Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
6. jún 2011

@bambola jaj, no do tatier radsej ano 😉 ale ked vam bude cely cas prsat, tak by nemali byt komare a klieste 😀 😀 😀

katka55
6. jún 2011

@medved tak maju teraz asi take obdobie 😒 drobci nasi uboleni 😉 len mi je luto, ze sa dnes nestretneme, ale tak nabuduce to uz vyjde 🙂

medved
6. jún 2011

@katka55 jasne ze to vyjde, ved cele leto pred nami a dufam, ze aj pekne pocasie 🙂 snad aspon maxi pride ☹ tak sa drzte

zuzik1983
6. jún 2011

aj u nas idu zuby,lebo dasienka ma napuchnute,len to z trva akosi dlho

bambola
6. jún 2011

@katka55 pocuj.... 😠 ty uz si ako mon, ak ma chces utesit tak sa to najprv nauc 😀 😠

bambola
6. jún 2011

u nas sa uz tie styri horne zubale konecne prerezali ale mam pocit akokeby ju teraz posledne tri dni trapili este viac, najma vecer (vcera mi nevedela zaspat az do 23 a uz absolutne odpadavala od unavy 😒 ) tak snad je to len kym sa neprerezu uplne

medved
6. jún 2011

inak tie zuby su hrozne, kiezby boli hned vsetky vonku a bol by pokoj 😒

monline
6. jún 2011

čaute baby
tak my sme mali budíček niekedy po štvrtej, začal sa hrať na posteli a chcel zísť..ale podarilo sa mi ho pri kojení uspať, takže o piatej zaspal asi na (neviem, polhodinu až hodinu) a odvtedy bol problém udržať ho na posteli..už vie zísť z nej, tak kým som jedným okom dospávala, vyhádzal zo šuflíkov veci a vysypal z kvetináča zem (vrátane ochutnávky)..🙂 tak sme sa šli hrať dole a o ôsmej sa tváril, že je unavený, tak pri kojení zaspal..spal skoro do desiatej aj so mnou...z jogurtu zjedol asi 4 lyžičky, teraz obed nechce..aj včera vynechal obed, len na mňa lozí a snaží sa dostať mi pod tričko..nedám, budem naťahvoať čas, snáď vyhladne viac..vodu pekne pije z pohára, fľašu ani dudeľ nechce...idú sa mu prerezať horné štvorky, možno to ho trápi...
U nás sa zamračilo, fajn čas na žehlenie, len sa do toho pustiť...
pekný dník vám prajeme 🙂

katarina7777
6. jún 2011

tak aj my mame trampoty so zubami a to sa nam prerezavaju len horne jednotky... ako vas citam tak mam obavy co bude dalej 😒

medved
6. jún 2011

@katarina7777 my mame zatial len dva spodne a dva vrchne, pri spodnych raz v noci plakala asi 2 hodky a bolo, pri vrchnych to trvalo snad aj mesiac 😒 tiez ma desia tie ostatne zuby...

monline
6. jún 2011

@bambola 😀 a čo sa ti nezdá? len som ti ukázala, že miesta máš v hlave dosť, však tie info sa tam dlho neudržia 😀 vlastná skúsenosť...týždeň som preberala štátnicové otázky, všetko jasné a potom, že zopakujem..a normálne som mala pocit, že niečo prvýkrát v živote vidím 😀

bambola
6. jún 2011

@monline nedaj sa! zakas si tricko 😀 😀

bambola
6. jún 2011

@monline to hej, ale ja uz sa nevladzem na to ani pozerat 😖 uz aby bolo zajtra, nech mam pokoj aspon kym to neopravi a nebudem sa musiet ucit na opravak 😀

katarina7777
6. jún 2011

@medved ja stale dufam ze budeme patrit k tym drobcom co sa pri zuboch az tak netrapia ... ved uvidime 😒 keby aspon vysli vsetky naraz ale takto to je na nervy 😠
@bambola jasne bambi a potom to spravis na patnast acok 😉
@monline dobre ti radi bambi a poisti to este neprestrelnou vestou 😝

zrzulka
6. jún 2011

@adelaine joj akeho sikuliaka mas doma. to isiel po stvornozky? asi sa priucil niecomu v sobotu na pretekoch tak to musel overit v praxi... takze od dnes ziadny vytah???xixi 😉 btw v tej taske sme tiez mali nejake reklamne letaky a potom bananovu kasu na dobru noc + tiez to kakavo ci co to je... vyskusam to davat miske ci jej to bude chutit. velmi nesledujem tieto nestle vyrobky na trhu...
@katka55 patkovi zelame nech sa dostane cim skor do formy a nech ho nic nekvári...drobcek okaty....
ked tak citam o superstar co tu pisete tak si pripadam akoby som prisla z marsu lebo absolutne netusim o com tocite 🙂 ale aspon viem ze vcera ten osial skoncil...xixi
@maxara super ze vam oslava vysla, nika sa riadne vytiahla, v tych satockach hotova dama z nej. strasne je podarena 😉 a tie prsty 😀 😀 😀

zrzulka
6. jún 2011

@monline ako si ucila Danka pit z pohara? ten nas tiez nechce flasu, sosak nic., dnes som mu bachla do kocika taku tu flasku co ma sosacik ze nech skusi a nevylial to cele na seba? komplet mokry. tak som ho vyzliekla dala do manduci ... no co aspon bude mat dostatok vitaminu D kedze ja si spomeniem mozno raz za tyzden ze treba davat kvapky 😉 totalne na to zabudam...

katka55
6. jún 2011

@zrzulka dakujem 😉 inak patrikovi sa teraz paci pit z flase so slamkou. je sice az od 18m, zo zaciatku sa riadne pooblieval, ale teraz je taky stastny, ze sa vie sam napit a nemusi pri tom lezat 😀

monline
6. jún 2011

@zrzulka ani neviem, už dávno sme skúšali a zo začiatku vypil viac a rozkašlal sa, ale páčilo sa mu to..a pri kúpaní mám pohár na oblievanie a veľakrát sa z neho napije sám 🙂 počas kúpania vypije minimálne deci vody 😀 ked mu dávam, mám sklenený pohár, taký z nutely, aby som videla ako pije..a napije sa už bez toho, že by mu vytieklo..a ked niekam ideme, nosím mu fľašku s vodou, ale vylievam vodu do vrchnáčika a z toho pije, lebo z cumľa nechce..musím taký ten nevylievací pohár kúpiť..ale možno ani netreba ked takto pekne pije

@katka55 fľaša so slamkou? možno by sme mohli aj my skúsiť 🙂
@katarina7777 @bambola samozrejme, že som neodolala a dala mu mlieko..tváril sa totiž, že je táááááky unavený a zaspí..on si aj privrie očká pri pití, ale akonáhle má dosť, tak sto čertov do neho vojde 🙂 neviem, či sa nekojí, lebo chce kofeín z mlieka? žeby som pila silnú kávu? 😀 rastie mi kávičkár 🙂

bambola
6. jún 2011

@katka55 tak flasku s tou slamkou som kupila aj ja 🙂 ale mala este neprisla na to, ze treba sosat a zatial mi to len okusava 😀 ale z pohara pekne pije aj ona 😉 ale stale je to len minimum tekutin 🙄

zrzulka
6. jún 2011

@bambola bambi ty tiez teda viacmenej kojis aby si dostala do babulky tekutiny? lebo pato vlastne orem mlieka nist...uz ma to zacina aj stvat lebo ved vonku zacali hice...miska v jeho veku uz tahala flasu za flasou...vratila nam ju az ked dopila. co jej vlastne ostalo az dodnes.veru ten pitny rezim ma fakt ze stve...pit nechce, jest nechce...mame nizkonakladove dieta...ale sak ja mu doprajem len co s nim ked nechceeeeeeeeeeeeee 😒

zrzulka
6. jún 2011

@monline ked ti pije tak ja by som mu nedavala nic ine... Akoze na von je asi pohodlnejsie pit z flase ale pri patovi nechcem urobit tu chybu co pri miske takze ak by mi pil z pohara nechala by som tak. my mame inak aj ten pohar s tou krytkou tak mozno skusim aj ten.miska z neho pit nechcela.

mirka285
6. jún 2011

caute baby,ja len tak narychlo,lebo ideme von.Linda dnes zbuchla na obed plnu misku spenatu so zemiakmi a zltkom,kokos normalne ochuteneho aj s cesnakom a cibulou 😀 a s pitim tekutin ani u nas nic moc...u nas je pekne,tak padam,caute

monline
6. jún 2011

@mirka285 čau...aj Daniel má rád cesnak, tiež mu dávam klasika špenát..a má strašne rád cesnakovú polievku s vajcom

monline
6. jún 2011

@zrzulka ja mám obavu skôr z toho, že v noci bude smädný a stačilo by mu pár hltov vody, ale z fľašky nechce a ak ho potom posadím, zbohom spánok..ktovie dokedy budem kojiť..akože- chcem, ale nikdy nevieš čo sa môže udiať...z pohára s krytkou mi nechce piť..

adelaine
6. jún 2011

@zrzulka Leni, stvornozky siel hore, nakracoval jednou nohou 😀

katka55
6. jún 2011

jaj, tak my dnes nemame najlepsi den 😒 ani viburcol nezabral. ale nejako sa mi ho po hodine podarilo uspat, tak teraz odfukuje. pojdeme sa potom asi pohojdat aspon k nam na nadvorie, nech sa trosku zabavi a unavi 😉

@bambola mati, teba som sa chcela spytat, ako chuti matke ten chlebik na ranajky? akoze maslom postrasit striedku chleba a nakrajat na kococky? a papa to sama, ci jej davas po kuskoch? na patrika som to uz parkrat skusala a nejako mu to nejde dolu krkom 😅 a este nieco som chcela, len som zabudla co 😒

bambola
6. jún 2011

@katka55 kati ja som jej zacala davat na ranajky chlieb preto, ze ma chlebik velmi rada a aby to nemala suche tak som postrasila maslom (normalne cerstve maslo, nie pseudomaslo ako rama a spol) ale HLAVNE preto aby som si mohla vklude vypit rano teply caj 😉 cize mala vyfasuje na stolik na styri kusky krajec (aj s korkami, tie jej robia dobre na dasienka 😉 ) a papa. to uz ako vyzera potom ona a okolie je ina vec 😀 😀 ale vsak treba viest deti k samostatnosti 😀

katka55
6. jún 2011

@bambola matka to tiez najprv kvalitne navlhci slinami a potom dokladne vypracuje rukami vlacne cesto? 😀 len mne sa zda, ze toho patrik takto malinko zje. napr. jogurt sfula cely, ale ked mu dam rohlik, tak zje v podstate take 2 kolieska, a to sa mi zda malo 😒

bambola
6. jún 2011

@katka55 nie, ona pekne papa, normalne si odkusuje a prezuva 😉 akurat sa s tym v rukach aj hra takze mastne je vsetko a vsade, omrvinky uz berem ako sucast domacnosti 😀 😀 ale ona praveze z toho dost popapa

tinaki1275
6. jún 2011

dobry damy ..tak ja som sa podlhej dobe dostala v nornmalnu hodinu na kona..a stihla vas dnes precitat..kedze dnes @maxara absentuje 😀 a zapisali ste len dve strany ..
ja som dnes definitvne odstranila zabrany od gaucov a mala s a p ohybuje po celej obyvacky +kuchyni ..a ja ju samozrejm e nahanam..vsetko co je nebezpecnev jej dosahu samozrejme registruje ako najvacsie lakadlo ..teda hlavne kable.. 😠 no uvidim ako dlho tovydrzim a hlavne mm ju nahanat ked ja budemv robote..dnes sme si kupili bazen taky s priemerom 3,6 m as hlbkou do 120 cm tak sa v nom budeme macat vsteci ..uz sa celkom tesim ..lebo na plaz sa dostanem ratam tak raz do tyzdna.. 😒 inac hnusne teplo ..dnes az 33 ..sa desim ked to pride v juli na 40 ... 😖
@monline nezbednik ten Danko ..ze sa chce dostat pod tricko ..dufam ze mu to neostane.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre