Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. feb 2010

meruska no vidis,a mozes konecne spokojne pokracovat v tehulkovani-bez obav a stresov 🙂

maxara
26. feb 2010

meruskaaaa supiiiis, tesim sa, uz som si to hned aj poznacila 😉 do tabulky...
konecne super sprava, po tych ericicinych hrozostrasnych 😕

meruska
26. feb 2010

inak tej mamicke co bola dnu vyse hodiny zistili ze babo je velmi vazne poskodene a ona je uz v 26 tyzdni a teda nic sa neda robit...vraj ked sa narodi vela nepozije... a kedze sa potrat uz nestihol tak ho musi riadne porodit... obaja aj s manzelom vysli von uplne hotovy...strasne plakali

mirka285
26. feb 2010

ericica aspon vycerpala tie zle spravy a meruska priniesla uz tie dobre 🙂 teda az na tych manzelov,to je smutne ☹

maxara
26. feb 2010

k umyvacke... tiez si myslim, ze je to super vec... hlavne po dobrej zurke, alebo rodinnej oslave... nahadzem zapnem a dovi... odkedy ju mame, tak aj moja mama, zastankyna prania v rukach, zehlenia obycajnou nenaparovacou zehlickou a umyvania riadu rucne, ju chce... samozrejme, ze velmi spinave treba trochu oplachnut, ale este sa mi nestalo, ze by som mala viac spinave po vytiahnuti z umyvacky.. myslim tym, ze nezaspinili sa mi trebars pohare od hrnca od paprikasu... maximalne mi ostalo nieco extremne spinave, alebo zaschnute, nie uplne ciste... ze bolo treba rucne docistit... ale nikdy nie pohare, ani taniere... ja sommaximalne spoko... chvalim tento vynalez

katarina7777
26. feb 2010

meruska gratulujem.... dneska v noci sa ti bude super spat.... mozes pokracovat v uzivani tehotenstva 🙂

Tej druhej mamicky mi je strasne luto, bohuzial taky je zivot a stavaju sa aj take smutne veci ☹

maxara
26. feb 2010

kafko kraaasny 😉

katarina7777
26. feb 2010

baby super vec je aj susicka, ja som bola vzdy proti ale tento rok ked mi ani po troch dnoch neuschlo pradlo tak sme kupili....super vec, uz skoro vobec ani nezehlim, pradlo je makucke, vonavucke a staci ho po vytiahnuti poskladat. 😉

katarina7777
26. feb 2010

maxi keby mam teraz po veceri umyvat riad tak by ma slahlo, takto zapnem na noc mycku a rano vytiahnem vsetko cistucke...aj ja si myslim ze rucne tak dobre neumyjes a nevysusis, hlavne pohare.

katarina7777
26. feb 2010

my teraz mame noveho pomocnika robota co sam vysava, volame ju Lucy, hlavne kto ma psov ako my je to dobra pomocka...kazdy den treba povysavat... aspon jedna robota odpadne 🙂

zuzik1983
26. feb 2010

mirka 285 mozno sa necham niekedy prehovorit a ked sa mi uz nebude chciet riad umyvat,tak kupime.ale zakial sme len dvaja sa to este prezit da 🙂

meruska gratulujem,teraz si uz v pokoji mozes uzivat zvysok tehu.toho paru mi je velmi luto,ja si to ani predstavit neviem...

maxara
26. feb 2010

katka to je pravda, ja si umyvacku nemozem vynachvalit...
zuzik tiez sme len dvaja, ale ved nemusis ju pustat kazdy den a pichnes tam naozaj vsetko... akurat mam o supravu tanierov viac, aj poharov, lebo kedze sme len dvaja a umyvacka nebezi uplne furt, tak sa tam hromadia 🙂

zrzulka
26. feb 2010

kati a tvoja mycka aj susi??? No nase riady su mokre ked sa vypne a idem vykladat ale aj tak som rada ze ju mame. I ked ja umyvam este aj vela veci rucne. Ozik co vsetko nedavate do mycky??? ja len teflonove veci, drevene, noze...a malej flasky nie...Iba taniere a lyzicky... Je toho dost....a z niektorych salok zliezli obrazky....nikdy neviem co tam mozem vtrepat a co radsej nie....

karinnka
26. feb 2010

Jeeeejda MERUSKA,tak gratulujeme 🙂

maxara
26. feb 2010

zrzulik nasa aj susi... asi poslednu pol hodinu... ja vytahujem uuuplne krasne nalestene suche horuce pohare... a davam tam aj noze, nerez a aj drevo... vsetko okrem par veci, ako je pekac, ktory by mi tam zhrdzavel... ale teraz je uz vsetko oznacene, co tam moze ist

lenkaaninka
26. feb 2010

jako baby teraz tu bola mama my ako bývame v jednom dome s našimi tak jasné že sa furt vadíme každá mame jedno poschodie ale aj tak sa vadíme o všetkom a teraz mi zahlásila že ona mi ten kočiar kupi teda babatku tak som sa potešila lebo pri dvoch detoch jedno mi ide do školy ja doma manžel na roztrhanie nie je to med lízať 😅

zrzulka
26. feb 2010

Meruska super, gratulujem k dobrym spravam ... Urcite ti padol obrovsky kamen zo srdca a gratulka aj k chlapcekovi....

Inak neda mi to opytat sa a ako vies co sa stalo tomu paru pred tebou? ty si ich poznala????

katarina7777
26. feb 2010

zrzulka ja ju vzdy pustam v noci, lebo to elektrina stoji menej, setrim 🙂 ale jasne ze susi, ked skonci tak riad je trochu jak spareny lebo je horuci ale necham 10 minut otvorenu umyvacku a moze sa hned pouzivat.

zrzulka
26. feb 2010

leni aj nam nasi dost pomahaju tak to poznam. kocik sice kupovat nebudu ale mamina vzdy ked tam pridem tak ukazuje co malemu kupila. raz su to teplaciky, inokedy nohavky,. Vcera mi ukazovala leporela (jak keby sme ich nemali dost doma po malej 😀 )... A o malej ani nepisem.... Je to ozaj velka pomoc i ked to clovek ani necaka... Mne je to aj blbe ale beriem to tak ze sa tesia, lebo vzdy jej poviem nech nekupuje, ved malemu som uz nakupila co bude potrebovat na zaciatok a neskor sa dokupi....

zrzulka
26. feb 2010

kati vidis tak ja som nedockavka lebo ja jak vypne tak hned aj otvaram a potom jasne ze su mokre.... Niekedy ked zle ulozim je v zareze aj voda....

zrzulka
26. feb 2010

No umyvacka je cela veda, ja pouzivam vzdy len jeden program. Slahnem vsetko na 70 stupnov nech je to cistucke 😀

maxara
26. feb 2010

zrzulka nasa zapipa az ked je vysusene... ale otvorit ju mozem aj za jazdy, ked nieco trebars surne odtial potrebujem, alebo zabudnem vlozit

zuzik1983
26. feb 2010

no ved to,urcite by bolo treba dokupit riad,lebo tolko nenaspinime.a to umyje aj 2 dni spinave zaschnute riady?a som nevedela,ze aj vysusi...

maxara
26. feb 2010

v pohode umyje... take bezne spinave taniere od jedla a pohare... dokonca mm tam bezne dava pohar od kakaa a to dno tam pekne prischne a kludne to tam je aj dva dni a umyje... tym ze to pekne namokri, potom napari, teplota zavisi od programu, ale vlastne horucou vodou umyje prevaznu cast a k tomu aj tak davas tabletky, sol a lestic.

katarina7777
26. feb 2010

zrzulka skus ju pustat predtym jak idete spat, aspon tam das vsetky veci a rano mas vsetko ciste, ja som si tak zvykla..... aj mne rodicia a svokrovci velmi pomahaju, babky by chceli vsetko kupovat 🙂 ja neviem niekedy ako reagovat ked nieco prinesu, aby som ich neurazila a berem to s vdacnostou... z manzelovej strany je to prve vnuca ...vsetci sa velmi tesia 🙂

zrzulka
26. feb 2010

Niekedy ostane nejaka spinka ale to s alahko da odstranit, nemusis drhnut...
Ozaj a s akymi tabletami mate dobre skusensoti? Nam odporucili Calgonit tak sme ine ani neskusali.

zrzulka
26. feb 2010

Pozrite tie co mate deti... a mame o nedelny program postarane...
http://zvolen.virtualne.sk/?program=205&module_...

maxara
26. feb 2010

zrzik nam ked prisiel ten servisak, tak nam povedal, ze on pouziva tesco tablety a je maximalne spoko... dolezite je vraj, aby tabletky, sol a lestic boli jednej znacky.. ze kazda firma ma ine zlozenie tych veci, ale spolocne davaju rovnaky vysledok... tak neviem, ci to pravda. Nam svokra zo zaciatku dala vzdy calgonit, lebo mala toho mrte nakupene v nejakej akcii a potom sme vyskusali to tesco vsetko spolu a tiez v pohode... ja v tom nevidim rozdiel, okrem ceny teda... ale snazime sa riadit tym, ze vsetky tri veci od jedneho vyrobcu

maxara
26. feb 2010

baby mne povolili tie prdy... sa tesim, sice teraz zacinam prdiet ako slon, ale aspon to menej boli 😅

zrzulka
26. feb 2010

Maxi gratulujem ... tak to acidko nakoniec zaucinkovalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre