Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
9. jún 2011

@luminkasp tlak sa ti kavou zvysi lebo ja mam tiez strasidelne nizky tlak dlhodobo, uz sa pomaly nemozem s detmi ani tocit bez toho aby som nemala pocit ze odpadnem.

zrzulka
9. jún 2011

pozrite na toto http://magazin.atlas.sk/ulety/3-200-piercingov-... tak toto je uz aj na mna prilis vela.... 😉

kristip
9. jún 2011

@zrzulka
@luminkasp ved aj ja pijem niekedy jednu, niekedy dve, niekedy aj tri... 😝 podla toho, ci aj pracujem v dany den alebo sa "len" tocim v domacnosti.
@maxara si zlata, ak obnovis nase udaje v tabulke, hned ti to poslem a snad uz nebudem zabudat 😝

monline
9. jún 2011

čaute baby
konečne mi malý zaspal, ja neviem, či v prsiach mám redbull, či čo, ale pri pití má zavreté oči a skoro spí a akonáhle obe vypije, úplne ožije...dnes sa zobudil ráno o ôsmej a zaspal až teraz..ale samozrejme nebol taký ideálny, že by ma nechal vyspať, pretože vstal už o pol tretej a išiel sa hrať, lozil, poskakoval, kričal..podarilo sa mi ho uspať pri kojení a potom vstal zas, hral sa s ním muž a zaspal o siedmej asi na hodinku..no strašné ráno..
@mirka285 ja som kuraciu pečienku skúšala, chutila mu najmä šťava a ryža, ale pečeň moc nie..

mne sa teraz strašne chce spať ☹ ale musím upratať, lebo sa nahlásili kobylky na návštevu a my máme doma bordel, malý porozsýpal zem z kvetináčov a roznosil to..a musím nejak spracovať nachystať mäso na guláš na sobotu, dnes sme kúpili...

tinaki1275
9. jún 2011

@mirka285 ja som zase citala ze sa pecienka podcenuje a pritom je to vyzivna zasobaren zeleza..vraj je vhodna pre deti akurat ze to asi zavisi aj od toho ci poznas zdroj a musi byt dpbre uvarena,resp.udusena....ja som dala malej pecienku s ryzpu uz asi pred dvoma tyzdnami ale bolo to z domacej sliepky ,ale uz by som asi dala pomaly aj z kupenych .dr.mi povedala ze po 10 .mesiaci v pohode..a mlej velmi chutila.. 😉 a tebe Linda papa vsetko a nema ziadnu alergiu tak si nemyslim ze by mala nejaky problem...v Tunise som bola na dovolenke v Sousse -odporucam ,Monastir bol o nicom ..

tinaki1275
9. jún 2011

uf som vas docitala a mam presne 5 minut este ..ale uz sa lepsim 🙂 stiham mrknut aj kazdy den..ale som bohuizla na internet on the go ..kedze blba spol.ktora nam ma zaviest net ma nejaky problem v nasej oblasti s linkami ,ale zatial mi ten mobilny ako tak funguje...my dnes mame strasne pocasie cez obed bolo az 38,5 stupna ,som sa potila v blbej uniforme ako prasa.. 😠 a to je pod mrakom ,je extremne teplo a vlhko fuuj..nech uz sprchne..neda sa ist vobec von ...ale aj tak mam roboty nad hlavu tak nestiham ist von .

merikac
9. jún 2011

@zrzulka tak ten link bol nechutny 😖

merikac
9. jún 2011

@monline 😀 😀 tak toma nenapadlo, ze by to mohlo byt redbullom,,ale take stavy ma aj Emma,,,,,,,presne ako si popisala

@tinaki1275 jeezisi ake teplo,,,ved to je ozajske leto 😀 😀 neivme preco ja vobec nemam este taky ten letny pocit,,,aj ked bolo teplo som to brala len take prechodne pociasie,,

kristip
9. jún 2011

@monline aj Petko toto robi, v noci sice spi pekne, ale ked uz mam pocit, ze zaspinkal na prse a polozim ho do podtielky, zrazu vyskoci ako strela a rehoce sa .... ja mam potom vycitky svedomia, ci to nie je z kavy, ale ja vlastne pijem len taku trapnu 3 v 1 z Lidla, co mozno ani kava nie je... 😀

Teraz spi uz 3 hodiny, neviem, co sa mu dnes porobilo. Vcera za cely den 40 minut a dnes - doobeda 2 hodky a teraz 3 a ktovie dokedy este bude spat. On ma inak dost stabilny rezim....no uvidime.
A musim sa pochvalit - Petko mal teraz uplne negativny moc, takze buduci tyzden pravdepodobne vysadia antibiotika - juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Uzival ich takmer cely skolsky rok, teda este uziva, tak snad som to nezakrikla...
Chcem ist do Tesca, nech uz vstaneeeeee!!!

mirka285
9. jún 2011

caute zienky.tal Linda sprasila pecienky bez problemov,len som jej ich potlacila vidlickou,pridala stavu a ryzu a zjedla celu misku 🙂 🙂 bola som v Tescu nakupit potraviny a malej som kupila poncho uteracik a plavky,boli zlavy no nekup to 😀 😀

gabika41
9. jún 2011

caute.prisla som zvonku a u nas sa veru pekne ochladilo.....a zajtra udajnesa ma este viac.... 😒

tutifruti
9. jún 2011

Caute baby... tak my sme dnes boli u neurológa.... No a vraj je všetko OK 😀 Veľmi sa tomu teším, Dr. nás upokojil, že deti nie sú počítače, aby fungovali rovnako... majú svoje tempo a dôležitý je progres.... Vôbec sa mu nezdalo divné, že Šimonko neštvornožkuje, skôr sa zaujímal o to, či už sedí sám, či si dáva veci do úst, či sa zaujíma o veci okolo seba a či hovorí nejaké slabiky... Urobil Šimonkovi aj sono mozgu a aj to bolo OK.... Tak som si riadne vydýchla... a teším sa... Bude nás ešte sledovať, hlavne preto, že som brala v tehu tie hormóny....
@alexa aj naša Dorotka mala sladké chrasty... ale kožná jej dala super masť, o dva dni bolo po vyrážkach... ak budeš chcieť pozriem názov

bellablonde
9. jún 2011

@tutifruti
super sprava 🙂 mas doma totalneho pohodaka 😀
aspon sa za nim nenabehas

ja mam doma taky bordel, ze sa nan nemozem pozerat
upracem, decka vyhadzu, stale dokola
ani spat nechcu 🙄

@tinaki1275 super to zvladas, normalne ta obdivujem ako fungujes v takom hic pocasi 😎

bellablonde
9. jún 2011

pocuvam spravy na markize o
naklonovanom umelom materskom mlieku ... otrasne
ludom uz nacisto drbe

tutifruti
9. jún 2011

@bellablonde dik, no asi sa potatil 😀

bambola
9. jún 2011

@maxara akoze co by som robila? vsak nic by som nerobila, dohodla by som pekne pocasie na 11. a nie na 18. ako som to zariadila teraz. logicky nie? 😀

katka55
9. jún 2011

@bambola ty si koledujes o riadny pruser s tym pocasim, ak to 18.-teho nevyjde 😀 😀
baby, ja som si dnes poobede tak tresla hlavu do zabradlia na balkone, ze ma normalne este stale boli cela gebula. aj mi bolo parkrat na zvracanie. au ☹ dufam, ze to do rana prejde, a vlastne, ze sa rano vobec zobudim 😀 no a musim uz aj ja uvarit mojmu dietatu nieco nove fajne na obed, lebo ja mu varim to iste dookola 😅

macik27
9. jún 2011

ahojte, tak my sme boli dnes na poradni a aj na očkovaní ☹ malinká má 7900g a 72cm už je to baba veliká 🙂 ...na doktora bola ako čert keď sa jej dotkol tak mu capla po ruke 😀 ani sa jej nedivím veď už má tých doktorov plné zuby...včera sme boli na kontrole na rehabilitačnom aj som sa tešila že už naposledy a že pokračovať s vojtovkou a na kontrolu keď začne chodiť 😖 teraz spinká dala som jej paralen a octanové obklady tak dúfam že do rána nebudeme mať veľké plače

zuzik1983
9. jún 2011

tiez uz musim malej nieco nove uvarit,ked kukam co vsetko davate detom vy,lebo chuda ma stale dokola to iste 😉
@macik27 tvoja je oproti mojej drobcek 🙂

maxara
9. jún 2011

Caute babiska..
po prveee ta turkotina sa neda pozerat.. ved to je strasna krava pribrzdena..
po druheee ten psik, co som ho tu spominala, ze v tej burke tu hladal asi majitela, tak dnes tu bol zas.. tak som ho isla "ulovit" a po dobrej tristvrte hodine sa mi to podarilo. Je to krasna fenka, mala znamky, tak som sa ani trosku nebala, to skor ona. Dala som jej granulky a zavolala som ju dnu do dvora.. akozeee ozaj velmi plache psica. Take decka mi pomohli ju chytit a potom sa s nou nasi psi pekne zahrali.. ja som zavolala veterinarovi do Ivanky pri Dunaji, co mala na znamke a povedal, ze sa uz styri dni hlada. Dal mi kontakt na majitelku, ta skoro odpadla, vravela, ze uz sa s nou rozlucila.. teraz si boli pre nu. Som na seba momentlane pysna, mam z toho dobry pocit. Skoro som sa rozrevala s nimi. 😵 😔
Ja som dnes bola taneckovat.. strasne sa mi nechcelo, ale premohla som sa a dobre som urobila. 🙂 aj ked tancovat so zavojom je uplne strasne tazke a podla mna to nikto neoceni, lebo az tak uzasne to z hladiska na javisku nevyzera. 😒 Ale tak ja s tym asi vystupovat nepojdem tentokrat 😒 radsej.

maxara
9. jún 2011

@katka55 Kati ja mam tiez ten pocit, ze si je @bambola nejaka moc ista sama sebou 😀 😀 ale este nevie, aku vyfasuje, ked nieco pohnoji 😉

maxara
9. jún 2011

@macik27 a preco vlastne cvicite tu vojtovku? 😅 ja som asi trosku mimo.. ale proste si nedokazem spomenut, ci si to sem vobec pisala.. mali ste nejaky problem? lebo stale citam len ze ju cvicite a ze chodite na koniky a tak.. ale dovod mi unika 😒

katka55
9. jún 2011

@maxara jeeej, to sa ti podarilo s tym psikom. ze aky dobry skutok si urobila 😵 normalne pribeh so stastnym koncom 😉

maxara
9. jún 2011

@mirka285 a aky si kupila ten uteracik? ja som jej kupila taky cely ruzovy 😅 ale ked som bola ja v tescu, mali len spidermanov a nejake auticka.. 😖 a este k tomu v baleni s loptou 😠

maxara
9. jún 2011

@katka55 veru a vies aky osud? ten psik sa volal Zoja 🙂 tak sa mala kedysi pradavno volat Ninka

zuzik1983
9. jún 2011

@maxara krasny skutok,si spokojna aj ty aj majitelka 😉

katka55
9. jún 2011

@maxara to fakt? normalne by som zacala rozmyslat, ci to nema akoze nieco znamenat... len neviem co 🙂

mirka285
9. jún 2011

baby ja len na skok,lebo Gabo tuzi po mojej spokocnosti...uz mam svoj notebook hotovy a som o sto euri lahsia 😠 😖
@maxara veru dobry skutok si dnes spravila 🙂 na uteraciku je nejaka princezna,a plavky su take chutne s volanikom za par eurasov,lebo bola 30 percentna zlava,som to tam nemohla nechat 😔
@macik27 aj ja som sa chcela spytat preco vlastne cvicite?
@bambola dufam,ze si to pocko vybavila,my robime tiez velku gril party

macik27
9. jún 2011

@zuzik1983 no ona je oproti veľa deťom drobček 😀
@maxara
@mirka285 malinká má hypertonický syndróm (prílišné napätie svalov) na začiatku to bolo dosť viditelné no teraz za posledný mesiac sa rozbehla a už sa vyrovná rovesníkom 🙂 no ešte sa boja že ako bude chodiť ale ja si myslím že bude behať ako srnka

maxara
9. jún 2011

@zuzik1983 🙂 to hej.. ta majitelka najprv, ze pridu zajtra, lebo sem aj tak zajtra pojdu.. a potom ze nieeee pockajte, ja pridem hned 🙂
@katka55 nechci rozputat moje deduktivne schopnosti 😉 😀 😀
@mirka285 ja mam od jednej kocky to ruzove ponco, lebo ja som chcela kupit kvoli plavaniu a teraz uz aj k bazeniku a na dovcu, ale ako vravim, tu v PK v tescu mali otrasne, tak som kupila to z bazaru, raz pouzite a oprate, neviem, co sa im nepacilo na nom, ale vravela nieco, ze neodhadla tu velkost a ze radsej nech si to pridem prevziat osobne, lebo je to male a podla mna je to akurat na toto leto pre Ninu.. ja by som tiez kupila, keby mali pekne, ked som tam bola 😉 no a este v akcii, no nekup to 😀 fakt.. no bez sa venovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre