Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
8. jún 2011

@vierkaha nas Tomino sa krasne plazi, cely den a naozaj velmi rychlo. len nechce prejst na styri... Zozaciatku sa plazil len pomocou ruciciek, teraz pracuju viac nozky, pekne ich lame v kolienku. Vie zdvihnut aj zadocek alebo sa krasne vytiahnut na ruckach vysoko, aj postoji na styroch ale este sa nepustil do stvornozkovania 😒 tiez ho vabim na vsetko mozne cely celucicky den, mm vravi, ze sa mu venujem uplne maximalne 🙂 ale Tomino sa ku vsetkemu len plazi, dokonca sme uz presli aj po schodoch

tatianka.g
8. jún 2011

@maxara maxi vdaka za podporu, uz som bola trosku v koncoch tak som sa vyzalovala a naozaj vase povzbudenia su taky balzam, snad by ste mali pravdu

kafoditka
8. jún 2011

Tak uz sme doma, maly zvladol ockovanie super, par sekund poplakal a bolo dobre 🙂
@maxara nase miery na 1 rok su 77cm a 11500g 😉 ... inak maly pribral za 3 mesiace presne kilo
@allexa ako sa ti moze rozpadat nova autosedacka romerka? 😕 😕 ja ju mam tiez a aj baby tu z temy a vsetky sme zatial spokojne...

bambola
8. jún 2011

@tatianka.g tani, ale ved on vobec nemusi stvornozkovat. niektore deti proste nestvornozkuju len potom uz rovno chodia. ja som v GB robila aupair a tam chalanisko zacal rovno chodit a az ked sa naucil chodit tak potom zacal aj stvornozkovat lebo to videl u deti v deckom centre kde sme chodili 😉
umelo si vyrabas starosti 😉

bambola
8. jún 2011

@kafoditka ale mas kus chlapa 🙂

cigaretka5
8. jún 2011

@bambola aj vam, inak ja som si ani neuvedomil,a ze je dnes 8

bambola
8. jún 2011

@cigaretka5 ja tiez nie ale vcera som mala skusku a tu som vedela v aky mam datum, tak podla toho 😉

baby inac nemate nejaky tip na cukrara/rku v BA? potahovanu tortu 🙂 lebo ten cukrar kde si davame my robit tak potahovane nerobi. alebo mi hodte niekto link na tieto "tortove tety" co maju stranku s adresami a obrazkami....snd niekto viem co myslim 😅

denisse
8. jún 2011
bambola
8. jún 2011

@denisse dakujem, toto som presne myslela 😉

noemarta
8. jún 2011

@tatianka.g podla mna sa uuuuplne ze zbytocne trapis a ako napisala @bambola umelo si vyrabas starosti, ved nie vsetky deti svornozkuju, nasa vobec nestvornozkuje, ona sa sucha na zadku, a ja z toho voooobec nerobim tragediu..... na nohy sa zacala staviat asi dva tyzdne do zadu, takze vidim ze napreduje a to je hlavne, takze prosim ta, nestresuuuuuj, Tomino je sikovny chalanisko !!!!! 🙂
@kafoditka no super ste to zvladli, v centakoch su s Nelou za rovno, ale vahovo, nie nie.... 😀 Domi, dnes som zistila,ze Nela ma uz prerezanu aj tu dalsiu hornu stvorku, takze este tie dve spodne, chuda, dnes je uplne hotova, umrncana....a momentalne spi od 11,30 😕 😕 😕
idem ja robit papiere, paaaaaa

cigaretka5
8. jún 2011

@bambola vraj na www.tortaodmamy.sk je vsjo

gabika41
8. jún 2011

@tatianka.g ..napr.ja som zacala chodit az v 2 rokoch....to chce cas 🙂

cigaretka5
8. jún 2011

@bambola denisse je rychlejsia a presnejsia 🙂

noemarta
8. jún 2011

@cigaretka5 cigi, a preco nemas uz aj novy status, ze si tehu????? nech ta vieme kontrolovat, aby sme nahodou nezabudli ze uz rodiiiis. 😉

mirka285
8. jún 2011

ahojte kocky,dosla som vas len pozdravit na rychlo,stale nemam komp,tak vyuzivm chvilu nepritomnosti mojho syna....ak by sa nasiel niekto ochotny, kto mi zhrnie co sa deje budem vdacna,lebo nestiham docitat ☹

gabika41
8. jún 2011

...inak dnes je Medarda a pokial bude pocasie to iste co vlani,tak fakt neviem,naco sme kupovali tie bazeniky.... 😒

cigaretka5
8. jún 2011

@noemarta ak si pamatas nemala somstatuts ani pri malej a nebudem mat anie teraz ale budem vas priebezne informovat

cigaretka5
8. jún 2011

iank baby ja anie poriadne neviem ako je vonku, podarilo sa mi tu na byte v BA pokazit vonkajsiu roletu tak mame v izbe permanetnu tmu lebo som odtrhla snurku co sa vytahuje a ani za boha to nejde ani mechanikcy hore

noemarta
8. jún 2011

@cigaretka5 o.k.
U nas akurat tak trochen prsi a hrmi.... 😕

kafoditka
8. jún 2011

@bambola vies co, akurat vravela dr. ze ma taku fajnu stavbu tela a pevne svalstvo, ze ani tych 11,5kg neni na nom vidiet 😉
@noemarta Maci, nam sa tisnu horne stvorky ale este su dost vysoko, nam to este potrva, kym sa prerezu...

noemarta
8. jún 2011

@kafoditka veru ze je pevny filipko, dost sa vytiahol a vobec tie kg na nom nie je vidno 😉

bambola
8. jún 2011

@mirka285 fuha,

kafko bola na rocnej kontrole a ockovani 🙂 filipko ma 11500g tusim
mon sa obava , ze danko dostane kiahne lebo marecek ma a preto sme jej s belou poradili nech sa poradi s doktorkou a nech radsej odlozia dnesne ockovanie. tym padom jej pada chata v harmonii
tinaki musi robit danove a ma zratat asi 3000 blockov 😕
denisse stratila koliesko na inglesine a vsimla si to az na druhy den 😀 😀 ale uz je opravena a plne funkcna 😉
maxi sa obava ci im krupy neporozbijali okna na chate a lara je seknuta
allexin misko ma nejaku vyrazku z bazena, infekcnu 😒 😠

vcera bol zvlastny den lebo vsetky decka mrncali a neboli vo svojej kozi
merikac si nejako zvlastne zvrtla nohu tak teraz kriva, emma ma teploty z ockovania, rano si nasla vytopenu kuchynu lebo denis nehal otvoreny balkon a nasla mu piercing v jazyku 😀
kristip je herecka a pozvala nas na predstavenie 😉

to je tak v skratke 🙂
jaaaj a prebehla tema, aky mate doma nocnik a v com spavaju nase deti 😉

bambola
8. jún 2011

@kafoditka musim si ja niekedy potazkat toho tvojho chlapa, lebo mne sa zda uz aj moja mala dost tazka tak aby som nefrflala 😀 a tiez si myslim, ze to neni na nom vidiet, kolko mal ked sa narodil?

noemarta
8. jún 2011

@bambola dobraaa rekapitulacia, vidno ze si v ucenlivom nasadeni, slohova praca 🙂

bambola
8. jún 2011

@gabika41 no co ja si spominam tak cely jun bolo mrte horuco som s pupkom doma odfukovala na gauci 😀 a aj potom v juli a v auguste boli horucavy

bambola
8. jún 2011

@noemarta 😀 tak aby som nezabudla ked uz sme pri tom uceni 😉 @mirka285 mne sa podarilo spackat skusku tak este opravak 😔

kafoditka
8. jún 2011

@bambola no pekne si to zhrnula, nove info aj pre mna 😉 maly mal pri narodeni 3690g, cize strojnasobil svoju vahu plus ma nieco navyse 😀 no a nechcela by si ho dvihat, ver mi, ja si krize necitim 😝

luminkasp
8. jún 2011

@alllexa skus sa na to opytat, tereska to mala tiez strasne, staci aby bolo trolinku viac chloru na kupku, ...., co normalne inym nevadi a uz to je, nam to az krvacalo ☹ pri albertovi to take hrozne nebolo, lebo uz som vedela o co slo a hned som sla, ale pri tere masti vselijake fuj a kym sa to zahojilo...

tatianka.g
8. jún 2011

baby ja si nechcem umelo vytvarat starosti, asi az prilis starostlivo sledujem Tominka a strach mi narobila rehabilitacna doktorka 😠

maxara
8. jún 2011

@tatianka.g Tani, chapem, ze mas obavy, ale ked sa pekne plazi, tak fakt sa nemusis stresovat.. skus ho ty za ruky obcas stavat na nozky a uvidis, zachvilku mu to neda, ze vsetci okolo neho chodia vzpriamene a on nic.. a zacne pekne.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre