Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. jún 2011

tak uz mame aj psiu granulu zasebou 😠

bambola
1. jún 2011

@kafoditka no ja som vzhladom na jej vyuzitie aj rada, ze som si nevymyslela nejaku drahu 😀 u nasich tu mam cestovnu a ta je nevyuzita 😠

katka55
1. jún 2011

@kafoditka tak to bud rada. my musime dookola pocuvat cd v aute a ked idu tapusky, tak si aj zatlieska a na varila mysicka kasicku sa chichoce 😉

cigaretka5
1. jún 2011

baby tak my sme mali vcera kulturny vecer, boli sme na cockerovi a bolo to famozne

katka55
1. jún 2011

@maxara ten zahradny domcek bude urcite super. a hojdacka by sa mala ninke tiez pacit, tak aspon na chvilu bude mat o zabavu postarane. potom hod foto 😉 a s tym tm kolegom je to velmi smutne ☹

kafoditka
1. jún 2011

baby odchadzam vonku, pa zatim

mirka285
1. jún 2011

@katka55 no Patko asi nebude vediet kto je canaky 😀 @bambola Mati takze ta najlacnejsiaje v poho,no super lebo tu som chcela kupit,mala tam bude par krat tak som chcela nieco lacne...

mirka285
1. jún 2011

@cigaretka5 to ti verim ja ho mam velmi rada,pocuvam v aute...

bambola
1. jún 2011

@mirka285 miri, obycajna klasika, dve polohy, pevne tycky a surove drevo, neni to lakovane ale ani sme nelakovali, cerstve sa lepsie ohryza 😀

katka55
1. jún 2011

@mirka285 Miri, ale ved ide o tie pesnicky 😉 On sa tak tesi, ked sa nieco deje. Vcera kukal na kuzelnika a strasne sa mu este pacilo, ako sa smykali deti v tych nafukovacich hradoch 😀 Proste chcem byt s nim niekde vonku, ked uz je mdd a kopec programu v ba 😉

denisse
1. jún 2011

ahojte ...
my sme tri noci po sebe tiez zle spali ... barunka ma nejake divne sople, v noci jej asi stekaju do hrdla a strasne kasle .. ale cez den nekasle takmer vobec ... v noci ale z toho nemoze spat, chrci jej tam kasle, zle sa jej dycha, tym padom sa jej zle koji .. uz tretiu noc sme o polnoci odsavali ... a strasne sa hadze v posteli a kedze spi so mnou, tak sa jej celu noc uhybam .. no proste parada ...
mne to teda nevadi, ak aspon cast noci mozem tvrdo spat, mne staci malo spanku .. mne po takych nociach viac vadi, ze bara je nevyspata a je zla cely den ...
davam jej mucosolvan, tak snad ju odhlieni a bude dobre ...

v sobotu chystame trosku predcasnu oslavu nelinych narodenin, tak uz spekulujem nad menu, chystam, nakupujem ... 😀

mirka285
1. jún 2011

@bambola no tak ju kupim,mysim,ze ku nasim bude uplne dostacujuca 🙂

denisse
1. jún 2011

@katka55
aj mi pocuvame canakyho, furt dookola 😀
a UM nepomoze ... aspon si myslim, tie deti na nebudia od hladu ... ale ak uz chces zacat odstavovat, tak mozes UM skusit, ale na nocne budenie to nepomoze 😉

mirka285
1. jún 2011

@katka55 jasne,ved chapem,to som si len srandu robila...treba niekam ist,my sme tiez povodne chceli River park,ale kedze je Gabo doma,tak ideme vybavit tu Ikeu...

katka55
1. jún 2011

@denisse odstavovat zacneme asi po dovolenke 😉 tak uz len dufat, ze tie nocne budenia sa zase obmedzia na max. 2-3 😅 som zvedava, dokedy ho to bude takto bavit 😒

katka55
1. jún 2011

@mirka285 😉

mirka285
1. jún 2011

no kocky idem ulozit dieta na obedny spanok,Gabo ide do posilky,ja cvicit pred telku...inak u nas sa vycasilo a svieti slnko 🙂 snad to vydrzi a nezacne prsat,pekny den vsetkym

adelaine
1. jún 2011

ahojte,
ja uz som bola s malym vonku, sice to vonku vyzera tak kadejako...je celkom teplo, az dusno.....
akurat dumam, ci zavesim pradlo von 😖

inak, risi miluje pesnicky od canakyho a podhradskej, mame CD s veselymi pesnickami aj uspavankami,
tie vesele mu pustam skoro kazdy den, je srandovny, lebo ked ich pocuje, uz sa natriasa 😀 😀

my tiez ideme pozriet s risim von, nieco mu pekne kupit, ked je ten MDD...mne sa pacil velmi ten Linduskin
bazenik, tak nieco podobne asi...hlavne aby mal striesku 🙂

bambola
1. jún 2011

@mirka285 miri myslim, ze pri postielke ako takej je to jedno pokial na nu nemas speci poziadavky, navyse ak je to len na obcasne pouzitie, my sme si dali zalezat hlavne na matraci, ten stal tusim viac ako postielka 😀 ale to tak vacsinou byva , ze matrace su najdrahsou castou postele 🙂
@katka55 joj, hned by sme aj my sli 🙂

moje dieta spi, dufam, ze tri hodky a ja sa idem zase pustit do memorovania 😢 🙄 ☹ 😒 🤐

denisse
1. jún 2011

@katka55
ja odstavovanie zatial neplanujem, kojenie mi momentalne nevadi ... aspon do konca roka by som chcela a potom uvidim ...

idem dat malu spat a zehlit .. dnes nie je az tak horuco 😉

lutsine
1. jún 2011

Kocky,kedy planujete druhe babo?...tie ktore mate zatial iba jedno... 🙂

cigaretka5
1. jún 2011

@lutsine my asi v januari 🙂

bambola
1. jún 2011

@cigaretka5 😀 😀
@lutsine radsej neplanujeme 😉

katka55
1. jún 2011

@denisse ja mam silnu motivaciu odstavovania - operaciu oci 😉 a ja ani nie som velmi zastancom uplne dlhodobeho dojcenia. ale mozno motyka vystreli a budem tu dojcit najdlhsie 😀
@lutsine my zatial neplanujeme, ale mozno o take 3 roky...

cigaretka5
1. jún 2011

@bambola vies ako sa hovori, najlepsie je neplanovat

cigaretka5
1. jún 2011

@bambola a co tu ty robis nechcela si sa nahodou ucit?

cigaretka5
1. jún 2011

@katka55 kati a ty co mas s ocami? ides na laser?

bambola
1. jún 2011

@cigaretka5 mne naplanovane veci aj tak nevychadzaju 😉
ved sa ucim ale ja sa nedokazem stale stale, tak si obcas refreshnem stranku 🙂

denisse
1. jún 2011

@katka55
aj ja by som chcela ist na laser, tiez ma stvu okuliare aj sosovky a som si hovorila, ze ked si svoje odrodim a odkojim, tak pojdem ...
ja si myslim, ze dojcenie do dvoch rokov je v pohode, ak to tak vyhovuje matke aj dietatu ... a nelu som kojila 18 mesiacov, z toho poslednych par uz mala aj UM, co som rada, lebo mi po odstaveni neprestala pit mlieko ... aj teraz by som si to tak nejak predstavovala ... no uvidime ... 🙂

cigaretka5
1. jún 2011

no dievcata idem nakrmit dieta a pracovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre