Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
5. máj 2011

dobre ranko damy.....prajem pekny a slnecny den..... 🙂
@maxara....preco vzdy prehrame s Cechmi?ne 😠 mas na to nejaku teoriu,lebo uz teraz sa mi stahuje zaludok ako si na nas zgustnu.....inak Fini maju ten isty problem so Svedmi.....

zuzik1983
5. máj 2011

ahojte,tak vy ste sa vcera rozpisali teda,bolo tu pekne husto 🙂
@bambola ja pouzivam na take savo perex a vdy mi to vybieli,len pridam do predpierky a hotovo

kafoditka
5. máj 2011

@merikac Meri saty na svadbu mam, padli mi jedny do oka v HaM, tak som ich vzala...teraz k nim zasa pre istotu zhanam telove lodicky a kabelku.. 😀 Emmka je uz velka baba, naozaj to leti... 😔

zuzik1983
5. máj 2011

veru uz aj ja by som sa mala po niecom popozerat,tiez idem v septembri alebo oktobri na svadbu 🙂

noemarta
5. máj 2011

@kafoditka jeeej kafkoooo aj ja chcem ist s vami na vylet, zobertemaaaaa 😉 😉
Inac ze dobre raaaanooooo.....
ja so mala strasnu noc, od vcera vecera ma bolela brutal hlava, chcelo sa mi grcat, nesadla mi paprika, ale kedze som vedela ze v noci budem kojit, tak som si nedala ziaden liek az rano, tak uz je lepsie.... ☹

maxara
5. máj 2011

@katka55 🙂 Vsetko najlepsie k narodeninakaaaaam 😵

@bambola 🙂 dokedy degustoval?

maxara
5. máj 2011

@gabika41 nic iba syndrooom a komplex.. proste si uvedomia, ze vzdy s nimi prehrali, okrem mojej svadby 😉 cize presne takto pred styrmi rokmi, podvecer mi zmizla polka hostiny do vstupnej haly a sledovali slovensko/cesko a MY sme vyhrali..

kafoditka
5. máj 2011

@noemarta Maci my sme takto uz dlho nikde neboli, dufam, ze nam pocko dopraje 😉 kludne nasadni do auta a doval, rada ta uvidim, po ceste mozme dat gulas s @bellablonde v Oscadnici, to mame po ceste 😀

bambola
5. máj 2011

dobre ranko 🙂

@maxara aaale iba do jednej 😉 ale vraj vypili kazdy tak po 1,5litra 😕 mne by stacili dva pohare a bola by som na kasu 😀 co uz, po roku a pol clovek vyjde z cviku 😀
-vsetko najlepsie k ovocno-kvetinovemu vyrociu 🙂
@katka55 vsetko naj k narodkam 🙂

adelaine
5. máj 2011

dobre ranko damy,
tak ja uz som doma s malym z gastroenterologie, nic nove som sa nedozvedela,
ale neva, pojdem na to svojim sedliackym rozumom 😵
idem skusat davat bezlaktozove jogurty, a chcem sa opytat, vy jogurty ako casto davate do jedalnika,
teda kolko krat do tyzdna?

@maxara ovocno-kvetinove je kolke? inak pripajam sa ku gratulke k vyrociu a
tiez prajem @katke55 krasny narodeninovy den 😉

meruska
5. máj 2011

dobre ránko...gratulujem všetkým oslávenkyniam 😉

kafoditka
5. máj 2011

@maxara Peti, ty mas dnes vyrocie sobasa, ale to leti, co? Ozaj, kedy budete zarabat na tie dvojicky? 😝 😀
@adelaine Mati, ja davam malemu aktiviu 4-5 x do tyzdna..

adelaine
5. máj 2011

@kafoditka Domi, dakujem 😉

meruska
5. máj 2011

@adelaine ja davam 1-2 krat tyzdenne

adelaine
5. máj 2011

@meruska dakujem,
ja uvidim ci mu vobec budu chutit take biele bez nicoho 😒

inak tak lekarka na gastre povedala, ze mam velmi tvrdohlave dieta 😉
si postavi hlavu a basta, aj to jedenie je boj kto z koho, a ma pravdu, vacsinou
usptupim ja, aby nieco zjedol .... uz sa tesim na obdobie vzdoru, ako sa mi bude svacat o zem 😕

bambola
5. máj 2011

@adelaine ja davam bielu hollandiu kazde rano na ranajky 🙂 neskor to chcem posunut namiesto ranneho kojenia 😉
inac mne sa najprv ksichtila na take kysle bez nicoho ale po dvoch-troch dnoch jej zachutilo a dneska spraska cisty jogurt ako nic 😝 tak sa nevzdavaj po prvom zhnusenom ksichte 😀

adelaine
5. máj 2011

@bambola ok, keby to ostalo pri zhnusenom ksichte, tak nedbam a valam do neho dalej 😉 😀

bambola
5. máj 2011

@adelaine tak tak 😀 ale fakt, ja som este zhnusenejsi nevidela 😀

kafoditka
5. máj 2011

@adelaine Mati, ja som davala spociatku cistu aktiviu a tu mi zbastil hned, tak mu chutilo a ked som mu casom dala aj sladku bielu alebo vanilkovu, tak teraz je uz chlapec fajnovy a bielu len tak nespapa - musim mu tam dat lyzicku dzemu 🙂

mirka285
5. máj 2011

dobre ranko...aj ja zelam @katka55 vsetko naj...u nas svieti slniecko 🙂 sme dnes tepoval koberec v Tomasovej izbe a aj ten maly v obyvacke,taka spinava voda isla,ze dovi a to ja teda som dost poriadkomilovna 😒 inak ja napriklad netusim ako je to s tymi jogurtami,niekto dava activiu,niekto dava smotanove vela percentne ako hollandia a ja to striedam a kuujem rozne aj activiu aj smotanove a Linda zbasti vsetko,aj cisty biely 🙂 jaaj a na hokej som velmi zvedava,dufam,ze nasi chlapci si neurobia hanbu 😖

kafoditka
5. máj 2011

@katka55 prepac,na teba som zabudla,samozrejme vsetko najlepsie aj my prajememe 😉
@mirka285 Miri, ja nasim drzim palce v kazdom zapase, ale co sa tyka zapasu s Ceskom, som skepticka.. ja neverim, ze to daju a porazia ich, predsa su cesi lepsie muzstvo ako ti nasi..

adelaine
5. máj 2011

@kafoditka no ja moc velky vyber nemam medzi tymi bezlaktozovymi, ten je bud iba biely alebo s prichutami
vanilka a jahoda, a to mu velmi davat nechcem...bud zje cisty biely alebo nic ine nebude

a co sa tyka hokeja, nechcem byt zlym prorokom, ale my mame bobky z cechov, vzdy nam nalozia :(

mirka285
5. máj 2011

@kafoditka
@adelaine baby treba verit 😉 mozno tento krat nalozime my cechom,ved uz by sa patrilo...no Linda spi idem varit,caute zatial

vierkaha
5. máj 2011

Ahojte,
@adelaine ja Maťovi dávam jogurt každý deň na večeru a pridám mu do neho ovocný príkrm alebo pomeliem keksík. A mlieko neje už 2 mesiace - ozaj nepýtala si sa dr., že keď ti malý nepije mlieko či mu netreba znova nasadiť kanavit? Lebo kojené deti ho majú ešte a tie čo boli na UM ho nemuseli, ale teraz keď nám mlieko nepijú či by sme ho nemali zase začať brať 😕

vierkaha
5. máj 2011

Mala som príspevok asi na pol strany, ale keď som dala odoslať mi to zrušilo- som mylsela, že ma porazí 😠 😠 😠

A idem sa aj trochu pochváliť dnes si Maťko prvýkrát sám sadol 😵, ale viac som sa vytešovala ja ako on 😅

vierkaha
5. máj 2011

@kafoditka a česi nie sú lepší ako my to len naši z nich majú komplexy a nastupujú na zápasy celý roztrasení a tým sa sami znevýhodňujú. Neviem prečo je vždy taký tlak kvôli tým čechom, keby k nim pristupovali ako k hocikomu inému tak by sa im lepšie hralo.
A ešte som chcela, že pokiaľ niečo nespravia s obranou tak prehrajú aj s Uzbekistanom - dúfam, že Hanlon chodí na koňa - my by sem mu poradili čo a ako 😅 😀 😀

katka55
5. máj 2011

vsetkym dakujeeem 😉 😉 😉

@maxara -ovcom prajem tiez krasny oslavovaci den 😉

a samozrejme ahojte 😉 moj prvy narodeninovy darcek je uz nastastie za mnou - do 12 sme mali odstavku elektriny 😠 ale aspon sme uz boli vonku, zima je tam, ble.
ja davam zatial len biely jogurt (activiu) a podari sa mi to tak 2-3x do tyzdna, ale chcem ho uz davat viac.
a kedy hrame hokej? az zajtra, nie? 😕

aalexis007
5. máj 2011

@kafoditka @katty17 POSIELAM 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😀

kafoditka
5. máj 2011

@aalexis007 huraaaa 😉 😉 😉

bambola
5. máj 2011

@vierkaha vieri ale kanavit sa bere len do pol roka, ci tak nejako, uz si nepamatam, ale tak my ho uz davno neberem, iba vigantol 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre