Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
12. máj 2011

a sme po poradni ... 11 130g, 75 cm ... @maxara .. ja som do tabulky na 9 mesiacov namerala 77, tak teraz neviem 😀

a dr sice povedala, ze je nestandardne, ked sa dieta z plazenia rovno postavi na nohy, spytala sa "cvicit asi nechcete chodit, ze ne?" ... mala na mysli vojtovku asi, tak som jej povedala, ze ak to nie je nutne, tak nie, tak nas neposlala ... tak uvidime, ako sa bude vyvijat dalej, ja myslim, ze je ok, len ma svoj system a tempo ...
hocikedy do najblizsej poradne mame odniest do labaku moc a ist na krv ... a na poradnu ideme az 2.8 na rocnu ...

nelu som ale objednala na ortopediu, lebo sa mi zda, ze pri chodzi dava spicky k sebe dovnutra, tak dr povedala, nech ideme, ze nam mozno daju nejake vlozky do topanok ... kebyze nahodou chcela byt modelka, nech pekne chodi 😀

maxara
12. máj 2011

@katka55 no ved aj ja som uplny mimon rano.. a ked takto skoro vstanem, tak som mimon cely den ☹ cize sa mi necudujte, ze som uz asi mesiac mimon 😀 😅 😢

@bambola no veruze som uz v duchu ratala, ze dokedy tam budes zasita.. ok, tak staci sa dohodnut s @aalexis007 😉

@mirka285 😀 podla mna je ocko pekny vyraz.. mne zas na otca tato pride ako ked povies na psa havo, cize do urciteho veku dobre, ale .. akoze ja som dlho volala mojho chudaka otca periskop, cize som ticho, ale tato som mu nepovedala nikdy 😝 iba tatko a mame mamina

maxara
12. máj 2011

@denisse Deni ja myslim ze srat na to.. ci? opravim? 😅

denisse
12. máj 2011

@maxara
urcite neopravuj ... to ja len, ze jak som blbo zmerala 😀

maxara
12. máj 2011

Bola som s Ninou plavat peso a cela som opalena, teda vramci mojich moznosti som ozehnuta do cervena.. ale tusim sa uz budem aj na 20 minutovu prechadzku natierat 50tkou 😕 .. No a tu kusok vyssie na ulici ma zbadala babka, co akurat plela predzahradku, a zaperlila mi namiesto pozdravu "uz je teplo, ze? uz sa nemozeme na zimu vyhovarat.." 😀 mi to pride take smiesne, lebo hned sa zohla a plela dalej. 😀 A ked uz tak upriamila moju pozornost na tu predzahradku, tak som osmirovala ostatne a zistila som rozne veci.. az sa mi hlava tocila z tych architektonickych vykrikov doprazdna 😲 😔 🤐 proste nechapem niektore veci.. ako napr vjazd do pivnicnej garaze, po pravej strane vchod do pozemku a po lavej strane pidipredzahradka ohranicena plotom 😕 to na co? nechapem aky to ma vyznam.. a koepc dalsich veci ako ludia napodobnuju prirodu (teda to je oficialny dovod, preco si ludia sadia okrasne rastliny, ze si chcu priblizit prirodu blizsie k sebe a teda okraslit pribytok) napr stylom tagetes v jednom rade a farebne cinie v druhom rade.. alebo uplna perla, asi 1,2 m siroky pas vedla chodnika a tam pekne vyplete, pohrabkane a stredom zasadene na preskacku kosatce a rozec, po jednom a medzery medzi nimi asi meter 😀 akozeee.. tie kosatce su nadherne, aj rozec milujem.. ale v zivote som ich takto v prirode rast teda nevidela.. ani priblizne v rade

maxara
12. máj 2011

@denisse ale to sa niekedy ani inak neda zmerat.. ved sa trepu tie decka a vykrucaju.. ja som raz namerala o dost menej ako sestricka, ale tak budem sa hadat? a potom ked som ju doma premerala, tak som namerala este o 2 cm viac ako ona.. takze som usudila, ze to neviem a meriam len tak od oka.. a hlavne sa drzim tej velkosti, co nosime 😎

denisse
12. máj 2011

@maxara
mam problem ju prebalit, nieto odmerat ... aj sestricka s nou dnes dost zapasila, takze tazko povedat, ci ja som minule lepsie nezmerala 😀

bellablonde
12. máj 2011

caute vospolok
my sme nasho odjakziva volali tato a poza chrbat foter 😀
mm volam tatino a maly peto pouziva skomoleninu tatito alebo tako

hned rano som si posedela dve hodiny u zubara, ziadna slava
ubolena som jak pes,
@maxara peti, co tvoja vterka osmicka? uz preslo?

maly zasran ma vytaca, lebo mi vybera dozy s vlockami a struhankou a cele mi to rozsypa po byte 😠 😠 😠
ani kafe mi netreba, tlak mam 500 200

maxara
12. máj 2011

@denisse no ved to 😉

@bellablonde ved ty mas tlak jak kompresor na fukanie pneumatik 😀 😀 moja osmicka je krava.. vlastne obe dolne.. mam tam privela zubov na moju sanku, uz sa mi aj hrozne vykrivili tie spodne, ale uz na ne drbem.. a tato mrcha ma teraz prestala boliet az ked som si na nu hodila jeden ibuprofen.. dala som si ho vecer a od rana uz nic.. ale vsimla som si, ze zrejme sa mi tam asi zapalil nejaky nerv alebo ako to popisat, lebo normalne od tej osmicky cez lico, spanok az hore na vrch hlavy na bolela koza.. 😨 ani neviem ako to popisat, ale normalne som mala taky strasne neprijemny pocit na tych miestach uz pri normalnom dotyku.. a normalne som si uvedomovala, ako sa mizerne citim. 😖 ale tak uz to preslo..neviem co to bolo

bellablonde
12. máj 2011

@maxara 😨 😨 😨 klop klop, mozno si to odohnala,
ale zub je svina - cert nikdy nespi... teda aspon tie moje 😀

dnes mas, ako citam, bohaty program. Uz je jeden chlpacik prec?
asponze ti michal pomoze s ninkou
boze, to je moj sen, kedy konecne bude dakedy peto doma cez tyzden, povaruje deti. Ja si zatial obehnem svoje veci
a nebudem musiet zakazdym prosikat svagrinu alebo aupairku, aby dosli

bellablonde
12. máj 2011

@bellablonde ja zas podozrievam moju dokinu, ze nevie sasenu poriadne odvazit.
Ma staru vahu ako za komancov v zelovoci a vecne tam nad tym spekuluje, nieco pripocita, potom nieco odpocita.
Hlavne kym bola saska malicka a pomaly priberala mi to vazne liezlo na nervy.
Meria jej este obvod hlavicky a hrudnika a to je vsetko.

bellablonde
12. máj 2011

@maxara 😀 sa smejem na tvojom pohorseni nad susedinou zahradkou
verim, ze ta to poriadne rozhodilo 😀 😀 ale zhovievavost je vysada slachetnych 🙂

maxara
12. máj 2011

@bellablonde ano, jeden uz je fuc ☹ bude sa chudak volat Pajdo 😅 😕 a bude sluzit na Kysuciach.. nebude nikdy zaockovany a nikdy nebude jest granule, iba surove maso.. zaroven mi jeho majitel posle zopar linkov ohladne skodlivosti ockovania zvierat a ludi 😝 som si pripadala ako barmanka, ktora musi vypocut a nevyjadrit sa.. tak ale 100e mam vo vrecku 😉
A ano.. to fakt.. ja sa nad takouto vecou ako je predzahradka a hrobova vysadba pohorsujem vzdy (okrem cintorina teda) .. akoze .. ani to nejdem rozvadzat, lebo zas ostanem nepochopena.. kazdy ma inu uchylku, niekto saty, niekto hracky, ja zahradky (teda ja mam viac uchyliek ale toto je jedna z nich 😀 )

bellablonde
12. máj 2011

@maxara chudacik Pajdo 😅 😀 psi zivot ho caka

maxara
12. máj 2011

Baaaabyyy 😀 😀 😀 😀 😀 prave som objavila super brigadu ze Brigadnici na drzanie transparentu (2ludia a mzda 20e za hodinu) Som si myslela, ze neprekonatelna praca a mm ma zrusil, ze cital inzerat, ze "vyspim sa za vas" 😀 akoze normalne ze zaplatim typkovi nejaku sumu a on sa za mna vyspi hodinku dve.. kolko zaplatim 😀 😀 😀 tusim si aj ja dam taky inzerat

maxara
12. máj 2011

@bellablonde 😀 veru.. tak ale na Kysuciach.. a typek sa donho hned zalubil, skoro ho uhladkal hned ako som mu ho dala. 🙂

bellablonde
12. máj 2011

@maxara no asponze je to milujuci clovek a Pajdo pociti okrem suroveho masa aj kopu lasky 🙂

som si musela 2x precitat ten inzerat vyspim sa za vas,,, napoprve som nepochopila 😀 😀 😀
heh hladaj dalej, ked najdes nejaky dalsi klenot, podel sa 😀 😀

peti, idem offko,
deti sa ozyvaju a nemam sa pred nimi kam zasit 😀 😀 😎

maxara
12. máj 2011

@bellablonde oki, bezkaj.. ja za chvilku vyrazam na tanecky 🙂

maxara
12. máj 2011

@bellablonde 😀 hladam brigadnikov na lepenie lepiek 😀

merikac
12. máj 2011

ahojte babulky,,,paci sa mi @maxara inina foto- ked rychlo preletim stranu, ze kto co napisal,,tak sa mi to pekne vsetko fialovie,,kedze na 3095- pisala prevazne ona 😀

monline
12. máj 2011

@merikac tuším by sme si aj my ostatné mali zvoliť nejaké neónové farby a bolo by to tu krásne presvietené 🙂

katarina7777
12. máj 2011

esteze nas leo nevie utekat lebo poobede som uz mala chut po nom strielat.... teraz konecne spi so mnou v posteli ale nemozem sa od neho ani pohnut... v postielke mi cez den prespi max 20 minut ☹
super som sa "potichu" zasmiala na bellinej a maxinkinej diskusii a aj na Pajdovi 🙂

tatianka.g
12. máj 2011

ahojte
@mirka285 ako sa prichytava ta teutonacka clona? si s nou spokojna?

mirka285
12. máj 2011

ahojte...tak my sme dnes spichli jedno neplanovane stretko na deke pri eurovei...konecne som zase videla ako deticky podrastli a maminy opekneli...par foto kuk..dievcata aj nabuduce 🙂

mirka285
12. máj 2011

@tatianka.g uchytava sa takymi akoby sponkami,myslim,ze je fajn...

merikac
12. máj 2011

@bellablonde oriesok, nech sme strazili nasu fenu ako sme chceli,,rano sme pri nej v ohrade nasli psa,,,,,len co sme otvorili hned zduchol, ani sme ho legitimovat nestihli 🙂

merikac
12. máj 2011

@mirka285 jaj baby,,vylzera, ze bolo suprovo a uzili ste si slniecka........aj ja som dnes s Emmou vybehla po prvy krat na cudzie pieskovisko- veru domov ist nechcela,,,,,no co vam poviem odchadzali s placom

merikac
12. máj 2011

@monline no veru,,lebo maxi je neprehliadnutelna,,,

monline
12. máj 2011

@mirka285 toľko krásnych žien pokope, Filipko sám jediný chlap 🙂 vyzerá, že vám bolo výborne, aj ste sa opálili? našli ste tam tieň?

tatianka.g
12. máj 2011

@mirka285 dakujem a myslis, ze je univerzalna, da sa pouzit aj na iny golfac? ja mam metro espiro ako kafoditka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre