditka akoze budem plakat na svadbe,ci?

katka55
3. máj 2011

@bambola @maxara citam o kavicke 😵 este neviem, co s autom, lebo mm nie je doma 😒 ozvem sa az neskor, lebo k nam akurat ide na navstevu bratranec. je tu na sluzobke 😕 ani sa neohlasil... neviem, ci tu nebude aj spat 😕 tak zatial ahojte 😉

kafoditka
3. máj 2011

@mirka285 ano, v den svadby..

mirka285
3. máj 2011

@kafoditka hm,mam este jedny pekne slavnostne,tak si dam mozno tie 😕

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 vsak musis plakat na svojej svadbe... od stastia , no nie?

noemarta
3. máj 2011

no caute holky,
tak @mirka285 este ze ty si bola uspesna, kraasna farba a vobec su take schic !! zato my sme sa teraz vratili z babymarketu a a a ako som velmi sklamana, niiiiiic tam nemali, ako iba pegperego si a same teutonky, ale golface ziadneeeee..... skusala som si do ruky hartan in goo aleee, nic moc, som si ho predstavovala ze je taky pevnejsi..., takze este skocim do brendonu a uvidiiim.... ale poviem vam, dvakrat v zivote som bola v babymarkete, ale pokazde som dosla sklamana, ze tam nic nemaju.... 😠 ☹
@mirka285 presne ti lodicky dobre vybrala katarina7777 a neviem preco, ale viem si ta predstavit aj v nejakom kraasnom klobuku 😉

mirka285
3. máj 2011

@katarina7777 no veru,alebo,ze to uz bude druha a posledna svadba 😀

noemarta
3. máj 2011

@katty17 vies cooo, skusala som macleren a tiez mi nejak nevonia..... mne sa tiez velmi paci cybex, takze ten mam v hlave...... 😉

maxara
3. máj 2011

@katka55 🙂 dobre, ja sa rano kuknem, lebo uz ideme s Nini na ucho, uz mi tu kvili.. spala 3 a pol hodiny a teraz je 3 hodiny hore a uz si zmoli okale a mrnci. 😒

kafoditka
3. máj 2011

@noemarta Maci to fakt? co boli vybrakovani? ja som tam videla urcite aspon 6 druhov golfacov ak nie viac, este som vravela, ze ten babymarket je nejaky viac napratany, ze tam dali viac tovaru, hlavne detske oblecenie... 😕

mirka285
3. máj 2011

@noemarta Maci takze ty si mala neuspesny den ☹ inak ja prene take lodicky ako mi vybrala Katka mam,akurat,ze nie su znackove,takze presne viem,ze Gabo by ma zrusil naco chcem kupit to iste co mam doma 😝 inak Gabo si dnes vyskusal 5 oblekov a ziadny mu dobre nesadol,lebo ma velke ramena...ale u Armaniho mala jedna figurina na sebe,sako a take pekne nohavice,ale trosku lezernejsi outfit to cele malo a vyzeralo to super,tak teraz uvazuje,zeby si mozno nedal oblek ale radsej nieco taketo...

kafoditka
3. máj 2011

@mirka285 Miri, ale nemusis brat na to ohlad, to ja som mala len osobnu skusenost... a navyse ked sa ti budu hodit k satam, tak neni o com 😉

zrzulka
3. máj 2011

@mirka285 naaaaaaaaaaaaaaaaadherne saty,😉 aj farba je super, na tebe taketo farby vyniknu budes hviezda ...a co bude mat oblecene gabo????ci prekvapco?

zrzulka
3. máj 2011

@tutifruti nie nesli sme lebo pato mal vtedy zrovna tri dni vysoke horucky tak som prebookovala nas termin na 11.5 tak snad uz nic nebude lebo ma poraziiiiiiiii....mam na teba cislo urcite sa ti ozvem ked tam budeme, ak budes mat cas tak snad sa nam podari stretnut...😉

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 tak si kup nejake lodicky, ja by som si sandale k tym sa satam velmi nedavala, alebo len take co by si v nich nemala prilis odhalenu nohu.

katty17
3. máj 2011

@noemarta - maci ja som bola v brendone, babymarkete a aj v babylande a poviem ti ze sme nevybrali vobec ziaden golfac. strasne sme boli sklamani. preto risi zacal kukat v rakusku. som necakala ze takto budeme riesit golfac...
myslela som si ze pojdem na istotu kupit cybex do brendonu ale velke sklamanie. mali tam len skaredu farbu :( a ani inu nemali v umysle objednavat.... inac este v predeti som nebola. ty?
sandricka uz spinuska. idem si ja otvorit knizku, precitat par romantickych stran kym nezacne hokej 🙂

mirka285
3. máj 2011

@katarina7777 Kati ani som neuvazovala o sandalkoch,otvorene lodicku budu k nim super...
@zrzulka dakujem..a co si oblecie Gabo to este netusim,obleky mu moc nepasuju...

kafoditka
3. máj 2011

Baby pekny hokejovy vecer vam prajem, dufam, ze sa stane zazrak a Rusov vytrieskame.. idem hodit sprchu a usalasit sa pred telkou, pa

noemarta
3. máj 2011

@katty17 vidis este tam som nebola, zajtra mozno skocim....
baby pekny vecer prajem tiez idem hodit sprsku, akurat mi nela zaspala, tak idem seba poriesit. paaaa

katarina7777
3. máj 2011

@kafoditka treba verit resp. dufat , mne tiez prave leo zaspal tak idem upratat kuchynu, umyt golfac a potom fandiiiim 🙂

katty17
3. máj 2011

@mirka285 - mirus tieto boticky boli mojou srdcovkou. 🙂

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 a co taketo nieco? vystredne ale ocarujuce 😉
http://www.raffaello-network.com/raffties/detai...

mirka285
3. máj 2011

@katty17 chutne su,len ja nechcem strieborne,to by som si musela dat aj striebornu stolu a neviem......zato tie zelene so zelenou stolou si viem na sebe predstavit 🙂
@katarina7777 Kati ja som trosku vystredna,takze v poho by som si to dala... no baby,pizza upecena a ideme kukat hokej...inak moc by som nemala pizzu aby som sa v septembri do tych siat este zmestila,su totizto velkost 34 😝

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 len si daj ved do septembra je este daleko, inac mne sa teraz tie zelene pacia viac jak cierne, take netradicne su, by o tebe este dlho klebetili ze aha dala si zelene topanky na svadbu 😀

aalexis007
3. máj 2011

Góóóóóól 1:1 🙂 a hráme ani nie 2 minúty 😀

noemarta
3. máj 2011

@katarina7777 tak tie zelene su fakt ze dobre.....to by si o nej ozaj dlho rozpravali, ze taaa mala zelene lodicky, hi hi
@mirka285 coooo 34ky, to ja by som sa do nich nevpratala, ved ja nosim 38cku 😕
dobre zacal ten hokej, porad sme chceli uz prepnuuuut... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre