Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. máj 2011

@maxara ale ved si chcela vediet nazor aj ostatnych bab, tak som ho za seba napisala..

maxara
15. máj 2011

@mirka285 ale Miri co si? ved ja som ti dvesto krat napisala, ze beriem na vedomie, ze si ma jedina varovala.. 😔 ale ze idem tak ci tak.. proste vdaka za radu, ale ja pojdem. Tak neviem, z coho si usudila, ze ta mam za picu.. 😠 ved ja som do teba

maxara
15. máj 2011

@kafoditka 😀 no ved ja viem.. som napisala, ze uz neriesim.. a to potom asi malo byt uz v dalsom riadku 😉

gabika41
15. máj 2011

......keby si Vas teraz precital nejaky chlap,tak si len pomysli nieco o babach na trhovisku....... 😉 uz dost ...

mirka285
15. máj 2011

@maxara kedy si bola naposledy v Chorvatsku?ja pred dvoma rokmi a stravovanie v restikach tych obycajnych podotykam,tak vyjde viac ako ked si priplatis All inklusiv v hotely...a o cench v Grecku radsej pomlcim,je to sice davno co som tam bola,ale po tyzdni nam museli poslat Western unionom dalsich 20 tisic....
@gabika41 ale toto forum je nase,takze snad si tu mozeme pisat co chceme..co ma po chlapoch..

mirka285
15. máj 2011

a uz sa vyjadrim k niecomu,len ked ma o to niekto poziada,lebo niekedy som prehnane aktivna a obrati sa to proti mne...ale aspon sa nebojim vyjadrit vlastny nazor verejne 🙂

katarina7777
15. máj 2011

@mirka285 len sa vyjadruj aj v buducnosti, hned sa zaplnili strany... podla mna si treba vymienat nazory a potom nech si spravi kazdy po svojom 😉

maxara
15. máj 2011

@mirka285 hej Miri, toto viem.. ja do Chorvatska inak vobec nechcem ist. Ale musim. To je jedna vec, preco sa tam ideme zastavovat. A stale sa spolieham na to, ze koncom juna, pred tou planovanou cestou sa nam podari zohnat nejaky skvely last minute do hotela.. akoze toto je moj sen, s tym, ze by som nemohla nasim povedat, kolko by to stalo, ale my by sme na to museli mat.. proste je to zlozite.. moj oco je strasne hrdy clovek a nechce si nechcat platit, pokial nemusi. A viem, ze keby som vymyslala, ze chcem ist tam a hentam a letecky a neviem ako.. tak oni by si to zaplatili, aj keby si mali pozicat 😔 a toto nechcem. Proste vravim, ze viem aka je situacia a tieto veci su u nas strasne niekedy neriesitelne.
a inak s tym suhlasenim a nesuhlasenim.. ved my sme uz vela krat spolu nesuhlasili a na velmi vela veci mame iny nazor.. a stale som do teba

maxara
15. máj 2011

@mirka285 a ja ta ziadam, normalne sa vyjadruj.. ja viem asi ako sa citis 😉 a citila som sa podobne asi posledne tri mesiace. 😒

maxara
15. máj 2011

@mirka285 inak bola som tam naposledy asi pred 5timi rokmi a viem ze vtedy tam bolo velmi draho pre nas a ked som mala 12 tak v tabore..

maxara
15. máj 2011

@aalexis007 fiiiha, sikovnik malinky 😉

mirka285
15. máj 2011

@maxara ale vsak ma poznas,ved vies,ze ja si ani nabuduce nekusnem do jazyku a vyjadrim sa 😝

maxara
15. máj 2011

@mirka285 ved ja viem.. a ja tiez si nekusnem a vyjadrim sa 😉

bambola
15. máj 2011

@aalexis007 riadny sikovnik 🙂 nasa este neprisla na to, ze ked bude davat nohy striedavo dopredu tak sa pohne 😀

katarina7777
15. máj 2011

@aalexis007 sikulkovia su ti nasi Filipkovia 😉

katarina7777
15. máj 2011

@maxara
@mirka285 romanticke udobrenie 😀

maxara
15. máj 2011
kafoditka
15. máj 2011

@aalexis007 jeeej tak to sa uz nezastavis moja odteraz, moj Filip sa rozbehne hlava nehlava a je mu jedno, ze si moze ublizit 😅

Aspon budu mat ostatne baby zaujimave citanie ked dovalia na kona 😀
@katarina7777 😉

maxara
15. máj 2011

som chcela s vami dnes o inom, ale uz sa mi nechce 😒

kafoditka
15. máj 2011

@maxara Peti teba som sa chcela spytat, ked chodis s malou plavat.. chcem kupit malemu tie plienky do vody babylove, lenze maju take cislovanie, ze od 7-13 kg a potom od 12kg. No a neviem ake mu mam kupit. Maly ma necelych 11 kg a vies, ze je to chlapina a bojim sa, ze tie mensie plienky mu budu male.. Poradis mi, ktore budu lepsie?

aalexis007
15. máj 2011

@kafoditka @maxara to s tými plienkami do vody by aj mňa zaujímalo 😉

denisse
15. máj 2011

juuuj, ja som ani nedocitala do konca, kto si co mysli o @maxara -inej dovolenke a musim sa ozvat 😀
podla mna tak ako neexistuje univerzalny sposob na odstavenie dietata od kojenia (a milion inych veci), tak ako sme vdakabohu kazdy iny, kazdemu sa ine paci, kazdemu ine chuti ... tak take su aj rozne nase pohlady na dovolenku ...
a teda PODLA MNA nemozeme nikto povedat, ze to co sa peta chysta urobit je vo vseobecnosti totalna blbost ... moze to byt blbost pre mna (aj je 😀 ), aj pre @mirka285 -u ale pre petu to byt blbost nemusi a ja osobne verim, ze si to moze uzit (hlavne ked beru rodicov) ... ja ale viem na milion percent, ze ja by som si to neuzila ani s dobrym dietatom (a take nemam), tak pre mna to nie je ... pre mna je synonymu dovolenky "pohoda" .. nemusim mat more, ani drahy hotel ... ja potrebujem oddych a klud ... a podla toho aky rok prezivam taku dovolenku vyberam .. ked som vela do noci pracovala, tak som chcela len citat, mat vypnuty mobil, prechadzat sa a vecer popijat na terase (vcelku jedno ci pri mori ci na domasi) ... ked som mala pocit, ze vela sedim, tak ma lakala dovolenka, kde sa dalo nieco pochodit, vidiet a vtedy som samozrejme nesla na domasu, kde poznam kazdy strom ... a teraz ked mam male deti, tak je pre mna dovolenka HOCIKDE, kde si trosku oddychnem od neustalej starostlivosti o deti, kde mozem na chvilu vypnut pozornost, ci niekto niekde nespadne, nebuchne sa, nevyleje nieco, nezakucka sa, nepogrca sa (lebo to na chvilu bude niekto riesit za mna) ....

takze podla mna si kazdy vybera, ako chce a nie je univerzalny recept na dobru dovolenku pre kazdeho ... ci pana chvalabohu, ved by sa cely svet trepal na jedno miesto 😀

PS: a tak je to aj s cestovanim s detmi .. suhlasim, ze ked neskusis, nevies ako to je .. ja som skusila, dalo sa to, dokonca to dopadlo nad moje ocakavanie (myslim ta dlha cesta), ale nebolo to take ze uuuuplna pohoda ... proste obcas tuzim len tak sediet v aute a kukat von oknom a nie furt niekomu podavat hracky, caj, piskotku, rohlik, odpovedat na milion otazok kedy tam uz budeme a pripadne tisit rev vyhlasovanim "o chvilu tam budeme" aj ked chvila v tom momente este bude trvat dve hodiny 😀

maxara
15. máj 2011

@kafoditka @aalexis007 ja som si najprv tie plienky skusala priamo na plavani, lebo aj tie tety vraveli, ze to s kilami nema nic (len tak orientacne), lebo ide o faldiky na nozkach.. a my mame konkretne tie zlte, co su myslim tie 7-13.. teda myslim, ze obal maju oranzovy.. idem sa kuknut..

mirka285
15. máj 2011

@maxara som ta na dnes vycerpala,co???aspon tu nebola nuda konecne 😀 inak som sa tak nastartovala,ze uz mam utrety prach,vydrhnutu kupelnu a idem vysavat 😕

merikac
15. máj 2011

baby,,,teeeda,,ste tu aspom rozvirili, ten prach nudy, co sem padal 😀 - paci sa mi,ze sa nik nenadurdil, a viete si veci vydiskutovat,,,,, 😵

@mirka285 pozeram akurat nove byvanie,,a tam hladali uz aj pozemky a aj domy v Rajke,,tak ma napadlo,,na teke nieco by ste nemali s Gabkom odvahu prihlasit sa ? 😎 - Dnes tam bol dokonca imaginarny David v podobe kavovaru 😀

a inac so sa tyka dovoleniek autom,,az tak daleko sme nesli- ako ide maxi,,ale tiez sme precestovali autom uz dost, ked bol Denis maly- , a v pohode sa dalo, takze verim, ze @maxara si dobre zvazila ci ist, alebo neist,,ako sa @bambola vyjadrila- kazda si pozname deti a ziadna z nas by nesla proti im zvykom a tvrdohlavosti,,,a na druhej strane aj suhlasim s @mirka285 - ze kazda mame svoje limity, co sme ochotne pretrpiet pre blaho tych druhych ------------ cize kazda skaceme do takej výšky ako mame povolene, nech su uz za tym peniaze, odvaha, ci cokolvek ine,,,,,,,,,,, 😝

kafoditka
15. máj 2011

@maxara aha, tak pokial ide o faldiky na nozkach, tak kupim asi tie od 12kg, lebo aj plienky mame 4+ lebo ho na nozkach hore tlacili.. hej Peti, tie oranzove su 7-13kg.. dakujem 😉
@denisse velmi pekne si to napisala 🙂

denisse
15. máj 2011

@katarina7777
katka ... tiez nechapem, ked sa niekto nesnazi utisit svoje dieta ... ale uplne dobre chapem, ked sa dieta utisit neda a dospely rezignuje .. mam doma dve deti, ktore sa v istych chvilach utisit proste nedali a nedaju, nech robim cokolvek a ostava mi len cakat alebo bezat domov ... 😀

maxara
15. máj 2011

@kafoditka @aalexis007 hej, dobre som si pamatala, oranzovy obal, 7-13kg, a 11tka, co ma miatla v pamati bola pocet ks v baleni.. a plienky akjo take su zlte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre