• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@strasska chúďatko..treba dať pozor aby sa nedehydrovala :frowning2:(( držte sa, rýchlo to prekonajte..
10. jún 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@medved ty zase defekt opravujes? :confused: to kade labzujete? :grinning: :grinning:
a videla si aj celebritu Barbie z vyvolenych? ona chodi predo mnou v kurze :wink:
10. jún 2011 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara hej videla som ju len mi dlhsie trvalo nez som ju zaradila :slight_smile: ja neviem kade chodime ale 10 mesiacov ziadny problem a posledny mesiac asi 7 defektov, no comment... mm ma nervyyy
10. jún 2011 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@medved :grinning: :grinning: odpadavam
10. jún 2011 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara mna poraza :slight_smile: a mm citovat radsej nebudem :grinning:
10. jún 2011 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maxara :grinning: :grinning: bali mm. a moja poziadavka je samozrejme natrepat to do jednej tasky :grinning: :grinning: domcek chcem vidiet ten vas, ked uz bude rozlozeny :wink:
10. jún 2011 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 :grinning: :grinning: myslela som si.. no tak ak chces vidiet ten nas, tak o pol roka tipujem, ze nejaka cast z neho bude stat :wink: vzhladom na jeho dokonale rozlozenie..
10. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, viem ze uz ste ofrflali vela sutazi a hlasovani :grinning: ale ak to niektoru z vas nebude zatazovat, dakujem za vas hlas v sutazi tuto na koniku http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-predajni-planeo-kosice/?collapse=true&page=last&post=last
10. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka boli sme v Tatralandii, vrelo odporucam, ale len mimo sezony, pripadne cez pracovne dni, inak je to tam hlava na hlave
10. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meruska a je to tam :slight_smile: prvý hlas máš od nás :wink:
10. jún 2011 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Čaute kočky
aký priemer hlavičky majú vaše detičky ??? :slight_smile: :wink:
Lebo nám sa nejako rýchlo zväčšuje. Lebo len pred 2 mesiacmi som mu kúpila čiapočku a už nám je LTT. :-Že by sa zrazila v práčke??? :grinning:
10. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babule....nam sa tu pocasie zlepsuje,dufam,ze zajtra bude uz dobre.....

@maxara......nesikovny chlap,to je hotove nestastie... :wink: to poznam z prace,plna kancelaria inzinierov,ale prakticky neviem ci vedeli dieru do steny vyvrtat..... :wink:

prajem prijemny vecer :slight_smile:
10. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes sme mali nečakaný program - boli u nás Country hody - grilované mäsko, pečená klobáska, cigánska pečienka, rybka, a k tomu hral Nedveď, Bukasov masív, Jadranka, Smatanka .... celé to moderoval Sajfa a bolo super. Celé poobedie sme tam strávili aj s malým. Pre deti bolo kope atrakcií - od jazdy na koni, skákací nafukovací hrad, strielanie lukom, maľovanie na tvár a kopec iného. Točila sa cukrová vata a pivko tielko potôčikom. No proste parádička. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@meruska tak takato sutaz, kde len kliknem a nebudu mi chodit hovadiny ma neobtazuje, takze :wink: je tam..

@aalexis007 dufam, ze si myslela obvod hlavicky, lebo priemer by som ani nechcela vidiet ako merias :grinning: :grinning: nejakym prepichovatkom.. :sweat_smile:

@gabika41 veru, mm je ing, je technicky uplne spickovy, fakt si ho v robote povazuju, ale tak doma.. ale veeelmi sa snazi, to by som mu krivdila.. a ked niecomu pride nakoniec na kobylku, tak to chce potom stale skusat.. napr sa naucil vymerat miesto na dierku na obraz a vyvrtat ju a aj dat tam hmozdu a srobik.. a potom chcel vsetko vrtat a vsade hned isiel vsetko namontovavat, az mi s tym liezol na nervy, lebo ja som mu mala tak z fleku bez nabytku ukazat, kde ma byt policka, lampa, obraz a pod.. :grinning:
10. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55
@kristip
dakujem
taaak a krpec uz spi,mrncala mi tu az do 21odiny a ja som taka znicena,ako nikdy...
10. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné, že obvod hlavičky :grinning:
10. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a idem si ja rovno aj lahnut za nou,lebo este neviem,co ma caka...
10. jún 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@meruska mery aj od nas mas :wink:
10. jún 2011 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@meruska aj odo mna uz mas.. :slight_smile: na toto moj net este staci ..
dobry vecer damy ...ja mam tazky den za sebou a dalsi tazky den pred sebou :frowning2: zajtra 4 prilety po 40 ...a ak bude klasicky nieco meskat tak zase stvrdnem takych 13-14 hodin na letisku ..( a to tam nefunguje net uz od zaciatku sezony )
inac my davame jahody uz vyse mesiaca a to denne ,mala je z nich uplne hotova sama siich dava do pusy a je schopna zjest tak 5-6 kuskov na posedenie..nesladim ich vobec aj ked su kyslejsie chutia jej..a uz som davala od minuleho tyzdna aj cernice -takesuper velke ,musel asom ich davat na polky lebo jej nevosli do pusy ..uplne salela za nimi .
@strasska drzte sa..:frowning2:
10. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzik1983 prajem kludnu noc..
10. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj ako vam zavidim dovolenky ...ja by som hned isla..no hadam aj na mna dojde.. :unamused:
vidim ze dnes je tu nejako ticho tak idem rychlo do postele aby som aspon daco o pospala..
10. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky, no taku mam dobru naladu, prave som sa vratila z nakupov, kupila som deckam nadherno oblecko, darcek pre sesterku, ma male babatko, sebe kozene topky, este mi dnes prisli aj veci z manga, co som si objednala, no taky darcekovy den som mala, nakupy, nakupy, ach tie nakupy, hned mam dobru naladu :wink: , dnes som mala oddych aj od english, ou je :sunglasses:
10. jún 2011 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ranko... nie je ako ked vas dieta zobudi sklbanim vlasov 4:30 rano.... :rolling_eyes:
11. jún 2011 o 05:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko, kočky ďakujem vám všetkým veeľmi pekne. veru spadol mi kameň zo srdca a hlavne večer, keď od nás odišli všetci domov :grinning: lebo svokra ja teda nemusím, no ale čo ma nezabije to ma posilní :grinning: večer sme ešte oslavovali s kamarátmi pri fľaše vínka a o jedenástej sme už drichmali dobití...v noci sa mi zobudil Danielko na hrozný kašeľ. vkuse fúkame ňufák, aby mu nestieklo všetko na priedušky a čakám kedy sa oberie aj Teodor :frowning2: dnes budem s deťmi doma, aby sa nezhoršila nádcha Dankovi, aj tak máme počasie na prd :angry:
@dennise
@strasska detičkám prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
11. jún 2011 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka este ti mohol chrbat doskriabat a to uz by bolo total romantikus :grinning:

Ranecko...
11. jún 2011 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko sa praje.....tu to vyzera na krasny dnik.....speci program nemam,takze klasika....prajem prijemny dnik :slight_smile:
11. jún 2011 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, na tu foto za merusku treba iba kliknut, ze sa mi to paci?to som urobila, ci ako jej dam ten hlas?
11. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luminkasp ano iba dat ze sa ti paci :slight_smile: dakujem vsetkym
11. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko,
@kafoditka akoze zrovna po tejto noci by som dala neviem co za to, aby ma Nina zobudila 4:30 sklbanim za vlasy..

totiz okolo 23tej zacala plakat, utekala som za nou, nejako sme ju utisili a uspali a o pol noci znova a to uz bol rev az do 3:37 kedy ani neviem ako sa mi podarilo ju v naruci uspat.. rano o 6:30 bola hore. Myslim si, ze su to zubky, lebo mrnci a nervozna je aj cez den.. Teraz o 9daco som ju ukladala spat a nespala ani 30 minut :unamused:
Ale na druhej strane, za tento tyzden urobila strasne vela pokrokov.. krasne pevne stoji, chodi za ruky uz pekne vystreto a nie tak roztrasene a s tlaciacim choditkom uz vie sama chodit :dizzy_face: tak som jej tuto noc odpustila hned teraz rano, ako mi to predviedla :dizzy_face:
11. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meruska aj mna si si vsimla?
11. jún 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok