Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
8. jún 2011

@tatianka.g ani alberto nestvornozkuje, vobec sa tym netrap, alberto sa plazi a rychlo, kde chce, sam sa posadi, postavi, da sa na 4, vydrzi, vobec nemusia stvornozkovat, napr tereska zacala az ked mala cez 11 mesiacov, ona sa ani neplazila, iba si sadla a pekne sa hrala, ja som uz bola ¨chora¨ , no a mesiac na to ako z nicoho nic zacala stvornozkovat, lebo si ju papi nevsimol a to ju zjavne nastvalo zacala chodit a to tiez nebolo, ze chodim pomaly okolo nabytku, atd, proste sa rozhodla zo dna na den z minuty na minutu chodit 😉 , jednoducho niektore deti to chcu hned na jednotku 😉

maxara
8. jún 2011

@tatianka.g a tiez by som sa postazovala tu, keby ma vystrasila rehabka 😉

vierkaha
8. jún 2011

@tatianka.g tak ho potom nechaj ísť vlastným tempom, ja som si myslela, že on sa vôbec nehýbe, že len sedí 😅

vierkaha
8. jún 2011

kočky chcem sa vás opýtať, aké máte skúsenosti s obchodmi Predeti, Baby market, Brendon a pod ? Pozerám autosedačku, ale na nete nič moc nemajú tak by som potrebovala vedieť či majú na predajniach väčší výber, aby som sa tam netrepala zbytočne

tatianka.g
8. jún 2011

baby diky za rady 😉

bambola
8. jún 2011

@vierkaha vieri co som si vsimla tak v brendone a v predeti maju celkom dost tych sedaciek ale ak mas konkretnu vybranu tak si zavolaj ci maju. v babymarkete neviem, asi som nebola v tej casti so sedackami 😉

maxara
8. jún 2011

@vierkaha ja som bola nakupovat u vas v Bambini a Alladinovi.. takze ti nepomozem, ale viem, ze ked mas zaujem o nejaku konkretnu, co v bambini predavaju, tak ti ju baba donesie na predajnu

mirka285
8. jún 2011

@bambola Mati dakujem za super zhrnutie 😉 a skusku urcite spravis,vsak nemozes byt az za taku biflu,aby bolo vsetko na prvy krat 🙂 ja som dnes rano isla po sto rokoch na kozmetiku a ked sa ma drahy spytal kedy dojdem,tak ma to nasralo,ze som po kozmetike isla este na manikuru a pedikuru 🙂 taka som spokojna a ani vycitky svedomia nemam,ze som ich pekne nechala spolu bacovat 🙂 @merikac piersing?boze,Tomi si zase pije doma kavicku akoby sa nechumelilo 😖 Emmka nech to rychlo prejde.. @allexa juj Misko ma zase vyrazku ☹ asi bude citlivy na taketo veci,mozno ma slabsiu imunitu ☹
@denisse vsak ked si nezistila,ze chyba koleso,to znamena,ze mas dobry kocik,ide aj bez neho 🙂 dnes sme podojedali co chladnicka dala,tak som ani nevarila,ale ani nebolo kedy,ked som sa flakala,a pocas toho ako som dopisala tento prispevok mi Linda stihla rozbit pohar v izbe,lebo Tomas tu ma taky bordel ze az 😠

noemarta
8. jún 2011

@vierkaha tak ja ti to zhrniem, kedze asi naposledy sme my kupovali sedacku... Tak brendon ma vyber, ale co sme my hladali nemali...., na 100percent som si bola ista, ze predeti bude mat naj vyber a hned kupime, ale hovbele... Romerky autosedacky tam vobec nemali jedine na obj.trvala by dodavka 3 tyzdne, maxi cosi detto nemali, jedine cicco alebo kiddy. Takze ja osobne som bola velmi sklamana.... A babymarket mal naj vyber, a hlavne mali dobru obsluhu, kt.nam vsetko super vysvetlila. 😉 takze asi tak....

Baby idem ja von, pokial je slniecko u nas....

bambola
8. jún 2011

@maxara to uz som videla, to je nahodou dobre 😀 😀

katarina7777
8. jún 2011

@mirka285 to sa mi paci ze si nechala Gaba vyskusat matersku 😉
@tatianka.g baby ti dobre povedali ze sa nemas trapit, kazde dieta je ine a ked sa vie plazit , stavia sa na nozky a pod. tak je v poriadku... nas leo sa zase vobec neplazil a hned stvornoskoval.... ale ta lekarka je dobra krava ze ta tak vysrasila 😠
Baby ja som taka rada ze mame v spalni sietky na oknach lebo maly uz dneska skoro letel von, o 6 sa zobudil a do 10 vkuse mrncal, ja viem ze mu idu zubky ale nemohla som si pomoct strasne som bolo nervozna, este do toho ma este aj tie zily na nohach bantuju 😠
inak baby pozeram si letenku na dalsi tyzden a som hotova z tych cien, strasne isli hore 😕

maxara
8. jún 2011

@bambola 😀 no akozeee.. ja by som tam urcite nepredavala.. a ten koniec, ako vsetci davali naspat tie streisky.. no konec

maxara
8. jún 2011

@katarina7777 Kati a co sa da robit s tymi zilami? a akou aerolinkou chodievas?

katarina7777
8. jún 2011

@merikac to si teda mala rano 😕

katarina7777
8. jún 2011

@maxara beriem taky rastlinny extrakt, tak dufam ze mi to pomoze ... nasrata som lebo to mam 100% z tej depilacie ... chodievam austrian airlines z benatok do viedne ...

maxara
8. jún 2011

ozaj baby, teraz ma napadlo, ako pozeram spravy o povodniach tu pri nas, ze chalupu to nejako zazracne minulo 😅 boli tam svokrovci a vraveli, ze sice museli odparkovat niekde uplne na zaciatku cesty, ze tam na ceste k pozemku bagroval nejaky bager tam pri nas potocik co nestihal a este viac k hlavnej ceste zas nejake kanale cistili inym strojom.. a ze cez zahradu bolo vidno ze sa liala voda, ale ze listy a aj ceresne su na strome, sklenik stoji bez znamok ladovca, tak asi tam teda nepadal..

katarina7777
8. jún 2011

@maxara chatu chranili bambine cary 😀

maxara
8. jún 2011

@katarina7777 😀 bambi sa trasie, lebo vie, ze schyta, ked pocko nevyjde 😉

vierkaha
8. jún 2011

@bambola
@noemarta veď práve ja ešte nie som na 100% rozhodnutá tak ich potrebujem poskúšať a porovnať
@maxara v bambini ma minule tak neskutočne nasrali, že tam teraz určite nejdem 😠 a to som si myslela, že kúpim u nich som od nich chcela, či by nedodali na predajňu MC Tobi a oni, že veď majú Pearl a že sú rovnaké a bla bla a nech ju aj tak nekupujem, a furt mi nútili Kidy a tá mi je brutál nesympatická kvôli tomu pultíku a aj ten materiál bol taký plyšový alebo taký nejaký- no nervy som mala. Nakoniec som tú tobi aj tak vyradila, lebo ju mali v inej predajni a malému tie pásy prišli pomaly do pol tváre 😝 ale išlo mi o princíp, každému hovoria, že čo nemajú na predajni vedia zabezpečiť a nakoniec to nie je pravda 😝
Ako Maťko ešte nemá 9 kg a takýmto štýlom sa k nim ani tak skoro nedopracuje - zase schudol a má len 8,5 kg, ale z vajíčka už mu dosť trčia nohy a začal sa v ňom jedovať lebo nevidí, tak už ju chcem poriešiť. Máme ísť aj do ZA kamošku pozrieť tak by som chcela, aby išiel už vo veľkej nech sa celú cestu nejeduje

maxara
8. jún 2011

@vierkaha ahaa, no tak ja som tam mala dobru skusenost, este mi aj vybalovala nejaky golfac, co som chcela.. a v alladinovi toho maju strasne vela, len teraz neviem, ci aj autosedacky, alebo len kociky 😅 no tak v brendone viem ze mali toho dost ale nechaj si asi radsej poradit od Noe, lebo ja som v brendone nebola este ani raz spokojna s pristupom 😒 som tam cakala s golfacom v ruke asi pol hodinu a potom sme odisli..to bolo naposledy.. inak ja mam pultikovu cybex a Nina je velmi spokojna s nou.. pultik je len do 15kg a potom uz len pasy.. a moj potah na nej je normalne hladky a uplne paradny.. prave som ho totiz cistila, co sa mi v pondelok ninka rano v aute dogrcala (sme stali v zapche) a je super. No ale kazdemu ine vyhovuje.

vierkaha
8. jún 2011

@maxara veď aj ja som tam chodila kupovať takmer všetko, ale toto ma vytočilo 😝 cybexku som neskúšala- ako ja viem že vychádzajú v testoch super ale mne ten pultík neviem prečo vadí, vieš okrem toho, že musí byť bezpečná a pohodlná pre Maťa tak aj ja z nej potrebujem mať dobrý pocit 😅

Inak baby ja som sa práve dozvedela, že na stretko pôjdem na našom druhom aute - čo je totálna herka - všetko na ňom škrípe a vŕzga a máme ho už len ako rezervu ( keby niečo ), lebo stilo musí ísť na servisnú a obednali nás akrát na 17.6. a určite ho v ten deň neurobia - taký nerv som hneď chytila, budem musiť zaparkovať kdesi v lese, aby som sa nemusela hambiť, že som socku 😅

cigaretka5
8. jún 2011

@vierkaha auto neries a ta sedacka aj my mase cybex a ja som spoko

maxara
8. jún 2011

@vierkaha 😀 trupka..
ja to chapem, ked ta niekto vytoci, tak skoncil, aspon docasne.. 😉 ja tak tiez nechodim do niektorych obchodov.. a jasne, ze ked z nej nemas dobry pocit, tak jasne 😉

vierkaha
8. jún 2011

@maxara @cigaretka5 no čo čo keď už som za vtierku nech nie som aj za socku 😀 😀

katarina7777
8. jún 2011

@vierkaha to budes mat vintage doplnok... Vsak nevies ze vsetko stare sa vracia do mody? 😉

katarina7777
8. jún 2011

Ozaj ako casto umyvate drobcom ruky? Lebo leo je teraz stale na zemi a ruku si stale zuzle

denisse
8. jún 2011

ahojte .. tak sme doma zo skolky, aj so zastavkou na vsetkych ihriskach, co mame cestou ...
tu u nas v parku urobili taku novinku, ze kusok parku ohradili a dali tam take drevene akoby postele na opalovanie a lavicky .. pekne to vyzera a barunke sa po tom pekne lozi, aj nela sa vysalila .. tak kym tam nie su zurivi opalovaci, tak to vyuzivame my ...

aha ....

https://www.youtube.com/watch?v=H1OF5dV97S4
denisse
8. jún 2011

@katarina7777
ja umyvam ruky podla potreby .. ked prideme z vonku tak vzdy a doma ked sa mi zda, ze sa chytila niecoho extremne spinaveho, napriklad prahu medzi obyvackou a balkonom zvonku ...

tutulka12
8. jún 2011

@denisse Barunka je úžasná, ako tam visí na tom "lehátku" a kope nožičkami 😀
@merikac ja sa už teraz desím čo vyrastie z mojich chlapcov...to ráno ti teda nezávidím 😒
@bambola a možno si tú skúšku dala... aj mne sa stávalo, že som mala zo seba zlý pocit a nakoniec som spravila 🙂
@maxara maxi kebyže máme prezentáciu, by som sa jej mohla pridržiavať, lenže naša fakulta má obhajoby bez prezenčky...teda si to musím prečítať a zapamätať keby si chcel niekto do mňa z komisie rýpnuť... no dnes som toho až tak veľa neprečítala lebo Teo sa všade stavia a snaží sa chodiť, lenže nevie padať tak som mu stále za zadkom...aj navariť som stihla až teraz...
tu prší, som zavretá s deckami doma, aspoň že sa Daniel pekne hraje s vláčikmi a Teodor okolo neho lozí a rozoberá mu koľajnice 😀 no a večer ma čaká to čítanie...už teraz sa mi nechce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre