Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
3. jún 2011

dakujeme vsetkym za blahozelania k narodeninkam. Dnes som vytvorila tortu na nedelnajsiu oslavu🙂 To ovocie je 1. poschodie 🙂 NO a na vrchu su Dankove oblubene pipinky🙂

cigaretka5
3. jún 2011

@merikac ja mam tiez par co jej davam a to my nevadi paper backy od evity znesu a mm ich nosi zadara takze ta ucta je k tomu priamo umerna

zrzulka
3. jún 2011

@medved je to mozne... vzdy je tam kopec ludi, mna si kazdy s niekym pletie, vela krat ma niekto zdravi asi mam tuctovy face 😉 nabuduce do mna kopni...btw ako sa volas oficialne?...kricat na teba medved by bolo zvlastne... 🙂 🙂

merikac
3. jún 2011

@zrzulka nieco take mal denis ,,,a vyuzil to,,ale myslim, ze az tak od 2-3 rokov,,,,,ved Miska by Patkovi hned ukazala co a ako sa ma 😀

zrzulka
3. jún 2011

@katka55 no verim, ale ten vysledok musi stat za to 😉

@cigaretka5 😀 😀 😀

@merikac o chvilu sa ta pytat nebude, budes musiet poschovavat najvzacnejsie exemplare v kniznici 😉

medved
3. jún 2011

@zrzulka praveze mi vobec neprides tuctova a to myslim v dobrom 😉 volam sa dana ale skor by som sa otocila na medveda, vola ma tak 14 rokov dokonca aj mm a niektori kamosi ani nevedia ako sa vlastne volam 🙂

zrzulka
3. jún 2011

@merikac no veeeru, stale ho buzeruje ked nerobi nieco tak ako ona, a jak sa mlatia, my god...obaja jedosi 😝 ze ako zacina to mat grady co sa tyka mamickovania...az teraz to ma tu spravnu stavu 😉

zrzulka
3. jún 2011

@medved dani a preco medved???ak to nie je tajomstvom?

zrzulka
3. jún 2011

@mojalili mnaaaaaaaaam....krasna je.to ty??? 😕 😕 😕 😕 baby vy ste tu vsetky take sikovne az sa zacinam hanbit ze my kupujeme 😝

medved
3. jún 2011

@zrzulka pravdupovediac aj ja by som to rada vedela 🙂 chlpata nie som 😀 , ani taka velka (mam 160 cm), o vahe pomlcim radsej, ale volaju ma tak skoro vsetci 🙂, moj mm vtedy daaavno este frajer to raz zadelil a bolo...

medved
3. jún 2011

@zrzulka a neboj nie si jedina, ani ja by som taku tortu sama v zivote nezvladla 😀

kafoditka
3. jún 2011

@zrzulka diik pojdem teda do toho tesca kuknut 😉
@mojalili mnam, dobre vypada ta torta, sikula si 🙂
baby idem off, dobru noc..

merikac
3. jún 2011

@zrzulka coo, mlatia?? ako misku si viem predstavit,,ale patka teda vobec nie,,,,,,,,,,nebodaj sa brani 😲 ,,,,,,,,,,,,no musia byt zlati,,,,,,,,,,,,,, 😀

merikac
3. jún 2011

@kafoditka dobru nocku,,,,,,,,

zrzulka
3. jún 2011

@medved asi ako niektori muzi volaju svoje polovice macko tak ten tvoj chcel byt originalny...alebo mozno nema rad zdrobneliny.... 😉

medved
3. jún 2011

@zrzulka no tak zdrobnelinou ma zatial veru nenazval 🙂 a to sme spolu 14 rokov...

merikac
3. jún 2011

@mojalili Hani paci sa mi ako si urobila Danielove fotky,,to si mala nejaky skycar, alebo si sa s tym pracne pohrala?

zrzulka
3. jún 2011

@merikac oni sa mlatia o hracky, pato ma hroznu silu v rukach on ked nieco drapi do ruk tak aj ja mam problem ho "odtrhnut" jak kliest... on zatial nevracia ataky ....ale aj to bude ako tak pozeram na ich skriepky.zacina bac bac...aj mna niekedy 😖

mojalili
3. jún 2011

@merikac Veru pohrala moja, vybrala som si z kazdeho mesiaca podobnu, orezala, zkomprimovala a zmensila, potom v skicari dala do jedneho obrazku🙂 trvalo to celkom dlho, ale da sa to, ak si zvolis postup 🙂

merikac
3. jún 2011

@mojalili sikulka, vyzra to zaujimavo,,,,,,,,,,palec hore 😉

merikac
3. jún 2011

@zrzulka to aj Emma az sa cuduje, kde sa ta sila v nej berie,,,a silu ma aj ked drzi nieco len v prstoch nie v celj ruke,,kolkokrat ziram,,,,,,,

monline
3. jún 2011

@cigaretka5
@zrzulka Daniel najradšej číta slovensko-nemecký vreckový slovník 😀
@merikac boože, tiež spomínam na to, ako som presne pred rokom trávila dlhé týždne v nemocke..a každý deň čakala, kedy ma už vezmú a stále ma po vizite nechali ešte čakať..strašne dlhé dni to boli 🙂 ale aké mám šťastie, že s takým tlakom a problémami sa mi narodil zdravý chlapček a aj ja som odvtedy v poriadku
@medved mne Daniel rád klepoce na klávesnici a objavil také zvláštne kombinácie tlačítok, že žasnem, čo tu všetko je, čo sa na ploche objaví..minule mi zapol funkciu moderátor, normálne všetko, čo som robila, hlas v pc čítal a komentoval..sranda 🙂 vypla som to potom a odvtedy to neviem nájsť 😀

medved
3. jún 2011

@monline pred luckou musim zatvarat notebook lebo ona postlaca komplet vsetko, minule mi tiez aktivovala nejaku funkciu, o ktorej som ani netusila, a trvalo mi dost dlho dat komp do povodneho stavu 😝

monline
3. jún 2011

@merikac
@mojalili krásne tortičky...ja už premýšľam akú Dankovi objednať..na pečenie si netrúfam, jedine ako pokus, ktorý predvediem ak sa podarí, ale v krabici bude krásna objednaná torta

merikac
3. jún 2011

@monline 😀 sikovny- tak tuto funkciu Emma este nanasla- nech ta to nauci, to by zaujimalo aj mna 😀 ,,ale pravidelne mi otoci obrazovku - na bok,,,a minule sa jej to podarilo dokonca horeznacky, netusim ako,,,vzdy musim potom prosit syna aby to dal do poriadku 😀 -

monline
3. jún 2011

@medved ešte sa dočkáme toho, že nám budú deti nastavovať pc a vysvetľovať novinky..🙂

medved
3. jún 2011

@monline no to by ma ani neprekvapilo 🙂 popripade luckinou najnovsou zabavkou je mi vypinat komplet celu bezpecnostnu zasuvku, lebo svieti na cerveno, cize vypne komp a lampy a tak a hrozne sa z toho tesi 🙂

merikac
3. jún 2011

@monline ja som si to nechala na poslednu chvilku a veru LTT, moja mamka vie paradne piect,,ale nevie to takto krasne vyzdobit,,,tak sme objednali- ved kazdy rok takato torticka veru nebude

monline
3. jún 2011

@merikac tak toto sa zas Dankovi ešte nepodarilo 🙂 jemu sa najčastejšie podarí vypnúť mi ho 🙂..a teraz zistil, že Nika má notebook, ktorý je ešte zaujímavejší, lebo v ňom stále hrá hudba, tak sa stále ťahá do jej izby a snaží sa vyliezť k nej na posteľ, sťahuje paplón pri tom..no zlatý je...a ešte- strašne ho žeriem, ked sa večer ukladá spať a začne si natriasať vankúšik (máme na posteli 4 malé vankúšiky) a postupne si na neho položí hlavičku..a zas ďalší dvihne, skontroluje, či nič nie je pod ním, ponatriasa a položí hlavičku..a dokola..až kým na jednom neostane

monline
3. jún 2011

@merikac veru parádnu poschodovú máte 🙂 koľko vyšla? teraz je to veru dosť drahé...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre