Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
7. jún 2011

@bambola no lepšie by ti bolo keby si dostala ..alebo sa zaočkuj proti kiahňam, pretože ak dostane tehotná kiahne, strááášne je plod ohrozený, práve to čítam...
a nie je možné, že si ich mala ale s dvomi tromi nepovšimnutými vyrážkami? Nika mala asi 7-10 dokopy

monline
7. jún 2011

@bellablonde booože, to je zlaté, že rukávniky na noc 🙂))) tie deti sú neuveriteľne vynaliezavé

bellablonde
7. jún 2011

@bambola 2 tyzdne izolacky potesia 😀 ... to si bola malicka, ked si nechytila?
a moznoze si chytila a mala si len jednu vyrazku aj to vo vlasoch, tak si si to nevsimla a mas kiahne za sebou 😀

bellablonde
7. jún 2011

@monline moni tusim ze sme sa v tomto momente stali expertkami na kiahne 😀 🙂
pa dobru noc, uz naozaj idem

monline
7. jún 2011

@bellablonde vyprodukovali sme rovnakú myšlienku 🙂
dokonca aj tú o tom spaní...idem i ja..dobrú noc baby

bambola
7. jún 2011

@bellablonde deti su take vynaliezave 🙂
@monline to o tej tehotnej a kiahniach som vedela a dost som sa toho bala. inac ja som bola asi 8tt ked som sa dostala nepriamo do styku s kiahnami 😔 vtedy som mala trosku bobky 😕

ked mal brat kiahne tak mohol mat 4 roky cize ja asi 9. ale tak ja si dovolim tvrdit, ze ja mam celkom dobru imunitu celkovo ale je mozne , ze som mala jednu vyrazku niekde vo vlasoch 😀 😀

tutulka12
8. jún 2011

dobré ráno. už začínam trochu stresovať kvôli obhajobe, som hrozná trémistka, vystresujem sa a potom mám total okno a očerveniem od hanby ☹ už nech je sobota....
moje decká spia iba v krátkych rukávoch a ak mám pocit, že je chladnejšie tak prehodím cez nich deky také tenšie, ale aj tak sa vždy odkopú. cez deň detto, behajú iba v krátkom. síce kolená zodreté a samá modrina, ale aspoň im nie je horúco 🙂 Teo vypije mlieka za deň cca 700 ml a príkrmy má 3x denne. našťastie sa ešte nestalo aby nechcel príkrm, vždy spapá všetko a za posledný mesiac pribral 700 g. nočník máme obyčajný, tvarovaný, aby sa mohol aj oprieť trošku a už 3x sme ho úspešne použili 😀 ale to bola len moja šikovnosť, že som ho vymákla ako sa chystá tlačiť a rýchlo som ho šupla na nočník. potom som tu šaškovala od radosti a chudák Teodor na mňa pozeral ako na blázna 😀
Daniela mám už v škôlke, nákup spravený, idem ešte prezliecť periny a keď Teo zaspí, trochu počítam prácu, aby som bola na piatok pripravená....pekný deň

denisse
8. jún 2011

ahojte ...
tak ja dnes len pri ranajkach preletim, co ste pisali a ideme tour de praha po koliesko ku kociaru ... tak nam drzte palce, nech sa tam netrepeme zbytocne ... 😝

@bambola
moja segra nevedela, ci mala ci nemala kiahne a pre istotu si v tehu nechala vysetrit protilatky z krvi ...

telku v spalni, kde spi mala, mame aj my, ja ju tam uspim a potom tam pozeram, kedze spi na velkej posteli tak musim na nu dohliadat, aby nespadla ...

denisse
8. jún 2011

@monline
joooj, to je skoda, ze nepridete na stretko ... ☹

gabika41
8. jún 2011

Dobre rano babule....inak mala ma fakt velmi tvrdy spanok,lebo tu v noci bola taka burka az.....byvame na poschodi,tak vsetko dunelo.....dokonca aj mm sa zobudil a mal nic spala v pohode.....dnes mam na plane pedikuru konecne sa tesim......prajem prijemny zbytok dna.. 🙂

merikac
8. jún 2011

ahojte baby,,,zuurim 😠 musim sa vam hned pozalovat,,,rano som vstala a v kuchyni vody - nie ze trosicku- ale na fulku plna kuchyna,,,( moje milovane prvorodene dieta nechalo do koran otvoreny balkon)..tak si viete predstavit ako som o 6,30- pendlovala s hadnrou a kyblom- dufam, ze sa nam neoduje podlahovka-......a dalsi sok som zazila, ked znova to moje prvorodene dieta rozpravalo cez zuby ( chystal sa na skolsky vylet- idu na 2 dni)- taky nerv ma chytil, ze co to ma v hube, ze ako malemu dietatu som mu kazala, nech otvori usta,,a on, ze nic nema a ked sa tak branil, jasne, ze som nastojila, nech ich otvori, uz som mu ich pomaly nasilne chcela otvorit,,,,,a on ich otvori a skoro som padla na zadok,,pearcing v hube ako svet sa na mna vyceril,,,,,,,,,,,,, 😠 😠 ......... nevadi mi pearcing, ale to, ze to urobil poza chrbat,,, @monline- to vazne ste v ohrozeni, ze by mal mat Daniel kiahne??
@bambola Denis dostal kiahne ked som bola v 3 mesiaci tehu a normalne ma izolovali od rodiny, aj som si vtedy poplakala, ze bez milosti ma vystahovali z domu a musela som prespavat u svokrovcov,,ale vraj pre istotu, aj ked ja som kiahne mala, ale ze je to ozaj pre plod nebezpecne,,,,,

tak to je vsetko co som v rychlosti v praci stihla precitat,,a musim ist makat, prajem Vam vsetkym krasne ranko a este krajsi den

noemarta
8. jún 2011

ahojte, dobre ranko,
@merikac fuuuha, pekne rano ta cakalo, voda, pearcing... 😠
Meri, a ty dokedy byvas v praci, normalne 8 hodin robis???
@monline co sa tyka tych kiahni, pozri ak to teda dostane Danko, bud rada ze takto skoro, aspon to bude mat za sebou myslim si ze s dobrym priebehom, my sme mali naraz vsetci traja suredenci, bracho mal jak danko, segra 5 a ja 12. Samoska ze ja som to mala najhrosie. A napr.od mojej svagriny dcera ma 12 rokov a vsetci okolo nej mali kiahne, myslim aj brasko a ona do teraz nemala, nejaka je imunna. 😉 Akurat smola, ze by si nesla na stretko, ale co ma byt, pride a bude to tak... ☹
Dobre poprsalo, nela do deviatej bola hore, nechcela zaspat, asi bola plna emocii, vcera sa prvykrat kupala v bazene, a este skor nez som ju tam dala, tak tam sama napikovala hlavickou, takze sa dobre zlakla, nalogala vody.... 😉 potom vecer zacala ta burka, tak ju to asi rusilo... ale potom celu noc chvalabohu spala,ako budila sa na pitie, ale pohoda....
takze prajem vsetkym pekny den, paacko

zuzik1983
8. jún 2011

tak vcera sme boli na tom ockovani aj poradni,nikolka za dva mesiace pribrala len 600g,ale ze vahu ma v poriadku vraj,vazi 9640g 🙂 ockovanie dopadlo tak,ze pri kazdej nozicke poplakala mozno 10-15 sekund,dali sme jej hracku a rychlo zabudla,ze bola ockovana,uz bola zas take sidlo,co aj doktorka povedala,ze je nejaka ziva moc a ci nechcem pre nu homeopatika na ukludnenie,co ja urcite nie,nebudem ju kvoli svojmu pohodliu odmalicka niecim pchat 😕 ale ockovanie sa neskor v noci pripomenulo,mal bola uplakana ,mala teplotu 39 chudatko moje male 😒
@adelaine aj mne sa mala strasne poti,ale nenechavam ju len v bodynku,lebo potom ma studene nohy a ja mam pocit,ze jej je asi zima,ked sa vala po zemi,tak vzdy ma nejake gate 🙂
@kafoditka sikovnicek 😉 nikolka urobi par krockov a dalej nic,boji sa este 🙂 aj my mame v spalni nechutne teplo v noci.
@vierkaha nikolka ma iba pyzamko,neni zakryta a je ulne spotena.
@maxara tak dufam,ze chalupa bude ok
@monline aky je krasnucky 🙂 a ma mrzi,ze na stretko neprides kvoli kiahnam ☹ ja ani netusim ci som kiahne mala alebo nie,musim a doma spytat
@robika mne teda nikolka papa strasne,vsetko do nej musim doslova tlacit aj pol hodiny alebo nezie vobec a tiez neviem,ci je to zubkami alebo teplom 😕
@denisse tak vela stastia,nech sa koliesko najde 😉
@merikac tak si mala o robotu postarane 😒 a este aj o prekvapko 😉

kafoditka
8. jún 2011

Ahojte 🙂 nas dnes caka poradna k jednemu roku a zaroven ockovanie, tak som zvedava, ako ho zvladneme...
@merikac fuuu ze ake prekvapko ti Denis spravil 😕 no perne rano si mala, predychaj to, ked odide naval zlosti, porozpravaj sa s nim.... paneboze baby, ja sa normalne desim toho, ako budem zvladat svojho pubertalneho syna 😒
@monline Mon, nas Jakub bude mat 8 rokov a uz tri krat bol v priamom kontakte s detmi, ktore mali kiahne v plnom prude a ani raz ich nedostal, nejak odolava chlapec 🙂 uvidis, cas ukaze ci to Danko dostane alebo nie..
Inak k tej telke alebo pc - ja mam bezne zapnuty notebook v spalni, kde mi spi maly, aj cez den..

bambola
8. jún 2011

Dobre ranko,

tak to co bolo dnes o piatej rano u nas? 😕 taku burku som este asi nezazila , som sa pritulila k malej aby som sa nebala 😀
@maxara snad je chata ok 🙂 ked tak nas 18. zapriahnes a pocistime 😀
@merikac no vidis kolko radosti nam robia tie nase deti, v kazdom veku 😀

my dneska ideme von s kamaratkou a jej malym Adamkom (8mesiacov 🙂 ) aj ked pocasie je vselijake 😖 ale tak setrim slnko na 18.6. 😉 😀 😎

maxara
8. jún 2011

@monline Mon, pozeram, ze ti svokra trable vyprodukovala.. ak ti to pomoze, krasnu farebnu trojkolku som videla v pondelok v tescu na kamennom v BA, myslim ze stala 34e ale mozno aj nie, lebo som len prechadzala okolo, mali tam golface a toto.. a teraz neviem, ci si tu cenu nepletiem s takym tym uplne najgolfacovitejsim golfacom (taky len latka na paliciach), lebo viem, ze aj to som pozerala a tie stoja urcite tak nejak..
ooo a vdaka za pochvalu fotky 🙂
a to stretko ☹ ☹

@bambola Bambi tak akoze tebe sa mame podakovat za tych vcerajsich 7 burok?? uzaj chod ten bazenik vratit, nech sa vrati normalne pocasie 😒 akoze nehovorim, letna burocka, mnaaam.. ale toto co tu bolo vcera malo s letnou spolocny len nahly prichod a nevyvetratelne dusno.. 😖

@ywett tiez som dala ninke bazenik dnu a nasypala gulicky.. celkom ju to bavilo vcera 🙂

@bellablonde si velka sikulka, pekne ich zvladas, havne ked viem, ake certisko mas to starsie doma 😉 a aj ked je to mladsie milucke zlatucke, tak vyzaduje dost pozornosti, ved aj nasa Nina je aka paradna poslusna a kolko sa s nou nanervujem a ani neviem preco 😒 a inak aj k nam mozes prist so Sasenou na navstevu, my tiez mame to tlacitko 😀

noemarta
8. jún 2011

@kafoditka drzim palce u pediny !!!

@bambola tu bola tiez burka, ale taka kludna, teda aspon u nas, tak poho...
@zuzik1983 myslim si, ze ma nikolka v poho vahu, ved nasa ma 9040g-

bambola
8. jún 2011

@noemarta no tu bola strasna, som mala pocit, ze koniec sveta 😖
@maxara skusim ho sfuknut lebo caka nafuknuty 😀 mozno zo pomoze 😀

tutifruti
8. jún 2011

Ahoj baby, tak náš Šimonko pokračuje v urevanej šnúre.... tak neviem, či aj tie zuby nakoniec nebudú, lebo ináč neviem, čomu by som takéto správanie pripísala.... 😠
@zuzik1983 akože a prečo jej máš dávať homeopatiká? čo je na hlavu? a čo má sedieť ako kvások?
@maxara krásna si na fotočke 😉
@kafoditka no Filipko je strasný sikovník....
@merikac v takýchto chvíľach si ja opakujem "deti sú radosť" 😀
@monline krásavec je a šikulo 🙂

zuzik1983
8. jún 2011

@noemarta ved ja som spokojna s jej vahou 😉 to len tak,ze uz pomalsie pribera a ludia v okoli mi hovoria,ze nejak schudla 😕
@bambola u nas asi tiez bola burka,lebo je mokro,ale ja o nicom neviem 😀

kafoditka
8. jún 2011

@maxara Peti ja citam tri strany dozadu a nikde nevidim, co sa vam stalo s chatou? som slepa ci co? 😕

maxara
8. jún 2011

@tutulka12 Tutu, nestresuj.. neboj sa, urobis, spomenies si.. ved budes mat ppsko, nie? tam si urob tie body tak, aby ta to nakoplo presne tym spravnym smerom.. lepsie ako naspamat hovorit 😉

@merikac kraasne ranecko 😉 no nic, uz sa len v praci ukludnit 🙂

zuzik1983
8. jún 2011

@tutifruti povedala mi tak,ze ak by som chcela,ze su na to take a take,ani som si nezapamatala,som tomu ani pozornost nevenovala. 🙂

maxara
8. jún 2011

@noemarta sranda.. ste tak blizko a u nas rano burka nebola a vcerajsie neboli vobec kludne.. ale viem, ze vlastne ste uz dost daleko, lebo nasi su knam trosku blizsie a u nich bezne neprsi, ked u nas .. sa smejeme, ze tu ich dedinu vybudovali pre NASA na skusanie rakiet.. tam uuuplne malo prsi

@bambola veru, aspon ho sfukni teda 🙂

@tutifruti no zas krasna ako krasna.. mozno na svoje pomery 😉

maxara
8. jún 2011

@kafoditka s chalupou sa nic nestalo, teda dufam.. len ze mi volal jeden znamy, co byva vzdusnou ciarou asi 500m od chalupy, ze tam za jeho domom ostal po ladovci totalne oholeny vinohrad a ze ladovec okna rozbijal, padali pingpongace.. 😒 ale mm rodicia tam dne idu to ceknut

maxara
8. jún 2011

@zuzik1983 urcite neschudla, len sa vytiahla.. to aj moja Ninka.. ved pozri na tie fotky co som hodila a Bambi hned prvu vec co napisala, ze Ninka vyzera vytiahnuta, ze uz nie je taka baculata 😉

kafoditka
8. jún 2011

@maxara jeezis, no tak dufam, ze u vas to nenarobilo galibu ☹

maxara
8. jún 2011

@kafoditka dufam aj ja, ale tak nemuselo tam ani len prsat, hoci ked som isla vcera k dr, tak to bolo zrovna v tom case a bola tam taka ciernava, normalne som taku strasne tmavu oblohu pri burke cez den este nevidela.. az som sa bala a to som bola daleko od nej.. ale minule tu u nas padali krupy a zrzulka pisala, ze u nich ani kvapka nepadla, len fukalo.. a to byva mozno km od nas.. mozno vzdusnou ciarou aj menej

kafoditka
8. jún 2011

@maxara tak vasu chatu to urcite obislo 😉 inak si vezmi, u nas predvcerom prsalo a stacilo, ze som presla busom styri zastavky na Zaporozsku k policajtom a svietilo tam krasne slnko a po dazdi ani stopa....

maxara
8. jún 2011

@kafoditka tak zrzulka byva 3 km od nas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre