Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. máj 2011

@maxara petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... pocuj, ser na to, ja som ti len napisala, co a jak ja, preco som nepisala a normalne som sa ta opytala, ze ako si dosla na to ze by sme boli spolu a ze preco sme fantasticka stvorka, nic ineeeee.Si zober, ze si tu neni tyzden, nevies o com, a potom natrafis na takuto vetu, nooo, tak som si ju dala vysvetlit od teba, ved si stojis za tym co napises neeeee. 😉

bambola
27. máj 2011

@noemarta noe mne to vadi kvoli tomu hlavne, ze zaspi na prse, co by v principe tak nevadilo ale potom ma za 40minut vola, zase chce prso, to sa mi niekedy podari odist a potom za nejaky cas zase a to uz neodidem 😔 cize niekedy musim ist spat aj o pol 10. jednak cez skuskove je to naprd lebo to je jediny cas kedy sa mozem vklude ucit a navyse je to aj taka psychohygiena, klud, dieta spi, nemusim mat oci, usi, ruky , nohy na stopkach.... vsak isto vies, ze je to vecer taka ulava ked malu ulozis a spi 🙂

keby proste vecer zaspala trebars aj na tom prse a aj ma do polnoci trikrat este zavolala, ale nech mi na nom nespi, nech mozem odist a ucit sa, sexovat, relaxovat, varit, upratovat............. 😅

maxara
27. máj 2011

@noemarta no ved ano.. napisala som ti a potom si pisala dalej.. oki, idem spat.. nedojcim a tato tema uz nebavi.. 😉 bru

dugyna
27. máj 2011

@noemarta skus vedla nej kvapnut tricha tvijhi mlieka...aby ta citila 😉

bambola
27. máj 2011

@dugyna u nas to nefunguje, mala pri sebe plienku od mlieka , moje pyzamo ...... 😔

noemarta
27. máj 2011

@bambola a mala nema dudel, ze by si jej prsnik nahradila dudlom?
Inac, to dieta to asi citi, ze potrebujes nieco robit..... ja tiez ulozim malu spat, ze musim sediet nad papiermi a ona sa vtedy aj stokrat zobudi a potrebuje si cecnut a este dalsia vec, po 23,00 hod. to nehrozi robit, to normalne je aj co 5 minut hore.... 😠

noemarta
27. máj 2011

@bambola @dugyna ani u nas to nefunguje.... ☹

dugyna
27. máj 2011

@bambola a kojaci vankus alebo plysovy medvedik?
este ked zaspava na prse skus stlacit prsi..aby vsetko vysala ..tym jej pomozes aripadne ked zaspava povytiahnut..to sa troska preberea viac potiahne...a ponuktnu druhy prnik...
ci aj tak?

bambola
27. máj 2011

@noemarta ani dudlik ani flasku. len toto sa u nas vlecie uz dlho 😒

noemarta
27. máj 2011

@bambola cize ona ti cez den nepije vodu, caj, iba mlieko???

bambola
27. máj 2011

@maxara topru 😀

macik27
27. máj 2011

ahojte baby tak u nás búrka v plnom prúde pred domom sa kolíše taká mega breza tak dúfam že keď sa rozhodne zosypať tak si nevyberie práve tú stranu kde parkujem 😀 my sme včera v noci spali po dlhej dobe vkuse 3 hodiny a malá sa zobudila len tri krát čiže supeeeeer som sa vyspala 🙂 inak ona je tiež taká cicíková a cez deň ju dojčím aj každé dve hodiny

bambola
27. máj 2011

@dugyna davam jej obe
@noemarta cez den trosku pocuca vody z poharika

no, a uz je hore, tak dobru 🙂

noemarta
27. máj 2011

@macik27 tak ja uz cez den nedojcim, mala nechce, nooo stalo sa sice vcera a dnes,asi jak je to teplo, ze chcela aj cez den raz...
baby idem spat, dobruuuuu

dugyna
27. máj 2011

@noemarta
@bambola
baby tak mate ceckosov. a este otazka nebyva to nahodou len vtdy ked mate pred menzesom resp. menzes?

dugyna
27. máj 2011

@noemarta a kolko mate prikrmov ked uz cez den nechce?

robika
27. máj 2011

@noemarta ten som videla aj ja a tiez sa mi zda byt v pohode, jedine co sa mi na nom nemusi podarit je, ze sa mi nezdvihne cesto 😉
chcela som piect uz teraz vecer, ale nic z toho nie je, lebo Filipko ma zase jednu z tych noci, kedy k nemu chodim kazdy 15 minut, to je zakon schvalnosti...
dufam ze zajtra rano sa mi podari piect, mm nastastie vraj bude varit, takze hadam to stihneme 🙂

robika
27. máj 2011

@noemarta este som nasla takyto aj ten vyzera celkom lahky a dobre, len idealne by bolo keby sa aj upiect vedel sam 😀

robika
27. máj 2011

nehodilo mi sem link, tak este raz: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=39227

katka55
27. máj 2011

vy ste toho vecer tolko popisali 😕 postrehla som rozbehnutu laktacnu poradnu 😉 , paranoidne maxine stavy 😀 a pecenie 🙂 a kedze uz idem zalahnut, prispejem aspon k peceniu ( @robika ) receptom, ktory sa vola hrozne, vyzera hrozne, ale je strasne lahky, rychly a vzdy kazdemu chuti. aj dnes som ho robila a svagor, ktory je mimochodom na diete, hodil aj duplu 😀 😉 toto je ono: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14498 dobry je, ked je fajne vychladeny 😉 ale aj ten misa vyzera super. uz ho mam medzi oblubenymi 😉 bruuu

katty17
28. máj 2011

dobre ranko babula.
tak my sme mali zlu nocku. sandricke podvecer opat vyskocila vysoka teplota a v noci cela horela. takze boli nocne obklady, nurofen a mojkanie sa....
teraz ju ma trosku ztiahnutu tak som zvedava ako to bude cez den. som zvedava ci to bude ta siesta choroba....

maxara
28. máj 2011

Bre ranko
vcera ked som isla spat, bola strasna burka. Vsade som zhasla (pri dverach si nechavam malu baterku, aby som trafila do postele) a isla som do postele. Vonku sa strasne zablysklo, tak som otvorila oci a zrazu som zbadala male svetielko v Ninkinej postielke. 😲 Normalne som sa zlakla, tak pozeram na nu, ze co to je a ona sa zacala mrvit a svetielko sa hybalo. A vtedy mi doklaplo, ze ma v puse novu dudku s privlastkom night 😀 😀 predavacka nevedela, aky je rozdiel medzi nimi a tak ja som vybrala ruzovu a bolo.. a ona je v tme svietiaca 😀 taka trosku fosforeskujuca 😝

noemarta
28. máj 2011

@dugyna ranajky, obed, olovrant a vecer kasa 😉
@katty17 nooo asi sandra vyzera na 6stu chorobu, vitaj v klube.
@robika veru aj ten vyzera dobre, normalne teraz rozmyslam kt.spravit.... @katka55 ani ten orgazmus myslim receptovo nevyzera zle.... boze co teraz upeciem... 😕
inac ze dobre rano....

maxara
28. máj 2011

a @mirka285 e prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 pekny den Miri
a to iste plati aj pre @aalexis007 😉 vsetko naaaj

maxara
28. máj 2011

aha a este som vam zabudla napisat, ze ninka si upratuje vsetky hracky 😀 ked sme boli v utorok v tom Hainburgu, kupili sme tam take boxy na hracky. Do najvacsieho som nahadzala kopu hraciek a nejake, co som jej nechala akoze na hranie, tak tie som dala do prostredneho a ked rano vstala, tak som jej ho otvorila a ukazala, ze tam hracky spinkali v noci 🙂 a teraz jej najnovsia zabavka je, ze uklada hracky spinkat.. a ked sa zobudia, tak ich zase povybera a zase ulozi spat, asi trilion krat denne 😀 . A medzi hrackami som objavila tri stratene dudky (kvoli ktorym ma novu fosforovu), ovladac, pero, tuzkovu baterku (zatial neviem z coho ju vytiahla 😖 ), papucu a kelimok z aktivie (samozrejme neumyty 😠 ).. som zvedava co tam objavim poobede

kafoditka
28. máj 2011

Dobre ranko zeny 🙂 potrebovala som par dni oddych od tejto mojej zavislosti zvanej modry konik 😀 boli sme len my traja na zahrade v Lehniciach, super som si oddychla, oberala jahody, slnila sa na lehatku 🙂 ale asi som sa napila studensej mineralky, lebo ma paradne boli hrdlo a upchava sa mi lava nosna dierka 😠 dnes sme sami doma s malym, vonku je otrasne a zima, takze zahajujem papucovu kulturu 😉 Inak dnes sa malemu podaril rekord - spal 12 hodin s jednym polozobudenim o 5rano (!!! 😕 ) na papanie a potiahol do 7. Fajnovo som sa vyspala, jooj dieta moje, zachovaj si dobre zvyky 😀 idem si vas docitat...
@mirka285 vsetko najlepsie k narodeninkam moja 🙂 @aalexis007 Mati tebe tak isto vsetko najlepsie 😉
@katty17 Kati, Sandricke skore uzdravenie prajem 😔

maxara
28. máj 2011

@kafoditka Domi pridavam sa k papucovej kulture, al eaz po velkej pardubickej, kedze zajtra cakam strassku, tak nech ma neuda na socialku.. ja dnes tiez bacujem sama s Nini, mm isiel s Branom na chalupu na veeelku zurku, 18tku branovu, ako dozor.

bambola
28. máj 2011

dobre ranko,

tak bolo mi odobrane dieta a mozem sa ucit 😉 😀
v noci riadna burka, mama radsej vsetko povytahovala zo zastrcky.
musim baby ale priznat, ( @dugyna @noemarta) , ze je to super pocit ked v noci chladnejsie alebo taka burkisko ako dnes v noci, ze sa mala pricicne a sa spolu tulime 😵 ona je totizto inokedy neustale v pohybe a neda sa len tak postiskat , nieto este mojkat.

vcera ked bolo este pekne tak som bola trosku popestovat svoju uchylku 😀 boli sme sa prejst do novej vystavanej stvrte a poobzerat domy 😎 by ste ale neverili ake obludy a monstra a nevkusy si ludia dokazu postavit 🤐 ale boli aj pekne kusky 🙂

@dugyna dugy ja menzes este vobec nemam, takze tak 🙂 a papa ranajky, desiatu (ked stihnem este predtym ako je uplne hotova), obed a vecer kasa, pomedzi to nejaky ryzovy chlebik (kekse uz vobec nechce, hadze mi ich na zem 😀 zeby nebola na sladke? 😕 to neni potom do rodiny 😀 ) no a o 11 doobeda pije cicik (lebo ju tak uspavam) a cicik este vecer a potom pocas noci

kafoditka
28. máj 2011

@maxara uau na oslavu 18tky by sa zabudnut nemalo, dufam, ze to poriadne roztocia 😉 ja som si teraz vlastne uvedomila, ze som nikdy nemala taku poriadnu oslavu narodenin, ze torta a vela ludi pokope 😔 nasi na taketo veci nikdy neboli... cakam, kym mi maly zaspi a tiez idem nieco upratat, povysavane uz mam, tak zmyjem podlahy a utriem prach. navarene mam, dokonca aj babovku este zo vcera 🙂 dnes by mohlo ist nieco dobre v telke, mam chut si pozriet nejaky dobry film

adelaine
28. máj 2011

ahojte, kocky, prosim, tie co mate macleren xt...da sa dat zadna opierka do lahu, ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre