Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
2. jún 2011

@maxara aj ma napada co by mohlo znamenat P ale to to asi nebude 😀
do kelu ze fesi, ja som zazila len takych starych alkacov s velkymi cervenymi nosmi, ze jaka skoda...
a inak celkom suhlasim s robikou 😉

robika
2. jún 2011

@maxara to si niekde napisem, aby som si to pripominala, ze este nebolo dno, ked som sa zatial neodrazila 😀

monline
2. jún 2011

@tinaki1275 nevadí mi, že sa ešte nerozbehol..štvornožky sa dostane kam chce, dokonca aj kam nechcem ja (hore po schodoch, už musíme namontovať zábranu)..všade sa stavia a robí sa frajerom- pustí sa a páči sa mu, že na to silno reagujem, buď zhrozene- ak je niekde, kde by sa mohol poriadne strepať, alebo ho vychválim aký je šikovný..ak je na koberci, či pri foteli...Leia behala už ked som pozerala video, tak teraz musí z nej byť pretekárka 🙂

zrzulka
2. jún 2011

@maxara pekne napisane len neviem ci sa mi este vobec chce odrazat 😒 zeby aj v mojom pripade hormony? to by bol ten lepsi pripad...nieco skarede na mna leze ☹ ☹

katka55
2. jún 2011

@monline ono sa da toho strasne vela spravit. teraz su nadherne veci a aj na nete je vela inspiracii 😉 no musis najst knizku nech ma danko fesnu oslavu 😉 a dakujem za komenty k fotkam. na dankove ocka sa ale nehrabeme 😉

maxara
2. jún 2011

@zrzulka Leni, oacka a luludi si proste povedali, ze sa kvoli tomuto foru viac trapia ako sa tesia, tak sa rozhodli si oslobodit dusu.. nic viac..VRAJ

robika
2. jún 2011

@maxara jasne ze tak bude 🙂 , lebo mm hovori, ze vzdy mam pravdu a samozrejme ze mi na zaciatku nikdy neveri...

maxara
2. jún 2011

@robika 🙂 😵 nemas zac.. som rada, ze sa vydaril 😉

monline
2. jún 2011

@zrzulka oacka aj luludi si vymazali všetko z profilu, všetkých priateľov...

maxara
2. jún 2011

@medved 😀 aj taky tam su , jaaj a ozaj, pevne verim, ze sa mi tam nepodari vratit 😉 fuuu strasny hnoj

monline
2. jún 2011

@katka55 Patrik je riadne okatý, len je rozdiel vo farbe očí...veľkosť je asi rovnaká 🙂

maxara
2. jún 2011

@zrzulka ale leni, to ty ani neovplyvnis ten odraz 😉 proste sa odrazis a cau sracky..

maxara
2. jún 2011

@robika 😀 😀 to preto, ze si zena ti to hovori.. lebo zeny maju vzdycky pravdu.. len nezabudaj, tu sme vsetky zeny 😉

monline
2. jún 2011

a chcem sa vás všetky spýtať...s čím sa najradšej hrajú vaše deti? čo ich zabaví na dlhšie? k čomu sa najviac vracajú? lebo hľadám tipy na darčeky k rôčku..aj pre rodinných príslušníkov, ktorí sa ma dokola pýtajú čo kúpiť..

zrzulka
2. jún 2011

@maxara aha... no ano forum ma byt o relaxe, takze chapem, tiez by som odisla keby som sa trapila, vlastne ja vzdy odchadzam ked mam pocit ze ma niekto ignoruje, nevsima, ked mam pocit ze som ako 5te koleso u voza ale neviem ci by som to niekomu vesala na nos, kto chce si ma najde...vie kde 😉

zrzulka
2. jún 2011

@monline my tiez este nechodime ale mna to netrapi, pri miske ma to trapilo ale pri patovi prechadzka ruzovou zahradou 😉

zrzulka
2. jún 2011

@monline luludi nie tu v priateloch mam, iba oacka zduchla

monline
2. jún 2011

@zrzulka verím, že si konečne užívaš bez strachu a obáv toto napredovanie Patrikove..na rozdiel od Mišky..ozaj, idete zase na preteky lezúňov? budú teraz v sobotu...kto ide? mne malý vtedy ked si bola ešte nelozil

medved
2. jún 2011

@monlline lucka sa najviac zabavi so vsetkym s cim nemoze, ovladace, kluce, mobily, labelo na pery je momentalne jej favorit 🙂

zrzulka
2. jún 2011

@monline my ideme 😉 mozno nam vyhra rodinny pobyt...aj ked urcite bude zaskoceny tak ako minule ze sa nehne od startu 😀

maxara
2. jún 2011

@monline uff, tak to je tazka otazka.. nas zabava caste menenie hraciek.. najviac Ninku bai, ked moze nieco od niekial vyberat alebo nieco niekam davat.. takze teraz ma hracky v krabiciach a to ju teraz tesi.. ze si sadne dostredu a vybera a uklada.. a potom k comu sa stale dokola vracia, aj ked uz dostane po ruke, aj padko nenapadko, je mm usb kluc zapichnuty v pracovnom NTB, kde akykolvek klaves ked stlaci, tak urobi vacsinou skodu.. cizeeee.. teraz dostala take tlaciace choditko, to ju bavi.. a ja na 1.narodky idem kupit babiku. Nemame ziadnu a minule som jej na plavani posunula tu cvicnu a nechcela ju potom dat instruktorke.. a mama jej kupila take formicky na piesok, kyblik, lopatku.. a druha babka s dedom jej dali ten zahr domcek so smyklavkou.. teda daju este len

maxara
2. jún 2011

@zrzulka no tak preto odisli 😉

robika
2. jún 2011

@monline u nas je kazda hracka super 5 minut, nic ho dlhsie nezabavi... niekedy som z toho zufala, ze stale musim vymyslat daco nove... moja mama mi uz dala vediet co kupila, taku hojdacku, tak dufam ze to ho bavit bude...
baby ja som zabudla, ze sme boli na poradni a Filipko skoro vobec nepribral, sice doktorka to nijako tragicky nevidi, vraj vahu na svoj vek nema zlu, dala mi nejake napady, ze co mu mam davat a ze o mesiac sa uvidi, ale tie jej napady, vraj mu mam davat do vsetkeho cukor, este aj do zeleninovo-masoveho prikrmu, pribinacik a podobne hovadiny... je pravda, ze bol zrovna vykakany a tesne pred jedenim, ale aj tak pribral iba 300 g za 2 mesiace

zrzulka
2. jún 2011

@monline mamin cecok jeho naj hracka....alebo mamina naruc...mama je proste ziadana...ale inak sa vyhra so vsetkym co nemoze 🙂

maxara
2. jún 2011

@monline jeej a kde a kedy to je? my by sme urcite vyhrali, ale mame tu tu velku zurku

zrzulka
2. jún 2011

@robika my tiez malo priberame, ma len 7,5kg ale pedina to tiez neriesi, my mame s papanim problemy, maso nezje vobec... 😒

robika
2. jún 2011

@zrzulka Filipko ma 8600 g, viem ze to nie je malo, ale papa mi celkom dobre, maso hlavne, ovocne velmi nechce, ale mam pocit, ze zje naozaj dost, ale nepribera, ze mu nabuduce urobi krvny obraz...
mne tiez este nebeha maly, postavi sa, ale dlho sa neudrzi na nozickach...
ja som prisla na to, ze doteraz nemal maly vlastne poriadne prilezitosti na zdvihanie sa, lebo mame vysoky nabytok a vlastne nemal sa za co, tak sme zacali trenovat a je vidiet velke pokroky...

monline
2. jún 2011

@zrzulka ako to tam vlastne prebieha? naraz lezú dve deti? to idú na čas? sú kategorie? či ako to je? koľko to zvykne trvať?

@medved to poznáme, tiež ho bavia ovládače a mobily a kľúče..a je zlatý, keď ráno sadne na posteľ, vezme ovládač, natočí sa k telke a zapne ju 😀
@maxara toto robí aj Danko teraz..najradšej vkladá hračky všade..do krabíc, do zatváracieho nočníka, do šuflíka, do barbie auta..najradšej sa hrá s figúrkami zvieratok z toho traktoríka, tie nosí všade a ukladá..vozí ich v tom nikinom barbieaute 🙂 a dnes som sa smiala, lebo v nom vozil aj malý bager na mieste vodiča 🙂 ten bagrik má zotrvačník a páči sa mu chodiť s ním...mal by dostať bicyklík a to chodiace tlačítko..a od mojej mamy a od nás neviem čo kúpiť..

tinaki1275
2. jún 2011

no zase mi vypadol net.. 😠 som sa tesila predcasne.. 😖 tak ked neodpisujem ,nemyslite si ze nechcem.. 😕 akurat sa mi neda..

robika
2. jún 2011

@monline u nas je to vyberanie vsetkych veci z krabic a skatuliek, ale este sa mi nepodarilo ho naucit vkladat spat tie veci, takze za par sekund, ze vsade bordel...
a co je to to chodiace tlacitko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre