Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
26. feb 2010

zrzka a to meno je??????????ja som ho tusim prehliadla 🙂

janka256
26. feb 2010

no na ten cukor sa uz tesim fuuuj 10-teho marca som objednana a stravim tam cele doobedie ale tak byvalu robotu mam nedaleko za rohom tak si tam odskocim pokecat 😉

ericica
26. feb 2010

janka ty si aspon mas kam odskocit ale ja kam 😝 ja idem 26 marca brrrrrrrrrr 🙂
a s malou som bola dvakrat lebo som mala zyvseny cukor 😉

oacka
26. feb 2010

zrzulka, vy chcete patrika, či to nie vy?

maxara
26. feb 2010

oacka ja dakujem Bohu, ze je to dievcatko... a pre dievcatko sa mi Severin moc nehodi, hm? 😀 😀 😀

maxara
26. feb 2010

baby ja som sa vydavala 5.5.2007 a jeden z dovodov, preco nie 7.7.2007 bolo, ze to uz by som bola stara dievka 🙂

oacka
26. feb 2010

😀 😀 😀 to som písala preventívne všetkým, oni ho volajú Sevo, treba si na to zvyknúť. my sme pre chlapca nemali vybraté meno, som rada,že to bude kočka, aj keď dnes ma v robote strašili,že to nemusí byť isté.

ericica
26. feb 2010

inak jedna moja kamoska z NR zacala chodit k mojmu dr...podarilo sa jej otehotniet po dlhom case,na babetko sa velmi tesili uz vyberala kocik za aky si asi kupi (je v 12 tyzdni) a vcera bola na poradni a odtial sa stavila u mna na kavu a dosla zo zlou spravou...ze vraj babo ma okolo krku velku cystu a ze to bude s nim rast tak teraz ju poslali do BA na vysetrenie a asi to babo bude musiet ist prec ☹ ☹ ☹ lebo keby si ho necha tak ma do konca zivota problem s lymfatickymi uzlinami ak sa ovsem dozije porodu ☹ ☹ ☹ aky je ten ZIVOT niekedy nespravodlivy 🙄 🙄 🙄

ericica
26. feb 2010

maxxi ja som 7.7.rodila 😀 tak by sme mali aspon nieco spolocne 🙂

oacka
26. feb 2010

je to tak, eri, život je ťažký, ja občas chodím na fórum toho centra asistovanej reprodukcie, kam som chodila, a čo tam tie ženy už všetko pozažívali, to sa ťažko počúva. jedna teraz otehotnela po neviem koľkom umelom a predvčerom bola na kyretáž, bábätko to nevydržalo, zomrelo. ja ich obdivujem, že to skúšajú stále ďalej.

oacka
26. feb 2010

maxi, to odkedy je starodievoctvo, od 27? to som rada,že si sa tomu vyhla! 😀 😀 😀

janka256
26. feb 2010

no na mna nemate ja som sa vydavala ako 32 rocna ale tak maleho som porodila v 29 este za slobodna 🙂

ericica: 😢

lenkaaninka
26. feb 2010

ja som sa vydávala ako 20 ročná a rodila 21 a22 a otehotnela som s mm po 4 mesačnej známosti a sme spolu 7 rokov 😉

oacka
26. feb 2010

moja kamoška sa tiež vydala až rok po narodení syna a na úrade musela podpísať papier, že je OSAMELÁ matka, to je že žije sama, aby dostala nejaké výhody. to ženu poteší podpisovať taký papier...

ericica
26. feb 2010

baby nikdy nie je neskoro...ved ako sa hovori zivot kvitne v kazdom veku 🙂

oacka
26. feb 2010

inak kočky, u kožnej som nevybavila nič, čakalo tam asi 50 puberťákov, ktorým sa nechce v piatok do školy!!!! 😠

oacka
26. feb 2010

moja kolegyňa mi dnes pošepkala, že aj ona je tehu. má 38 rokov, je to druhé bábo a veľmi dlho sa im nedarilo,tak ako nám, tak sme sa vytešovali!

zrzulka
26. feb 2010

Babulky moj muz chce Patrika. A moja mama hned uz Paťooooooooooo sa jej nepaci, ale tak jej sa ani Michaela nepacila a zvykla si....Ja som chcela Eduarda ... Mne sa to meno strasne paci, ja viem ze sa to uz nenosi ale sa mi paci Edko. A jak krasne by sa to hodilo Miška a Edko. Ale Edo nehrozi ani omylom alebo zeby nakoniec predsa ? 😀 vsak ked muz nebude pri porode tak to ostane len na mne.... Mozno este Dominik. Ja fakt neviem. Mozno este matuš ale tych je tak vela....

ericica
26. feb 2010

oacka ved aj my sme taky boli 😀
ale ja ked idem dakemu odbornikovi vzdy si zaplatim termin,,,ja neznasam cakat v preplnenej cakarni 😠
aj teraz ked pojdem na EKG si zaplatim termin 😉

oacka
26. feb 2010

keď u nej sa vraj neobjednáva... pojdem radšej k mojej kožnej, k tejto som šla, lebo ma tam poslala endokrinologička,asi je to jej známa...

ericica
26. feb 2010

zrzka aj ja som chcela patrika ale patrik ma meniny dako 6 jula ci ako a nechcela som aby spolu oslavoval aj meniny aj narodeniny,lebo takto rebi by dostala darcek na narodeniny a zvalst na meniny a patrik by dostal jednym šuchom vsetko aj meniny a narodeniny spolu a bolelo by ho srdiecko ze sestricka oslavuje dvakrat do roka a on len raz 😒
ale takto ked bude Edinka tak ta ma meniny 26 februara takze obe budu mat dva sviatky

ericica
26. feb 2010

jaj tak to je ine a tvoja kozny objednava ale tam neni taky naval???
maxi kam si sa zdekovala?????obedujes???

oacka
26. feb 2010

u mojej neni nával a mám to na skok z domu. maxi možno sedká na WC... 😅 😅 😅

ericica
26. feb 2010

no vidis tak chod svojej 😉
myslis si zeby zaucinkovalo acidko 😀 😀 😀 bodaj by 🙂

karinnka
26. feb 2010

Tak ja som sa este nevydavala 🙂 Moja mala ma takmer 12nast ja pomaly 31 a svadbu chceme o rok na jar 😉
Sme s polovickou takmer 7 rokov,takze ja som tu urcite unikat 🙂 Takze na svadbe budeme plny pocet aj s deturencami 😉

janka256
26. feb 2010

no mna nanzel vzdy strasi ze ked dam meno jake sa jemu nepaci tak pojde na matriku a zmeni ho aj jeho takto zmenili mama mu dala meno Milos a ocovi sa nepacilo tak ho premenoval na Maros a ani o tom mama nevedela 😀

oacka
26. feb 2010

máš pravdu,karinnka,nech si aj deti užijú svadobných koláčov! 😉 si mladučká otehotnela, nechcela si sa vydávať?

zrzulka
26. feb 2010

Maxi nepodcenuj sa tie hrady maju urcitu nosnost... co by praskol... ty si cislo. Ale chapem ze niektori ludia su v tychto veciach konzervativni, mojho muz nenahovorim ani na trampolinu aby si s malou zaskakal. on sa s nou jasi a blbne ale na urcite veci nie je.... Ale to nevadi, zase ju uci inym veciam. Ako napriklad spolu sleduju hokej 😀 To mna napriklad nebavi....

Ericica ano 6 jul je patrik. ja to zase takto neberiem. My aj malej kupujeme hracky hocikedy v priebehu roka Aj s nou vela chodime....vselikde... maly nebude o nic ochudobneny. Dostane aj vybavicku novu, aj kocik (len zopar veci bude mat po malej) mala ma tiez vsetko na kope... tak vlastne aj preto jej kupujem hracky hocikedy. vsak nebudem cakat do narodenin alebo Vianoc....

oacka
26. feb 2010

janka, a to myslíš, že sa dá bez súhlasu oboch rodičov?????

karinnka
26. feb 2010

oacka chcela som samozrejme,ale otehotnela som s blbcom,takze som sa radsej rozhodla,ze lepsi ziaden otec ako nejaky chrapun....Tak som ostala s dcerkou sama a a pred 7 rokmi som spoznala polovicku a on miluje moju dcerku ako vlastnu a dcera ho miluje...Takze som nikdy neolutovala,ze som sa nemusela natahovat o par drobnych po sudoch s biologickym oteckom... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre