Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. máj 2011

dobre ranko....ejha,dnes tu je uz debatny kruzok 😉 riesite nakupy tusim,ja som vcera v Trencine polupila pekne veci,v Wenice som v zivote nebola este,je to dost od ruky ,sa mi tam nechce trepat 😒 varim obed,Tomi chcel bryndzove pirohy,tak som prazila slaninu,a nebudem vam hovorit aky strasny smrad mam v celom byte...dnes bude zase superne teplo,sa tesim,budeme cele poobedie vonku....
@denisse pekna podlozka...

katka55
12. máj 2011

ahojte. tak ja som vcera o 8 odpadla do postele s mojm dietatom 😕 a potiahli sme do 8 😉 samozrejme asi s 30 mrncacimi prestavkami... len ma tak bolela vecer hlava a este aj boli... aj tabletku som si dala, aj kavu a furt len boli. tak jej treba 😝

uz aj ja musim ist niekedy kuknut do wenice, ked to tak ospevujete 😉 my sme odtial dostali jeden kompletik, a teda tricko nam bolo dobre v 6m, nohavice nosime teraz a bundicka je taka uzka, ze sme ju nemali este ani raz 😒 a nemam pocit, ze by som mala cudne dieta 😅 ale mozno to bol len nevydareny kusok 😉

my sa dnes chystame poobede do stareho mesta a asi pojdem kuknut aj do roboty, tak sa musim vyfesacit, nech kukaju, ako mi je doma dobre 😀 pekny slnecny den vam prajeme.

@denisse super podlozka sa vam vydarila. a co ste davali dovnutra? lebo ja som dala vatelin 150 a je to velmi tenke ☹
@maxara dnes mas aky full program 😉 a to ranne vstavanie ti nezavidim. ja som rano uplny mimon 🙄

katty17
12. máj 2011

@mirka285 - miri ja som bola treti krat v zivote vo wenice a musim povedat ze tento krat som bola velmi uspesna vo vyberani a nakupovani... normalne som si nevedela povyberat tricka 🙂 jedno veselsie a krajsie ako druhe.... a este aj body tielocka mali krasne po eure. tak som vzala rovno styry na leto alebo pod tricka 🙂 navyse sa mi pozdavali niektore ceny, lebo ked som bola v tescu tak mi prislo dost davat za jedno tricko s dlhym rukavom 7 eur len preto ze tam je nejaka disney postavicka... tu som nakupila po tri eura chutnucke... a s dinosaurom 😀

adelaine
12. máj 2011

dobre ranko,

ked spominate wenice, musim tam aj ja zbehnut, naposledy som tam bola ako tehula...teraz musim ist aj drobcom, chcem mu nakupit uz nejake letne veci a klobuciky...a tie mu nikdy neviem trafit, len ma odradzaju tie schody...ako ste tam vytrepali kociare? 😠

bambola
12. máj 2011

Dobre rano 🙂
ale ste sa rozkecali. mala mi potiahla do pol 10 a bez cicika 😕 ja by som bola teda radsej keby vstavala skorej lebo cely system je potom pototo ale tak co, budit ju nebudem 😖 je to spachtos do rodiny (od pol 9 vecer do pol 10 rano) 😀
@denisse krasna podlozka, keby som aj ja vedela sit 😒
@maxara no uz sa tesim na ten nakup ked katty spomina, ze tam maju vela 😉, to potom vezmem jednym vrzom aj byvalu robotu a sup s ockom domov 😉 ale ak tak by sme to mohli zbuchnut buduci tyzden len piatok ideme do BB a my dve tam ostavame tri tyzdne ale neboj, na stretko sa vraaatime 😀

bambola
12. máj 2011

@adelaine mati musis to spravit ako ja , vcera som do Kik zobrala malej jedny saty a teplaciky, ktore su jej dobre a primeriavala plus som mala aj meter zo sebou 😀

adelaine
12. máj 2011

@bambola veci mu viem odhadnut, ale ciapky su katastrofa...ziadna skoro nie je dobra, potom ma to nebavi chodit vymienat 😠 😝

mirka285
12. máj 2011

@katty17 tak si mala uspesny nakup...inak ja v Tescu nenakupujem teraz vobec,najcastejsie sme v nakupnych centrach,takze Next to isti 🙂 vcera som bola u toho tvojho kamosa v Karlovke kupit sandale,a vies kolko tam bolo ludi,jak keby zadarmo davali 😀
@bambola ocko je strasny vyraz,vzdy ked ho napises,sa mi chlpy postavia,este dobre,ze som oholena 😀

noemarta
12. máj 2011

@adelaine ja som tam bola bez kociara, a vnutri som ju posadila do toho nakup.kocika 😉
Aleee ja som tam klobuky, ciapky nevidela, ale ostatny tovar maju super 😉
Ze jak je dnes kraaasne.....

bambola
12. máj 2011

@adelaine jaj, tak ja sa v tomto spolieham na pediatricku, oni jej vzdy na poradni hlavu premeraju ale tak ja mam malu stale zo sebou tak jej to aj vyskusam 😀

noemarta
12. máj 2011

@mirka285 aj my budeme cele poobedie vonku, sa tesiiiim 🙂
Aj teraz som bola s malou trosku na dvore, sme sa pohojdali, pokukali zahradku, vtaciky.....
Musime ta niekedy zobrat do wenice, maju tam ozaj pekne veci, ved som tam nechala sto euri len taky fukot..... a ti poviem, ze doooost kopiruju next, pouzivaju tie iste motivy na tricka(sovu, macku....)

noemarta
12. máj 2011

@denisse fakt pekna podlozka, tato tvoja mi padla do oka asi najviac 😉

kafoditka
12. máj 2011

Caute, ja som teraz prisla od kozmeticky, bola som tam dve hodiny ale uplny relax 🙂 Dnes sa chystame stravit den vonku na slniecku, akurat som si spravila kavicku a varim malemu obed... pekny den vsetkym 🙂

noemarta
12. máj 2011

@kafoditka ved to by bol hriech byt doma dnes, tak je kraaasne 😉

mirka285
12. máj 2011

@noemarta tak beriem ta za slovo,ma tam zoberies nabuduce...Lindusa mi prave zaspala,obed mam uvareny,Gabo sa chysta cvicit...a ja mam volnicko...by som aj pocvicila,ale kramy mam take,ze menim vlozku kazdych 20 minut 😕 a to som mala v plane ist zajtra do Sale,ale kedze mi dosla tato cervena navsteva a pocasie sa ma dodrbat,tak ostanem doma...

kafoditka
12. máj 2011

@mirka285 😉 Miri ja hovorim Petovi pre malym tatino, ked sa zabudnem a poviem ocko, ide ma zozrat aj s topankami 😀 neznasa to 😉

noemarta
12. máj 2011

@mirka285 o.k.
Nooo nasa krpana spala doobeda dve hodky (aj maminou, hi hi) takze nevyzera ze by sa jej chcelo spat. Dam jej obed a uvidime, navarene mame, este zo vcera, upratat som upratala, takze mam frei.

adelaine
12. máj 2011

veru, aj my sa naobedujeme a ficime von 😀 tak sa zatial majte, paa

mirka285
12. máj 2011

@kafoditka ocko je strasne slizke...ja tiez hovorim tatino,tato...ani mojmu otcovi som v zivote nepovedala inak ako tato...

bambola
12. máj 2011

@mirka285 @kafoditka vzdy lepsie ocko ako neoslovovat vobec, co je moj pripad 😒 😠

bambola
12. máj 2011

je.nute parkety, mozem osrat, ja chcem koberce, chuda dieta by nemala viac ako polku urazov nebyt parkiet..... tak som si zanadavala...

katarina7777
12. máj 2011

caute, tu je hnusne sparno a von sa ani neda ist lebo je tu strasne vela komarov, neviem odkial sa vzali ked uz skoro mesiac poriadne neprsalo 😠
citala som vase nakupne debaty a z tych cien som ostala v uzase, lebo tu ti jedno euro sluzi akurat tak na to ze ho das do nakupneho kosika 😠 akoze su tu aj lacnejsie obchody, ze za 5 eur tricko a podobne ale kvalita je nulova, rozparane a smrdlave ... ale vsak jasne ze kto nema na drahsie je mu aj to dobre ale ja radsej menej veci a kvalitnejsie lebo vsetko periem milion krat.

katarina7777
12. máj 2011

@mirka285 aj volam mojho autora tatino, teda odkedy sa stal dedkom tak uz ho vsetci volame skoro stale dedko 😀 i ked je to este mlady fesak 😝

katarina7777
12. máj 2011

@kafoditka tu kozmeticku by som potrebovala aj ja, ale ked mi tu nema kto maleho postrazit a s cudzimi ho nechcem nechavat.

bambola
12. máj 2011

tak my vyrazame 🙂 dnes mame v plane petrzalku 😉 pekny slnecny den vsetkym 😎

mirka285
12. máj 2011

@katarina7777 Kati aj mne treba kozmeticku,som si dala zavazok,ze buduci tyzden ma byt skarede pocko,tak urcite pojdem...no a nic si z toho nerob,ja sa tiez divim odkial tu baby hadzu tie ceny,lebo ja asi nakupujem na inej planete 😀
@bambola uzite si to,Linda sa zobudi a aj m vyrazame...

katarina7777
12. máj 2011

@mirka285 takze som neni jedina 😀 😀 😀 sme dve Majky z Gurunu 😝
ja sa uz neviem dockat kedy pridu nasi lebo som dneska nejaka nemozna 😠

katarina7777
12. máj 2011

leo sa mi hra uz vyse pol hodiny v ohradke, stale je tam na nohach ... sa bojim aj postavit z gauca ze si ma vsimne a zacne pizukat ze chce ist odtial von 🙂

denisse
12. máj 2011

@katka55
mne zvykol otec hovorit, ked som sa stazovala na akukolvek bolest, ze "tvoja hlava/brucho/noha ..., tak musi boliet teba, by si chcela aby bolela dakoho ineho?" 😀

dnu som davala vatelin, bol tenucky tak je tam stvormo 🙂
dakujem za pochvalu podlozky ... barunka sa ale tak vrti v kociari, ze ju vzdy celu zhuzve 😀

denisse
12. máj 2011

@katarina7777
tiez sa obcas bojim pohnut, ked je barunka niekde samostatne dobra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre