Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
9. jún 2011

@maxara tak u nas je jeden obchod s takymito vecami, takze tam toho vela nevyskusam, lebo tam maju velke h...
musim este pokukat na nete, ale ved ma 8600 holy, hladny a vykakany, takze napapany, obleceny a s plnou ritkou sme okolo 9 kg 🙂
a ako sa upevnuje ta autosedacka?
ale mas pravdu, ze lepsie by bolo vyskusat...

@tutifruti bezvajecne som uz aj ja davala, ale velky uspech nemali 😒
@tinaki1275 aj ta Tvoja vyzera fajn a ma tiez pultik a upevnovanie v aute je ake, prave pozeram ze predajcovia uvadzaju take slabe informacie...

robika
9. jún 2011

@maxara dobruuuu 🙂

katarina7777
10. jún 2011

ranecko, tak my uz mame ranajky za sebou a aj ranajsia toaleta dopadla uspene ... teraz sa mlady muz vesia v postielke po kolotoci 🙂 konecne mam tu letenku, i ked tak drahu som v zivote este nekupila ale vsak vsetko je po prvy krat 😒 zelame pekny den

aalexis007
10. jún 2011

Dobré ránko, nestíham Vás čítať ale aspoň zbežne som Vás prebehla očami, aby som bola aspoň trošku v obraze, že čo sa deje. 🙂
Malý mi ešte spí, tak môžem trošku pokukať net a aspoň Vám trošku napísať - a vypiť si dobrú rannú kávičku.
To o tom prehadzovaní večer pred spaním máme aj my. My to voláme s mm, že "opiecačky" 😀 V postieľke nezaspí tak rýchlo ako medzi nami. Hádže sa na vankúš, na mm, na mňa, stavia a ide chodiť - a to musíme dávať na neho taký pozor, lebo sa bojím, aby sa nebuchol. 😉 A niekedy to normálne robí ako keby už zo spánku. Podarený je pri tom. No a čo nerobí v postieľke - z jednej strany na druhú sa prehadzuje a demoluje všetko naokolo a najnovšie spáva na paplóne a na brušku - ako žabka. A spáva len v takom overali, žiaden paplón ani deka. Hneď to skope dole.

@medved aj môj malý nechce vôbec nič jesť. Je väčšinou iba na mliečku. On nie že, by ani nechcel, ale dám do neho nejaké 2 lyžičky a potom má z toho strašnú srandu a všetko mi vyplúva von ako autíčko robí brm-brm. A trvá to už vyše mesiaca. Mali sme aj pauzu, že som mu dávala len mliečko, že možno odstupom času sa to zlepší, ale nič sa nezmenilo. Tak musíme len čakať a skúšať nové chuťe, že možno im niečo zachutí a znovu sa rozbehnú s papaním.

aalexis007
10. jún 2011

Ozaj, chcela som sa spýtať báb z BA, ktoré idú na megastretko - nechodíte niektorá okolo ENIKIBENIKI??? Chcela som si tam dať niečo kúpiť 😉 😀

aalexis007
10. jún 2011

A pridám Vám aj najnovšie fotky 😉

aalexis007
10. jún 2011

Kde ste všetky???? Človek tu je konečne aspoň na chvíľku a tu nikoho 😀

merikac
10. jún 2011

dobre ranecko vsetkym,,,,,,mne uz Emca pomohla vytiahnut auto z garaze- tak ako kazde rano, potom si par krat zatrubila, aby si susedia nemysleli, ze dnes rano je nejaka vynimka a nechame ich dlhsie pospat 😀 a uz zamakavam,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@aalexis007 no nejako strajkuju,,,,,,,,,maly je podareny- zapalene mandle ani hrdlo nema 😀 ,,takze mozete byt mamicka spokojna, dietatko mate zdrave 😀

kafoditka
10. jún 2011

Ranko 🙂 tak ja som sa vcera vecer ani nedostala k pc, mm ho okupoval, tak som si lahla a zacitala sa do novej knihy.. @maxara pribeh so stastnym koncom 😉
@aalexis007 maly je podareny, fesacisko 🙂

denisse
10. jún 2011

ahojte .. ja som vcera tiez nejak nestihala net, vo volnych chvilach robim pre nelu ten kostym vcely na karneval ... a strasne sa trapim s kridlami, ale snad som to uz nejak vymyslela 😝

inak sa mi zda, ze v stredu, ked sme sli metrom do toho kociaroservisu,, tak barunku v tom metre asi ofuklo a zase sa jej trosku zhorsili sople ... teda kasel ... asi ma drbne ... dufam, ze je to len prechodne a zase sa to da na ustup ...
ale aspon v noci spi pekne, len obcas pokasle ....

a uz si pekne sama sada .. vcera nam to zase predviedla ... ale furt je to take zvlastne, nela bola uplne ina v pohybe ... tato ma proste svoj styl 😀

denisse
10. jún 2011

aj ked som poriadne necitala, tak pribeh so psikom @maxara som zaznamenala, super .. take ma vzdy potesi 😉

denisse
10. jún 2011

a dnes idem upratat trosku a zbalit par veci, ideme k svokrovcom na vikend ... tea v podstate si len uzit dom, lebo svokra je v kupeloch ... tak nech mozeme trosku pogrilovat a deti nech su na lufte ... aj ked vraj nehlasia nic moc pocko 😠

bambola
10. jún 2011

Dobre ranko 🙂
tak ja od rana balim a upratujem pretoze okolo obeda odchadzame na DALEKY vychod a teda este vychodnejsie ako sme teraz, do Presova 😉 povodne sme nemali ist ale pre pokoj v rodine...... ale vsak lubime svoju rodinu 😀. esteze kojim lebo by som zase dva dni mala permanentne zvysenu hladinu alkoholu v krvi 😀
ideme na oslavu krstnej a strykovi na 50 a v nedelu nas potom caka cesta Po-BB a BB-BA tak som zvedava ako to zvladne. za internet sa nedostanem teda isto dva dni (alebo nejaky ukrajinsky ked tak 😀 😀 sorry, blbe ftipky, ospravedlnujem sa vychodniarkam 😀, ale berte to tak , ze ja som napolku vychodniarka, ze ja mozem 😀 )

bellablonde
10. jún 2011

@merikac 😀 😀 Emma je poklad
ja tiez balim, my predsa len ideme chatovat do zapadakova

pekny vikend vsetkym

@aalexis007 ja by som ti tam mohla skocit 😉

bellablonde
10. jún 2011

@aalexis007 drobec aky herec 😀 🙂 zlaty

denisse
10. jún 2011

@bambola
pozdravuj moje rodne mesto 😀

aalexis007
10. jún 2011

@bellablonde to vážne by si tam mohla skočiť? Nebude ťa to nejako obťažovať. Tak ti napíšem do IP, že čo by som chcela. Budeš zlatá. 🙂 A teraz už musím na megastretko júloviek prísť na 100 % a aj ty 😀 Ale aj bez toho sa na stretko veľmi teším.

tutulka12
10. jún 2011

ahojte, tak už mám obhajobu za sebou a som na seba hrdá, lebo mám A 🙂 aj zo štátnic aj z obhajoby. teraz rýchlo dováram sviečkovú a idem chystať decká na promócie. neviem čo ste písali a teraz ani nestíham dočítať, tak snáď večer. pekný deň 🙂 🙂

bambola
10. jún 2011

@tutulka12 jeeeeeeeeej, gratulujem 🙂

bambola
10. jún 2011

@denisse pozdravim pozdravim 🙂 nejaky speci odkaz? 😀

aalexis007
10. jún 2011

@tutulka12 gratulujééééém, poznám ten pocit 🙂

maxara
10. jún 2011

ranko damy.. tak ja sa pomaly zacinam chystat na dovolenku, na ktoru mozno ani nepojdeme, lebo oco.. haluz..
kazdopadne, mm sa bali na kazdu dovcu min tri tyzdne dopredu, cize.. uz je mozno aj v sklze 😀
u mna sa chystanie prejavuje tak, ze operiem, potom ozehlim.. a ked sa termin dovolenky stale neblizi nejak dramaticky, tak znova operiem spinave co sme zatial ponosili a znova ozehlim a mm robi to, ze na jedno miesto v dome znasava rozne serepeticky, ktore sa ja mam pokusit vsetky odovodnit, preco nezobrat.. ak sa mi to nepodari, tak to musim zbalit do tasky 😖 a nasledne po dovolenke vybalit z tasky.. ale aspon mam argument na dalsi rok, ze sme to uz dvakrat nepouzili a tak.. dnes nam dovezu ten zahradny domcek so smyklavkou a hojdou pre Ninku, co sme dostali k narodkam vsetci traja, tak sa tesime.. akurat ze stavat ho bude svokor s mm, cim nechcem nic naznacovat 😀 😀 len to, ze pritom nesmiem byt, lebo ma vystre do pol hodiny z ich superstylu..
Inak uvazujem aj nad tym, ze by som si isla trochu buriny potrhat do zahrady, kedze je makko vonku a dnes ani neprsi.. 😒

@bambola tak nie ze tam podlahnes natlaku a ozeres vlastnym prsom Matku.. 😀 😀
@denisse tak ten kostym chcem potom vidiet, som zvedavaaaa

maxara
10. jún 2011

@tutulka12 😵 😵 😵 😵 jeeej aj ja velmi silno gratulujem.. sikulka si a vobec som o tebe nepochybovala 😉

maxara
10. jún 2011

@tutulka12 inak ja na promociach revem.. hlavne pri hymne, ked si predstavim, ze na pocest tych ludi je ta hymna hrana 😵

adelaine
10. jún 2011

dobre ranko,
uff, no stihla som vas docitat, a musim ist varit....ale neda mi nenapisat, ze:

@tutulka12 gratulka! 😉
@maxara teeda, ta pani musela byt riadne happy, ze sa jej nasla Zojka....mne sa stalo raz nieco podobne
s mojou mackou 😉 tiez som bola stastna, ze sa nasla...

a ja malemu este skoro nic nedavam s nasho jedla, stale mu varim extra, tak ako doteraz, sice postupne mu zavadzam stale nove potraviny, ale este nesolim, nekorenim....ved mu nic neujde, vsetko raz ochutna.

a posledna otrazka, kocky, kde si davate piect torty k 1. rociku? 😉

maxara
10. jún 2011

@adelaine ja som este nad tortou neuvazovala ze kde, iba ze aku.. a kedze chcem ovocnotvarohovu, tak je dost mozne, ze to zvladnem aj sama 😉

medved
10. jún 2011

@tutulka12 gratulujem 🙂 je to super pocit ze? zazila som ho pred 12 rokmi 😀

bambola
10. jún 2011

@adelaine ja podobne ako peta budem robit sama lebo chcem taku co moze jest aj mala a to sa s umelymi farbivami a inymi cukrarskymi aditivami nebude dat, takze ja tiez nejaku ovocno tvarohovu alebo smotanovo-piskotovu 🙂
baby, odchadzame, majte saaaaaaaaaa a drzte mi palce lebo cely vikend budem pocuvat o svadbe aby "vsetko bolo tak ako ma byt" 😠 😠

medved
10. jún 2011

@maxara tak posli potom recept na tortu, hadam to aj ja zvladnem...
ozaj skusali ste uz detom davat jahody? svokra ma stale nuti, aby som davala uz osladene jahody!

medved
10. jún 2011

@aalexis007 ahoj u nas je to podobne, akurat ze po druhej lyzicke sa total zatne zacne mavat rukami a prikrm konci vacsinou u mna vo vlasoch 😒 a furt len to mliecko... hadam sa to zlepsi, ved uz boli obdobia, ked papala pekne a posledny mesiac katastrofa uplna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre