• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@luminkasp tlak sa ti kavou zvysi lebo ja mam tiez strasidelne nizky tlak dlhodobo, uz sa pomaly nemozem s detmi ani tocit bez toho aby som nemala pocit ze odpadnem.
9. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka
@luminkasp ved aj ja pijem niekedy jednu, niekedy dve, niekedy aj tri... :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla toho, ci aj pracujem v dany den alebo sa "len" tocim v domacnosti.
@maxara si zlata, ak obnovis nase udaje v tabulke, hned ti to poslem a snad uz nebudem zabudat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby
konečne mi malý zaspal, ja neviem, či v prsiach mám redbull, či čo, ale pri pití má zavreté oči a skoro spí a akonáhle obe vypije, úplne ožije...dnes sa zobudil ráno o ôsmej a zaspal až teraz..ale samozrejme nebol taký ideálny, že by ma nechal vyspať, pretože vstal už o pol tretej a išiel sa hrať, lozil, poskakoval, kričal..podarilo sa mi ho uspať pri kojení a potom vstal zas, hral sa s ním muž a zaspal o siedmej asi na hodinku..no strašné ráno..
@mirka285 ja som kuraciu pečienku skúšala, chutila mu najmä šťava a ryža, ale pečeň moc nie..

mne sa teraz strašne chce spať :frowning2: ale musím upratať, lebo sa nahlásili kobylky na návštevu a my máme doma bordel, malý porozsýpal zem z kvetináčov a roznosil to..a musím nejak spracovať nachystať mäso na guláš na sobotu, dnes sme kúpili...
9. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som zase citala ze sa pecienka podcenuje a pritom je to vyzivna zasobaren zeleza..vraj je vhodna pre deti akurat ze to asi zavisi aj od toho ci poznas zdroj a musi byt dpbre uvarena,resp.udusena....ja som dala malej pecienku s ryzpu uz asi pred dvoma tyzdnami ale bolo to z domacej sliepky ,ale uz by som asi dala pomaly aj z kupenych .dr.mi povedala ze po 10 .mesiaci v pohode..a mlej velmi chutila.. :wink: a tebe Linda papa vsetko a nema ziadnu alergiu tak si nemyslim ze by mala nejaky problem...v Tunise som bola na dovolenke v Sousse -odporucam ,Monastir bol o nicom ..
9. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf som vas docitala a mam presne 5 minut este ..ale uz sa lepsim :slight_smile: stiham mrknut aj kazdy den..ale som bohuizla na internet on the go ..kedze blba spol.ktora nam ma zaviest net ma nejaky problem v nasej oblasti s linkami ,ale zatial mi ten mobilny ako tak funguje...my dnes mame strasne pocasie cez obed bolo az 38,5 stupna ,som sa potila v blbej uniforme ako prasa.. :angry: a to je pod mrakom ,je extremne teplo a vlhko fuuj..nech uz sprchne..neda sa ist vobec von ...ale aj tak mam roboty nad hlavu tak nestiham ist von .
9. jún 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka tak ten link bol nechutny :confounded:
9. jún 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: :grinning: tak toma nenapadlo, ze by to mohlo byt redbullom,,ale take stavy ma aj Emma,,,,,,,presne ako si popisala

@tinaki1275 jeezisi ake teplo,,,ved to je ozajske leto :grinning: :grinning: neivme preco ja vobec nemam este taky ten letny pocit,,,aj ked bolo teplo som to brala len take prechodne pociasie,,
9. jún 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline aj Petko toto robi, v noci sice spi pekne, ale ked uz mam pocit, ze zaspinkal na prse a polozim ho do podtielky, zrazu vyskoci ako strela a rehoce sa .... ja mam potom vycitky svedomia, ci to nie je z kavy, ale ja vlastne pijem len taku trapnu 3 v 1 z Lidla, co mozno ani kava nie je... :grinning:

Teraz spi uz 3 hodiny, neviem, co sa mu dnes porobilo. Vcera za cely den 40 minut a dnes - doobeda 2 hodky a teraz 3 a ktovie dokedy este bude spat. On ma inak dost stabilny rezim....no uvidime.
A musim sa pochvalit - Petko mal teraz uplne negativny moc, takze buduci tyzden pravdepodobne vysadia antibiotika - juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Uzival ich takmer cely skolsky rok, teda este uziva, tak snad som to nezakrikla...
Chcem ist do Tesca, nech uz vstaneeeeee!!!
9. jún 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute zienky.tal Linda sprasila pecienky bez problemov,len som jej ich potlacila vidlickou,pridala stavu a ryzu a zjedla celu misku :slight_smile: :slight_smile: bola som v Tescu nakupit potraviny a malej som kupila poncho uteracik a plavky,boli zlavy no nekup to :grinning: :grinning:
9. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.prisla som zvonku a u nas sa veru pekne ochladilo.....a zajtra udajnesa ma este viac.... :unamused:
9. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby... tak my sme dnes boli u neurológa.... No a vraj je všetko OK :grinning: Veľmi sa tomu teším, Dr. nás upokojil, že deti nie sú počítače, aby fungovali rovnako... majú svoje tempo a dôležitý je progres.... Vôbec sa mu nezdalo divné, že Šimonko neštvornožkuje, skôr sa zaujímal o to, či už sedí sám, či si dáva veci do úst, či sa zaujíma o veci okolo seba a či hovorí nejaké slabiky... Urobil Šimonkovi aj sono mozgu a aj to bolo OK.... Tak som si riadne vydýchla... a teším sa... Bude nás ešte sledovať, hlavne preto, že som brala v tehu tie hormóny....
@alexa aj naša Dorotka mala sladké chrasty... ale kožná jej dala super masť, o dva dni bolo po vyrážkach... ak budeš chcieť pozriem názov
9. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tutifruti
super sprava :slight_smile: mas doma totalneho pohodaka :grinning:
aspon sa za nim nenabehas

ja mam doma taky bordel, ze sa nan nemozem pozerat
upracem, decka vyhadzu, stale dokola
ani spat nechcu :rolling_eyes:

@tinaki1275 super to zvladas, normalne ta obdivujem ako fungujes v takom hic pocasi :sunglasses:
9. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvam spravy na markize o
naklonovanom umelom materskom mlieku ... otrasne
ludom uz nacisto drbe
9. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde dik, no asi sa potatil :grinning:
9. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara akoze co by som robila? vsak nic by som nerobila, dohodla by som pekne pocasie na 11. a nie na 18. ako som to zariadila teraz. logicky nie? :grinning:
9. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ty si koledujes o riadny pruser s tym pocasim, ak to 18.-teho nevyjde :grinning: :grinning:
baby, ja som si dnes poobede tak tresla hlavu do zabradlia na balkone, ze ma normalne este stale boli cela gebula. aj mi bolo parkrat na zvracanie. au :frowning2: dufam, ze to do rana prejde, a vlastne, ze sa rano vobec zobudim :grinning: no a musim uz aj ja uvarit mojmu dietatu nieco nove fajne na obed, lebo ja mu varim to iste dookola :sweat_smile:
9. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme boli dnes na poradni a aj na očkovaní :frowning2: malinká má 7900g a 72cm už je to baba veliká :slight_smile: ...na doktora bola ako čert keď sa jej dotkol tak mu capla po ruke :grinning: ani sa jej nedivím veď už má tých doktorov plné zuby...včera sme boli na kontrole na rehabilitačnom aj som sa tešila že už naposledy a že pokračovať s vojtovkou a na kontrolu keď začne chodiť :confounded: teraz spinká dala som jej paralen a octanové obklady tak dúfam že do rána nebudeme mať veľké plače
9. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez uz musim malej nieco nove uvarit,ked kukam co vsetko davate detom vy,lebo chuda ma stale dokola to iste :wink:
@macik27 tvoja je oproti mojej drobcek :slight_smile:
9. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babiska..
po prveee ta turkotina sa neda pozerat.. ved to je strasna krava pribrzdena..
po druheee ten psik, co som ho tu spominala, ze v tej burke tu hladal asi majitela, tak dnes tu bol zas.. tak som ho isla "ulovit" a po dobrej tristvrte hodine sa mi to podarilo. Je to krasna fenka, mala znamky, tak som sa ani trosku nebala, to skor ona. Dala som jej granulky a zavolala som ju dnu do dvora.. akozeee ozaj velmi plache psica. Take decka mi pomohli ju chytit a potom sa s nou nasi psi pekne zahrali.. ja som zavolala veterinarovi do Ivanky pri Dunaji, co mala na znamke a povedal, ze sa uz styri dni hlada. Dal mi kontakt na majitelku, ta skoro odpadla, vravela, ze uz sa s nou rozlucila.. teraz si boli pre nu. Som na seba momentlane pysna, mam z toho dobry pocit. Skoro som sa rozrevala s nimi. :dizzy_face: :pensive:
Ja som dnes bola taneckovat.. strasne sa mi nechcelo, ale premohla som sa a dobre som urobila. :slight_smile: aj ked tancovat so zavojom je uplne strasne tazke a podla mna to nikto neoceni, lebo az tak uzasne to z hladiska na javisku nevyzera. :unamused: Ale tak ja s tym asi vystupovat nepojdem tentokrat :unamused: radsej.
9. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 Kati ja mam tiez ten pocit, ze si je @bambola nejaka moc ista sama sebou :grinning: :grinning: ale este nevie, aku vyfasuje, ked nieco pohnoji :wink:
9. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macik27 a preco vlastne cvicite tu vojtovku? :sweat_smile: ja som asi trosku mimo.. ale proste si nedokazem spomenut, ci si to sem vobec pisala.. mali ste nejaky problem? lebo stale citam len ze ju cvicite a ze chodite na koniky a tak.. ale dovod mi unika :unamused:
9. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jeeej, to sa ti podarilo s tym psikom. ze aky dobry skutok si urobila :dizzy_face: normalne pribeh so stastnym koncom :wink:
9. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a aky si kupila ten uteracik? ja som jej kupila taky cely ruzovy :sweat_smile: ale ked som bola ja v tescu, mali len spidermanov a nejake auticka.. :confounded: a este k tomu v baleni s loptou :angry:
9. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 veru a vies aky osud? ten psik sa volal Zoja :slight_smile: tak sa mala kedysi pradavno volat Ninka
9. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara krasny skutok,si spokojna aj ty aj majitelka :wink:
9. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to fakt? normalne by som zacala rozmyslat, ci to nema akoze nieco znamenat... len neviem co :slight_smile:
9. jún 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len na skok,lebo Gabo tuzi po mojej spokocnosti...uz mam svoj notebook hotovy a som o sto euri lahsia :angry: :confounded:
@maxara veru dobry skutok si dnes spravila :slight_smile: na uteraciku je nejaka princezna,a plavky su take chutne s volanikom za par eurasov,lebo bola 30 percentna zlava,som to tam nemohla nechat :pensive:
@macik27 aj ja som sa chcela spytat preco vlastne cvicite?
@bambola dufam,ze si to pocko vybavila,my robime tiez velku gril party
9. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 no ona je oproti veľa deťom drobček :grinning:
@maxara
@mirka285 malinká má hypertonický syndróm (prílišné napätie svalov) na začiatku to bolo dosť viditelné no teraz za posledný mesiac sa rozbehla a už sa vyrovná rovesníkom :slight_smile: no ešte sa boja že ako bude chodiť ale ja si myslím že bude behať ako srnka
9. jún 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik1983 :slight_smile: to hej.. ta majitelka najprv, ze pridu zajtra, lebo sem aj tak zajtra pojdu.. a potom ze nieeee pockajte, ja pridem hned :slight_smile:
@katka55 nechci rozputat moje deduktivne schopnosti :wink: :grinning: :grinning:
@mirka285 ja mam od jednej kocky to ruzove ponco, lebo ja som chcela kupit kvoli plavaniu a teraz uz aj k bazeniku a na dovcu, ale ako vravim, tu v PK v tescu mali otrasne, tak som kupila to z bazaru, raz pouzite a oprate, neviem, co sa im nepacilo na nom, ale vravela nieco, ze neodhadla tu velkost a ze radsej nech si to pridem prevziat osobne, lebo je to male a podla mna je to akurat na toto leto pre Ninu.. ja by som tiez kupila, keby mali pekne, ked som tam bola :wink: no a este v akcii, no nekup to :grinning: fakt.. no bez sa venovat
9. jún 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok