Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
4. máj 2011

@kafoditka blahozelame..to by mala leia partaka na jej vychadzky ..teraz sa priprav na modriny a odreniny 🙂 vcera nam zaryla rypacikom do hliny mala skrabanec cez cely nos..ale ani velmi neplakala..

tinaki1275
4. máj 2011

uz som sa na nu chcela spytata aj ja..myslim ze nasa luludi tu uz ani nie je.. 😒 hadam nas aspon cita... ☹ pozravujem aj Bubka..

kafoditka
4. máj 2011

@tinaki1275 Mati, uz sa stalo 🙂 nevie ako zastavit - raz sa mu podari padnut na zadok, raz ide rukami dopredu..

noemarta
4. máj 2011

ahojte holky,
tak musim sa pochvalit, dnes bol moj nakup uspesnyyyy 🙂 🙂 🙂
Upozornujem ze po nikom som neopakovala, ale ozaj nebol vyber, tak som kupila Espiro - Metro, cize ako ma @kafoditka 😉 😉 😉 a farbu cervenu ako ma @mirka285. Sa hadam nehnevate neeee.... ale bol na vyber iba zeleny...
A kupila som ho v kocikove. LEbooo, bola som v tom brendone, a padol mi do oka hauck ale tam nebolo madlo, tak isto bol fesny cybex oxygon ci ako sa vola, ale detto nebolo tam madlo, ale tak sa mi lubil, ze som ho chcela kupit, ale mali iba posledny, a bol tak trochen spinavy, tak hovorim, ze ci mi nedaju zlavu, niiiiiic..... tak som odtial odisla, z principu, ma nasrali... no a v kocikove mi padol hned tento do oka, tak som nevahala a kupila, este som aj vedela, ze je dobry, ze je Domca spokojna. Ale hlavne je, ze Nele sa tam paaaaci.Jaaaj a este sa mi pacila zopa co ma @maxara, ale mali iba cierny alebo zeleny, noooo a Nelina do cierneho ani pocut, hned revala, nema rada tmave farby. Takze tak.....
Inaaac, riadna kosa jeeeee....
Babyyy, a vy ste mali kafiiiicko , a kto vsetko???? foto je kde, ciiii....

noemarta
4. máj 2011

inac toto je riadna pecka, velmi kraaasne vyzera, je to teraz novinka, ale ta cena...... 😠
http://www.kocikovo.sk/product/inglesina-avio-1...

kafoditka
4. máj 2011

@noemarta Maci tak super, ze si kupila, dobraaa volba 😉 inak ten Brendon, to je nonsens..telefonicky kontakt na stranke nemaju, ze "v pripade objednavky alebo zaujmu poslite mail-odpovieme do dvoch dni"...tak som tam pisala este v sobotu, ze ci maju tie clony na predajni a ze ked nie, tak si chcem zavazne jednu objednat a dodnes den mi neodpisali 😠 😠 musim tam ist buduci tyzden osobne asi..

kafoditka
4. máj 2011

@noemarta perfektna je, ja som ju uz vcera pozerala, ked som kukala kociky..tento sa mi paci, ako jasne, ze pre druhe dieta mi ostane teutonka, ale keby som si mala vyberat znova a teutonka by neexistovala, tak tento kocik je mi fest sympaticky 😉 http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-...

maxara
4. máj 2011

@kafoditka Domi chapem, ved pisem, ze tam boli viacere topanky, co by sa hodili k tym satam a staci k tomu domysliet vrch.. cize uz len z tej jednej stranky sa da vybrat viacero topanok a vznikne viacero typov Mirky..

@noemarta Maci, ja si myslim, ze sa pacia tie saty zatial vsetkym, co sa vyjadrili 😕 , len Bambi napisala, ze ocakavala iny typ.. a ak si citala mna, tak som hned potom pisala Mirke, ze ja ako laik teda porovnavam farbu a typ, cize po kolena a priblizny strih.. a ze ked som ich zbadala, tak ze to bolo prve co ma napadlo, ze podobne (farebne a typovo) si kupila moja sestra, ale samozrejme lacne shity, s uplne inym vrskom a suknou, ale proste ja sorry, ale nie som modny guru, cize osobne si nevsimam ani znacku ani material ani dokonca casto neviem, co mal kto oblecene 😒 takze ano, to boli tie saty, co sa mi v prvom moente na tie mirkine podobali.. odpust mojmu oku 😒

maxara
4. máj 2011

@miki060707 mna z teba raz porazi.. 😀 keby som na vsetky tvoje aktivity prispievala, tak zachvilku skrachujem 😀 euro sem, euro tam.. akoze radsej ti vysijem osusku tusim rucne.. co teraz davaju za tu smsku v smejkovi? 😒 prepac, len mam niekedy pocit, ze sa tu objavis, ked potrebujes zahlasovat, nieco poslat alebo tak.. ja tiez by som uvitala, keby mi kazda julovka poslala po eure 😉 co vy na to baby?

@aalexis007 urcite sa mi nechce a ved tabulky su k dispozicii, alebo ked sa ti chce, tak ti poslem? resp nieco ti poslem?

@katka55 😀 trupka, nabuduce, ked sa mi ta sosovica ozaj podari, tak to sa este len budes zalizovat 😀
@kafoditka 🙂 😵 parada, znacim si dnesny datum, jo?

@mirka285 aj mna si tu @luludi vymazala z priatelov 😒 asi tu uz ozaj vsetkym leziem na nervy..

maxara
4. máj 2011

@noemarta Maci ta inglessina avio sa aj mne velmi paci, tiez som po nej poskulovala 🙂 kaficko sa tu vcera ponukalo, ale len bambi a katka55 sa chytili, cize... a ja mam uz uplne pokazenu baterku na fotaku, takze foto nebude, ale potom bambi co to cvakla, tak mozno da

mirka285
4. máj 2011

@maxara ty si dnes aka nabrusena 🙂 @noemarta len povedala,ze podla nej nie su podobne...ale vsak ked napisem,ze kupila som si saty v Escade a ty tresnes,ze podobne mala segra z Plusu,no tak aj ja som sa pousmiala 😝 ale viem,ze si to nemyslela zle,tak sa nedurdi 😠 no a inak asi David povedal,ze by nemala chodit na konika 😒
@kafoditka a neuveris a moja Linda dnes urobila prve tri kroky,ale som ju musela oklamat,lebo ona sa strasne boji,resp. je strasne opatrnatakze este to neratam,lebo sama sa nepusti zatial...ale davam jej taky tyzden,dva 🙂

maxara
4. máj 2011

@mirka285 Miri durdim sa, lebo som uz asi stokrat napisala, ze prve co ma napadlo.. a proste podobne myslim podobne a take iste.. proste mam pocit, ze cokolvek napisem je picovina a fakt ma to uz nebavi.. kazdemu tu vysvetlovat v kuse dokola sto krat, ze som nieco napisala a ze to myslim takto a takto a aj tak sa to co uz potom dovysvetlim nerata, tak to serem.. proste ma to uz nebavi.. akoze ja sa v mode nevyznam, viete to dobre, nevidim nic na znacke, je mi to jedno, ci je nieco znackove.. ja vidim len farbu, strih, druh a dovidenia.. tak neviem.. to je ako keby som ti povedala, ze som videla nadehrnu Rosa canina ssp. pubescens variegatta hibernica procumbens kult 'paternoster' a vobec sa to nepodoba s beznou ruzou, ktoru mas v zahrade, lebo tato je krajsie voni.. akozeeeee, prepacte, ze sa nevyznam v mode 😠

mirka285
4. máj 2011

@maxara a podla mna nie su ani podobne 😝 a uz sa nedurdi...a inak myslis,ze by som si mala vziat ako svadobny doplnok Rosa canina ??

maxara
4. máj 2011

@mirka285 a ked uz som vo svungu, tak aj @miki060707 ma serie s tym vecnym lamentovanim o peniazoch.. nikto si ich neserie doma, prepac Miri, ak sa ta to dotkne, ale ja to uz nemozem vydrzat.. ☹ este aj v tej basnicke o priateloch pozeras cez cislo uctu.. akoze nehnevaj sa, ale.. kazdy mame svoje problemy, kazdy nejakym sposobom zarabame a nikomu prachy z nepadaju.. proste si zijem tak, ako si mozem dovolit a ked chcem viac, tak preto musim nieco urobit a nie horekovat.. mam toho dost u nas v rodine, od tetky nepocuvam ine, len ako sa maju zle, lutujem ich, snazim sa pomoct a proste vidim, ze ja si musim dat pozor pri nakupovani a ona nevie co so sebou, maju sa ako prasce v zite, nic im nechyba, len z principu horekuju, nech ich ludia lutuju...
a teraz ma zozerte.. 😠

maxara
4. máj 2011

@mirka285 ja som dnes bambi vravela, ze by som si dala k tym satam vysoke cierne lodicky, na hlavu smrncovny klobuk, taky ten narazeny dopredu a spredu vylizane vlasy dozadu, to uz je jedno, ci potom spustene alebo vycesane a ruzu by som si vzala jednu krasnu dlhu a bielu 😉 ale kedze nemam vkus, tak urcite by to vyzeralo strasne 😉

bambola
4. máj 2011

tak uz aj my sme doma. matka hned zalomila ako sme sa pohli s autom 🙂 takze pospala asi 3/4 hodku 😉
@mirka285 o ciernych svadobnych som nevedela (vsak skade) ale ja ak si niekedy v zivote budem vyberat (a bude to do 30) tak maslove alebo slonovinove, cisto biele nechcem. a cierne nie iba preto, ze ja celkovo moc ciernu nemam rada, ja som farebny typ 😀

@maxara @katka55 dakujeme za prijemne straveny den 🙂

@kafoditka domi ja mam smsku z brendonu co mi poslali, ze moj tovar tam uz je tak ak chces mozem ti posunut to cislo do IP a zavolas tam 🙂

kafoditka
4. máj 2011

Baby maly mi uz spi, ja sa idem konecne komplet odchlpit a pacnem si masku na tvar, budem za Fantomasa 😀
@bambola Mati poprosim ta to ciselko..

maxara
4. máj 2011

@bambola 😉 nemas zac

mirka285
4. máj 2011

@maxara Peti no jak som sa dnes rozhodla pre vysoke cierne lodicky a jednu bielu ruzu,a dokonca po dlhom premyslani som zatrhla aj stolu,nakolko ked budem drzat ruzu v jednej ruke a porom mi budu gratulovat,tak by mi ta stola padala a znervoznovala ma,takze chcem bolerko,ale len take na ruky aby nezakryvalo tu krasnu cipku na tych satach...a klobuk si nedam,chcem bud hladky vycesany uces hore,ale hladky rozpusteny s nejakou aplikaciou vo vlasoch.....taak a uz dam s mojou svadbou pokoj,lebo inac budem pekna aj vo vreci 😝

bambola
4. máj 2011

@noemarta asi mas pravdu 😉 nemusia byt nejake precackane ale proste dlhe a tak 😉
@aalexis007 joj, to je daleko a navyse nemam karu 🙄 ale dakujem 🙂

maxara
4. máj 2011

@mirka285 ten uces ti schvalujem 🙂 a inak ja si myslim, ze v septembri bude krasne pocko, urcite vyse 20 stupnov, vtedy sa zacina este len ochladzovat a to skor v noci, takze to bolerko by som si dala iba ako alternativu, ze keby bolo chladno nahodou. 🙂 ale uz minimalne tri roky bolo dooost teplo v septembri, krajsie ako v juli 😉

maxara
4. máj 2011

oki, idem s ninkou buuu

mirka285
4. máj 2011

@maxara ved dufam,ze bude pekne,dobru..
@bambola Mati no a ty nevies nic o Lulu?

noemarta
4. máj 2011

@kafoditka aj ja som po nom poskulovala, je kraasny.... nic v zlom, ale mne sa tie teutonky vobec nepacia, hlavne ta hlboka vanicka...
@maxara heeeeeeeeeeeeeeeeej... kluuuud, ved to bol zas iba moj postreh, ze sa mi tie saty nicim nepodobali na tie mirkine... a nic v zlom si myslim ze som nenapisala, a ani ty, takze ziadna picovina.... 😉
ja viem , ze si vcera pisala o kave, ale nejak mi uslo ze je to u teba.... 😕 a jaaa som dnes nakupovala, hi hi
@bambola vidiiiis, presne, ty co si este mlada a nevydata tuzis po princeznovskej svadbe, ktore sme mali asi vsetky, teda myslim. Jasne, dnes uz biela nie je in... 😉

noemarta
4. máj 2011

idem za mm k telke... packo

miki060707
4. máj 2011

@maxara Peti, prepáááč

denisse
4. máj 2011

ahojte baby ...
ja som sa sem dnes vobec nedostala, barunka je ako sto certov, prakticky vkuse reve, ked nespi ... ale asponze spi ... ked ju polozim do postielky, alebo kamkolvek inam, tak place, tak som skusala sa s nou hrat na zemi, ale to sa len na mna stverala s placom .. myslim, ze jej idu zuby, lebo takato normalne nebyva ... aby cely den mravcala, az revala ...
ALE .. boli sme na nelinej besiedke, predtym som jej supla viburcol a deti tam spievali a tancovali, tak bola dobra a pekne mi sedela na rukach ... a nela bola zlata, nastastie to bolo pasmo basniciek a pesniciek, co sa ucili postupne od septembra, takze nevadilo, ze mesiac nebola v skolke ...

A ... ako bonus dnesneho dna sa mi barunka postavila v postielke 😀 sice si este sama nesadne, ale uz sa driape na nohy .. zatial sa jej to podarilo len raz, ale ja mam velku radost 😉

miki060707
4. máj 2011

@maxara Peti, ja som od nikoho nepýtala peniaze, len prázdne krabice, kt. by skončili v koši a poštovné som si chcela uhradiť, mirke povedala, že nemusim, ale dugy som poštovne poctivo zaplatila, teraz ked som chcela, aby ste poslali hlas, čo je natom také zvláštne? jedna smska, šak aj ja by som poslala smsku, keby vaše deti boli v časáku...fakt som to tak nemyslela, že od každého niečo chcem, ja viem, že keď chcem viac penazí, tak nemám lamentovať, len vyjadrujem niejak svoj názor, ale ako máš pravdu, ja sa vôbec za tvoj názor nehnevám, práve naopka, ako jediná si mi otvorila oči, začo ti aj ďakujem, je to zvláštne, ale som rada, že ako jediná si to takto odprezentovala....
pekný večer

bambola
4. máj 2011

@mirka285 aha, pardon neodignorovala som ta schvalne 😅 nie neviem nic 😒 ale dufam, ze uplne neodignoruje nase dekovanie s katkou a patkom a pojde este s nami von, aj ked nekonikuje 🙂

mirka285
4. máj 2011

@bambola no Mati neviem neviem,asi podla toho,co povie David 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre