Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. jún 2011

@medved tak to sa ti uz zracieva, nie? 🙂

medved
5. jún 2011

veru zracieva, ale aj trocha blizenielkuje, lucka je racik, ja som skoro racik, a mm je 25.7. cize lev ale v podstate rak 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved no vy ste vlastne raci ale aby ste si lepsie rozumeli, tak ty si blizenec a on lev.. ti sa celkom pritahuju nie? 🙂

medved
5. jún 2011

@maxara presne tak ze vraj su idealis 🙂 celkom verim horoskopom ked mi idu do rany 🙂 ale v podstate sme racia rodina

maxara
5. jún 2011

@medved tak tak.. ked sa hodia, tak su fajn 😉 vtedy aj ja verim

maxara
5. jún 2011

😲 😲 😲 😲 ja neveriiiiiim, ze adamec.. akoze v pohode,a le tipovala som Guncu 😒

katka55
5. jún 2011

@maxara ja tiez neverim a hlavne to, ze vyhral slovaaaak 😉

katarina7777
6. jún 2011

dobre ranko, my uz od 6 ficime na plny plyn 😀
V noci tu bola jedna burka za druhou , takze som sa velmi nevyspala ale leo chrapal jak keby sa nic nedialo... dneska ma caka zehlenie, chladnicka nam tiez zyva prazdnotou a okrem ineho musim este malemu ostrihat nechty... to bude zabava 😒

gabika41
6. jún 2011

Dobre ranko koceny.....tu uz je fest zamracene,len neviem kde je tych 30 stupnov.......tiez som prekvapena,ze Adamec,ale asi preto ze vsetci hovorili,ze je to hotova vec.....ale aspon urobili gentleman agreement.... 🙂

@kafoditka......ja som v sobotu likvidovala 17kg jahod 😀 skoncila som o 13tej a 14tej sme uz sedeli v aute smer Prostejov,no mala som pocit ze mam svalovicu este dnes....

mirka285
6. jún 2011

dobre ranko... @maxara Nina je naozaj podarena v tych satockach 🙂 jaaj a vcera ake prekvapko,ze Adamec,ale ja som to tusila,ze vychodniari ho potiahnu sms kami a som rada,mne na Gunvi nieco vadilo,aj ked neviem definovat co 😕 ale svievat vedeli obaja,to sa im musi nechat...kokos ja dnes zase musim varit,nam zo vcera nic nezostalo,tak spravim narychlo spenat 🙂 u nas je pekne slnecno,dufam,ze tio vydrzi,pekny den vsetkym

kafoditka
6. jún 2011

Dobre rano 🙂 celkom dobre sme spali, dnes ma cakaju nejake vybavovacky, vonku je krasne, tak sa tesim 🙂 co sa tyka Adamca, ja som spokojna, aj ked boli obaja super, Adamec sa mi hodi do showbiznisu viac, gabika mi pride az moc dokonala 🤐
@maxara tak super vam dopadla oslava, pekne fotky inak neviem, ci by si ma ukecala na ten kolac, pozrela som si ho totiz detailnejsie na FB 😀 Ninka je tusim ostrihana?
@gabika41 ani mi nehovor 😝 to likvidovanie jahod slo uz rychlejsie, ale kym sme to dve nazbierali....no konecna

noemarta
6. jún 2011

ahojte,
ja som teraz prisla z prace, a citam ze adamec vyhral, ja som spoko 😉 ale aj keby vyhrala gabca tak som spoko, mne sa totiz obaja velmi pacili, ale tak aspon ze vyhral slovaak.
Veru, je uplne ze krasne u nas, tak dufam ze to aj tak vydrzi, cely tyzden.
Super @maxara ze vam vysla oslava, foto nevidim, takze neviem skomentovat... 😖

adelaine
6. jún 2011

dobre dopoludnie,
my sme sa vratili z prechadzky, riska som ulozila, idem si dat kavu a precitat si vas.

inak, baby, vcera mi skoro oci vypadli z jamok, risi sa vie stverat po schodoch, vysiel asi 40 schodov,
a hore na mna hodil taky usmev, ze aha, co som dokazal 😀 perfektny bol....som ani netusila, ze vie lozit po schodoch...

zuzik1983
6. jún 2011

dobre ranko,aj som si vas precitala,ale uz ani neviem,co som citala 😉 nikolka akurat zaspala,tak mam chvilocku pre seba,mozno pol hodinky.nejak sa necitim dobre,uz 2 dni mam strasnu migrenu,zavrate,no zle mi je,ale vody pijem dost 😕

noemarta
6. jún 2011

@adelaine mati, a vy kde mate 40 schodov??? 😕 😕 😉
ale je sikulaaaak!!!
aj Nela je ulozena, drochme a ja mam kafe za sebou, uz druhe, lebo som nejaka vypluta.... ☹

noemarta
6. jún 2011

@zuzik1983 a vyspata si???? alebo z tohto pocasia...

bambola
6. jún 2011

dobre ranko 🙂
tak si uzivajte pekne pocko kym mate lebo tu leje ako z konve, burka, hromy ,blesky uz od rana 😖
ale podla radaru je to len taky pas , ktory ide od juhu smerom na sever rovno cez BB 😠 tak sa nebojte, neposielam 😀
ale malej sa evidentne pri tomto pocku dobre spi 🙂 tak snad nieco pospi
@mirka285 miri mne na gunci tiez nieco vadi a neviem co, tak to asi bude to iste 😀 ale bolo mi jedno kto vyhra lebo konecne vo finale boli dvaja dobri 🙂

adelaine
6. jún 2011

@noemarta vo firme mojho mm

zuzik1983
6. jún 2011

@noemarta neviem ja,vyspata som tak jak vzdy 😉 5x za noc hore,ale to uz som zvyknuta

noemarta
6. jún 2011

@zuzik1983 hm... tak jak ja, tiez som si zvykla, ale niekedy to na mna dolahne a citim sa presne ako pises, mozno to mas aj v tej kombinacii s tym pocasim.... ☹
Kojis aj cez den, daj si nejaky liek....
@adelaine ach sooooo !!!
@bambola pocuj, ty sa ozaj venujes tej predpovedi pocka 😀 😀 pocuj, ty uz si v tej BB nejak dlho neee???

bambola
6. jún 2011

@noemarta aaale prosim ta 😀 musela som kuknut ako sa to vyvinie lebo tu mame robosov tak nech sa tu neflakaju podaromnici 😀
ja som tu na studijnom pobyte 😀
@zuzik1983 podla mna je to tak ako pise noe, ze to na teba proste dolahlo. inac ono sa to nezda ale mala by si dbat aj na jedenie ovocia, ja som teda vobec nie ovocny typ, akoze mam rada aj si dam ale vobec nie pravidelne a skor malo ako zvycajne. ale ovocie clovek vzpruzi 😉

baby som sa chcela opytat, mate pre decka nejaky repelent? alebo neviete nejaky odporucit? taky co odpudzuje aj klieste. diks

zuzik1983
6. jún 2011

@noemarta mozno jedno s druhym suvisi 🙂 inak ja uz nekojim,ale tabletka je u mna az posledna moznost.mozno to chce len oddych,lebo ja sa za vikend ani nezastavim.

zuzik1983
6. jún 2011

@bambola tak ja ovocie takmer nejem,len tak ked malej supem jabko si hodim supku do ust,tot vse 😔 zatial nedavam nic,ale tiez by ma to zaujmalo

denisse
6. jún 2011

ahojte baby ...
tak sme boli u dr s tymi nasimi soplami .. dostali sme nejake kvapky do nosa a mam davat fenistil kvapky ... kedze to cele zacalo jednym dnom teploty, tak si dr nemysli, ze to je alergia ... dychanie ma ciste, tak snad sa toho uz coskoro zbavime, uz by som ju tiez rada supla na balkon do bazena .... 😉

katka55
6. jún 2011

ahojte. patrika nieco morduje, a ja neviem co 😒 teda asi zuby, ale tak sa vytrapi chuda. tazko zaspava, v noci sa x-krat zobudi, hocikedy sa rozplace, cumel nechce... moooje zlatko. ale zlaty je, lebo na mdd dostal take auticko, co svieti a ked do niecoho narazi, tak sa zase odrazi a ide inam, a on za nim lieta ako blazon 😀 a este nemam ani auto ( @medved ), takze ani na strkovec nemozeme ist ☹

@bambola uz si nasla matke nejakeho kliesta? lebo ja by som najradsej bola bez repelentu. nemam to rada 😒

katka55
6. jún 2011

@bambola tak narychlo som kukla detske repelenty, a normalne su vsetky od 1 roka... 😕

medved
6. jún 2011

@katka55 jej tak to je smola 😒 tak nech je patkovi cim skor lepsie 🙂

bambola
6. jún 2011

@katka55 jezismarja nie, nenasla ani nestras 😕 to len kvoli tym tatram zhanam, tam pre istotu chcem lebo budeme cely cas vonku v lese na trave a tak, inak by som sa rada aj ja zaobisla bez toho 😔 aj som myslela, ze su od roka ale tak tie dva tyzdne to uz snad....
ja tiez neznasam repelent, cela som potom taka lepkava 😠 ale ak si mam vybrat tak rasej lepkava ako roj komarov 😀
tak snad patkovi coskoro prejde zle obdobie 🙂 inac ja som prisla na to, ze mala lepsie spi pri zapalenej malej lampicke 🙂

katka55
6. jún 2011

@medved dakujem 😉 on je takyto uz hadam treti tyzden, tak preto zacinam rozmyslat, ci su to tie hlupe zuby alebo co. ale ostatne je vsetko ok, ved sme boli aj u dr. na ockovani, tak ho celeho kukla, takze nejdem stresovat 😀 😉

medved
6. jún 2011

@katka55 u nas je to podobne uz asi mesiac, tiez si myslim, ze su to zuby, ale nic tomu nenasvedcuje, ani dasienka nema cervene ani nic, len je mrzuta a vsetko kuse jak diva...dokonca vobec nechce okrem mlieka nic jest.. tak kiezby zuby 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre