Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
3. jún 2011

@medved plne suhlasim,,u mna prisla neskora puberta, prave do 30 😠

medved
3. jún 2011

@mirka285 to poznam 🙂 siltovka to vzdy isti ked mam fritezu na hlave 😀

mirka285
3. jún 2011

@merikac veru u nas toto tlacidlo alebo ako to mam nazvat spolu s hracim domcekom su najoblubenejsie hracky

kafoditka
3. jún 2011

@mirka285 😀
baby ja mam tak nechutne spomaleneho kona, ze ma to fakt prestava bavit 🙄 😠

merikac
3. jún 2011

@kafoditka jeeej , tak nieco take som dnes drzala v draciku a snazila som sa tym posobit na Emmu, ale len ma obisla a hajde pre loptu 😀 mne sa pacil velmi,,,Filip k nemu bude mat iste blizko,,,,aj ked my doma si vystacime palicami a hrncami a kadejakymi snurkami,,,az na druhom mieste su na par sekund hracky,,,,,,,,

merikac
3. jún 2011

@mirka285 ty a skareda??? ale poznam ten pocit, nech das na seba seba cokolvek,,tak v nicom a s nicim nie si spokojna,,teda aspom v mojom pripade,,,a+ byva to spojene s akousi vnutornou prazdnotou,,niekedy sa citim zbytocna

mirka285
3. jún 2011

kocky tento Tomasov pocitac slape rychlostou blesku,akoze nenormalne je rychly 🙂 ked som sa ho dnes poobede pytala,preco moj taky neni tak kuka na mna,ze a vies kolko prachov som do neho investoval?no chapete to,pubertiak drzy 😠 koceny,deti mam ulozene,idem hodit sprchu,keby sa nam nahodou pritrafil nejaky sexik 🙂 pekny vecer vsetkym

monline
3. jún 2011

@kafoditka ten vláčik vyzerá dobre..najskôr ho bude len rozhadzovať, ale čochvíľa aj skladať, to bude radosti, až sa mu to podarí......budem musieť už zájsť do hračkárstiev a pozrieť, čo by sa mu mohlo páčiť...
ozaj baby- tie, čo máte toho hovoriaceho psíka od fisher price..hrajú sa s ním deti? lebo pôvodne som tohto chcela, ale ukazovala som ho malému v obchode a žiadna reakcia, nezáujem..asi je na to ešte malý

merikac
3. jún 2011

@medved inac teraz ma tak napadlo @nununka in Tomasko je narodeny v ten isty den,,,,,,,,,,,,,,,

@katka55 necham ti jeden tanierik- 😀

zrzulka
3. jún 2011

@medved my sme junovi a nechodime takze klidek...kazde dieta ma svoje tempo....svoju naturu...jeden zacne skor druhy sa musi osmelit ale pokial nie je zdravotny problem tak zacnu chodit vsetky, ja by som to neriesila....nasa skorosesternica beha od 10 tich mesiacov ...je majova....depku z toho nemam, skor som rada ze ho nemusim este nahanat 😉

@gabika41 neboj to sa moze zmenit nasu misku kym sa jej nenarodil brat tiez len auticka...baby stali v polici bez povsimnutia a teraz???je mamickovska....kazdu jednu prebali, nakoji, pokocikuje, pomojka....zerem ju ked sa tak sprava 😉

monline
3. jún 2011

@mirka285 pekný večer i vám 🙂))

bambola
3. jún 2011

@merikac no ja som presvedcena o tom, ze to chcem, mna presviedcat nemusis 😀 😀 , pavuka som nechcela ani vobec nechcem, toto je take aktivnejsie, mi to pride 😉

zrzulka
3. jún 2011

@kafoditka ten vlak mame aj my...pato poctivo trieska tymi kockami 😉 a ozuzlava ze uz farba odisla z neho

monline
3. jún 2011

@bambola a ved keď vyberieš kočík-chodítko, tak máš 2v jednom...ale aj keď vyberieš s tými hračkami, tiež sa s tým zabaví a kým nemáš istotu, tak jej tie hračky môžeš dať nižšie, takže to nebude postojačky tlačiť..

katka55
3. jún 2011

@monline mon, my mame toho hovoriaceho psika od vianoc a patrik sa s nim vobec nehra. aj som ho na ňom ucila ocko, usko, ale to sa radsej uci z knizky alebo na obycajnom plysovom medvedovi. mozno neskor ho bude bavit 😉

kafoditka
3. jún 2011

@mirka285 uzite si 😉
@merikac aj u nas frcia hracky typu hrnce, varechy, topanky, ovladace a podobne, ale mne by to nedalo, nic mu nekupit 😅
@monline vies co, akurat dnes som vravela mm, ze nechapem, kolko sprostosti je v tych hrackarstvach... my ked sme boli male, mali sme jednu babiku babatko, druhu vlasatu, dve barbiny, maca a velku modru tatru a boli sme spokojne a teraz ked vojdes do dracika, tak tolko hraciek maju, ze fakt nevies, co vybrat 🙄 hlavne ked som dnes pozerala babiku barbi malu morsku vila za 45euri 😲 😝 to co uz je...

medved
3. jún 2011

@zrzulka vdaka 🙂 ved aj ja si myslim ze kazde babo zacne chodit ked sa na to bude citit, takze ani ja nedepkujem, a presne, staci ze 4nozkuje, aj tak uz musim za nou furt lietat a cekovat, ze kde zas je 🙂

katka55
3. jún 2011

robila som doteraz domaceho krtka (akoze krtkova torta) a teda poviem vam, ze niet nad krabicove polotovary 😀 🤐 dufam, ze aspon chutit bude, lebo som sa s nim hodinu mordovala 😀

medved
3. jún 2011

@monline @katka55 presne tohto psika som planovala na prve narodky, ale tiez sa bojim, ze mne sa bude pacit viac ako lucke 😀

zrzulka
3. jún 2011

@kafoditka veru suhlasim...hraciek od vymyslu sveta pri malej som kupovala ako diva ale to hlavne kvoli sebe, ono ani nie je dobre aby deti mali prilis vela hraciek lebo sa s tym nehraju, ja uz som veru kopec s ktorymi sa nehraju podarovala.. teraz bola zbierka pre babatka tak este odovzdam aj hrazdu a hraciu deku...nac mi to je doma???btw tu knihu maju na 100%v petrzalskom tescu, mama ju kupila miske....ale bolo to uz davnejsie. alebo si ju objednaj cez gorilu, vyjde ta lacnejsie 😉

zrzulka
3. jún 2011

@medved ked len stvornozkuje tak uzivaj...ten nas sa vsade driape, uz nikde nie je v bezpeci...

zrzulka
3. jún 2011

@katka55 vlastna vyroba nebola dobra? 😕 tu poltovarovu som kedysi robievala aj ja, ale uz sme sa prezrali

cigaretka5
3. jún 2011

no nasa mala zboznuje dospelacke knihy , kde su iba pismenka, to je hracka aj na hodinu. Takze my sme uz nejaky cas hracky nekupovali,

zrzulka
3. jún 2011

baby inak nemate niektora tu elektricku motorku???je to volovina???my rozmyslame ze kupime nieco take na narodky ako kazdy chce dat peniaze, nieco dolozime a budu mat s miskou spolocny darcek...lebo fakt neviem co povedat ked sa pytaju

medved
3. jún 2011

@zrzulka uzivam 🙂 aj ked sa uz zacina liepat po stole a tak podobne, minule sa vystverala na settopbox ci jak sa to vola a otvorila nejaky otvor na kartu co som ani netusila ze sa da otvorit 😉 a ked pises ze mas modry jane neviem ci som ta minule na strkovci aj nevidela, mas take pekne nezamenitelne rysave vlasy 😎

katka55
3. jún 2011

@zrzulka vlastna vyroba je mnam, ale tolko babracky s tym je 😝

merikac
3. jún 2011

baby, len tak z nostalgie som si precitala co sme o takomto case pisali,,,,,,strana 958 a tie okolo,,,,,booze akokeby to bolo vcera,,ked som prisla vecer do porodnice,,,aha mon,,,,,,- @monline Mojalili gratulujem k Danielkovi...prišla som vás sem všetky na skok pozdraviť, som stále v nemocnici a asi zajtrajšia vizita rozhodne čo bude dalej..tlak vysoký a odpad bielkovín v moči 27x vyšší ako má byť, tak uvidím..asi to zajtra ukončia sekciou (podla sestričiek,ale rozhodne asi vizita a profesor/ všetkým vám prajem bezproblémové zvyšné týždne a dni,,..držte sa, všetko dobré
3. jún 2010 o 20:54 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •

zrzulka
3. jún 2011

@cigaretka5 sranda ze toto ma rada aj miska, dokonca istu dobu aj spavala a vsade chodila s literarnym kalendarom z roku 1999

merikac
3. jún 2011

@cigaretka5 Luci aj nasu fascinuju,,ale do ruk jej ju, k ucte ku kniham, ktore mame doma, nedavam 😀

cigaretka5
3. jún 2011

@zrzulka no pop case ju pismenka prestanu bavit a zacne to zuzlat. ALe teraz u nas fici prospekt zo slsp

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre