Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
2. jún 2011

@tutulka12 Takže to bude asi pravda 🙂

maxara
2. jún 2011

@dominikaa no mne prave teraz sa zacina zdat, ze tu uz prestavame poniektore byt kamosky 😉 a niektore sa mame este radsej ako predtym.. cize sa mi zda, ze sa to tu kristalizuje..

@alica26 @tutulka12 no ja to tu uz dlhsie hovorim.. 😔 snad je to len moj chvilkovy stav.. bola som zvyknuta, ze sem pridem, napisem co sa mi prihodilo a rozbehne sa tu debata a ja pojdem spokojna vykecana spat.. ale to tu uz dlhsie takto nefunguje.. dost casto si sem pridem akurat vyzmykat nadoblicku, co ma mrzi.. ☹ a dnes som napr chcela napisat tiez, ako mi usli psi vratane stenata a uz som sa v duchu s nimi lucila, o tom, ako som velmi sucitila s tou manzelkou toho mm kolegu, co umrel.. ale na druhej strane vas nechcem zatazovat smutnymi pribehmi, hoci mne by sa ulavilo.. a po druhe, dnes by som uz dalsiu ignoraciu ako bola rano nezniesla 😔 proste som dnes smutna.. dec ol

denisse
2. jún 2011

@maxara
nesmies si to brat osobne . 😉 .. moje prispevky (a myslim, ze nielen moje) ostavaju velmi casto bez reakcie ... a tiez obcas na nejaku reakciu cakam, ale chapem, ze niekto na to nema co povedat, niekto by aj mal, ale bude nema cas alebo sa mu nechce 🙂
ja viem, ze ty sa snazis na vsetko reagovat 😉
neboj, zajtra bude lepsi den 😎

tutulka12
2. jún 2011

@maxara tie šteniatka som videla na fotkách čo si dala, prekrásne 🙂 ale sa našli havkovia nie? och no musí to byť ťažké pre tú ženu, ja si nedokážem predstaviť žeby som prišla o Milana ☹ zrejme aj pohreb bol veľmi náročný na psychiku... ja neznášam pohreby :-/ no ale kto ich má rád nie?

tutulka12
2. jún 2011

musím pochváliť Teodora, dnes sa prvýkrát vykakal do šerblíka 🙂

bambola
2. jún 2011

@maxara ale tak peti ved je jasne, ze nie vsetci su uplne super sadnu, niekto viac , niekto menej 🙂 ja som vdacna uz za internetovu komunikaciu kedze z mojho okolia dietatko nikto nema a tie kavicky a grilovacky a zoo a deky a hojdacky..... to berem ako bonus 😵
@tutulka12 pytal sa? 😀 ale nie, srandujem 😉 isto potesi 🙂

dievcata este som chcela taky maly preslov..... budme vdacne, ze su nase deticky zdrave (popripade so zanedbatelnymi problemami), ze mame s nimi len trapenia typu, ze nechce spat, ze chce spat len v pritomnosti matky, ze kvici v autosedacke, ze otvara roldorku, ze sa len teraz posadil.....a pod (rychlo som si na tieto spomenula 😉 ), ja si kolko krat vravim, ze som vdacna za to, ze je zdrava. dnes ma to zase napadlo aj preto, ze mi kamaratka pisala, ze sa jej predcasne narodila mala (v 36tt) co by v principe nevadilo ale ma nejaky zriedkavy syndrom srdiecka a hned po narodeni ju museli previest (z BB) na Kramare a odvtedy je tam 😔 😒 ☹ dozvedela som sa to len teraz lebo doteraz tam bola s nou a o tyzden sa tam opat vracia, tak ju isto pojdem pozriet

tutulka12
2. jún 2011

@bambola 😀 nepýtal, dnes som ho tam prvýkrát posadila a hneď sa vytoto, tak ma to potešilo, aj keď viem, že si to absolútne neuvedomuje 🙂
srdiečko sledujú aj Teovi, lebo má väčší šelesť ako je normál u takých malých detí + má zúžené cievy... už teraz sa desím ďalšej návštevy u kardiologičky ☹ mojej kamoške sa narodila dcérka 2 týždne pred termínom a od narodenia už bola na 3 operáciach srdiečka a teraz má tuším nejaké 4-5 mesiacov ☹ 😔

maxara
2. jún 2011

@denisse no hej, uz asi dva mesiace si to neberiem osobne, ale teraz je zrovna cas, kedy som potrebovala ozaj trosku podpory a tak som jednoducho dnes ostala z toho az namrzena.. ☹ akoze ked napisem, ze som dnes varila spenat, tak az tak moc necakam, ze mi to niekto okomentuje, ale ked napisem, ze je mozne, ze sa tehulnieva u nas, tak som cakala nieco malo, aspon fň.. ale nechaj.. proste to dnes osobne beriem 😉 ja viem, ze meskajuce kramy este tehu neznamenaju..

@tutulka12 ano psi sa nasli.. vybehli na ulicu, ked sme sa nakladali do auta, mm nechal otvorenu branicku.. a vobec sme si to nevsimli, ani na ulici sme ich nevideli.. az potom na pohrebe nam volal sused, ze auta flekuju pred domom a ze pozeral z okna, ze co sa deje a nasi traja magori tam prebehuju cez cestu.. hore dolu.. tak ich zobral k sebe..
no a ta baba.. chudatko, vdova mladsia odo mna, s troma detmi ☹ velmi mi jej bolo luto, uplne pochudnuta a strhana..

@bambola nuf..
chuda dievca aj malinke babatko.. ked chces, opytam sa sestry ako su na tom

tutulka12
2. jún 2011

@maxara no super, že vám ďaleko nezdrhli, tak aspoň niečo pozitívne na dnešnom dni, nie? 😉
no tá vdova to teda nebude mať ľahké, chúďa ☹ ☹

katka55
2. jún 2011

@tutulka12 @dominikaa vitajte 😉 ja som sa tiez pridala neskor z rovnakych dovodov ako vy 😉 a aj teraz sa mi stane, ze kym zareagujem, bud je uz ina tema, alebo ma niekto predbehne 😀

@bambola Mati, vystihla si to. ja ked mam na patrika niekedy nervy, alebo ked tak premyslam, ze je nejaky aktivnejsi, nez som si predstavovala ( 😅 ), tak si presne poviem, ze chvala panu bohu je taky. aj ked chodime na tu kontrolu s oblickami na kramare, vzdy sa ma dr. spytaju, ci sa citi dobre, ci nie je spavy atd. a ja sa vzdy az vystrasim, ze to preco sa pytaju. a vtedy si poviem, ze ako dobre, ze od rana vystrajal a rehotal sa 😉 kamoske a malej drzim palce. to o nej si mi hovorila v zoo, ze?

@maxara hormoniky? hormoniky? 😀 ale nie. jasne, ze mozes mat na kona nervy, ved uz tu aktivne ficis vyse roka 😉 a vsimla si si vobec, ze si mala 10000 prispevok??? GRATULKA 😉 😉 😉 a urcite mas teraz aj take obdobie, co ti nepridava (zahadne meskajuce kramy a aj ten pohreb). vies kolko mojich prispevkov a dokonca prosebnych otazok zostalo nepovsimnutych? dokonca som parkrat mala pocit, ze ked som sa tu objavila, tak niektori ludia zmizli, lebo si so mnou asi nemali co povedat 😕 naposledy dost nedavno 😉 tak nieze pojdes do erdzian 😀 😀 pekne nas tu obstastnuj. maximalne si mozes na chvilku oddychnut, ako povedala denisse 😉

tutulka12
2. jún 2011

@katka55 ahoj 🙂

katka55
2. jún 2011

@maxara a vies co? nedala si mi ziadny lajk na moj novy fotoblog. to mam take skarede dieta alebo si ma odignorovala? 😀 😀 😀

bambola
2. jún 2011

@katka55 tvoje dieta tak vyvaluje okale, ze sa to vsetci bojime lajkovat 😀 😀

katka55
2. jún 2011

@bambola no prepaaaac 😠 😀 a matka ma zase male nohy 😀 (nic ine ma rychlo nenapadlo) 😉

alica26
2. jún 2011

@maxara ...chápem to, aj ja nemám občas svoj deň... 😖

tutulka12
2. jún 2011

decká spia a mne konečne začína siesta pri kávičke a nejakom filme s Mimom. pekný večer baby 😉

katka55
2. jún 2011

@tutulka12 uzi si to 😉

kafoditka
2. jún 2011

Caute baby... ja som uz totalne odrovnana, teraz som chytila take nervy na maleho, ze som musela odist z izby rozdychat to a on plakal v postielke ☹ cez den vonku sa s nim este dalo, ale tie ceremonie, co predviedol teraz dve hodiny pri zaspavani, no dovi... ak bude dalsia noc prebdena, tak ma fakt slahne, zajtra sme s mm pozvani na 50tku nasho sefa do prace a asi sa ma porad zlakne, ked ma uvidi 🙄 Keby som aspon vedela, co Filipovi je, aby som mu mohla pomoct 😔 . Dasna ziaden naznak noveho zubu neukazuju, teplotu nema, ani sople, aj za usami som ho chytala, ci ho nahodou nebolia, kadi ukazkovo... beriem to ako zasa jedno z horsich obdobi, ach jaj.. Idem hodit sprchu a spat, nech sa trochu prespim, kym sa okolo 23 zobudi.
@tutulka12 , @dominikaa baby vitajte medzi nami, konecne ste sa osmelili 😉
@maxara Peti nemam pocit, ze by tu bola v teme dusna atmosfera 😕 zenske hormony robia svoje, ja mam teraz tiez vselijake obdobie, len nie dobre, nielen co sa maleho tyka 😔

bambola
2. jún 2011

@katka55 male ale smrdia jej jak keby mala 40tky a pracovala na stavbe 😀 😀
a patkove okale su nahodou super 😎 akurat niekedy vyzera tak hrozivo ked ukazuje tym prstekom 😀

medved
2. jún 2011

Ahojte baby, priznam sa, aj ja Vas uz zopar tyzdnov citam, rada by som sa aj pripojila, ale je mi trapne sa sem takto navterkovat, kedze ste uz v podstate zohrata partia, ale ako povedala jedna baba predo mnou, pri najhorsom ma odignorujete nie? 😎

kafoditka
2. jún 2011

@medved caf a co si taka tajna? odkial si a ako sa volas? A babo?

katka55
2. jún 2011

@medved ahoj 😉 tiez som sa chcela spytat, ale kafko ma uz predbehla. takze? 😉 😉

gabika41
2. jún 2011

Dobry vecer damy.....@tutulka12,@dominikaa vitam a citte sa tu dobre.... 🙂
Pokial ide o moj osobny nazor co sa tyka vekoveho rozdielu nie viac ako 3roky....brat ma rozdiel 4 a sestra 6 a nie je to moc dobre.... 😒
@maxara .....uz sa tolko nedurdi...by si my tu velmi chybala...fnuk... 😉

katka55
2. jún 2011

@bambola takze nozka velkostou po maminke a ..... 😀 😉

medved
2. jún 2011

na tajnasa 😀 ale nie, som z BA, Ruzinov, stara korcula 35, a babo Lucka bude mat 7.6. uz 11 mesiacov

medved
2. jún 2011

joj a som Dana

katka55
2. jún 2011

@medved jeej, dakujeme za foto 😉 my sme 8.7. 😉

medved
2. jún 2011

@katka55 foto je z majstrovstiev, kedze byvam kusok od stadiona, boli sme tam kazdy den 🙂
a dakujem tebe aj @kafoditka za privitanie, ste zlate 🙂

katka55
2. jún 2011

@medved neni zac 😉 ja sem teraz len odbieham, lebo stale spekulujem nad pozvankou na maleho narodky. neviem totiz robit vo photoshope, ale rozhodla som sa, ze to zvladnem 😀 asi sa nudim, ked uz vymyslam taketo blbosti 😀

medved
2. jún 2011

@katka55 vo fotoshope som ja akoze uplne tupa, aj ked moja naj kamoska je fotografka 😒 a urcite sa nenudis, ved aj pozvanku treba, kiezby to niekto spravil za mna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre