Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
4. máj 2011

ahojte dievčatá ale vás tu je 😉 tak ja sa vytešujem že Kajka sa sama posadí a vy tu už stojíte, chodíte 😲 😀 ale veď my to dobehneme..dnes sa bola zase voziť na koníku a normálne si na neho lažkala a zalomila 😀 ale len do chvíle kým nezastavil to sa hneď prebrala a spustila na neho krik 😀 cvičitelka ju pochválila že je ako z plastelíny krásne uvolnená a pekne sa sama hýbe tak som zase happy 🙂 a ešte sa naučila kričať keď sa nervačí tak už aj susedia budú o nej vedieť

meruska
4. máj 2011

ahojte
tak dnes je tu akasi husta atmosfera 😲

merikac
4. máj 2011

@mirka285 mala som do dnes doma mm,,,,ja nemam kedy ist pri nom na kona,,horsie ako tie moje dve deti......... ale pravda je taka,,ze ked je doma, vyuzivam, cas, ze je s Emmou a vzdy co to poupratujem,,alebo vzdy niekam vybehneme

mirka285
4. máj 2011

inak sa teraz smejem...zrazu ked je tu vzruso,tak pisete vsetky...asi tu treba castejsie vyvrbovat atmosferu a hned bude rusno na konovi 😝

mirka285
4. máj 2011

@merikac ja to chapem,to len mne sa lahko hovori ked nechodim este do roboty...ked zacnem robit ani mna tu neuvidite...

meruska
4. máj 2011

@mirka285 mozno je to len zhoda nahod..mne prave dosla voda do zehlicky tak mam cas 😀

maxara
4. máj 2011

@katka55 napis nieco mne, ja ta zotrem 😀

@mirka285 Miri, ale ved ja som jej nenalozila.. ☹ ja som ju len upozornila, aby vedela, ako ju asi mozu vnimat baby tu.. a vidim, ze aj vnimaju 😒 podla jej Mon nalozila, ale bohuzial, zdielam jej nazor. Ved ozaj tie, co kupuju kasu sunarku sa tiez mohli zapojit.. a pripadne nezapojit a poslat obaly Miki.. akoze ja nemam problem poslat sms s hlasom, ale uz som minule pisala, ze ja hlasovat za deti nikde nebudem, lebo aj tak je to blbost, vzdy vyhra niekto redakcii blizky, alebo portalu blizky.. a nahodou som sa ponukla, ze jej vysijem uterak radsej ja, ako keby mala platit tolko postovneho 😀 si predstav, ze vsetky baby by sme jej poslali po jednom obale a fakt by kazdej platila 50 centov a hoci by jej stacilo mozno 5 obalov, dostala by XY, lebo verejna vyzva je nekontrolovatelna a fakt by mrte zaplatila. Ja som len chcela pre jej dobro.. 😔

@merikac to mi radila kamoska.. ja som to skusala na pancuchach a vyslo to (a mastne to nebolo po vyprati, preto jar 😉 ) ale mozno som ja u nej vypila neumerne vela kavy 😀

merikac
4. máj 2011

@macik27 neboj kazde dieta si ide svojim tepom a v urcitom veku sa dozenu,,ze tieto mesacne, rodiely medzi nimi absolutne nebude badat,,,,a tie pokroky su casto zo dna na den,,,,,a z hodiny na hodinu,,ako napriklad,,dnes emmma ,,vlastne teraz obpozerala od denisa tocenie hlavou, ze nie, nie,,,lebo jej zakazuje postavit sa z postele,,a ona lapajka,,ho zacala napodobnovat a tiez toci po nom zakazdym hlavou nie, nie............

katarina7777
4. máj 2011

@merikac za ruky ho drzim a on zdviha nohy jak vojak 🙂 ale on si mysli ze moze tak vyjst na stolik, na dvere, na stolicku... 😕

monline
4. máj 2011

@bambola @maxara @katka55 super fotky, deti sú tuším stále väčšie..tie ručičky sú roztomilé

mirka285
4. máj 2011

@maxara ale ved kazdy si tu moze povedat co chce....sa hadam nepobijeme..ja si tiez obcas zahresim doma,ze ci raz tej a inokedy zase inej nedrbe 😕

merikac
4. máj 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 musi byt rozkosny,,som sa normalne nahlas zamiala

maxara
4. máj 2011

@merikac 😀 cosiiii, ty mi chybas vzdyyyy 😀 ale si daleko a este aj pracujuca..

@monline este doplnim Katku55 , potom sa kazdy rozliezol inym smerom, ale vsetci skoncili pri Ninkinom plastovom stoliku a troch stolickach a raz dostala nohou cez hubu Matka, raz Ninka.. iba Patko stal uplne sebavedomo, takze nanho si netrufli 😀 a on na vsetkych ukazuje prstom a takym pohladom prepichujucim, ze sa az clovek zlakne 😀 😀 😵 zlatyyy
A este.. videla som Andreja. Mon, @katka55 mali ste vidiet tie ksichty, ked som ho Miskovi predstavila ako Bambin nastavajuci.. Bambi ostala neskor napata, ale bolo to len mlieko v kozach 😀 😀 😀

katarina7777
4. máj 2011

@macik27 aj my mame novinku ze leo ked nieco chce tak zacne vrieskat na plne hrdlo, esteze byvame v rodinnom dome lebo inac by sme urcite rusili susedov aj my... snazim sa mu dohovarat nech nekrici a dat mu vec az ked sa ukludni...snazim sa 😒

merikac
4. máj 2011

@maxara ako to napatie,,si si omakala,,ci len tipovala 😀 😀

katarina7777
4. máj 2011

@merikac a nohu zacne dvihat uz meter od schodov, a zacal to robit asi pred tyzdnom ked bola u nas svokra... sme jej povedali ze nam pokazila dieta lebo teraz by sa len liepal po veciach 😀

macik27
4. máj 2011

@merikac to mi je jasné 😉 ja ani nemám vo zvyku malú porovnávať s ostatnými detmi a teším sa z každého jej pokroku ale ako na potvoru keď niečo dobehne a ja sa tu hrdo pochválim tak hneď ostatné vedia niečo dalšie 😀 ale mne to nevadí príde čas keď už nebude mať čo dobiehať a zaradí sa medzi stojacie a chodiacie deti a ktovie možno bude prvá rozprávať 😉

maxara
4. máj 2011

@mirka285 no ved jasne, aj ja si chcem niekedy povedat, co si myslim.. a ked to napisem, tak som strasne casto zle pochopena 😒 ale akoze.. ako Miki napisala, ze ci by sme jej nemohli poslat obaly a sms a pod.. tak ja som si tiez slobodne napisala, co si o tom myslim.. ale vobec ani najmenej netrvam na tom, ze moj nazor je spravny, len na tom, ze je moj 😉 a ani na tom netrvam, ze ho musi brat na vedomie.. proste nech robi co chce, kazdy.. ale aj ja si budem pisat co chcem, nuf?

merikac
4. máj 2011

no nic, baby,idem uspat Emmu ja, lebo denisovi sa to nedari,,,uz zacina byt umrncana- a viem, ze ked sa sem vratim, tak tu uz polovica z vas bude spat,,tak dobru noc,,

meruska
4. máj 2011

my mame zase zabavku ze vzdy ked sa motam okolo sporaka tak mi vytahuje vsetky varechy, naberacky a obdobne serepeticky zo suflika....ale ak sa idem do kuchyne len napit alebo po nieco do chladnicky, vtedy ho to nenapadne...takze je dost chapavy ten moj kucharik 😝 😀

macik27
4. máj 2011

@katarina7777 ja sa snažím to buď ignorovať alebo sa zasmejem a ona prestane ale dnes sme boli u kamarátky a tá ma rok a pol starého syna a on jej chcel zobrať hračku a tak na neho zvrieskla že sa normálne zlakol a vzdal to 😀 je to malá bojovníčka

maxara
4. máj 2011

@merikac 😀 😀 ale nie, to som len musela napisat, lebo to bolo srandovne.
Ja som Andreja predstavila mm, ze toto je bambin nastavajuci a mm cely vyradosteny, ze super, gratuluje, a ze ci to uz bude coskoro.. a oni obaja zostali taki zaskoceni, pousmiati, zapyreni.. a mm stale lamentoval, aj so mnou, ze co, ved nastavajuci nemusi byt zajtra ani o tyzden, mozno nikdy a cely zivot bude len nastavajuci.. ja som vravela, ze moze byt aj nastavajuci EXFRAJER 😀 a on povedal, ze im ide o to napatie 😀 a Bambi s kamennou tvarou ze No som napataaa, aha nie, to je mlieko, co sa mi tlaci do prs 😀 😀 😀

katka55
4. máj 2011

@maxara jaj, som sa musela smiat 😀 chuda bambi. jej odplasis andreja, a ona sa chce do 30-tky vydat.... tusim take nieco spominala 😉 a ty si ho mala praveze navnadit, aby 18.6. dorazil na chalupovicu 😉

monline
4. máj 2011

@maxara sa smejem, dobrý opis situácie...@bambola bambi, malo to dohru v aute? 😀

maxara
4. máj 2011

@katka55 ved doraziiiiiii 😵 🙂 sa mu u nas pacilo.. povedal, ze poziada, aby v ten den urcite nemal sluzbu 😀 len dufam, ze to nebolo sarkasticky 😅 zavolam na chalupovicu aj nejakeho knaza? 😝 😀 😀 😀 ze by ich rovno oddal? Bambi?

katka55
4. máj 2011

@maxara a ty s Michalom budete svedkovia? a deti druzicky a druzbovia? Bambi ma urcite radost, ze ich tu rozoberame 😕 ;-D

meruska
4. máj 2011

inak vy si tu vsetky kupujete golface a mne ho asi ani nebude treba...moj zazrak vydrzi najnovsie v kociku max 30-40 minut..viac ho tam neudrzim, iba podplacanim chrumkami, cajikom a somarinkami ☹
jeho bavi kocik tlacit pred sebou...
tak to vidim ze budeme asi prvy co budu bez kocika a ja som sa taaak vytesovala ked som bola tehu ze budem konecne kocikovat svoje babo

katarina7777
4. máj 2011

@maxara prosimta nekaz tu druhym julovkam vztahy ... to sa nerobi 😀 😀 😀

bambola
4. máj 2011

@maxara no andrej ostal dost prekvapeny 😀 vsak my sa volame, ze spolubyvajuci 😀 😀 ale tak jasne ze zo srandy 😉 😎

maxara
4. máj 2011

@katka55 @katarina7777 Katky, ale ved ja som ho chcela predstavit ako toto je bambin muz Andrej, ale potom som chcela byt detailistka ☹ 😅 ale tak este vam poviem, ze podla mna on k nam uz nikdy nepride, ba co viac, ani bambi uz nepusti, lebo som ho zavolala na pizzu a on siel a kym som mu ju zohriala, Nina rozliala obedik na stolicku a cely sedak bol od mrkvicky a spol. A kym som to utrela, tak Andrej zacal jest a ja som si potom az neskoro uvedomila, ze cely cas mu rozpravam o tom (pri utierani), ze esteze to nie je grcka, lebo fuuuj to by smrdelo.. a minule hodila taku.. a aj Bambi nieco pridala a takto sme s Bambi debatili o uuuplnych nechutnostiach a jemu brutalne tazko ta pizza isla dole krkom 😀 😅 chudaaak. Viem, ze sme aj nejake sracky prebrali. bambi? uz si nepamatam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre