Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
19. máj 2011

@mirka285 my sme tam boli s risim tiez a kupili sme tam nabytok pre malu... .ale celkovo to nebolo super. nebolo vela vystavovatelov resp. na kociky zameranych velmi malo... skor to bolo o nabytku, obleceni a strave pre deticky... ale ten kocik co sa paci kafko tam mali urcite. predavali ho cesi 🙂

mirka285
19. máj 2011

@katty17 tak aspon ste nieco kupili...ja som sa tam povodne chystala,ale potom kocky co boli,tak ze nic moc,tak som nakoniec nesla...

adelaine
19. máj 2011

ahojte, dobre ranko...
ja vas len tak na skok pozdravim, a zase sa budem venovat mojmu telefonu,
to je teraz moja zabavka, mm mi vcera doniesol novy telefonik, androida, tak sa bavkam, nastavujem,
uz vcera som do noci, a este to nemam cele ponastavovane 🙂

a inak ,
@mirka285 ma pravdu, vsetky vystavy v inchebe su shit, coraz horsia uroven,
snad sa da este celkom pre odbornu verejnost dentalne dni 😉

maxara
19. máj 2011

Baby to je fakt, ta incheba je trapna.. ale tak zalezi aj na tom, co konkretne potrebujem a ked sa trafim do sortimentu vystavovatelov, tak aspon lepsia cena tam byva.. 😒 ale teda zatial som sa iba jediny jeden krat trafila s poziadavkami do sortimentu a to na ModDome ked sme mali prazdny dom.. a aj tak sme tam kupili len sedacku.. cize..

@adelaine Adel draha, co je to za telefon? hod link

cigaretka5
19. máj 2011

@maxara cica ako zajtra?

monline
19. máj 2011

@kafoditka
@merikac
@maxara takže zdravím ešte raz...ešteže sa malý skoro zobudil, lebo ja som si myslela, že Nika šla do školy, ale potom som si uvedomila, že šla na odber krvi, opakovane, lebo jej zistili horšiu zrážanlivosť a ja som mala v pláne prísť do Senca za ňou, tak sme sa šli šikovne vychystať, teraz sme sa vrátili...Dankovi pribudli botičky na prvé krôčky z protetiky, také červeno-béžové..modré v tom rozmere nemali, tak sme vzali tieto- však mu kúpim červenú mikinu a šiltovku a bude frajer, béžové nohavice parádne má 🙂
a k mojej práci- zatiaľ robím všetko z domu, resp. doteraz som len prerábala také databázy, mala by som spraviť faktúry, ale stále mi neposlal podklady..čo sa bude dať, budem robiť z domu..budúci týždeň má školenie a vtedy treba pripraviť veľa materiálov, ale zatiaľ je ticho a nespomína, čo musím spraviť ja..tak ale určite min. 2x pôjdem do BA na pár hodín budúci týždeň...
A Peti- aj môj objavil nosnú dierku, už dávnejšie...ale MOJU!! 😀 pri zaspávaní by sa rád rýpal a ked mu nedovolím, jeduje sa 😀 žeby som mu navigovala prst do jeho? 😀

a idem si narýchlo prebehnúť o čom ste dnes písali

monline
19. máj 2011

@noemarta
@maxara a čo znamená, ak sa mi sníva, že idem pretiahnuť Vašuta? 😀 teda- zobudila som sa skôr ...😀

maxara
19. máj 2011

@cigaretka5 Ahoj Cigi, ja som doma, takze pohoda 😉 kavu mam, aj mlieko 🙂 @katka55 @monline aj pre vas

maxara
19. máj 2011

@monline 🙂 ze si nadrzana, draha..

katka55
19. máj 2011

ahojte. my sme dnes upratovali, a kedze mi dosiel cistic na podlahy, tak sme sa vybrali do obchodu a vratili sme sa o 2 hodky 😕 tak je vonku super 😉 teraz cakame na deda, nech si povaruje vnucika, tak sme sa vytrepali aspon na balkon 😵
ta vystava v inchebe tento rok fakt nie je. uz som to kukala, lebo minuly rok tam bol sprievodny program Canaky Podhradska, tak som tam chcela ist. ale celkovo bola ta vystava o nicom 😒 ja som si tam kupila azhin dojciacu podprdku 😀

maxara
19. máj 2011

@monline 🙂 takze topanky kupene, misia splnena 😀 super.. aj nas Kubo mal cervene a nijak rusivo to nevyzeralo.. to je podla mna v pohode farba pre chlapca 😉 a Nina objavila moju nosnu dierku uz davno, ale to som jej normalne radikalne zakazala, potom mi zacala pchat prsty do ust, ale to ju uz normalne hryziem, lebo mi bezne skrabne do dasna a to uz mam cele dojebane od nej 😠 cize najprv len tak slabo hryzkam a ked mi ich tam stale pcha, tak jej zahryznem silnejsie, az zakrivi drzku, ale ja ju kaslem.. Potom sa spamata a prestane 🙂

maxara
19. máj 2011

@katka55 sranda, ze ked clovek napise, ze dosiel cistic, tak vlastne odisiel 🙂 .. my sme isli na plavanie skor a zastavili sme sa v pekarni po vlastnych 😵

kafoditka
19. máj 2011

@maxara pisala som do temy stretka, kuk 😔

a aktualna foto mojho maroda:

kafoditka
19. máj 2011

@maxara este sa ta chcem opytat, pamatas, kolko kvapiek si davala malej toho fenistilu? ja davam ako mi povedala adel, 3x po 5kvap. ...

katka55
19. máj 2011

@maxara 😀 ano, ked dosiel, tak odisiel 😀

katy1979
19. máj 2011

baby blavacky ak najdete v meste detsku topanocku tak je nasa. stratili sme ju niekde medzi tescom a safkom ale uz sme ju nenasli.

cigaretka5
19. máj 2011

@maxara a o kolkej asi sa ti hodi. Ja idem do PK okolo 13, hmmm?

maxara
19. máj 2011

@kafoditka ano 3x5 kvapiek

@katka55 🙂 @cigaretka5 baby tak o tej 13tej? Kati ty mozes aj skor kludne, ak ti to vyhovuje skor. 😉

katka55
19. máj 2011

@cigaretka5 @maxara @monline aj ja som myslela okolo 13... moze teda byt? 😉

katka55
19. máj 2011

@maxara sme pisali naraz 😉 naobedujeme sa doma a vyrazime 😉

bambola
19. máj 2011

ahojte,
necitala som vas, skusim to dobehnut vecer ak bude mala chciet spat sama 😠
my sme mali dneska velmi pekny vylet v piestanoch 🙂 a vysiel nam super den 😎
no idem este jest, pit a balit, mala je ako sto certov teraz vecer , uz sme z nej obaja vrrrr 🙄 😠

maxara
19. máj 2011

@katka55 oki, tak o 13tej.. sedi vec 🙂 tesim sa veeeeelmi

zuzik1983
19. máj 2011

@monline no mala si dospat este 😀
inak zaujmave.v kto ma spomina bolo aj moje meno a vo fore to neni zobrazene 😕

maxara
19. máj 2011

@bambola 🙂 tak chod si toho certika ucicikat 😉 Ja som dnes dosla z plavania okolo tristvrte na 13tu a Ninu som hned ulozila, hned odkvacla, ALE zobudila sa mi o pol 15tej so strasnym placom. Tak som utekala k nej, zobrala som ju na postel a spolu sme este zaspali do pol 16tej a ona este tahala do 16tej 🙂 ale potom som samozrejme zmeskala tanecky, na ktore som nakoniec sla, lebo Ninkina babka sa na nu velmi tesila, ze ju bude varovat, kedze mm je prec a tak som im ju doviezla, aby mohli ist spolu krmit labutky. Uff, aka dlha vetisko 😀

katka55
19. máj 2011

@maxara aj ja sa tesim 😵

maxara
19. máj 2011

@zuzik1983 a kto ta spominal? mozno to ten rychlo vramci "opravit preklepy" prepisal 😉

maxara
19. máj 2011

@katka55 co uvarim tentokrat? dnes som chcela varit sosovicu a potom ma napadlo, ze co si o mne pomyslis, ze furt len sosovicu zerem 😀 tak ale, mozem namocit cicer? alebo fazulu?

zuzik1983
19. máj 2011

@maxara no monline ma spomenula

maxara
19. máj 2011

@zuzik1983 no tak asi to prepisala, mozno omylom 🙂

katka55
19. máj 2011

@maxara ja ti do hrncov nebudem kukat 😀 ja pridem najedena, ved uz minule som ta vyjedla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre