Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
6. jún 2011

@mirka285 ja som uz tiez dala normalne nas spenat s cibulou a malej chutilo neuveritelne,som sa az cudovala lebo sa hovori ze deti nechcu spenat ..inac ja sa fakt teraz na jedenie uz nestazujem..Lia je ukazkovo ..a mame uz dokonca 9200g.. 😕 co sa mi vobec nezda kedze je stale v pohybe..

bellablonde
6. jún 2011

ahojky
mam chvilku, tak som kuk a aaa nabuduce uz nafasuje spenatik aj sasa....
peto ho miluje, vlastne on zje vsetko zelene
brokolicu, hocijaky druh salatu, spenat,
spenatova polievka je uplne super
(normalne sa udusi spenat, prida mlieko alebo smotana na varenie so stipkou hladkej muky, tak aby to malo polievkovu konzistenciu, ochutime cesnakom, muskatovym orieskom a napokon do polievky nastruhame natvrdo uvarene vajicko)

smola je, ze ked deti pridu do skolky, staci 1 decko, ktore povie, ze mu to nechuti a zhnusi zelene dobroty vsetkym ostatnym detom

monline
6. jún 2011

@tinaki1275 práveže dúfam, že mu to ostane...ale v správnom období 😀

monline
6. jún 2011

@tinaki1275 Leia ako pekne narástla, šikuľka je to..a ten bazén bude super..my máme tiež taký, ale nikomu sa ho nehcce čistiť a udržiavať, tak ho tento rok asi ani nepostavíme..

monline
6. jún 2011

@bellablonde alebo na to stačí škôlkarska kuchárka..ktovie, či to navaria tak ako doma, či tým deťom to rovnako chutí..oni si spravia také asociácie, že až..stačí, že raz bola divná pomazánka a Mareček celý zvyšok roka musel dostávať suchý chlieb, lebo iný nechcel ani za svet..

katty17
6. jún 2011

ahojte babulky.
tak my sme sa dnes trosku virivkovali na teraske 🙂
aj sandrusa papa spenat a velmi jej chuti. asi jej ho aj rovno zajtra urobim. so zemiakom a zltkom. 🙂

mirka285
6. jún 2011

caute...o takye ako tak citam tak spenat s cibulou tu normalne fici,tak som rada 🙂 super bolo dnes vonku,sme sa prechadzali s kamoskou,pekne bolo...dnes bol drahy v Madarsku pozriet nas projekt domu...a ze vraj je trosku vacsi ako planoval,tak sme zvedavi na tu sumu co nam vyrataju 😖 sa nam panenky pretocia 😒
@tinaki1275 Mati ty uz mas velku babu,my sa stale snazime dopracovat na 9 kil,ale Linda papa tiez velmi dobre..
@bellablonde Juli ja robim spenatovu polievku presne tak isto,mnam.... @denisse tak hadam vam tie sopliky uz prejdu ☹
@katty17 dobre vam bolo babule 🙂

merikac
6. jún 2011

ahojte šikovnice,,,,,,,tak rocna poradna a aj ockovanie za nami,,,,,76cm/9570g- cize do roka nam kocka presne strojnasobnila svoju hmotnost 😀 - bola som prekvapena, ja som myslela ze ma maximalne do 9 kg. Len co zbadala dr. tak spustila ooobrovsky rev,,,,,chuda moje az sa cela spotila, ked sme vysli z ambulancie, len ma stale bozkavala, pokus o to, aby som s nou nejadajboze sla naspat do vnutra 😀
No hadam ked uspim sa dostanem k netu a pocitam co ste za vcera a dnes popisali

zrzulka
6. jún 2011

@bambola bambi ja to tiez tak robim ze patovi bachnem bud rozok alebo chleba s maslom a aspon sa a v klude najem. ja ucim stolovaniu uz od utleho detstva i ked to vyzera u nas asi podobne okolo neho 😉 davas uz aj natierku ci zatim len ciste maslo? a nieco na chlebik? ja len zeleninku.
@katka55 ved mu daj polku rozka, ja mu nedavam kruzky, ale odlomim a ked chlieb tak polku krajca odkrojim.

@adelaine
@adelaine waw sikovnik 😉

tutulka12
6. jún 2011

ahojte
ufff tak sme doma, koonečne 😀 včera sme sa vykúpali u svokry na dvore, ojedli sme sa jahôd so šľahačkou a domov sme došli až večer a takí zničení, že sme sa len všetci ospršili a zaľahli. dnes som bola s kamoškou a s deckami v meste a na ihrisku a poobede som bol pozrieť sestru a jej fazuľku. domov sme došli tesne pred búrkou, nenormálne fúka a hrmí, ale aspoň sa bude dobre spať 🙂
@maxara Ninka je nádherná a som rada, že sa oslava vydarila 😉 a nemôžeš napísať recept na tie nechutné koláče? spravím svokrovcom keď prídu v piatok 😀 😀
@dennise Nelka má krásne kučierky, ešte budeš odháňať nápadníkov puškou 🙂 a želám skoré uzdravenie

moji chlapci nechcú špenát ani vidieť, ale zjedia aspoň brokolicu... no idem do vlažnej vody lebo som celá spečená a všetko ma hrozne štípe ☹ pekný večer

zrzulka
6. jún 2011

@katty17 parada ze jaky welnes... dobre vam je baby. mat tak terasu 😉 to je nafukovaci bazen?
@bellablonde to robievam aj ja taku polievocku mnamky, ja som dnes varila patovi luskovu...
@tinaki1275 tusim uz nas aj baby predbiehaju, my mame ledva 8kg 😲

tutifruti
6. jún 2011

Caute baby.... Tak u nás bolo dnes celý den riadne hnusne... pršalo od obeda do teraz, som si musela dať normálne paralen, čo ma tak bolela hlava....
Cez víkend sme boli v Trenčíne u mojej kamošky, tak som si super oddýchla.... lepšie ako dovolenka 😀
Akurát Šimonko má teraz brutálne obdobie... ani na päť metrov nemôžem odísť... hystericky reve.... zúri, kým ho nevezmem na ruky.... Ručí najnovšie aj v kočíku, tak ho nosím v šatke ako indianska babička.... 🙂 Ináč už v chodáku riadne lieta, dostane sa kde potrebuje, už aj nohu v sede ohýba dozadu /prekážkový sed 😀/... takže predpokladám, že začne aj štvornožkovať čoskoro.... No a vo štvrtok ideme na neurológiu, tak uvidím....
No a naša Dorotka je chorá... má horúčku a bolí ju hrdlo.... zatiaľ som nasadila homeopatiká tak uvidíme 😖

cigaretka5
6. jún 2011

@tutifruti blbo sa pytam - mate so SImonko nejake problemy?

tutifruti
6. jún 2011

@cigaretka5 No... este nedávno sa sám neposadil, neštvornožkuje.... No a dr. ma radšej poslala na neurológiu, pretože som počas tehu a po tehu brala prednison.... Povedala, že si myslí, že je len lenivý, ale aby sme niečo nezanedbali, možno nám poradia nejaké cviky, no proste uvidíme....

gabika41
6. jún 2011

Caute....takze sa pridavam do klubu nervoznych deticiek,co v nasom pripade este nebolo..... 😒 mam pocit,ze tiez idu zuby,dufam,ze zajtra uz bude dobre,ale pre istotu mam nachystany Viburcol a gel na dasienka.....dneska si v zufalstve aj topanku s nozickou chcela strcit do pusiny,tak predpokladam,ze dasna ju otravuju.....spenatovu polievku musim vyskusat aj ja..... 🙂

katarina7777
6. jún 2011

@mirka285 diky za tip co uvarit zajtra makemu... spenat 😀 kupujete cerstvy ci staci mrazeny?
tu sa teraz konecne vycasilo, cely den tu bola burka za burkou... rastliny musia byt v soku lebo tu skoro 3 mesiace poriadne neprsalo 😒
@tutifruti neboj tuti simonko sa teraz rozbehne a vsetko dobehne 😉
@katty17 tie fotky su jak reklama na MATERSKU DOVOLENKU 😉

fadriana
6. jún 2011

Ahojte baby pripajam sa k vaanm ak mozem konecne som to nasla .....zubky su aj nas dost velky problem ved aj tuto spravu pisem na 3krat co mala stale place hlavne pri zaspavani casto sa budi to mam pocit ze uz ani panadoljej nezabera,podla mna dost zle znasa prerezavanie tych horny ach no co uz chcem sa vas tu opyta ci niektora kojite a ak ano kolko krat este cez den,lebo mam pocit ze moja si pyta castejsie neviem ci tym teplom?davam jej aj dost pit aby som ju dajak oblba🙂ale niekdy to nepomaha....

monline
6. jún 2011

@fadriana vitaj medzi nami 🙂
ja kojím ráno ke´d sa zobudí okolo 6, potom ked ho ukladám spať doobeda, poobede, večer a raz v noci..pije mi vodu z pohára, fľašu nechce, ale dnes sa mi zdalo, že pije málo, lebo mal poobede veľmi málo precikanú plienku..tak neviem, musím to nejak lepšie sledovať..

monline
6. jún 2011

@katty17 no parádne vám je, aj ja chcem takúto vírivkuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

katarina7777
6. jún 2011

maly konecne spi tak mozem ist zehlit...romantikaaaa 😠

fadriana
6. jún 2011

@monline dakujem🙂no presne aj tak kojim len vnoci dakedy aj 5krat co sa nevie ukludnit len tak ked jej dam potahat no dufam ze to coskoro prejde

maxara
6. jún 2011

Caveste krasavy..ja som dnes total odpalena.. presla som cele mesto a este som to zaklincovala koleckom okolo strkovca 😕 🤐 ALE aspon som sa stretla s medvedom a veruze je to mile ziena, vobec ziadna dochodkyna 😀 aku som ocakavala podla popisu ..
inak som vybavila vsetko, sono koz v pohode, nic mi nenasli, kukli aj podpazka, co som rada, lebo obcas mam tam nejaku tu hrcku, ale povedala mi, ze tam nic nie je, tak vsetko co tam bolo, bolo len nieco docasne.. takze pohodka.. Inak vyzeram kokotne, mam opaleny ksicht jak mongoloid a vypalene tricko, ktore ma taky vystrih, ze jedno rameno trci, tricko je tym padom nasikmo, akozeeee..
A inak, dnes Ninka bola hroznaaa, mrncava, vrcava.. jedovita.. ALE, ukazala ako vie krasne uz chodit za jednu ruku a dokonca aj sama stala 😵 no poklad.

@mirka285 Miri, ano, krasna je Ninka v tych satach.. a ako sa nesie 😵
@kafoditka 😀 ale su fakt dobre tie kolace, fakt 😉 a Ninka nie je ostrihana.. to podla coho? ta fotka v golfaci je stara.
@noemarta jak ze nevidis fotky? 😕 ved su tu vo fore

monline
6. jún 2011

@maxara no to si vyhrala s tým opálením..to aby si sa zajtra v záhrade vyzliekla a poriadne sa opálila..má byť 30 stupňov, tak si to teplo zajtra užijeme 🙂
zajtra ideš na gyndu?

monline
6. jún 2011

@merikac tam Emma je kus baby 🙂 my by sme mali teraz v stredu toto všetko absolvovať....musela byť chutná keď ťa bozkávala..Daniel dá pusu len keď sa mi chce zalíškať, inak nedá takmer nikomu

bambola
6. jún 2011

@maxara no ako tehula 😀 ? 😀

bambola
6. jún 2011

@maxara jaj a este som sa chcela opytat, ze ako lara? ste boli u toho vetosa?

bambola
6. jún 2011

@fadriana ja kojim uz len pri zaspavani a teda vecer a doobeda, a v noci ale to neratam 😀 😀

tinaki1275
6. jún 2011

Tak som si sadla na gauc a mm mi pripomenul ze v s tredu je posledny termin na danove priznanie.. 😒to aby som sa dned vecer nenudila..kedze to robim u nas ja..a tu sa zmenil ten blby zakon a museli sme zberat vsetky uctenky a tak musim spocitat asi 3000 ucteniek ...a este kuknut ake dalsie zmeny su tam...nemam nervy ..@cigaretka5 nechces prist pomoct ? 😕
@monline no mi postavime..kedze nestihame plaz 😉 to sa to asi zle udrziava co ?
@katty17 no to je teda fakt reklama na matersku dovolenku 🙂
@mirka285 Linda si drzi liniu ako mamicka 😉 ,a ma aj skvele spalovanie,kedze vzy papal dobre..ja sa uz obavam ze sa Leia rozbehla smer- grecke geny a to by ma svihlo ☹ ..ale nie myslim ze stale pije vela mlieka (cca 750ml) tak asi preto pribrala..ale to je v pohode,kym jej chuti ..

cigaretka5
6. jún 2011

@tinaki1275 jasme uz letim, akurat dorabam jedno svajciarske DP, tak NO PROBLEM

maxara
6. jún 2011

@tutulka12 tak tie kolaciky su velmi jednoduche.. nepisala som to sem? tak asi na fb.. je to normalne linecke cesto, nechas ho stuhnut v chladnicke, nakrajas na male kusocky, vytvarujes sulceky, urobis zarezy, na koncek supnes mandlu a upecies. Potom odtrhnes mandlu a prilepis ju naspat dzemom a druhy koncek namocis cely do dzemu a hotovoooo. Ja som pouzila slivkovy dzem a ten svetlejsi je jahodovy.. inak vymakana kombinacia a aj to vyzera autentickejsie 😉

@monline no ja mam take stastie vzdy.. uz som si raz v kabriu vypalila na hrudi sikmo pas na priputanie a okuliare na nose 😖
hej a chystam sa na tu gyndu.. uvidim, co mi povie krasavec.. ale teda uz sa tehotne ( @bambola ) necitim 😒 som nasrata kvoli tym kramom.. ze zas tie hormony vyprdene sa mi zduli..
A s Larou sme boli dnes, lebo jej to nepreslo.. asi je seknuta. Robili jej RTG, ale vysledok bude zajtra, cize mi budu volat. Dostala nejaku injekciu a vraj by sa jej malo polepsit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre