Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. feb 2010

babulky no toto... ja mam teraz taky pocit, ze vsetky tie prirodne laxativa, co som pozrala a popila, sa mi zobudili a teraz najblizsie ked pojdem kakat, tak vytlacim cele crevo, hrube aj tenke az po zaludok... do frasa..
mojalili - dakujem za song 😀
kafko - dakujem za prdiky, krasne ma tu ovanuli 😀 😀 tusim kalerabove... 😀 😀 😀

maxara
26. feb 2010

katka7 - ved to... tak asi viem ako je citiiiit VETRYYYY a teraz si to v skutku uziiivam 😀

maxara
26. feb 2010

kafko tie brusne... ja este musim porozmyslat, lebo zrovna 9.3. idem k zubarovi a potom tej kadernicke a neviem ci to stihnem... ale mohla by som... a potom 16teho tiez nie som v BA, strasim v KE. Idem k oacke na obed, na fazulovu 😀 ale potom uz v pohode... tak neviem, pockame na dalsi kurz? a co ked uz nebude? zavolam a rezervujem nas tam?

kafoditka
26. feb 2010

rozhodli sme sa pre teutoniu cosmo, ale nemozem najst tu farbu, ktoru mame my.. Je cely cokoladovo hnedy a vnutro ma smotanovo-hnede kvietky.. Toto vam posielam len koli predstave, ako vypada: http://www.teutonia.de/produkte/zubehoer/color-...

maxara
26. feb 2010

kafko pekny, tusim aj Mirka bude mat tento... alebo aspon teutoniu... alebo nie Mirka?

kafoditka
26. feb 2010

maxi, posli do ip telef.cislo, zavolam ti

kafoditka
26. feb 2010

maxi ano, mirka ma tiez teutonku

katkaking
26. feb 2010

kafo, pekny kocik 🙂

oacka
26. feb 2010

maxi, ale prdíky radšej vypusti doma, potom príď na obed, oki? 😀
Kafoditka,prečo práve teutonia, nevadia ti malé kolečká? koľko stojí teutonia u nás?

kafoditka
26. feb 2010

mirka mala pravdu, je to mercedes medzi kocikmi a najviac sa mi paci, ze sportak ide nakliknut v smere aj v protismere jazdy...

kafoditka
26. feb 2010

oacka..... keby si hi videla nazivo nepovies, ze tie predne kolecka su male.. Predavac nam vsetko ukazal a vysvetlil, venoval sa nam skoro hodinu.. Som nadsena. A cena?? Radsej sa nepytaj. Drahy jak hovado!! 😉

ericica
26. feb 2010

kafko mne sa lubi 🙂
maxi ze kalerabove 😀 😀 😀
ja som sa zalubila teraz do tohto http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A...
ale ked je to take tazke si vybrat ☹

oacka
26. feb 2010

to sa dá aj na tom, čo má karinnka a čo aj ja chcem,ale ma na ňom začali odrádzať mmalé kolieska...

ericica
26. feb 2010

asi skocime do nitry aj do zamkov a tam si vyberiem 😉
v sobotu pojdeme na to 4D a potom popozerame 🙂

oacka
26. feb 2010

nám moji rodičia sľúbili, že oni kupujú kočík, tak som v pokušení na nich vyvaliť dačo riadne drahé! 😀 😀 😀 za bratov dali 25 000,-, tak žeby som ho tromfla???? 😀 ale nie, stále kukám na tie kolečká.

ericica
26. feb 2010

oacka tak ked uz taky drahy tak jedine casualplay 🙂

ericica
26. feb 2010

kebyze mam vagon penazi tak si kupim casual.....mne sa hroooozne lubi 🙂

oacka
26. feb 2010

neni malý eri? no neviem, či teutonia nie je drahšia. Nemci len to kupujú...

kafoditka
26. feb 2010

oacka.. ked chces, daj si stranku www.teutonia.cz a tam mas rozne podvozky na kocik teutonia, mozno si vyberies.. A ano, v plnej zostave by si tromfla brata ale nie o vela- len 5 tisiciek 😉 😀

ericica
26. feb 2010

neni oacka ja som ho skusala je perfektnyyyyy aj ako sportovy aj ako hlboky a je moderny.....

strasska
26. feb 2010

kafo je super, mne sa paci ta trojkola a velmi mi pripomina nas kocika, ktory uz ale zial nevyrabaju
http://www.kinderweltkatalog2007.de/files/Herqu...

Inak ten uchyt na vanicku, bude sa ti s nim dobre mnipulovat
pretacanie sportovej casti ma svoje nevyhody, lepsia je preklapatelna rucka, aj ked potom su vraj kociky tazko ovladatelne

oacka
26. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 , kafo, normálne si ma teraz navnadila... ale moj muž by to nerozdýchal...

zrzulka
26. feb 2010

kafo kocik naozaj krasny a myslim ze aj dobry vyber. kamaratka ma teutoniu a je s nim vellmo spokojnaaaaaaaaaa .

my sme nakoniec s kocikom povedali ze pockame aspon do maja ako sa vyvinie situacia.. Stale neviem ci nekupit radsej surodenecky kedze mala vela neprejde po svojich hned sa pyta hore na ruky.

ericica
26. feb 2010

je pekny aj ten teutonia ale mne sa viacej paci casual....ale ked muz nechce dat tolko love za kocik 😒

kafoditka
26. feb 2010

strasska, ja som si to skusala sama precvaknut v obchode a bolo to v pohode.. 😉

oacka
26. feb 2010

eri aj mne sa páčia také modernejšie dizajny, len neviem, či sú aj lepšie.

mirka285
26. feb 2010

uz hodinu vas citam vy klebetnice 😉 kafo dobry vyber,aj ja som si vybrala ten hnedy s kvetinkami..asi mame rovnaky vkus 🙂 samozrejme dobry...a korbu mam hnedu so zelenou budickou,aby to bolo trosku dievcenske 😝 varovala som u sestry a nabalila mi plnu igelitku dievcenskych veciciek,lebo jej pri prvom dlho tvrdili ze dievca dievca a narodil sa Samko 😀 tak sa tesim,uz mam slusnu zbierku..maxi som rada creva sa ti zacali hybat,viem co to je,mala som predtym tiez tento problem...ja som mala na obed od svokry paradajkovu kapustu s kuracim masom,ja to zboznujem,isla som sa s tym zadrhnut...dugy si uzi sobotu,urcite budes pekna nevesticka...inac moja polovicka ma prve dieta umelym oplodnenim,takze ked som ja ostala tehotna,prve co bolo sa vsetci pytali ze a to ako?ste boli na umelom?nikdy nemal diagnozu ze neplodny,iba spomalene spermie a nam to proste vyslo 🙂 🙂 no ale nechcem vediet co si klebetia ☹ ale ved smemali styri roky nechraneny sex,tak si myslim ze to nie je az take prekvapujuce ze som otehotnela aj ked ma spomalene spermie...karinnka ta zavinovacka je labilna,sestra ju ma ale pouziva ju ako prikryvku...tiez by som asi skor perinku na leto,taku bez vyplne... ☹

zrzulka
26. feb 2010

casual je strasne maly. co ho mali zname tak sa stazovali ze uz 2 rocne dieta sa tam nevopcha. jedine ked das dole strechu, a ja ze preco mnohe maminy davaju dolu tu strechu.... Ale pekny kocik to je... Mne sa paci ta srdieckova kolekcia Casualplay - Agatha Ruiz de la Prada. ta je naaaadherna. tiez bol jednym z kandidatov na kocik ale to ze sa tam 2 rocne dieta nevopcha ma teda dost odradilo....

agika1982
26. feb 2010

Ahojte kocky...az teraz som sa sem dostala...

oacka
26. feb 2010

aj ja som niekde čítala, že casualplay je vraj malý. idem mrknúť na tie teutonie.
mirka,ani ja radšej nemyslím na to,čo o nás klebetia. a myslím,že skôr rodina ako známi. my sme tri roky nemohli otehotnieť. ja som sa aj bála,aby to neboli dvojičky,lebo to by už nikto neuveril, že sme neboli na umelom.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre