Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. máj 2011

@lutsine vdaka 🙂

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka Domi tak u mna je to rovnako zahadne...lebo ja tiez vazim ako pred tehu a niektore veci mi uz tak dobre nesedia ako mi sedeli...a tricka su mi kratke a tie co boli take dlhsie a nemala som ich rada,tak tie su mi super 😕

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 no hold, cele tehotenstvo a zmeny s tym suvisiace su jedna zahada, len skoda, ze u mna si to odniesli kozy a sadlo v zadu v pase nad zadkom 😢

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka ale co,dobre vyzeras...keby si videla moje kozy tiez zaplaces 😀

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 vdaka Bohu za sikovne podprdy, ktore vedia zazraky 😀

kafoditka
15. máj 2011

Heeeej baby, co tu mame s Mirkou solo??? kde ste vsetky zduchli??

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka tak tak,este ze tie podrprdy vsetko zamaskuju 😀 no veru neviem kde su vsetky,vsak von sa neda ist,aspon tu u nas vyfukuje vietor jak divy ☹

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 u nas napodobne s tym pocasim... maly sa mi zobudil s placom, idem k nemu

bambola
15. máj 2011

@kafoditka
@mirka285 tak obcas musite aj vy zasolit 😀 ja sa tu hram s malou lebo lozi o106 a ocko je povcerajsej svadba trosku vygrucnuty 😀 ale uz mu zohrievam kapustnicku tak sa snad polepsi 😝

normalne som rozmyslala doobeda ci s malou nevybehnem niekam von aspon do teska alebo aupark,eurovea ale je tak hnusne, ze ani len prejst do auta sa mi nechcelo 😀

denisse
15. máj 2011

ahojte .. tak moja choroba je nastastie prec, uz mi je skoro uplne dobre, este trosku citim hrdlo a smrkam, ale inak som ok ... a sa tesim, lebo vecer pride kamoska s dcerkou az do stredy u nas budu, tak nela ani nejde do skolky .. len skoda toho pocasia ...

co sa tyka dovolenky, tak my tiez len k nasim a k svokrovcom, to je pre mna ta najlepsia dovolenka, ked sa mi o deti chvilu niekto postara 😀 a ja sa mozem v klude aspon najest a ist na zachod ... 😀
@katarina7777 ja silne obdivujem kazdeho, kto s malymi detmi normalne zije dalej, robi vsetko co robil predtym, len proste berie deti so sebou alebo ich necha niekomu postrazit ... s nelou sme boli v restike prvykrat ked mala asi dva roky, aj to bolo dost hrozne 😉 a s barunkou som bola s kamoskami na kave, ked som bola u nasich a vsetci pri stole si dost vydychli, ked som povedala, ze my uz radsej pojdeme domov .. bara sa cely cas vrtela mne na rukach a neustale kvikanie a mravcanie prechadzalo do revu, cez ktory sme nepoculi vlastneho slova ... ani kavu som nedopila ... 🙂 takze dost zalezi aj od dietata ... lebo ked niekam ides s deckom, ktore ten cas otravi aj vsektym, s ktorymi sa stretnes, tak je to nanic a trapi sa aj dieta aj rodicia a ostatni z toho tiez nic nemaju 😀

a co sa tyka odstavovania ... ja to zatial vobec neriesim, baru kojim dvakrat cez den, ked ju uspavam a vecer a v noci neviemkolkorat a zatial mi to nevadi, ja verim, ze ked pride nas cas, tak najdeme aj sposob, univerzalny podla mna neexistuje, kazdemu vyhovuje nieco ine ... ale urcite by som chcela, aby aspon do troch rokov pila nejake mlieko, takze ked zacnem uvazovat o odstaveni, tak ju musim naucit na nejake ine mlieko, tak asi chvilu budeme subezne kojit a flaskovat ... ale zatial sa na to nechystam ... 🙂

mirka285
15. máj 2011

@denisse super,ze ti je lepsie a aspon budes mat trosku zmenu ked pride kamoska 🙂 ja to vnimam napodobne s tymi detmi ako ty...s Tomasom sme boli prvykrat pri mori ked mal tri roky,isli sme autom do Talianska a povedala som si ze nikdy viac..navyse sme chytili kolonu a trepali sme sa tam 15 hodin a to vam poviem,ze Tomas bol strasne ukazkove dieta,vam co sa zda,ze Linda je nenarocne dieta,tak na Tomasa sa nechyta,Tomas bol fakt perfektny,on sa dokazal hrat dve hodiny s jednym autickom 😀
@bambola no taka dobra kapustnica nikdy neni zla 🙂 mnam

maxara
15. máj 2011

@alllexa Alex, ved to, ze zo zaciatku sa asi placu nevyhnes, ked chces odstavovat 😒

@kafoditka krasne su, ale ja by som sa v nich urcite zabila 😀 ale krasne su 😉

@mirka285 tiez by som sa radsej teleportovala na plaz a tam sa vyvalila a o dva tyzdne by som sa odtial teleportovala naspat domov aj s Ninou a najlepsie, aby uz bolo aj poprate a pozehlene 😉 ale neda sa svietit.. ak chcem ist, tak takto.. a vobec sa toho nebojim, tym ze nebudeme mat ziadne dedlajny, ze kam musime kedy dojst, tak si mozeme zastat kde chceme a kedy chceme. A navyse, takto som bola uz parkrat, naposledy v juni pred tehu po Slovensku a bolo paradne. 🙂 takze mne zrovna to takto aj vyhovuje. 😉

@katarina7777 😉 ved preto idu nasi.. a tiez zdielam tvoj nazor.. a ze sa Ninka mozno jednu noc nevyspi uplne do ruzova.. nevadi.. ani ja sa nevyspim.

@bambola no ved to, ze ty mas prska na ine veci skor..

@lutsine ale samozrejme ze zaradila, len nemam cas na to, to po kazdom udaji davat aj na kona.. to nie je ze to dopisem do obrazku na konovi.. neboj, najdete sa tam

cigaretka5
15. máj 2011

@katarina7777 plne s tebou suhlasim, dovolenku tento rok pri mori asi neporiesime, ale inak bravame malu skoro vsade so sebou ale ked sa potrebujem v robote fakt sustredit tak pomoze moja mama. V principe ale nase dieta ,miluje restiky nakupne centra, les , navsetvy................ vsade chodime s nou len sa jej prisposobujeme s casmi, teda nocne navstevy sme zrusili..............

cigaretka5
15. máj 2011

babulky, vyzera ze od stvrtka budem v PK a Ba nechysta sa nejaka kavicka? uz by som aJ odtajnila svoju identitu

maxara
15. máj 2011

ja s Ninou nemam problem ani do restiky zajst, dokonca mi uz dvakrat aj stolicku doniesli detsku.. ja neviem, preco v tom nevidim ziaden problem.. a k tej dovolenke @mirka285 to nazyvam dovolenkou iba preto, ze ideme k moru, ale skor by som povedala, ze to bude len to iste ako doma akurat ze pri mori.. takze to akoby som povedala, ze som teraz na dovolenke doma a potom budem pri mori.. Takze chapem, ze si neoddychnem, ako bez Niny, ale rozhodne chcem ist a chcem ist s nou.. takze ide aj babka s dedom a povaruju aj oni, nech mame aj trosku tu dovolenku, ked to uz tak volame

mirka285
15. máj 2011

@maxara Peti ved ja som napisala,ze kazdemu vyhovuje nieco ine...ale typ dovolenky o akom pises,cize s autom,az do Grecka,navyse s prestavkami par dni v Chorvatsku a podobne mi pride ako pekna blbost...po prve je to strasne narocne pre rocne dieta,ved sa ani nestihne aklimatizovat napr. v Chorvatsku a vy sa uz budete balit a pojdete dalej...proste to bude narocne ako pre vas,tak aj pre Ninu..viem kolko veci treba brat pre take dieta,ved budes len balit a vybalovat...ja som to myslela v dobrom,a viem,ze nebude mat odvahu ti to ziadna z bab napisat,tak ja ti to napisem..uz totizto jedno dieta mam,ukazkove dieta a nejake dovolenky som s nim absolvovala,takze viem triezvo posudit....poviem ti rovno,ist autom do Chorvatska niekam sem blizko,to beriem...dieta to nejak prezije,za dva dni sa aklimatizuje a moze byt z toho pekna dovca...

cigaretka5
15. máj 2011

@maxara a kam to idete maxi?

cigaretka5
15. máj 2011

@mirka285 miri suhlasim s tebou, nie je folezita len dlzka cesty ale aj dlzka pobytu, lebo aklimatozovat sa treba. My sme zvazovali thajsko alebo kubu v januari, ale vsetko zalezi ako pozhaname letecke spojenie lebo tvrdnut 24 hodin v lietadlach sa mi tiez moc nechce

maxara
15. máj 2011

inak nebolo to az tak davno, si pamatam ako sme s bruchami tu na fore riesili, ci pojdeme s babatkami na dovolenku a veruze veeeeela bab v tom problem nevidelo, ani najmensi 😉 😀 co mne sa zdalo uz len minimalne kvoli 600nedeliu nemozne, lebo teda k moru kramovat sa nechystam teda.. a vsetky vraveli, ze tento rok (minule leto) asi nie, ale buduci urcite 😉

maxara
15. máj 2011

@mirka285 vies dobre, ze ja som taka blba, ze to rada tak urobim, ako to vyhovuje mne 😉

cigaretka5
15. máj 2011

@maxara maxi my by sme aj isli ale v lete to casovo nestihneme, kedze mame nejake rozrobene pracovne veci tak v januari februari sa snad uz cas najde

katarina7777
15. máj 2011

@denisse tak urcite zavisi aj od dietata, nas leo je spolocensky typ, cim viac ludi tym lepsie, teda pokial si ho vsimaju lebo inak sa nastve 😝 ja som sa tiez bala dovolenky ako to leo zvladne zmenu prostredia a on si to uzival viac nez my, takze niekedy sa mozno my rodicia obavame zbytocne a sme vystresovani a prenasame to na deti. Ja vzdy ked letim s malym tak ostatni cestujuci prevracaju ocami lebo si myslia ze ich bude vyrusovat pocas letu a aj naposledy to bolo tak ale on pocas letu ani nepipol, pekne sa hral, tak pri vychadzani mi viac ludi povedalo ze aky bol dobry, inak medzi nami aj ja som predtym bola predtym taka ze ked som videla babatko v lietadle tak som ocakavala ze bude vrestat celu cestu... a co ma vie totalne nasrat je ze niektori rodicia nechaju deti vrieskat v lietadle a vobec sa nesnazia ich ukludnit 😠 vsak jasne ze sa mozu deti zlaknut toho hluku ale treba ich zabavit ...

mirka285
15. máj 2011

@maxara Peti no a ja si pamatam ako sme pred par tyzdnami riesili kedy treba prve topanocky...ja ako jedna z mala som sa vyjadrila,ze kupim az ked Linda zacne robit prve kroky,no a my uz mame topanky troje a baby c sa dusovali,ze treba uz kupit,nemaju este ziadne 😖
@cigaretka5 Cigi ti poviem,ze ja by som sa praveze dala radsej nahovorit na Thajsko aleb Kubu v januari,dokonca s radostou by som sla...ved to ma same pozitiva..dieta uz samostatne chodi,nema uz obmedzeny jedalnicek a ak zozeniete nocny let,tak neni o com 😉

cigaretka5
15. máj 2011

@mirka285 no ano presne tak si to predstavujem llen sa obavam tohto nocneho letu. Chceli by sme ist aspon na tri tyzdne tak snad bude OK aj aklimatoizacia

maxara
15. máj 2011

@mirka285 ved sak fajn, ze mi sem konecne niekto nieco napise a ja som ti nepisala v zlom.. ja si ale napriek tomu trufam.. pozri Katka7 letela s malinkym babatkom a vela ludi si mysli, ze je to blbost, ze lietat s tak malym babom.. ze to decka zle znasaju.. no akoze ktore ako, keby som sa riadila takymito vecami, tak sedim doma do Nininej 18tky. A potom leteli aj do Dubaja.. a myslim, ze aj Katka s nim cestovala autom.. Petrap001 cestovala autom s Irska az do Presova a to je tiez rozdiel v podnebi.. Denisse cestovala z Prahy cez BA do Presova, Tinaki z Krety v zime do Viedne a odtial autom do Bardejova.. a nikto nic neriesil.. vsetko bolo v najlepsom poriadku.. a ja budem cestovat do Grecka .. potom vam podam info, ako som dopadla.

cigaretka5
15. máj 2011

@mirka285 nepoznam ta osobne , ale z tovjich prispevok mi je jasne ze si moja krvna skupina, Povies veci tak ako si o nich presvedcena a je ... 😎

cigaretka5
15. máj 2011

@maxara dneska si tusim nejak podrazdena

maxara
15. máj 2011

@mirka285 mne ninka zacala stavat a ja som jej hned kupila sandalky na doma. na von nemame, lebo este nechodi vobec, len stoji za ruky ju vodit nechcem, to len po dome.. takze ja jej kupim ked zacne aspon po dome za ruky viacej sa pytat behat, nech jej nekupujem zbytocne male. A ani mi nehovor, co vsetko si pamatam a kto sa co dusoval a ako to dopadlo.. 😖

maxara
15. máj 2011

@cigaretka5 chceme ist do grecka

cigaretka5
15. máj 2011

@maxara tak hlavne aby ste si to uzili 🙂 🙂 🙂 ostatnych neries

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre