Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
27. máj 2011

ahojte
som nakukla, co mate nove 😉 a inak, mna tiez to pocasie trosku vyplasilo,
som utekala zo strkovca z ihriska, ze bude prsat, zacalo fukat...a nic, ani kvapka u nas nepadla.... 😠
@dugyna ty este dojcis? a aky mas nazor na to, ked dieta chce byt dojcene napr. v 3 rokoch, lebo
sa neplanuje odstavit?

bambola
27. máj 2011

@katty17 tak to je tak ked sa nakupuje v jednom obchode 😀 😀
neboj, bude jej lepsie, o tomto case byva teplota najvyssia a snad jej na vecer klesne, nam vzdy pomohol paralen cipok 🙂 moje chudatko horuce, len ju riadne mojkaj dnes 😉

zrzulka
27. máj 2011

kuchajda 😀 😀 😀 nahodou my tam chodievame obcas...ked idem do polusu tak s detiskami vybehnem k jazeru...ale castejsie sme na Drazdiaku ...tiez hrozny nazov nie????? 😝

cigaretka5
27. máj 2011

babulky tak my sme dnes nasli // , kukam jak puk je to iba druhy den co som mala dostat mnzs a ja som nasjkor ciarku nevidela ale manzel stratil na dve minuty hlas a .......................

zuzik1983
27. máj 2011

@cigaretka5 gratulujem,si prva 😉

cigaretka5
27. máj 2011

@zuzik1983 no este som si neni ista ale kukam na ten test a ta ciarka je nejaka intenzivnejsia

zuzik1983
27. máj 2011

@cigaretka5 ved aj moja nebola takmer vydiet 🙂

cigaretka5
27. máj 2011

@zuzik1983 no nejak to neviem spracovat

maxara
27. máj 2011

@cigaretka5 😉 supiiiis, gratulujem 😵 😵 parada.. takze januarovciatko?

cigaretka5
27. máj 2011

@maxara 🙂 ako hovorim mmeska mi dva dni dneska test som skusila iba tak z prce a vidis . ................

maxara
27. máj 2011

@cigaretka5 😵 supeeer, az ma mrazi, musim ti to znova napisat, gratulujem 😵

cigaretka5
27. máj 2011

@maxara inak maxi ohrozene je nasa ucast , kamoskin maly 19 oslavu narodiek - ma dva roky a su najlepsi kamosi s nasou dorot, a mm robi a moze si vymenit iba jeden den, tak si musi vybrat ci nedela ci sobota . Ja by som ale straaaaaaaaaaaasne rada come

maxara
27. máj 2011

@cigaretka5 aha a bez tm ty neprides sama s Doris?

katarina7777
27. máj 2011

@cigaretka5 velka gratulka 😉

cigaretka5
27. máj 2011

@maxara vies co neviem neslubujem , uvidim ale chcem aby si vedela ze to nie je iste a ze ucast sama s malou zvazujem

maxara
27. máj 2011

@cigaretka5 oki, tak dufam, ze to vyjde a prides.. 😉

robika
27. máj 2011

Ahojte, asi tu dnes nebude nikto, ale ak sa tu dakto najde, baby nemate recept na nejaky dobry kolac, ale nie moc tazky... prave som sa dozvedela ze cakame zajtra navstevu a su to krstni a stari rodicia mm takze treba mat daco aj napecene... ☹

robika
27. máj 2011

@cigaretka5 fiiiiha... tak teda gratulujem 🙂

maxara
27. máj 2011

@robika Mati ja ti moc neporadim, ale dnes svokra doniesla mm k narodkam tortu z gastanoveho pyre (predpokladam vsak, ze nemas doma) a bola vyborna.. na to ze ja vobec nejem sladke pecene, tak tato bola vybornaaa

robika
27. máj 2011

@maxara tak to si uhadla, nemam doma ☹ uz smejdim na internete, tak hadam najdem daco...
a ozaj co tu robis? nudis sa doma? Ninka uz buvka?

maxara
27. máj 2011

@robika 😀 moooja.. mm chysta synovcovi party, cize dva dni nebol vobec vecer doma a dnes ked je doma, tak trci niekde hore so synovcom.. 😖 a ja som hladala na bazari pre ninku nejake veci a uz som dve kupila 😵 a inak Ninka uz tie tri styri dni chodi spavat o pol 20 (lebo vynechava poobedny spanok) a tak si nemozem zapnut telku v posteli.. cize pozeram tu dole a tak som okrem ineho aj tu jednym ockom.. robila som zoznam nakupu

zrzulka
27. máj 2011

@cigaretka5 spustas druhu tehu vlnu??? 😉 gratulka !!!!!!!!

zrzulka
27. máj 2011

@maxara mmb???aj ja smejdim, som vyhrala 1 aukciu uz za super cenu tak sa tesim 😉

maxara
27. máj 2011

@zrzulka nie, tu na koni som nasla take drobnosti a tiez za super cenu a tiez som spokofon.. ja to s tymi aukciami neviem 😒

zrzulka
27. máj 2011

ja aukcie len obcas...nemam cas ani chut sledovat a bit sa...:O)idem spat...to co je vonku?koniec sveta? 😝

noemarta
27. máj 2011

dobry vecer sa praje,
co to co to citam, supeeeer, gratulka @cigaretka5, takze si oficialne otvorila druhe kolo tehu 🙂
@katty17 skore uzdravenie prajem Sandricke, cmuk ☹
Ja som tiez nejaka dodrbkana, uz druhy tyzden bojujem so zimou na perach, co jaaa som nikdy nemala ☹ 😠 , strasne som vycerpana, padaju mi strasne vlasy...... ale tak co uz, asi mi Nela total vyciciala moje vitaminy 😉

maxara
27. máj 2011

@zrzulka no veru, vonku je nieco cudne 😨

bambola
27. máj 2011

@cigaretka5 ja umrem, to je super 🙂 joooj, gratulujem, gratulkaaa 🙂

maxara
27. máj 2011

@noemarta jesisi Noe zije.. veru asi vitaminy ti chybaju, skus si nejake zabestelovat.. a nie si aj ty tehu? 😉

noemarta
27. máj 2011

@robika ja idem zajtra robit tento, kedze mame tiez velku navstevu 😉
Zda sa mi byt lahky a hlavne rychly 😉
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre