Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. máj 2011

@katka55 ja neznasam moje sola.. asi ich prilis casto praktizujem.. teraz sa viac tesim, ked ste tu so mnou, ako ked tu nie ste 😒

denisse
25. máj 2011

@maxara
tu som stretla na ihrisku jednu mamicku slovenku a ta mi hned oznamila, ze som urcite z vychodu 😀 ani devat rokov v CR neodstranilo moj prizvuk ... ale aj ona podla podla prizvuku jasna blavacka 😀 sa nezaprieme 😀

bambola
25. máj 2011

@maxara @katka55 a vy co solujete? 😕

maxara
25. máj 2011

@denisse no tak to je super 😉 takl sa mi to paci.. lebo vacsina slovakov hned pochyti prizvuk cudzej reci a potom este po slovensky melu s tym prizvukom 😠 ale ty si presvedcena ortodoxna vychodniarka 😀 😀

@bambola ved vecer, ked tu nikto nie je, tak tu aj same pokecame

dugyna
25. máj 2011

@maxara a kde mate maxi chatu? ok kuknem

bellablonde
25. máj 2011

@maxara ze uzivala 😅 hrozne to bolo, rano o 2,45,,, takze ufff uz mam za tym 😀 😀 len odfukujem a prijimam gratulacie 😀

dugyna
25. máj 2011

@maxara maxi ja to tam neviem najsot 😠 ☹

denisse
25. máj 2011

@maxara
nasa nela dokaze aj cesku vetu povedat s vychodnarskym prizvukom 😀

dugyna
25. máj 2011

@bellablonde vsetko naj Petkovi 🙂by sme mohli nieka niekedy vabehnut

bellablonde
25. máj 2011

@ericica tymto ti vyslovujem uprimne uznanie a obdiv, ako dokazes robit torty pri dvoch detoch

ja som upatlala krtka, radsej ho ani neodfotim a pri aktivnej pomoci mojho syna mi vytiekol zbytok nervov, co som si setrila na horsie casy 😅

dugyna
25. máj 2011

@ericica dostala si IP? 😒

bellablonde
25. máj 2011

@dugyna dik za gratulku, no veru dakedy sa stretneme 🙂

katka55
25. máj 2011

tak uz mame po navsteve. zostali po nej len mna mnam jahody a hrasok zo zahradky 😵 a ideme asi von, len musim opacit na balkone, ako sa obliect, lebo uz asi nie je tak horuco ako vcera 😒

dugyna
25. máj 2011

@bellablonde sak cislo mas tak napis ked budete mat chut a cas 🙂

maxara
25. máj 2011

@dugyna Dugy ta chalupa je v Modre harmonii 😉

@bellablonde 😀 😀 tak pozdravuj Petka, vsetko naj mu zapraj aj od nas a odfukuj a prijimaj dalsie gratulacie 😉

@denisse 😀 😀 😀 zlataaa

maxara
25. máj 2011

@katka55 kati je dost chladno.. no dost chladno.. je 20 stupnov asi a pofukuje.. a po vcerajsku mi bolo normalne chladno

dugyna
25. máj 2011

@maxara a kto tam vsetko ide a kedy?

katka55
25. máj 2011

@maxara uz som tiez zistila aktualne pocko, lebo sme museli utekat von, kedze mi odfuklo z balkona novu cisto opratu podlozku do kocika 😠 😀

bambola
25. máj 2011

@maxara @katka55 baby tak tu je este horuco dneska, ale vraj sa ma ochladit 😒
@dugyna milie uz davno nema, tiez sa narodila s jednou 😉 ale toto ma asi z tepla lebo su to take vodove pupienky a ma to na tvaricke na takych "potnych" miestach 🙂

dugyna
25. máj 2011

@bambola ked su vodove ta je to z tepla z toho si nesmusis robit starost

maxara
25. máj 2011

@dugyna kukni sem tu s tym nechcem zatazovat baby, co nejdu zbytocne.. je tam dlhy zoznam tych co idu, len skrtni kafka, ta nejde nakoniec

@katka55 😀 😀 asi ti ju niekto zavidi 😀 asi vietor chce tiez taku podlozku

@bambola Ninke sa urobia napr na licach vyrazticky ked papa a zle si umyjeme pusku, alebo sa zaslinta, ked nieco zuje.. nie je to take? to tiez zmizne 🙂

maxara
25. máj 2011

@dugyna na strane 8 druhy prispevok od spodu 😉

bambola
25. máj 2011

@katka55 😀

dugyna
25. máj 2011

@maxara diky kuknem

carrie84
25. máj 2011

@maxara - tak ked ma uvidis na fb a nebudem na konikovi, posli vyhrazneho holuba a ja slubujem, ze hned budem supajdit na konika 😀
Idem cihnut este to megastretko, ale to najskor musim prediskutovat s mm - on ma pocit, ze konik funguje vyhradne virtualne, tak uvidime, ci to zvladne a ci nejdeme na chatu v tom termine 😉

adelaine
25. máj 2011

ahojte,
kocky chcem sa opytat, ci ste uz davali niektora melon?
@bambola ano, padla nam terchova 😠

maxara
25. máj 2011

@carrie84 😀 😀 oki, ked ta chytim, tak ta zjem 😉 cihni megastretko a neber to ako konika ale ako vylet na ihrisko, kde su mamicky s podobne starymi detmi a podavaju tam gulas.. 🙂 a kloasky.. a postavaju tam aj ockovia, ktori neradi pretriasaju babske pletky 😀

maxara
25. máj 2011

@adelaine ja nie, ale dala by som kludne, keby som mala doma 😉

maxara
25. máj 2011

@adelaine ved je to to iste ako tekvica, navyse domace.. takze urcite dam

adelaine
25. máj 2011

@maxara aj ja som si myslela, ze je to take dynovite, ale reku, ze radsej sa opytam, aby som daco nepohnojila
😀 a Peti, dik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre