Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
17. máj 2011

@katarina7777 @noemarta však som mu skúsila dať viburcol, ale nezaberá ☹ a dnes ráno som mu dala panadol a ten asi zabral viac. Lebo nebol až taký umrnčaný a okolo obeda prespal cca 2 hod. No stále mi odmieta mlieko a to ma z toho všetkého štve najviac. Ešte aj tie trafené soplíky má a teraz som mu merala teplotu a mal 37.6 - takže keď odpočítam 0,7 tak to ešte teplota nieje. 😔 ale mám už nervy, lebo som nevyspatá, unavená a ešte mám aj svoje dni a mám také kŕče, že by som aj stenu obhrýzala. Som od rána na tabletkách. 😔 😢 😖

adelaine
17. máj 2011

@aalexis007 jooj, to je hrozne, chuda male...
viem si predstavit, mne risko strajkoval kvoli zubom asi mesiac s jedenim, aj mi pochudol,
ale pedina to nevidela ako katastrofu....hlavne ked prijima tekutiny, nech sa nedehydruje...
skus mu kupit gelik s lidokainom na dasna, lidokain tlmi dost bolest, skus mu schladit hryzatka
v chladnicke, ovocne presnidavky uplne vynechaj, tie deti nechu, stipu ich tie dasienka...
skor mu daj zuzlat korku, ryzove chrumky...ked ti bude odmietat pit, musis mu dat cez striekacku,
alebo skus klasicku slamku, ja som kukala ako puk, ked cez slamku risko pil a normalne mu to slo...

katka55
17. máj 2011

tak my sme uz naspat z vyletu. bambolky (teraz ma @bambola zahlusi, ako som ich nazvala 😉 ) nas vzali na shopping do wenice, za co im takto verejne dakujeme 😉 aj sme fajne nakupili a patrik bol do 5 min. k.o., takze si teraz spokojne odfukuje 🙂 idem precitat, co sa tu zatial udialo 😉

katka55
17. máj 2011

jaaaj, tak to som sa nie dobre docitala, ze Filipko je uboleny :( drzim palce, nech ste cim skor fit. skoda, ze ten viburcol nezabera ☹

bambola
17. máj 2011

sopink vo weince uspesny 😎 este pojdeme aj o mesiac ked budu mat dalsie letne vecicky 🙂
ocko zobral malu na vyletik a snad mu pospi v nosici 😉

aalexis007
17. máj 2011

Máme nové na leto - frajerské 😉 Aspoň z niečoho sa teším 😉 🙂

aalexis007
17. máj 2011

@bambola pekné 🙂 Maťka bude parádnica ...

katka55
17. máj 2011

@bambola jeej, aspon vidim, co si vlastne pokupila 😉 uz sa tesim na tie cervene kratasky 😉 inak moje dieta stale spi 😕
@aalexis007 ze adidas boy? 😉 fesacisko bude 😉

aalexis007
17. máj 2011

@katka55 no a najlepšie na tom je, že nás vyšli tie Adidas botasky len 13 EUR 😉

katka55
17. máj 2011

@aalexis007 super cena. to sa fakt oplatilo. ja som za nase dala 25 😠 to kde nakupujes? 😉

kafoditka
17. máj 2011

caute baby, tak konecne mame prud... boli sme vonku na prechadzke a nakupit v Lidli, teraz sa hra maly s Jakubom, tak mam chvilu klud..
@maxara strasne chutna je Ninka v tych satach a copikoch 🙂 tusim bude mat tak huste vlasy po tebe, nie? ty si bola tiez taka copata 😉
@aalexis007 chuda Filipko, a neskocis s nim k pedine?

aalexis007
17. máj 2011

@kafoditka aj som rozmýšlala, ale na čo? Veď keď nemá zvýšenú teplotu tak neviem čo by mi dala 😉 A dala som mu čípky Viburcol a potom aj čípok Panadol. Tak snáď bude už len lepšie ...

@katka55 cez internet z anglicka 😉

katka55
17. máj 2011

@aalexis007 jaaaj, sak jasne. vtedy som tam aj nejake obzerala, ale momentalne sme obuti do velkosti 22, takze mam zakaz novych tenisiek 😀

dochadza mi baterka, tak koncim. hadam sa mi aj dite zobudi 🙂

aalexis007
17. máj 2011

@katka55 veď som sem dávala link, že či niekto nechce objednať. @katty17 a @kafoditka som tiež objednávala. A ty si vtedy myslím spomínala, že už si mu kúpila 🙂 Ale keď budem zase objednávať, tak ti dám vedieť 🙂 A toto je už Filipkova výbava - takže topánočiek máme dosť 😉

petrap001
17. máj 2011

ahojte vsetky 🙂 jaaaj,konecne som tu nakukla,hanbim sa velmi,ale to ked vas clovek necita par dni,potom uz nema sancu to dobehnut,hoci ja som tu nebola par tyzdnov 😅 dufam,ze sa mate vsetky ok,deturence zdrave,papkaju a rastu do krasy a robia vam radost 🙂 my sa mame dobre,nedavno sme bola na slovensku,drahemu sa brat zenil,tak sme mali kratku dovolenku.alexik je uz velky chlap,ma 8 zubov,pomalicky bude mozno aj chodit,rozprava vsetko mozne len nie mama 😀 papame vsetko zaradom,ale obedy treba este mixovat,lebo vazenemu sa velmi nechce zut,ale sunku by jedol na kila.uz ho nekojim asi mesiac,lebo uz to nemalo zmysel,lebo aj tak som mu musela robit mlieko nato a kusal ma 😠 takze mu uz 3 tyzdne davam normalne kravske mlieko plnotucne a pil by ho na litre keby mohol.vieeem,ze asi ma niektore za to sprdnete,ale nema absolutny problem a velmi mu chuti.a tu mu mam moznost kupit aj bio kravske mliecko,takze super..a vy sa pochvalte mamicky,aspon tak v skratke co nove.zbezne som preletela par stran dozadu,tak som tam videla fotecky Lea,Ninky,Matky,Nely,juuj rastu ako z vody deticky 🙂
@kafoditka a tvoj Filipko uz chodi?? ci uz je tu viac takych silakov???

bambola
17. máj 2011

@katka55 aj ja sa tesim na tie kratasky 🙂 ale hlupa som jej mala nejake oranzove tricko k tomu zobrat, no co, uz, bude treba ist znova 😀 😅
@aalexis007 riadny paradnik bude 🙂 len nech sa poriadne vylieci 🙂

petrap001
17. máj 2011

a inac baby,pravdepodobne uz asi mate vsetky kramy,ale ja pokial som este kojila,som dostala len raz,ale ked som prestavala,dostala som hned,mala som 3 tyzdne vkuse,tak tyzden pauza a tak som zasa norlane dostala asi pred tyzdnom a este stale mam 😠 v jeden den silne,potom uplne nic a tak zasa...to sa mi len upravuje cyklus ci co??? je to dost na nervy 😒

bambola
17. máj 2011

@petrap001 vitaj 🙂 tak aspon, ze sa mate dobre 🙂 pokial mu kravske smakuje a nema s nim problem tak ta nema kto preco sprdnut 😉 a ako praca? stihate? este sa pri alexovi striedate?

baby, poradte nieco rychle na veceru 😕

bambola
17. máj 2011

@petrap001 ja este stale nemam 😀 a nechybaju mi 😉

katka55
17. máj 2011

@bambola rozok s maslom 😀 😀

katka55
17. máj 2011

@petrap001 ja este kojim a akurat mi skoncili druhe kramy, ale boli celkom v pohode. len cyklus sa este neda nazvat cyklom... raz 36 dni, potom 24 dni 😒

petrap001
17. máj 2011

@bambola no stihame v pohode a striedame sa stale,nic ine nam neostava 😀 ale minule som sli do prace obaja v jeden den a ostal s kamoskinou mamou a bol uplne super.on sa vobec neboji ludi.aj doma ked sme boli,tak ku hocikomu,co je super..zasa tetin maly,o mesiac starsi od od mala ani na krok od nej,ona je z neho cela nestastna,ze ho nemoze s nikym nechat a pritom plny dom deti,lebo vedla v dome byva druha teta a ta ma 3 deti a ona ma tiez este dalsie 3...a ja som si zasa myslela,ze ked sme tu sami,ani poriadne s ludmi nieje,ze bude mat problem a ahaaa maly hrdina 😀

bambola
17. máj 2011

@katka55 chudak tm 😀

petrap001
17. máj 2011

baby a tehulka nieje ziadna??alebo sa nechysta???

katka55
17. máj 2011

@bambola 😀 aj tak nahodou... dnes ma mm kuracie prsia s brokolicou a dressingom, lebo on sa teraz akoze zdravo stravuje 😕 sa pochval, co si vymyslela ;)

bambola
17. máj 2011

@petrap001 ja som sa inac tiez bala , ze bude taka bojazliva ale keby som nemala ceciky tak mi ona odide z hocijakym ciganom 😠 😀
@katka55 este nic 😒 musim ist aj tak kupit do obchodu ale necakam ze ma v obchode osvieti 😔

petrap001
17. máj 2011

@bambola 😀 vdacne to deti mame 😀

bambola
17. máj 2011

@petrap001 jaaaj, a tehula ziadna,a myslim, ze @maxara a tusim ajj @allexa by sa nebranili 😀

bambola
17. máj 2011

@katka55 maaaaaaam toooooo, toasty 😀

maxara
17. máj 2011

@kafoditka jaaaj Domi, dufam, ze ich ma huste po ockovi, on ich ma doteraz.. 😖 mne uz tristvrtka vypadla ☹ a uz mi napises konecne ci si bola v tom brendone vcera?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre