Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. máj 2011

@monline v Kiku mavaju celkom pekne nocne kosele.. ja osobne si tam kupujem take tenke letne.. par eur, cca 7

noemarta
5. máj 2011

@monline akooo vyzeraju super, hned by som tam nele vybrala, aj trojo...

maxara
5. máj 2011

@katka55 tak zajtra rano ja budem vediet, kedy a ci pojdem 😉 sa dohodneme

@adelaine Mati, tak cerstvy daj asi stvrtku len, lebo je to dost silna chut.. ja som Nine kupovala vyzivu kralik, zemiak fenikel.. tak mozno staci taka kombinacia, ale ja by som ho nepouzila ako tretinu jedla, urcite menej.. mozno ako sestina jedla.. a ten cerstvy normalne samozrejme mixujem s ostatnymi.. ale ked je zle uvareny, tak to treba skontrolovat, lebo ma take vlakna 😒

maxara
5. máj 2011

akurat som pozerala aktualny letak http://www.kik-textilien.com/fileadmin/Prospekt...

adelaine
5. máj 2011

@maxara dakujem za radu, akurat som dovarila ten prikrm na zajtra, dala som tam uz aj ten cerstvy fenikel,
ale iba tak na vonu mam pocit 😅
ja som cerstvy este nikdy nejedla, zajtra ochutnam z riskovej davky a podla toho budem vediet,
ako to je silne.
Dnes som mu kupila aj cviklu, no budem experimentovat...a tusim sa mi zide baby aj to savo perex co
sme tu spominali, lebo cvikla a jedenie nasho riska, to bude zahul...
inak, mne paradajky nejdu vyprat 😠 ale co kaslem to, aj tak ma skoro kazde tretie body nejaku skvrnu,
take pekne reprezentativne veci mu na doma nedavam, tak nech... 😵

adelaine
5. máj 2011

maxi, ako tam vidim tie bruskate fotky v tom letaku , az mi to luto pride 😢 fakt to vsetko rychlo bezi,
risi uz je take sidlo,
strasne rychlo mi utieklo aj to tehu a to, ked bol male mimi ...asi si treba vychutnat kazducky okamih, lebo uz nic nevratime ☹

adelaine
5. máj 2011

...a zase som tu sama ☹ ☹
baby neblbnite, dnes je predsa stvrtok a ani nasi nehraju...kde ste? 😕

maxara
5. máj 2011

@adelaine Mati, nebud smutna 😉 ved ty urcite este aspon raz brusko budes mat 😉 aj znova malinke babo.. a potom ti bude luto zas, ze sa tolko nevenujes tomu sidielku, co mas doma.. ja som vravela teraz kamoske, ze este sa ja nejako nehrniem do dalsieho babatka, lebo este som sa Ninky nenabazila.. 😒 😵 a stale sa neviem vynadivat na tie dokonale krivky tvare, hladucku plet.. tie buclate nozky, rucky.. krasa.. a to uz raz dostala po plienke a doteraz si myslim, ze mi to neodpustila 😔

maxara
5. máj 2011

@adelaine dnes asi nikto do nikoho nerypal, nikomu nikto nevynadal, nikto sa nenasral.. tak nic zaujimave 😉 hrozny sme narod, co?

noemarta
5. máj 2011

@maxara helo holka ty co rypes, chces aby tu zas bolo dusno, haaa..... 😉
Ja kukam afery...

robika
5. máj 2011

Ahojte, tak zase som tu par dni nebola... vymienali sme poskytovatela internetu a vysledok bol taky, ze internet este pomalsi ako predtym a pritom to malo byt 2x rychlejsie... ale mm tvrdi, ze to je iba mojim pc ☹

baby takych sikovnych drobcekov mate doma, to je super, moj Filipko je huncut a podla mna dost akcne dietatko, ale zatial sa este nestavia (iba klaci), sice dnes si pokrcil jednu nozicku akokeby sa chcel na nu postavit, ale potom ju dal spat, asi si to rozmyslel, ani stvornozkovanie u nas nefunguje... mozno to vynecha ako ja 🙂, ale v lozeni je super rychly 🙂
"mama" nehovori, teda ani "ma" nehovori, nejako sa mu pismeno m nepaci, zato baba, tata, dada tie mu idu....

@adelaine ja sa uz nad skrnami ani nezamyslam, lebo z tych kupovanych vyziv su velmi trvacne flaky, ale mame na doma take "papacie oblecenie", ktore na neho vzdy hodim a moze si robit co len chce... tiez s nim dost bojujem pri jedle a v poslednom case mu musim na desiatu a olovrant dovolit, aby papal sam, takze je spinavy az za usami, nastastie na obed je vzdy hladnucky a nema cas vymyslat, ale velmi nema rad sladke, takze pri ovocnych vyzivach si uzivam a musim vymyslat same hluposti aby som to do neho dostala...

robika
5. máj 2011

@maxara ja som si dnes dost rypla do mm, tak ma nasral, ale nastastie som sa uz stihla vyventilovat 🙂

robika
5. máj 2011

vzdy ked som tu, tak tu nikto nie je, tak idem pozerat panelak, lebo uz som nevidela asi 3 diely...

adelaine
5. máj 2011

veru @robika mas pravdu, idem si ho kuknut aj ja, mam ho nahraty...tak idem na to a potom sup do perin 😀
dobruuuu

robika
5. máj 2011

@adelaine prijemne pozeranie a dobru a kludnu noc 🙂

kafoditka
6. máj 2011

Pekne slnieckove ranko 🙂 Vcerajsie stretko dopadlo super, nasmiali sme sa, zaspominali, pokecali a o polnoci som bola doma vo vsetkej pocestnosti, takze @noemarta Maci zaaaadne osuchane spicky sa nekonali 😀 vypila som 4 pohare vina a huba sa mi nezatvorila 😉 ale aj tak som sa nevedela uplne uvolnit, volala som mame kazdu hodinu, ci maly spi a pod. ... ale maly bol ukazkovy aj jej pekne zaspal, tak som bola rada. No idem sa ja trochu opeknit, tatino je na ceste k nam, tak aby sa ma po tom tyzdni nezlakol 😎
P.S. co dnes varite? mam vytiahnute kuracie prsia, dajte nejaky tip..

kafoditka
6. máj 2011

ozaj - a mame siesty zub 🙂

denisse
6. máj 2011

dobre rano ...
aj u nas svieti slnko a snad uz bude dost teplo aj doobeda, nech vyjdeme aspon na balkon ...
vcera sme boli podvecer este na ihrisku a barunku som na chvilku posadila na kamienkovu zem a za sekundu som jej z pusy vyberala kamienok 😕
v postielke sa uz krasne postavi a velmi ju to bavi, takze skoro stale stoji ... aj ked si stale nevie sama sadnut ...
a hovori vselijake slabiky ... ale stale neviem, ci uz uvedomele, alebo nahodne ...

mm s nelou idu na vikend k svokrovcom, ja ostavam s barou doma, bude tam na nu vela ludi a je fakt nejaka mrzuta teraz a to by sme tm doniesli zbytocnu nervozitu ... tak budeme bacovat same
😉

bambola
6. máj 2011

dobre ranko 🙂

akoze mala spala od 20h do 9 😎 musela som sice o pol23 k nej ale mne to len prospelo 🙂 sme ruzovo vybuvane 🙂
vonku je krasne slnecno tak dufam, ze nefuka ten studeny vietor co vcera 🙂

katty17
6. máj 2011

dobre ranko kocky.
my sme mali po dlhej dobe zlu noc. resp. neustale sa budila a bola hladna a hladna. nechapem.
baby do posledneho mliecka pred spanim davate aj kacisku alebo davate len mliecko?

mirka285
6. máj 2011

dobre ranko...aj my sme mali vynimocne zlu noc...teda zaspala az o jedenastej a od pol siedmej uz buntosila 😕
@katty17 ja som davala do 180 ml mlieka jednu odmerku kase,ked mala grcavala,ale uz nedavam...nemyslim si,ze ti to pomoze aby sa mala nebudila...
@kafoditka ja som robila predvcerom rezne v cesticku z kuracich prs...my dnes ideme do Sale na cely den,vecer sa tesim na hokej,majte sa zatial

katty17
6. máj 2011

@mirka285 -miri a vies poradit co by pomohlo? alebo zeby to bolo len prechodne obdobie? nejedavala v noci. tak mi to pride take nove... ze ci jej nemoze byt malo to posledne mliecko o siedmej.

maxara
6. máj 2011

@noemarta ked tu bolo dusno, konecne to tu zilo 😉 😀

@robika 🙂 pozeram ze nova fotecka 🙂 pekna

@bambola Bambi, ja mam dnes o druhej nakoniec kadernicku, som jej volala, ze kedy ma vezme a povedala ze aj dnes, tak sorry, ale v tomto pripade dam prednost jej, lebo som jej volala so slzami v ociach, co sa uz neviem ani ucesat.. teda po vcerajsej jazde v kabriolete sa sice necudujem, lebo ucinnejsi a prijemnejsi sposob ako prist k mastnej hlave ozaj neexistuje.. a este do toho strapatej.. tak ale, uz aj ked si urobim cop, tak na bokoch mi to trci, vzadu to mam dlhe.. hrozneeeeee.. takze idem tam. Takze na floru mozno zajtra 😒 @katka55

katka55
6. máj 2011

ahojte. aj patrik dnes vynimocne zle spal, tak asi bolo nieco vo vzduchu 😕 ale aspon potiahol do pol 9. ja som sa pustila do upratovania 😒 @maxara Peti, tak dnes mame rovnaky uces, len ja som vcera nesla v kabriolete 😠 ten vcerajsi vietor tomu dal zabrat... tak teda s Florou nic, my sme cez vikend v Grobe. pekny den.

kafoditka
6. máj 2011

@mirka285 dakujem za tip, veru ich aj spravim 🙂

adelaine
6. máj 2011

dobre ranko vsetkym,

@kafoditka mne velmi chutia zapecene kuracie prsia v rure, je to jednoduche:
naklepane, osolene a okorenene kuracie prsia dam narychlo osmahnut na panvicu,
na druhej si medzitym na masle dusim sampiony, ak by si mala konzervovane, tie netreba...
potom si vymastim kameninovy pekac alebo misu z jenskeho skla, dam na spodok tie obielene platky kur. maska,
na ne kopku sampionov, kopku (lyzicu) kyslej smotany a na vrch nastruham tvrdy syr, alebo prykryjem platkom syra,
podla toho aky mam doma a peciem max. 45 min.
robievam k tomu opekane a uhorkovy salat, mnam 🙂

kafoditka
6. máj 2011

@adelaine 😉 dakujem

katty17
6. máj 2011

@kafoditka -kafko ja by som si dnes dala cinu ked tu spominas kuracie prsicka. mnaaaaam. dnes by mi slo kung-pao 😀 . inac aj to je jednoduche 🙂 ale adel a mirka ti tu dali rychle a jednoduche recepty 🙂

katty17
6. máj 2011

@maxara - peti, dufam ze potom sem hodis hned aktualnu foto strihu vlasov. ides aj farbit alebo?

bambola
6. máj 2011

@maxara @katka55 baby akurat cele rano uvazujem ci ano ci nie lebo za cely tyzden som nic nespravila tak uz teraz mam povysavane a utreny prach a ficim dalej. navyse mam na hlave tiez omastok 😀
navyse som cely tyzden niekde roztahana a uz sa mi nechce, dam malu spat a budem dufat, ze potiahne tri hodiny a ja budem mat kluuuuud.

a este chcem ockovi trosku zdvihnut naladu tak rozmyslam, ze co enonuno by som mohla spravit na veceru. nejake tipy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre