Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. máj 2011

@cigaretka5 no ved to.. ze mozes mi prist skolaudovat koberec, ked uz o nom pisem v kazdom prispevku 😀 alebo ja svokrovcom dom 😉

cigaretka5
16. máj 2011

@maxara no cica pohodicka kludne dohodneme, ak nie skor najneskor vo stvrtok som tu ako na koni

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 😉 ty si ficuuur 😀 no ja by som zas hned dala kosom Cigi a isla by som s tebou v piatok na caj o piatej v londyne.. a potom by som sa v sobotu vratila a isla by som kolaudovat Cigi dom 😉 no ale teleport este nevynasli ☹

maxara
16. máj 2011

@cigaretka5 oki, ja som na koni ako na koni 😉

katarina7777
16. máj 2011

bru noc

maxara
17. máj 2011

Dobre ranko.. my sme uz hodinku na nohach.. maminka ranajkuje, Ninka sa hra.. dnes pojdeme plavat a potom tu chcem dorobit tie avizovane poriadky.. a ked nebude prsat, tak vybehnem s Ninkou do zahrady, ja trhat burinu a ona neviem co.. ale je fajn poda akurat na trhanie.. A co ma dnes rano potesilo, je moja nadherna kvitnuca cyklamenova prazdna ruza.. nadherna je.. 😵

bambola
17. máj 2011

bre ranko,

mala sa mi zobudila oa piatej a zacala lozit po posteli, ked vsak videla hlboku ignoraciu z mojej strany lahla si zase spat 😀 ideme teraz na odber krvi 😖 a vybehneme aj do wenice, ale este neviem kedy.
snad sa pocko trosku vytiahne, dnes ma byt teplo 🙂

maxara
17. máj 2011

@bambola 🙂 opatrne po schodoch

maxara
17. máj 2011

pridavam moju 10mesacnu pukackovo copikatu lejdy 😵

meruska
17. máj 2011

dobre ranko
@maxara nadherna copikata lady, velmi jej to tu pasuje

mirka285
17. máj 2011

dobre ranko damy... @maxara ty cim polievas Ninke tie vlasy,posli recept,Linda bude asi plesata do troch rokov 😒

gabika41
17. máj 2011

Dobre ranko 🙂 @maxara...aj ja sa pridavam do rady na vlasy......u nas uz zacali,ale velmi pomaly rast.... 😒

maxara
17. máj 2011

@meruska @mirka285 @gabika41 vsak? paradna je 😵 nevypadli jej vobec, ani jeden od narodenia, cize tie copiky su este z bruska, co ma steklili 😀 a pekne jej aj hustnu.. umyvame si ich kamilkovym samponom tusim Bubchen 😉 tak Miri skus, mozno jej zacnu 😀 (zartujem)

katka55
17. máj 2011

dobre ranko 🙂 @maxara tak ninka ma paradne copiky 😵 krasna je. patrikovi vypadli do 6m vsetky vlasiska, co mal z bruska, ale uz aj tieto nove ma celkom dlhe a srandovne sa mu krutia nad usami 🙂 a akcoska v piatok? hm... idem volaco pomemezovat a este sa ozvem 😉 pekny den vsetkym.

maxara
17. máj 2011

@katka55 🙂 super tesim sa.. ano Patrik ma krasne tie vlasky nahodou 😉

zuzik1983
17. máj 2011

dobre ranko,
@maxara veru ninka je poriadne vlasata 🙂
my uz sme hore od 6 ako vzdy,vobec neviem,co dnes budem robit,najradsej by som zalahla do postele a nevysla odtial cely den,kedze som stale chora.ale to by mi nikolka najskor musela dovolit,ale to neni realne 😅

zuzik1983
17. máj 2011

uz aj nikolka ma celkom dlhe vlasky za usami sa jej to uplne kruti a odstava,no srandovna je 🙂

lutsine
17. máj 2011

nam asi idu dalsie zubky...v noci sa budime s obrovskym placom,hladny niesme,len vsetko kuseme....kazdu noc je hore od 00:30 do 3:00 ...potom zaspi a o 6:00 uz budicek....uz padame s manzelom unavou.... 😢 mate aj vy nieco podobne? ktore zubky teraz rastu,mame dolne jednotky,horne jednotky a dvojky....

adelaine
17. máj 2011

dobre ranko,
huraa, uz kon funguje...som zvedava dokedy

monline
17. máj 2011

dobré ránko vospolok 🙂
malý práve zaspal, tak som na chvíľku nabehla i k pc..dúfam, že sa máte všetky dobre, že tie choré vyzdraveli spolu s detičkami...dnes to vyzerá na krásny deň, starší brat má dnes 41, tak sa bude variť poobede guláš, posedíme, pokecáme vonku...Daniel je strašne rád vonku, stále ide ku dverám vchodových či terasovým a chce ich otvoriť...
Pár večerov som trávila prácou, celkom super zmena pre mňa, páči sa mi to..
@maxara priebežne informujete o stretku s cigi, síce mám na pláne v piatok nákupy, ale keby mi to nevyšlo, možno kafe by dobre padlo...🙂 Ninka je parádne vlasatá, žasnem 🙂 veľmi vyrástla
@katarina7777 musím ešte pochváliť fotky, Leo je na nich dokonalý a tebe to tiež veľmi svedčí..kráásne, naozaj 🙂 máte aj detail jeho očí a mihalníc?

monline
17. máj 2011

@lutsine tak tieto noci ti nezávidím..my máme 8 zúbkov a potom idú štvorky, o dva týždne staršia od nášho- susedka Viki- má už tri štvorky a tlačí sa jej posledná, aj Daniel má tie zúbky hore v ďasne, asi to nepotrvá dlho a prerežú sa..

monline
17. máj 2011

som si mohla myslieť, že keď sem sadnem, nebude tu ani noha ☹

vierkaha
17. máj 2011

Ahojte,
mm má konečne skriptá vytlačené, tak môžem mrknúť aj na koňa - ste mi normálne chýbali 😅 , ale aspoň som si stihla prerobiť stoličky v kuchyni a kopec iných vecí do ktorých sa mi nikdy nechce. Maťko síce vymýšľal posledný týždeň celé noci, ale zato bol cez deň ukážkový a pekne sa hral sám. Zúbky už má vonku tak snáď budeme aj lepšie spať. A včera som ho postavila k chodítku a on sa sám chytil a suverénne si vykročil ( doteraz vždy len stál a nevedel čo s tým) musela som ho síce držať, ale urobil asi 4 kroky - šikovník môj 😵
A dnes od rána sa snaží pri tom chodítku postaviť tak čakám kedy sa mu to posunie a on si rozbije buď nos alebo hlavu - som si zase pomohla 😕
@maxara Ninka je nádherná copaňa 😉 , akurát sme sa cez víkend bavili so šavgrinou o tom, že ľutuje, že neter dala ostrihať keď bola maličká, lebo teraz si robili na gymnastike nejakú nástenku z fotiek keď boli malé a že všetky dievčetá z družstva sú tam krásne copíkaté a Barča je tam jediná za chalana

bellablonde
17. máj 2011

ahoj moni aj ja som tu
rano mi kon nesiel, teraz je doma trocha klud
predavam zopar veci na bazariku, tak riesim.

@vierkaha wau matulo je brutal sikovny, vsak pred chvilou si pisala, ze sa konecne sam posadil a uz ti aj beha 🙂 🙂 🙂 sasenka sa snazi dvihat na nozky, postavi sa v postielke a kuka ako maly svist z diery 😀
ale vidno, ze nozicky ma stale slabucke

bambola
17. máj 2011

no konisko dnes teda ide 😠
@adelaine uz ma osvietilo 😉 😀
@maxara tak este raz to sem pisem, ze ninka je nadherna 😵 s copikmi, my by sme si mohli dovolit akurat fontanku na vrch hlavy ale ja nechcem 😠
@monline super, ze sa ti zmena paci a budu z toho aj peniazky 🙂
@vierkaha zapri mu to o nejaku stenu 😉 ale je to sikovnik

bellablonde
17. máj 2011

@katarina7777 skvele fotky 😵

bellablonde
17. máj 2011

@zuzik1983 zlatino, asi by si to mala poriadne preliecit, sa mi zda, ze si casto nakapata,,,, mozno by sa aj nejake atb zisli ?
ja sa tiez hotujem k mojej doktorke - polroka sa k tomu neviem dokopat 😠 😠 uz som prechodila nejake prechladnutia,,, dufam, ze sa mi to nevrati aj s urokmi

vierkaha
17. máj 2011

@bellablonde
@bambola ďakujem 😵 ale on sám ešte nechodí ( aby ste ma zle nepochopili 😅 ) , ja ho musím držať lebo sa ešte neudrží toho chodítka - mne išlo o to, že doteraz keď som ho postavila tak len stál ( max sa pohupoval v kolienkach ), ale včera som ho postavila lebo dočahoval také krúžky na tom chodítku a on si normálne začal vykračovať len keby som ho pustila tak to ešte neustojí . Inak popri nábytku sa už dokáže dať len na jedno kolienko a skúša sa postaviť len je viedieť že tie nožky musí ešte potrénovať.
@bellablonde veď aj Saška je šikovníčka, veď sú to cieľavedomí levíci no nie 😉

bellablonde
17. máj 2011

kocky otazka
presli ste uz na jeden denny spanok? a kedy vam vychadza?

sasena ma strasne naburany rezim 😖 vstava mi teraz o 7
o 10 je uz hrozne unavena, tak ju ulozim, pospi si hodinu a koniec...
potom poobede zas pisti, ze je unavena, ale uz nevie zaspat
a do zvysku vecera je umrncana, vonku v kociku si nezdriemne za ten svet
zas nemozem ju davat spat na nocny uz o 6,,, 🤐 🙄

vierkaha
17. máj 2011

@monline ja už dlho sliedim na nete a hľadám nejakú prácu na doma a nič, poslednú dobu stále s kamoškou preberáme, že v TT by sa zišiel nejaký poriadny obchod s detskými vecami, taký komplexný, že by sa tam skrátka dala nakúpiť celá výbavička - tak sa stále pohrávam s myšlienkou niečo také spáchať, len ani jedna z nás nemá skúsenosti s podnikaním tak sa toho aj trochu obávam .... ale myšlienka ako taká ma drží už dlho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre