Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
9. jún 2011

@maxara a mas pravdu donesiem ti ju na prevychovu, sak Ninka jej ukaze jak sa to ma robit 🙂

robika
9. jún 2011

@maxara Peti to s tym psikom bolo super, si ho zachranila 🙂
@meruska gratulujem k sviatku a fotky mas super, maly si to uzil 🙂

maxara
9. jún 2011

@medved no nevadi.. teraz ak si citala, tak viacero deti sa len mlieckuje.. to prejde 😉 ja napr davam nine dost vela zeleniny a hlavne nejaku sladku, mrkvu alebo kukuricu..

@robika ja varim skoro stale Nine zvlast, ale nejako sa mi v poslednej dobe odnechcelo, tak jej normalne vyberiem napr kusok nasho masa a k tomu jej uvarim iba zeleninu.. minule som jej vytiahla tri take male kusky masa kuracieho z ciny, normalnej pikantnej okorenenej.. a k tomu trochu ryze a uparila som jej zeleninu a totalne vyprazdnila misku 😀 dostala aj z tych zidovskych reznov, ale teda osupala som ich a k tomu ryzu a trochu zeleniny.. super..

robika
9. jún 2011

@maxara ja som aj rada, ze ma to teraz chytilo, lebo do stretka budem fit 🙂
to s tou rukou by u nas nezabralo, ked je plny energie, ziadne tutuli mutuli nehrozi, on musi vsetku tu energiu minut na plazenie a valanie... ale je vtedy strasne bohovsky a stale mi dava pusinky a zase sa odplazi a zase sa priplazi mi dat pusinku...

robika
9. jún 2011

@medved skus jej urobit na pare kuracie maso, zemiaky a mrkvu a dole do vody treba dat rascu, maly mi tiez dost zle papa v poslednej dobe a dnes som mu urobila toto a normalne po dlhom case zjedol dobrych 170 ml, inak tento postup mam od @maxara Peti,

medved
9. jún 2011

@maxara vyskusam 🙂 a kam chodis taneckovat? do BA? dufam ze sa coskoro stretneme, idem asi spat ☹ dobru noc aj vam

maxara
9. jún 2011

@robika no na ruku som myslela do narucia a druhou rukou ju vlastne chytim tak, ze sa nemoze hybat.. to chvilku pomrnci a pritom sa normalne uspi.. lebo inak by mohla poskakovat hadam aj do rana 😖

maxara
9. jún 2011

@medved ano do BA, na zahradnicku 😉

medved
9. jún 2011

@robika vdaka 🙂 presne to som spravila ale bez rasce, tak vyskusam a dam vediet 🙂 a inak o 170 ml my mozme len snivat 😖

robika
9. jún 2011

@maxara no to vyskusam, ked ho budem chciet rychlo uspat 🙂
prosim Ta Ty mas tusim autosedacku cybex s pultikom a to je aky typ?

medved
9. jún 2011

@maxara a nevies povedat:? by som ta dosla ceknut, sak to mam 15 minut od domu 🙂

tinaki1275
9. jún 2011

@maxara super co si spravila pre toho psika..mna taketo prihody so stastnym koncom vzdy rozplacu 🙂s a tesim ze psik sa vratil tam kde mal..to bude tym ze som takto jedneho stratila a uz sami nevrati l..☹
no ja som uz k.o. ale aspon sa trosku ochladilo je teraz vonku 27 st.malu sme mali v pristave len v ramienkovych satkach a sandalky mala naboso ..sranda je ze ked jej dam saty tak si ich vzdy dviha az nad hlavu ..a ukazuje gatky co ma pod tym na plienke..vyzera to uzasne..

maxara
9. jún 2011

@robika Mati inak s tym psikom.. ja som ho zachranila este o trosku viac 😅 lebo ta pani sa mi priznala, ze z Ivanky pri Dunaji sa sem ten psik dostal tak, ze ho na inzerat darovala, lebo ta Zojka strasne diery robila v zahrade, strasne kopala, ryla im v zahrade a pod muzovym natlakom dala inzerat a skratka ho darovala.. A na to prisla ta burka, Zojka novemu panovi usla a on volal aj tej pani, ze co sa stalo a vsetci boli nestastni.. a teraz ked som jej ju dala, tak povedala, ze uz ju nikomu neda, ze to bol osud a ze nemozu ju predsa uz viackrat opustit 😔
Ta fenka sa tak neskutocne tesila, ze normalne sa rozhodli, ze zahrada nezahrada.. ja som jej povedala, ze to tym psom drbava tak do roka rok aj dva mesiace max.. Ved aj nas Bas nam vsetko pozral v zahrade.. a teraz je stary (dvojrocny) pohodak 🙂

robika
9. jún 2011

@tinaki1275 to je zlatucke.. asi si vetra pod satami 🙂

tinaki1275
9. jún 2011

@robika ano to vecerne santenie mame aj my , a to sme na UM takze asi to mliekom nebude 🙂 ,dnes to trvalo cca hodinu na nasich posteliach ..a potom este polhodku v jej postielke..nasej sa najviac paci postavit sa zdvihnut ruky do vysky a hodit sa o vankus.. a toto opakuje aj 50x.. a este pri tom pisti a vyska...

maxara
9. jún 2011

@robika mam cybex pallas ale tusim 2010

@medved 😀 no ja nerada tancujem ked ma niekto vidi 😅

robika
9. jún 2011

@maxara ja by som to tiez brala ako znamenie, ze ju nemaju nikomu dat... je to fajn pocit, ze si pomohla psikovi ale aj tolkym ludom, aby sa uz netrapili, taketo stastne konce sa mi velmi pacia 🙂

tinaki1275
9. jún 2011

@maxara no tak to je uplne uzasne to bol fakt osud..chvalabohu ze to aj im doslo ..

tinaki1275
9. jún 2011

@robika no zatial to nevadi len nech jej to neostane 😀

medved
9. jún 2011

@maxara sak ja by som ta pockala pred telocvicnou neboj 😀

robika
9. jún 2011

@tinaki1275 to hadzanie na vankus robi aj Filipko ale zo sedu a ja mu vzdy poviem, ze daj ruky (aby sa akoze zdvihol) a on sa na tom tak strasne smeje...

robika
9. jún 2011

@maxara prave pozeram a to je 9-36 kg... a co ked Filipko este nema 9 kg, ale uz je problem ho udrzat vo vajicku, chce vidiet na cestu a nechcem aby mi celu cestu do TN a potom do Modry prereval, tak musim nejaku autosedacku najst a mm nato kasle, uz mu hovorim 2 tyzdne, ze nech sa na to aj on pozrie, ale stale ma dost casu...

tinaki1275
9. jún 2011

@robika no ja sa len bojim ze sa niekekdy minie a hodi sa aj mimo postele zo stoja je to dost nebezpecne..tak mu to zatrhni hned ako zacne zo stoja..

tinaki1275
9. jún 2011

@robika moja staci ak ma aj s oblecenimn 9 kg.. nasu sme dali do pultikovej ,ale kiddy energy pro (v podstate rovnaka ako cybex) ked mala cca 8700 g ale som sa pytalaaj vyrobcu a povedal mi z e je t robene pre deti uz od cca 8500 g..

maxara
9. jún 2011

@medved 😀 😀 ok tak buduci stvrtok 😉

@robika noja neviem ti asi s tymto pomoct.. asi musis kupit nejaku 0-18 .. alebo ved ho vezmi do obchodu a vyskusaj mu.. ja si nemyslim, ze je to striktne od 9 kg.. niekde to dokonca pisu tak, ze od 9 mesiacov do 36 kg

tutifruti
9. jún 2011

@maxara super záchranarká Čip a DEJL 😀
bABY JA SOM nám minule urobila cestoviny /bezvaječné/ s cesnakom, oliv. olejom a čienou olivou.... a minule som už a "šery" paradajky k tomu dala a malý tak hlušil cestovinu.... , že som nechápala.... až ho triaslo, ked si myslel, že nedám 😀

robika
9. jún 2011

@tinaki1275 s tym hadzanim som tiez uz na to myslela, ze co ked sa hodi nahodou na zemi a tiez sa snazim to tak nenapane eliminovat, nech robi radsej ine veci...

maxara
9. jún 2011

@robika podla mna tam ide hlavne o to, aby tam decko nebolo utopene.. ale tak su aj vysoke stihle deti.. a napr moja Nina, sa mi este zmesti do vajicka nasho 😕 akoze nohy jej trcia, ale hlava je tak akurat na hranici.. (mm dal auto do servisu aj so sedackou 😖 totiz, tak smes ateraz tyzden vozili vo vajci)

maxara
9. jún 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 no teda.. tak aj ja vyskusam nine take cosi

maxara
9. jún 2011

baby ale uz fakt musim ist spat, dobruuuu 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre