Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. jún 2011

@zrzulka kludne, moze byt, to ihrisko je tam ozaj perfektne, udrziavane, decka sa tam isto nudit nebudu 😉

bambola
3. jún 2011

@zrzulka leni tak vy to mate asi este o to tazsie , ze jej to nevysvetlis. kdezto normalne to trojrocnemu decku vysvetlis a moze sa aj na hlavu postavit 😉
@katka55 peta tu raz davala fotky, tusim mala taku oslavu ked bolo privitanie ninky do zivota a mala to perfektne spravene 🙂

medved
3. jún 2011

@katka55 aj ja som poobede stradovala okolo jazera a cuduj sa svete moje dieta zalomilo 🤐 a ta billa je super, sidli tam totiz riaditelstvo tak je na urovni 😉 aj ked draha trocha je, rada tam nakupujem 😎

katka55
3. jún 2011

@medved fakt? a aky mas kocik? lebo som si obzerala deti a maminy, ci niekoho nespoznam, a nic 😅 alebo nejake poznavacie znamenie 😉 a pocula som, ze v tej bille je aj lepsi tovar ako inde. vraj taky ako v rakusku...
@bambola tie foto z maxinej oslavy som nevidela ☹ pockam si na nove 😉

zrzulka
3. jún 2011

@bambola mas pravdu ale zase nechcem sa si vzdy ukludnovat svedomie tym ze jej to nevysvetlim, sposoby sa vzdy najdu, ked to dokazu ine nepocujuce deti tak to musi zvladnut aj ona.je chytra a inteligentna aby to pochopila.... je to chyba nas rodicov nie jej ako dietata.to co jej dovolime tak to robi a my jej dovolime sakra vela 😒 😒 😒 😒 ona to zvladne 😉 len teraz je aj obdobie vzdoru, lomcuje nou "predpuberta" niekedy mam teda dost z jej chovania...aj pato uz zacal vystrkovat rozky....
@kafoditka hej aj mne sa paci, ale jedine v pondelok. stredu, ci stvrtok... este tento mesiac som bez michaely. s nou je to tam o drzku lebo ona nema pud sebazachovy v sebe a tym padom musim vsade za nou behat aby sa neskydala. zial na nu plati len jedno ked jej poviem ze pojde do nemocnice ak si ublizi...tej sa boji ako cert kriza. vtedy sa sklidi...ale len na chvilu 😝

medved
3. jún 2011

@katka55 mam cerveny starsi Jane slalom ale nakolko pred odchodom von som zistila, ze mam zas defekt, mimochodom asi stvrty posledny mesiac, musela som zobrat golfac, cierny PP Si. Tiez som kukala, ci nahodou niekoho nespoznam z fotky, ale ee 😎 . A co sa tyka tej billy, tovar teda aspon syry a tak su tam asi kvalitnejsie ako napr. v kauflande, aj ked stoja raz tolko. Ty mas Kati aky kocik? Ked sa nebudem hanbit, co asi budem 🙂, tak ta mozno oslovim 😉

mirka285
3. jún 2011

caute kocky..Tomi isiel k otcovi tak mozem okupovat jeho comp 😀 @kafoditka alebo kocky co mate krmiacu stolicku Hauck nezda sa vam uzka?respektive uzky ten otvor kde vkladate dieta?no Linda je stihla a ja mam problem ju tam vopchat a co bude o pol roka si neviem predstavit 😕

merikac
3. jún 2011

ahojte baby,,tak pekne dlho som vas necitala poriadne,,casu malo, niekedy by mi nestacilo keby mal den 48 hodin 😖 ............ pekne vitam nove maminy, co nas iste smirovali 😀 a koooooooooooooonecne sa odhodlali sa s nami "zblizit" a poodhalit nam co to zo svojho sukromia a podelit sa o rady, napady a tipy 😅
Zajtra chystame oslavu Emminho 1 rocika,,pripajam foto torticky, ktoru sme prave doniesli,,,dufam, ze bude aj tak chutit ako vyzera 😵 ............no a idem nieco precitat co vsetko ste prebrali a koho, nech som v obraze 😀

katka55
3. jún 2011

@medved cierne sicko by som si vsimla, pretoze taky kocik som chcela ( 😉 ), tak sme sa asi nestretli ☹ ja ked som takto mimo dubravky, tak mam tiez golfac - hnedy gesslein swift 🙂

@mirka285 my mame hauck stolicku, taku uplne jednoduchu a teda ten otvor, kadial ho davam dovnutra, je dost maly 😒 a ked patrika nepriputam a naschval sa zosuchne dolu, tak mam co robit, aby som ho odtial vyslobodila 😅 ale na sirku sa mi zda v pohode, len ten otvor...

merikac
3. jún 2011

@bambola mi mame taketo choditko a napriek tomu, ze emma uz chodi,,nechce sa ho vzdat, je to kociarik a naklada a vyklada si z neho stale babiky a okrem toho hra ten macko,,tak si ho pusta a tancuje podla neho a kupila som ho z bazaru,,,ale aj s babikou,,a vyslo ma tolko ako ked kupis len samotny novy kocik,,cize ak babiky mas,,tak neni o com,,,

katka55
3. jún 2011

@merikac peknucka torta a urcite bude aj dobre chutit. mnam 😉 aku ste davali plnku? ja chcem patrikovi piect sama a neviem sa rozhodnut, aku plnku spravit 😒

medved
3. jún 2011

@merikac dakujem krasne za privitanie, to vies, ze sme smirovali, ale iba decentne 😉 je strasne tazke sa sem pripojit, ked ste uz tak zohrata partia a neposobit potom ako "vterka" 😉

bambola
3. jún 2011

@katka55 nekasli sa a sprav nejaku rumovu 😀 😀 ci vlastne UMovu 😀
@merikac krasna torta 🙂 to choditko...neviem no, mm je proti 😒 🙄

kafoditka
3. jún 2011

@mirka285 ano je to tam uzke, ale ja uz viem, ako Filipa do nej posadit a aj vytiahnut... napr. mojej segre sa nepodarilo ho vytiahnut, lebo tam malemu zakvacila nohy v kolenach... poviem ti, ze ja mam doma obycajni bielu ikeacku stolicku za 12eur, ktora nezabere vela miesta a je stokrat lepsia ako tato hauck, aj na udrzbu... ja som chcelu tuto hauck predat kamoske, ale kedze je to dar od svokry...... 😒

merikac
3. jún 2011

@medved neboj to zdanie, ze ine deti su sikovnejsie hod za hlavu, pretoze v tomto obdobi, tak rychlo napreduju, ze jeden den vedia toto, druhy oneeee, a treti zrazu chodia,,,
@adelaine juuj krasne si zhodila,,,a co ruka?? uz si ohrabnejsia

zrzulka
3. jún 2011

@merikac torticka pekna, zajtra ma Emmi 1 rok? Ona je 4.6? Choditko fajne, nas pato ma tiez kocik namiesto choditka ked slohne starsej seeeegre.vsetko co ma kolecka sa rata 😉

Keby mna niekto chcel oslovit na Strkaci tak my mame modro-modry slalom, ale asi vytiahnem cerveny golfac chicco lebo v jane pato nechce byt. castejsie vsak je v manduce ako v kociku. Ked v kociku tak tam len najcastejsie spi,ked je hore tak ho musim vybrat lebo sa zacne jedovat.Momentalne mame taketo stavy

kafoditka
3. jún 2011

@merikac meri caf 🙂 krasna je ta torta a Emka je zlata v tych satockach 😵 nech vam vyjde oslava na jednotku, cakame samozrejme foto 😉

maxara
3. jún 2011

@zrzulka ano Leni sama, teraz mi sice pomaha michal lepit kolaciky a inak bol cely den s Ninkou, lebo s nou by som to tazko zvladala.. dnes som uvarila maso a upiekla tie kolace, nachystala stoly a tak..
jaj a sosovicova ryza.. das varit sosovicu a pridas zachvilku ryzu.. vody musi byt tolko, aby ti ryza zmakla a voda sa vyparila.. alebo kazde zvlast a zmiesas 😉

@kafoditka domi zajtra sa este presnejsie opytam otca ci si nahodou nepamata 😒

@katka55 odfotim, zajtra tesne pred finale

tutulka12
3. jún 2011

@maxara klobúk dole, ja by som toto isto sama nenavarila 😀 my si to asi rozdelíme s mm, ja prdjedlo, dezert a pizza trojuholníčky a Milan spraví hlavný chod 🙂

no a konečne sme doma, decká sú už v posteli, ale ani jedno zatiaľ nespí a to som si myslela, že ich celé poobedie na ihrisku unaví a prd, unavená som iba ja 😀 😀

@merikac prekrásna torta 😉

mirka285
3. jún 2011

@katka55 ano len ten otvor je uzky 😖
@merikac cau zena,si sa tu tiez dlho neukazala..a veru aj mna zaujima cim je plnena ta torta a ked sme uz pri tortach ja sa tiez rozhodujem aku dam upiect a zatial asi nejaku sviezu ovocnu s tvarohom..najprv som chcela,ze vsak upeciem ja a Gabo kuka,ze vsak milacik ty si este nepiekla tortu,tak nech to na fotkach esteticky aj vyzera 😕

zrzulka
3. jún 2011

@mirka285 jak ta odpiiiiiiisal... nedaj sa 😉 u mna pecenie tiez nula bodov,piekla som len raz aj to na dva krat lebo prve korpusy dopadli katastrofalne... davam robit a tiez taku nejaku sviezu tvarohovu s ovocim...vsak bude teplo.... cloveku ani jest nechuti....

zrzulka
3. jún 2011

@maxara cize ta sosovica je tam akoby namiesto hrasku, teda ako pises tak postup je podobny akoby som tam pridala hrasok, no musim niekedy vyskusat.... 😉

maxara
3. jún 2011

@katka55 kati ja asi nemam vacsiu foto toho stola 😒

maxara
3. jún 2011

@zrzulka no v podstate 😉

mirka285
3. jún 2011

@zrzulka no Leni vidis to,ale snaha bola z mojej strany,tak potom povedal,ze mozes upiect jemu 😒

maxara
3. jún 2011

@merikac 🙂 krasna torticka, este krajsia Emmka 🙂

kafoditka
3. jún 2011

Baby tak ja mam o tortu postarane, lebo mne peto uz mesiac tvrdi, ze malemu upecie tortu on 🙂 mam predstavu tvaroh+ovocie, aby mohol aj maly papat.. peto tortu nechce k 30tke, ze ak, tak mam spravit jahodovu nepecenu, tu lubi 😀

maxara
3. jún 2011

@tutulka12 jaaj a pizzu samozrejme nebudem robit doma 😉 😒 to neee

maxara
3. jún 2011

@kafoditka jeeej mnam tvaroh + ovocie.. taku aj ja urobim Ninke

kafoditka
3. jún 2011

@maxara ty si zrusila tych hudobnikov co tam povodne viseli? ci si ich len premiestnila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre