Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. jún 2011

@bambola Mati teraz je v alltoys akcia na chodítko, stojí 25 eur..Danko ho dostal, doteraz sa len hral s tými hračkami na ňom, veľmi sa mu páči, ale dnes som ho postavila a on stál..a zrazu sa rozbehol (ja za jeho zadkom) a spravil pár krokov, samozrejme skoro behom, ale mal takú radosť! som ho vychválila a potom to chcel stále robiť..ale aj pavúka si zvykol tlačiť pred sebou, aj pracovnú stoličku na kolieskach, pri všetkom sa dá držka natĺcť, ale však si ich ustrážime 🙂

mirka285
3. jún 2011

@noemarta no veru z oboch jednotiek,na tej jednej to ani neni moc vidno ale na tej druhej si odrazila roh,takze to si vsimnes hned ☹ a bojim sa,ci jej tie zuby teraz nemozu scerniet @adelaine,co povies?

monline
3. jún 2011

@mirka285 keď som ja mala asi takýto vek, ževraj som zaspávala len v kočíku..a raz som sa zobudila, postavila a prevrátila, o rúčku som si vybila tri horné zuby..krvavý masaker..narástli mi asi o dva roky neskôr ako rovesníkom...ešteže sa Linde nestalo niečo podobné..podľa mňa jej tie zúbky nestmavnú

monline
3. jún 2011

kým som si vás prečítala, malý sa zobudil..teraz sa snaží dostať k nikinmu notebooku, ale nemôžem ho tam dlho nechať, lebo nika ho ešte nesmie dvíhať..tak idem
ďakujem za tipy na darček, večer sa ozvem

mirka285
3. jún 2011

no tak dufam,ze nie...idem aj ja,Linda sa zobudila,tak sa naobedujeme a ideme sa k nasich kupat..Tomas dosiel zo skoly,vypytal si peniaze a uz aj zmizol,tiez isiel na kupko...a kukal jak puk co som v jeho izbe a za jeho kompom,si myslel,ze sa mu tam lasujem 😝

monline
3. jún 2011

@mirka285 lezieš do jeho súkromia, si si dovolila teda! 😀

bambola
3. jún 2011

@mirka285 no ved jasne, ze ked sa linda s nim hra tak nie 🙂 ja som len myslela, ze ked uz beha tak ak ti tam nahodou stoji prachom 😉 mne sa prave to vase paci, prave kvoli tym hracim veciam navrchu 🙂

baby konecne sa tu rozprsalo, akoze uz aj tri hodiny hrmelo a teraz prsi 🙂 ale je to taky prijemny dazd, akurat som chcela poslat ale poobede mamu kocikovat a takto sa nebude dat 🙄

@monline dakujem za tip 🙂 a je pravda, zetak ci tak musim byt pri vsetkom pri nej a tak aj pri tom choditku 🙂 idem ho kuknut ci sa mi paci 😀

bambola
3. jún 2011

@monline mon robi to aj zvuk?

bellablonde
3. jún 2011

caute kocky,
ja dnes len z rychlika

@macik27 Karolinke prajeme krasny meninovy den 😵
@monline som rada, ze to ma Nika stastne za sebou

bambola
3. jún 2011

@mirka285 miri teraz ma napadlo, ze ci lindu nebolia tie zubale ked kuse (hlavne jablcko a take) resp. aj ked papa, lebo predsalen je ten zub odhaleny a ked na to pride teple alebo studene asi to nerobi dobre. ja som si tiez takto roztrieskala zuby na lade a teda bolelo to jak slak aj ked som jedla len rohlik 😖 nejdete k zubarovi? uvidis co napise @adelaine to ma len tak napadlo, ze vlastne aj ja som mala takto nastrbene

lutsine
3. jún 2011
monline
3. jún 2011

teraz ma napadlo, že toto som chcela napísať už ráno...dnes ráno našla Katka Marečkovi kliešťa na krku, včera ho nezbadali...nebol príliš napitý, tak musel byť z poobedia až večera, to sa Mareček hráva na dvore, kde sa hráva aj Danko..lozia v tráve, hra j ú sa pod stromami...treba dať na to pozor

b jh mzu mz ,.Pú§ô.-.-łŁk

zrzulka
3. jún 2011

@mirka285
@mirka285 😀 😀 😀 sa musim smiat, prepac...akoze pri tychto krpcoch este vobec nepremyslam nad tym ze raz budu v puberte a poslu ma kade lahsie....tak daleko s myslenim este nie som ale paci sa mi ked o tomasovi pises, podla prispevkov mam pocit ze mate kamaratsky vztah... taky by som aj ja raz chcela mat s detiskami... 😉 😉
@bambola gratulka k zubom, 4 naraz...ufff musi ju to riadne boliet...Aj jej to niecim natieras? Ja som si ani nevsimla ze sa patovi vytlacili dalsie dva, on ma do pusy nepusti 😒
@denisse poriadne oslavte nelkine narodky, ten stav co opisujes ma aj miska ale ona je akoze v poriadku, asi ma problem s mandlou ci co. musim sa na to spytat pediny ale kedze teraz uz poradna len raz za rok tak furt zabudnem...Pocut ze chrapci ale to ma akoby nonstop.Pri zuboch byvaju taketo stavy, to mavala aj sople vtedy a tiez jej to nikdy neslo odsat. Tak drzim palce nech to nie je nejaka alergia.
@cigaretka5 gratulka k oficialnemu potvrdeniu tehu, prajem prijemne tehulkovanie ...rok 2012 zacnes s tym najkrajsim povianocnym darcekom 😉

zrzulka
3. jún 2011

u nas strasne zacalo fukat , hned po tom ako som vyvesila postelne pradlo na balkon, samozrejme ze kym som ho opat pozbierala tak mi odletela plachta 😠 😠 😠 a dazda nikde, asi usiel do ba... tak si uzite a ja tuzobne cakam ze zaprsi a nist
@bambola

maxara
3. jún 2011

@kafoditka Domi, dali nam ju nasi a mama si za ten svet nevedela spomenut, ci v tescu ju kupili alebo inde.. ale skratka stale splietala tesco.. tak asi tam.. 😉

@gabika41 @tutulka12 baby, tak nase menicko je nami vymyslene a je to takto.. predjedlo bude susena alpska sunka, s ostiepkom vykrojenym do 60, rukola a susena slivka.. , polievku som si vymyslela rajcinovu hladku (teda bez ryze a pod) a do stredu hustu kremovu cesnacku, kopcek a navrch kusok vnatky petrzlenovej.. druhe su zidovske rezne a sosovicova ryza (ale aj samotna samozrejme, lebo toto malokto pozna a vela ludi sa zatvari cudne, ale je to bohovske) a k tomu nejaky kompot alebo kysle, kto ako.. a dezert bude ovocie so zmrzkou a slahackou.. no a potom este robim tie nechutne kolaciky a jednohubky.. z tohoto obeda mi ostanu nejake rezne a ryza, to dam na misy, potom urobim este cinu okolo 17tej, pre tych ostatnych.. tu mam napacovanu.. no a ak by bolo malo, tak pizza 🙂

@bambola oki, tak sa navtiras s katkou, teda ak dovtedy nenavtirkas ku katke skusat 😒 nuf?
@katka55 krasna bude slavnostna tabula, mam odfotit?
@adelaine mas pravdu.. len niekedy potrebujes pohladkat na dusi a ked si tu zvyknuta na take a nenachadzas to tu.. tak si potom sklamana..
@cigaretka5 draha gratulka k potvrdeniu, tak uz tehulkujes oficialne 😉 😵
@booklover hej su trapni.. ktovie preco to tak je...

macik27
3. jún 2011

ahojte dievčatá tak ja po dlhej dobe využijem spánkovú chvílu mojej Kajušky a prispejem pár slovami aby ste si nemysleli že som aj ja odišla do večných erdzian 😀 dnes oslavujeme prvé meninky malinká dostala kopec hračiek a knižku a nejaké dobrotky (myslím ovocné výživy)...Trenčínom sa prehnala búrka veliká a ja v tom najväčšom lejaku som utekala do Lidlu kúpiť malej cestovnú postielku aby mala kde spinkať keď pôjdeme na dovolenku...mimochodom chystáme sa do Podhájskej tak kto tam bol môžete mi dať nejaké to info 😉 a ešte pridám foto mojej Karkulky na hojdačke
@bellablonde ďakujeme za gratulku 🙂

bambola
3. jún 2011

@monline mon ja malu kontrolujem kazdy vecer, vsetky zahyby, ja mam z tohto dost strach 😒
@zrzulka nenatieram, neni to take hrozne ale je na nej vidno, ze ju to minimalne omyna, chuda moje. este trosku sa potisknu a snad bude pokoj 🙂

bambola
3. jún 2011

@macik27 pripajame sa, vsetko najlepsie 🙂

maxara
3. jún 2011

@denisse vdaka, veru, nech nam to vyjde.. 😉
@vierkaha 😉 o tyzden

maxara
3. jún 2011

@zrzulka 😲 😲 u vas neprsalo? ved u nas krupy padali 😕 😕

maxara
3. jún 2011

@macik27 tiez sa pripajame k meninovym gratulkam

tinaki1275
3. jún 2011

dobry den damy ..tak dnes stiham aspon dve stranky precitat.. 🙂 a moj mobilny net zatial ide tak mozno stihnem aj viac..pozeram ze mame nove julovky ..super za taky mesiac tu hadam nikoho nebudem poznat 😀 ale je fajn ked sa pridavaju nove maminy...my mame dnes az hnusne teplo ale bohuzial sa na plaz nedostanem,doniesla som si robotu este aj domov.. 😖

tinaki1275
3. jún 2011

no vidite som vas asi rozohnala ,ked ja pridem tak vsetci odidu ... 😀

bambola
3. jún 2011

@tinaki1275 ahoj ahoj 🙂 som na teba myslela, ze ako sa asi mas/mate 🙂 zavidim more a slniecko 🙂
mas inac vymazany pas 😕

zrzulka
3. jún 2011

@maxara a to chystas uplne sama? 😕 😕 ked tak citam co vsetko tak klobuk dolu ze to stihas pri dietati. ta sosovicova ryza znie dobre. hod recept.a veru tu neprsalo, asi sa vyprsalo u vas a cez nas sa prehnala uz len veterna smrst...ale desna....
@macik27
vsetko najlepsie babike krasnej k prvym meninam!!!! Do Podhajskej chodia nasi, ja som tam este nebola ale pochvaluju si. Zalezi co od toho ocakavas.Podla toho ako si narocna. my sme boli teraz s detiskami v aquaparku na Orave a bolo uuuuuuuuplne paradne. Ale tak moje deti boli v minulych zivotoch asi zaby ...oni by vo vode mohli byvat 😉
@bambola verim ze ju to boli, ja som tiez taka ze nic mu na to nedavam tak preto sa pytam ...tiez mu sli dva zuby naraz a mozno aj viac ma ale kedze ma nepusti do pusy tak len to co vidim ked sa blaznime...

kafoditka
3. jún 2011

cafte cafte koceny 🙂 tak mne uz dietat spi, cez obed spal skoro dve hodky, tym padom poobedny spanok vynechal a uz drochme. Oslava bola fajn, taka neformalna, videla som zasa kolegov, pokecala so sefom ( srandista, na narodeniny si daroval galvanicku zehlicku na tvar 😀 😀 ) dobre mi to padlo... maly ked videl tolko ludi pokope tak spustil rev, ale potom sa otukal a uz bolo dobre 🙂 z oslavy sme zbehli este do Auparku kupit plienky a mlieko, v Draciku som nasla krasny darcek pre maleho.. baby videla som dnes golfac iglesina avio v ruzovej fuxiovej farbe a nemohla som z neho oci odtrhnut,prestrasne sa mi lubil.. no a dnes som mala pol dna na nohach nove lodicky a musim povedat, ze som si dobre kupila, nohy ma boleli minimalne 😉
@tinaki1275 cau zeno, rada ta tu opat vidim 🙂 snad uz vam konecne zavedu ten slavny net a zavitas castejsie 😉
@maxara bola som v auparku ale na panta rhei som zabudla ako na smrt 😒 pojdem tam ale urcite pozriet a ked nic tak skusim to tesco..
@macik27 vsetko najlepsie k meninkam prajeme Kajuske 🙂
@mirka285 ta odpoved od @adelaine zaujima aj mna, vies,. ze filip ma tiez odrazeny kusok boku z prednej jednotky, tak dufam, ze to nebude mat nejaky dosledok 😒

katka55
3. jún 2011

tak moje dieta dnes vynechalo poobedny spanok a samozrejme ho to zlomilo, takze uz spi akoze na nocnom spanku. som zvedava, ci si len ja myslim, ze je to nocny spanok, a ci si patrik nehodi len poobednu 30-minutovecku 😅

dnes sme boli poobede na strkovci. to ihrisko je tam perfektne 😉 aj sme si dali 2 kolecka, ale patrik tam zjavne nevedel zaspat, co nechapem, lebo na kuchajde v pohode zaspi... a chcela som vam povedat @adelaine @medved , ze tu big billu mate uzasnu 😵 ak nie je nejaka draha, tak je to fakt super obchod 😉

@maxara vsetko fot, nech mame co ohovarat 😀 ale nie 😉 budem rada, ak hodis foto, lebo si neviem predstavit to prestieranie 😉

kafoditka
3. jún 2011

k tym odrazenym zubom chcem este povedat, ze nas Jakub si zlomil predne jednotky horne do polovice, spodnu dvojku nechal skoro celu v drevenom stole, ked sa don zakusol, ostal mu len taky maly kyptik z neho a vsetky mu scernali.. 😖 ale on ma teda celkovo zuby v dezolatnom stave

zrzulka
3. jún 2011

baby kamoskina mala tak stara ako nasa miska ma tiez predne zuby obite a vraj takto malym detickam s tym nic nerobia. nasledok na trvale to podla mna mat nebude, jedine ak by mali kaz aj to je diskutabilne. mne moj zubnik vzdy dohovara nech nedavam miske nic sladke pit a dava rady ohladom zubov ale take co sa nedaju dodrzat.ja jej neviem dat napriklad pit len cistu vodu . je mi blbe napriklad ze ja si lejem sirup a jej dam pit cistu vodu? navyse v skolke tiez dostavaju sladke. v tomto nie som dosledna co sa tyka tychto veci.takisto stale cucka z flase (aj ked samozrejme ze vie pit z pohara) tiez to nici zuby a to uz na nej aj vidim ale ked dranka flasu tak ja som hrozny makkys aj moj muz.... my jej tu flasu dame. Teraz sme to ale sprisnili do flase len cistu vodu a ked bude chciet nieco "pitelne" tak jedine z pohara.Uz je velka nemozeme jej to tolerovat donekonecna.

zrzulka
3. jún 2011

co tak nejake rande na strkovci ked tam vsetky chodite??? aj my tam chodievame a nikdy tam niktoru nevidim...teda vlastne poznam len adelaine a teba kati 😉
@katka55

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre