Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. feb 2010

uz vsetky spite?ja som sa muchlovala doteraz a neviem zaspat..moj drahy uz spi a mam ho zobudit na hokej..ale dal si aj budik pre istotu...inac ten vysavac co sam vysava mame aj my doma..super vecicka.ten moj sa s tym zabava jak s autickom na dialkove ovladanie a ja mam o jednu robotu menej 😉 a s tymi kocarmi je to individualne,kazdemu sa lubi nieco ine..mne sa napr. nepacia tie Jane kociky,mne ten kocik pride ako taka velka krava nemotorna...inak ja som pouzivala kocik asi do dvoch rokov a potom uz len golfove palice som mala..a neuverite mi,ale kamos mi ich doniesol z Rakuska ,z kontajnera 😀 niezeby pre ne liezol do smetaka ale nasiel ich vonku na vyhodenie,tak ich zobral..najprv mi nepovedal ze su z kontajnera,az asi po dvoch tyzdnoch 😒 inac to bolo peg perego,a ja som ich potom darovala este dalsej kamoske..kontisovy kocar a ako posluzil 😀

mirka285
26. feb 2010

jej dufam ze si nemyslite o mne teraz ze som niaka socka co chodi po smetiakoch 😖

dugyna
26. feb 2010

meruska od srdca vam gratulujeme k super vysledkom 🙂 a tesime sa stebou

dugyna
26. feb 2010

mersuka to ma mrzi co sa stalo tomu druhehmu paru ☹

katarinka777 to mas co za robota?ze sam vysava?to uz aj take predavaju?

dugyna
26. feb 2010

meruska a este jedna gratulacia k chlapcekovi 🙂

dugyna
27. feb 2010

ericica no tak s tym hokejom neviem neviem ...aj sme rozmyslali ze ci ho nebudeme kukat.. 😉
ale zase je to predsa len dost neskoro 😉 tak uvidime

ericica mojalili a katkaking...a vsetky ostatne kocky dakujem za priania a ze na mna myslite 😉

torta je uz doma, dokonca sme zohnali aj figurku zenicha a nevesty,kytica aj pierko su z tiez v ladnicke 😉
nechty uz mam hotove 😉 , oznamenia doma adresy vypisane 😉 😉

a kukame film s bombach v kardiostimulatore

dugyna
27. feb 2010

mirka kde si kupila ten vysavac? to je dobry napad na "darcek" 😀 😀 😀 aj ked mi upratujeme vacsinou spolu

no ok kocky tak drzme si palce na hokej nech vyhrame a mame situ medailu 😉 a prajem vam pekny zjtrajsi den 😉

sunny mozes to uz prebrat po mne 🙂 a nepiste vela nech stiham vas aj docitat 😉 dobru noc

mirka285
27. feb 2010

dugy kupili sme ho cez e shop,niaka ceska stranka to bola,spytam sa zajtra ked sa moj krasevec zobudi a dam ti vediet...ale vraj uz nieco podobne maju aj v Nay..idem spat,ale budem fandit aspon v snoch 🙂

tutifruti
27. feb 2010

Dobré ránko.... 😀 Suny kde si? 😀

Dugy: Prajem ti krásny nezabudnuteľný deň podľa tvojich predstáv.... 😀

Baby od 5-tej nespím ☹ Porazí ma... Alžbetka už pozerá rozprávky, ja varím kapustovú polievku... 😒 O 9-tej môžeme obedovať.... 😉

zrzulka
27. feb 2010

Dugi uzi si svoj dnesny den D!!!! Prajem aby ti to vsetko vyslo podla tvojich predstav!!!! tesim sa na report z tvojho velkeho dna!!!!

Pozeram ze rozoberate kociky, muz ma dnes chcel tahat do trnavy okuknut ten jane slalom ale som povedala ze do maja dame kocikom pokoj .... Uvidime ci nakoniec nekupime predsa len nejaky surodenecky. neviem sa rozhodnut co bude lepsie....vsetko ma svoje plusy aj minusy....

bellablonde
27. feb 2010

ahojte, krásny víkend všetkým

DUGYNKA prajem ti aby si si super užila dnešný deň, počasie vám krásne praje 😵

MERUSKA výborná správa, už si môžeš zvyšok tehu len užívať a tešiť sa 😉

TUTI a čo si nemohla už spať? či detičky sa rozhodli, že už treba vstávať? Ozaj ten salaš o ktorom si písala, to je ten Gejdák alebo čosi iné?
My sme mali predvčerom nočnú drámu. Drobec mal laryngitický záchvat, tak sme tiež nespali od 2 do 4 🤐...

Auto-vysávač chcem kúpiť aj my. Už sa naň chystáme dosť dlho, len chceme ešte chvíľu počkať, kým ceny trocha spadnú. Model, ktorý chceme stojí až okolo 1000 éčok...

bellablonde
27. feb 2010

takýto
http://www.electrolux.sk/node37.aspx?categoryid...

ZRZULKA ja uvažujem najmä nad buggy-pod. Dúfam, že kým sa bábatko narodí, Peťulo bude nadšene lietať na motorke. Budem ho využívať na nevyhnutný bezpečný presun. Už teraz sa nerád vyváža v kočíku, takže súrodenecký by nám bol asi zbytočný. Tým viac, že mne sa nepáči, že bábätko je uložené dole v čudnej polohe, nízko nad zemou. Malý odkladací priestor.

Na stránke buggy-pod.com majú compatibility list, no náš model kočíka (mikado oxford) sa v zozname nenachádza 😀 😀 budeme musieť ísť do predajne a vyskúšať naživo, či nám bude sedieť.

sunnygirl
27. feb 2010

Ahojte bábiky,
tak dnes som neprebrala štafetu a neuvítala si vás 😉 Vstala som klasika o piatej, ale pozerala som hokej a držala som do poslednej chvíle palčeky, takže som nemala čím písať, lebo pršteky om mala zovreté v pästičkách...........no síce sme nakoniec len jeden gólik nedohokejkovali, ale aj tak je to úspech, teším sa.

Meruska:
gratulujem a tej druhej mamičky mi je ľúto, môže sa to stať hocikomu, je to smutné..... ☹ Ani ja ešte neviem výsledky z tripl testov, mala by som sa dozvedieť v utorok, no som z toho už teraz vytrasená, lebo na jednej strane sa stále bojím, či maličké žije a na druhej strane tu môže byť plno zlých iných vecí, na ktoré som nepomyslela. Neostáva mi nič iné len veriť, že bude všetko v poriadku.. 😨 😨 😨

Dugy
myslím na teba..... 🙂

Práve dováram mäsko na hríbykoch a hrášku, kúpila som včera knedlik a idem ešte urobiť rascovú polievočku s vajíčkom.

Večer si vás dočítam,páá, pekné písanie 😀

tutifruti
27. feb 2010

Bella: Vstala som na záchod a už sa mi nedalo zaspať... 😒

Salaš Krajinka je 8km pred Ružomberkom /smer BA-KE/, ak budete mať cestu okolo určite sa zastavte je tam super...

Laryngitídy my mávame v pravidelných intervaloch... Alžbetka z nich našťastie ide vyrásť, už sú len slabým odvarom tých aké mávala.... Dotorka ju až tak často našťastie nemáva.... Ja už keď počujem ten šťekavý kašeľ mi je zle, ako to v noci zvládneme... 😖

ericica
27. feb 2010

cuate kocky ....no teraz som sa netrafila,sunny nas rano neprivitala 🙂 ja som nespala dobre je mi dako blbo....
aj u vas fuka taky vetrisko 😖 co robite ja sa nudim a asi tu budem trcat cely den 🙂

bellablonde
27. feb 2010

tuti dík za tip, zastavíme sa niekedy popozerať. Malý je zbláznený do všetkých zvieratiek. Minulý víkend sme boli pozerať zvieratká v Schlosshofe (kúsok od Bratislavy) poníky, kone, ťavy, kozičky 😉 zablatení až po uši, ale šťastní 😀 😀

My sme chodievali na salaš Gejdák napráskať sa halušiek - to je zase smerom von z Ružomberka na Donovaly 😉 aj tam je krásne

ericica, tu u nás fúka tiež ako šialené. Poslala som chalanov von na vzduch, potom nakúpiť a umyť auto .. kde sa túlajú neviem 😕 ja už mám navarené, z časti upratané 😝, pozerám teraz záznam z hokeja.
Konečne mám chvíľu voľného času 🙂

ericica
27. feb 2010

ved aj ja mam teraz casu 🙂
a ostatne kocky sa asi venuju manzelikom....dufam ze poobede sa na nas pridu pozriet 😉

tutifruti
27. feb 2010

Takze ja som práve doupratovala.... 😝 Baby spia, tak trocha oddychujem... Poobede sa chystáme na návštevu ku kamoške, trocha sa pohrať.... /má tiež dve dievčatá, mladšia je narodená v ten istý deň ako Dory/

zrzulka
27. feb 2010

... nasi tiez chrnia, ja som prave dozehlila, idem prichystat papu a pojdeme von. Dufam ze stihame Bibianu lebo dnes sa vonku velmi byt neda.... skoda mali sme na vikend naplanovanu ZOO. mala salie zo zvieratiek...

Tuti myslis ten salas kde su take vyrezavane drevene sochy. je tam ovecka, pastier a tusim nejake vozidlo. uz si presne nepamatam ake. Vlacik??? my sa vzdy stavime tam ked ideme z Ke. tiez tam maju restiku situovanu v mastali s presklenenou stenou odkial sa daju pozorovat ovecky (teda my mame vzdy smolu lebo nikdy tam nie su...)

Inak som vyhliadla kocik, sranda ze ked som s tym chcela uz prastit tak sa jeden naskytol a za super cenu. Nie je sice novy ale sportacik bol pouzivany len 14 dni takze skoro ako novy.... tak sa vytesujeme....Dokupime este ten buggy pod a bude....

tak peknu sobotu este.... idem vychystat seba aj rodinu nech mozeme vypadnut niekam....

jaruska8
27. feb 2010

Ahojte babenky, tá teutonia je naozaj super, Kafroditka, kde presne ste v Blave tie kočíky pozerali? Dík za info, môžeš aj IP. Mne sa už o kočíkoch aj sníva. 😉

tutifruti
27. feb 2010

Zrzulka: presne ten... ovečky sú teraz dnu ked je zima, navyše sa kotia jahniatka, no je to nádhera...... 🙂

zrzulka
27. feb 2010

babulky davnejsie sme sa tu bavili o mostikoch na zuby a take tie zalezitosti. Muz si chce dat teraz spravit novy mostik. mate nejakeho dobreho lekara??? Skor v okoli Ba lebo priamo v meste je to asi o dost drahsie .... Kolko to vychadza??? bola by som rada keby si to dal dokopy este kym sa maly narodi....

luminkasp
27. feb 2010

ahojte, my sme uplne odrezani od sveta, to je pocasie, este aj pc som mala pokazeny 😢

oacka
27. feb 2010

ahojte baby! práve sme sa vrátili z návštevy, vyhrali sme sa so synovcami, nejdem vás čítať,lebo nevládzem,len jednu vec som chcela vedieť, ako dopadla meruska! A som happy! meruska,meruska,meruska, veľmi sa teším! veľmi vám držím palce! užívaj sa tehotenstvo s chalaniskom!😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajtra vás dočítam, teším sa na dugy a jej "podrobnú správu" zo svadby! pekný večer!

katkaking
27. feb 2010

ahojte babenky, my mame tiez dnes krasny den za sebou...doobeda sme boli vonku, krasne svietilo slniecko a mala sa vytesovala...vsetko je pre nu nove... a poobede ked si mala pospala sme isli na navstevu. Pred chvilou sme sa vratili a teraz mame my navstevu, tak sa idem venovat...len som si odskocila, uz som nevydrzala... 😉
tak pekny zvysok vikendu, uz sa tesim ked dugy bude pisat spravu zo svadby...to asi vsetky cakame 🙂 🙂 🙂
papa

denisse
27. feb 2010

ahojte ...
v prvom rade meruske veeeeelka gratulacia ... to su skvele spravy 😎

ja som dnes bola na druhej casti kurzu pletenia z papiera, tak som mala pekny pol den 😀 pred chvilou som este bola s nelou sa prejst vonku, ona mala svoj kociarik s babikou ... tak dufam, ze sa unavila a v pohode vecer zaspi ... 😉

tiez nestiham vsetko precitat, dakujem vsetkym za rady ohladom umyvacky ...

a aby som nezabudla .. dufam, ze dugyna si uziva paradny den 😉

tatianka.g
27. feb 2010

ahojte
tak ja sa ozyvam po dllllhom tyzdni. Ja ked chodim do prace, tak toho vela nestiham, poobede mam kruzky a doucovania a vecer sa venujem domacnosti a poctivo svojmu manzelikovi. 🙂
Holky ja som uz tiez za polovicou tehotenstva, riadne to uteka a uz sa na mna nalepilo 7 kg. 😒
Ale nastastie to nie je vidiet, kedze som dost vysoka.
Este stale necitime pohyby z coho som smutna a dufam, ze je vsetko v poriadku.
V pondelok ideme do poradne tak prosim drzte palce.
Prajem vam este peknu sobotu....

denisse
27. feb 2010

tatianka, nebud smutna .. ja cakam uz druhe a tiez este velmi necitim .. obcas nieco, ale malo ... takze urcite je vsetko ok ..

mirka285
27. feb 2010

zdravim,kocky co ste vy dnes robili ze ste ani moc nepisali?dygy este trsas?dufam ze vsetko dobre dopadlo a hodis foto,sme zvedave 🙂 tie vysavace mrkni na www.robzone.cz,my mame odtial...ja som dnes traposila po nakupnych centrach 😉 ale nic take som nekupila,najprv v Auparku som kupila pre sestrinko maleho taku supravicku ne jar,a kupila som si nove zubne kefky..poobede sme boli v Avione,kupila som Tomaskovi budik,aby nezaspaval do skoly,i ked teraz ho uz budim ked nechodim do prace 🙂 zajtra pride z lyziarskeho,tak sa chystam uvarit zeleninkovu polievocku s krupicovymi haluskami,a plnene rezne so sunkou a syrom,to bude mnamka 😝

denisse
27. feb 2010

ahoj mirka ...
prosim ta, ten robot je len vysavac, alebo aj vytiera podlahu? mne osobne vytieranie vadi viac ako vysavanie, tak by som chcela radsej roboticky vytierac ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre